ČLÁNKY SOUTĚŽE

15. ročník Basinfirefest 29.6. až 2.7. Spálené Poříčí 14. dubna 2017   (14:16)Jsme mediálními partnery Basinfirefestu

15. ročník Basinfirefest 29.6. až 2.7. Spálené Poříčí

15. ročník Basinfirefest se kvapem blíží.
Festival zveřejnil hvězdy letošního ročníku!
Zahraničními kapely jsou například:
z Velké Británie THE EXPLOITED, americký PRO-PAIN,  finská kapela WALTARI,
z Ukrajiny přijede  JINJER, německý MYSTIC PROPHECY, norská kapela THUNDERBOLT, švedský LIV - SIN, STEEL ENGRAVED z Německa , TÝR z Faerských ostrovů.
 

15. ročník Basinfirefest se kvapem …

Nejlepší muzika a pohoda na nejlepších památkách.
Z Českých kapel namátkou:
Škwor, Limetal, Dymytry, Alkehol, Doga, Vilda Čok s Bypass, Septic People, Totální nasazení, Aleš Brichta projekt , TRAUTENBERK, HENYCH 666, NEŽFALEŠ, GUTALAX a spousta dalších!

Sleduj:
https://www.facebook.com/BasinfirefestOfficial
http://www.basinfirefest.cz/

Vstupenky

http://www.basinfirefest.cz/vstupenky-bff2017

 

Z Českých kapel namátkou:
Škwor, Limetal, …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Petr Černohorský
foto:     basinfirefest.czDalší pozvánky na akce

V Camp Lázních Klatovy vypukne ta pravá Bujará noc s punkovými živly ze skupin Tři sestry, E!E a Pirates of the Pubs! Legenda české pub rockové scény nedávno potěšila fanoušky zbrusu novým klipem s názvem Bujará. A pořádně Bujará párty jistě bude i na koncertě v Camp Lázních Klatovy Frightday the 13th aneb večer tvrdé a temné hudby se skupinami Search & Destroy, Middledark a Morrigan v divadle Pod lampou Divadlo Pod lampou bude hostit večer tvrdé a temné hudby, na němž svoji pekelnou show odpálí atmospheric black/doomoví Morrigan, silou parního válce rozdrtí přítomné alternative metal v podání Search and Destroy a heavy/thrashové střelivo do vás nasypou Middledark. Festival PUNKÁČI DEŤOM rozšiřuje program o doprovodné akce a zajímavé organizační novinky Větší areál, známé kapely, více návštěvníků. A to zdaleka nejsou jediná lákadla 9. ročníku benefičního festivalu PUNKÁČI DEŤOM. Nejen kvůli kapelám jako The Locos, The Rumjacks,Total Chaos nebo Lion's Law byste měli rozhodně mezi 29. a 31. srpnem zavítat na trenčínské letiště, festival nabídne i řadu doprovodných akcí a organizačních vylepšení. Přehrady fest příští rok opět zamíří k českým přehradám. O festival u vody je zájem za každého počasí Druhý ročník rodinného open airu Přehrady fest letos bodoval i přes nepřízeň počasí. Festival, jehož hlavní devizou je umístěný u vody, se tento rok opět konal na Slapech a Vranově a nově také přibyla lokalita Sečské přehrady v Pardubickém kraji. Již tento čtvrtek se otevřou brány festivalu Rock Heart v Moravském Krumlově V krásném prostředí zámeckého parku proběhne již 4. ročník tohoto festivalu. Začíná Sziget, největší festival léta. Do Szigetu zbývá už jen pár hodin a ve středu 7. srpna se otevřou brány největšího festivalu ve střední Evropě. Program je našlapaný spoustou slavných jmen jako je Ed Sheeran, Foo Fighters, Post Malone, Macklemore, Twenty One Pilots a stovky dalších. Ostrovní areál toho nabízí mnohem víc a tady je pár tipů. Farský kopec ožije 5. ročníkem oblíbeného Farák Festu Na sobotní den 17.8.2019 si pořadatelé Farák Festu v Heřmanově Huti připravili pro fanoušky skvělé muziky lahůdky, které lákají příznivce i ze vzdálených končin našeho kraje. Ready Kirken, UDG… či Brutus dokáží potěšit srdce rockerů všech věkových generací všude tam, kde zahrají. V nabídce nebude chybět ani zástupce našich východních slovenských sousedů v podání skupiny Smola a Hrušky.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz