ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

15. ročník Basinfirefest 29.6. až 2.7. Spálené Poříčí 14. dubna 2017   (14:16)Jsme mediálními partnery Basinfirefestu

15. ročník Basinfirefest 29.6. až 2.7. Spálené Poříčí

15. ročník Basinfirefest se kvapem blíží.
Festival zveřejnil hvězdy letošního ročníku!
Zahraničními kapely jsou například:
z Velké Británie THE EXPLOITED, americký PRO-PAIN,  finská kapela WALTARI,
z Ukrajiny přijede  JINJER, německý MYSTIC PROPHECY, norská kapela THUNDERBOLT, švedský LIV - SIN, STEEL ENGRAVED z Německa , TÝR z Faerských ostrovů.
 

15. ročník Basinfirefest se kvapem …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Z Českých kapel namátkou:
Škwor, Limetal, Dymytry, Alkehol, Doga, Vilda Čok s Bypass, Septic People, Totální nasazení, Aleš Brichta projekt , TRAUTENBERK, HENYCH 666, NEŽFALEŠ, GUTALAX a spousta dalších!

Sleduj:
https://www.facebook.com/BasinfirefestOfficial
http://www.basinfirefest.cz/

Vstupenky

http://www.basinfirefest.cz/vstupenky-bff2017

 

Z Českých kapel namátkou:
Škwor, Limetal, …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Petr Černohorský
foto:     basinfirefest.czDalší pozvánky na akce

Vyvrhell Tour 2019 vyvrcholí v nýřanském Pankráci Závěrečný koncert osmi zastávkové šňůry po vlastech českých včetně dvou vystoupení v sousedním Německu ukončí hudební maratón nýřanských S.A.S. V hostinci Pankrác dostane tour 14.12.2019 sladkou třešničku představením na vlastní půdě. Vánoce s Erasmem+ Ty, já, on, oni, ony můžeš být Erasmus+. Každý má právo podílet se na pomoci slabším. Doraž a dozvíš se i ty, jak funguje neziskovka ve Tvém okolí a zároveň si užiješ prima den! Traktor rozpoutal úspěšný druhý tah Šachoffnice tour 2019! Šach mat velkolepé show a hitů zažije i Staňkov Charismatičtí muzikanti z Traktoru oslovují svým specifickým a dynamickým melodickým rockem s řízným zpěvem a emotivními texty stále více rockových srdcí. Po velmi úspěšném prvním tahu v rámci často vyprodaného a nabitého jarního Šachoffnice tour 2019 pokračují tito rockoví živlové v krasojízdě a podzim věnují druhému tahu tohoto velkolepého turné. Plzeňská metalovka Hi-Fly pokřtí nové CD Velký den pro plzeňskou skupinu Hi-Fly nastane ve středu 4.12.2019. V Plzeňském Divadle Pod lampou pokřtí druhý vydaný titul ve své hudební kariéře. Jako host se na klubové scéně představí rocková kapela Ill Fish. The Fialky – nový videoklip „Lidi to chtěj“ The Fialky, spolu s přáteli vyráží na tři poslední letošní koncerty v rámci Kids and heroes punkrock X-mas tour, se čtyřmi novinkami v zádech. Těmi jsou písně „Mighty sounds song“, „Chřipka“, „Lampy“ a „Lidi to chtěj“, které se objeví na nové řadové desce ohlášené na začátek února. Benefiční koncetr pro malé princezny V sobotu 7. 12. se v Rokycanech v restauraci Na Střelnici odehraje benefiční koncert pro dvě malé slečny. Doutnající Pařezy povstanou z popela Celé čtvrtstoletí od vzniku oslaví šťáhlavská skupina Doutnající Pařezy právě v těchto dnech. Je pravda, že ne všechny roky byly vyplněny koncerty, přesto se ke kulatému výročí dali muzikanti dohromady a 6.12.2019 ve Šťáhlavicích předvedou, jak jim to pořád šlape.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz