ČLÁNKY SOUTĚŽE

Aless křest alba v Uhelně! 12. června 2017   (15:46)Aless vydáva své druhé album 18

Aless křest alba v Uhelně!

Speváčka a raperka Aless vydáva skladbu Rešpektujem, na ktorej hosťuje aj Delik. Zároveň predstavuje cover s tracklistom a spúšťa predpredaj svojho druhého sóla.

Aless vydáva svoj druhý album 18, kde nájdeme aj Separa či Delika a zároveň predstavuje videoklip Rešpektujem, ktorý sprevádza cover aj tracklist.

 
Túto mladú speváčku a raperku už snáď nie je potrebné nikomu predstavovať. Do povedomia širšieho publika sa Aless dostala vďaka projektu INÍ, kde sa spoločne s ďalšími začínajúcimi interpretmi pokúsila získať si priazeň fanúšikov, čo sa očividne podarilo. Ešte v závere roku 2015 stihla vydať aj svoje debutové sólo s názvom 17, na ktorom sme mohli pozorovať, že na to hudobne skutočne má, no hlavne dokázala sama vytvoriť už v takom veku celistvý projekt, čo sa v súčasnosti nepodarilo v našich končinách snáď nikomu. Rok 2016 zasvätila hlavne živým vystúpeniam, singlom a spoluprácam so zaujímavými menami, no samozrejme aj tvorbe druhého albumu, na ktorom začala pracovať ešte pred letom.

Speváčka a raperka Aless vydáva skladbu …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Výsledkom náročnej práce trvajúcej približne rok je 15 plnohodnotných skladieb, na ktorých nájdeme aj štyroch hostí, menovite Majselfa, SeparaDelika či Supu. A práve skladba Rešpektujem, kde sa objavuje aj posledný menovaný dobrý chlapec, Delik, dnes dostáva aj vydarený vizuál z dielne XXX, ktorý sprevádzajú aj všetky podrobné informácie o albume. Tento videoklip doplní trojicu Démon, BlackpageZa cenu fejmu, no môžeme predpokladať, že ich bude ešte viac. Zaujímavý je nie len výber hostí, ale aj hudobných producentov, pričom za všetkých spomenieme šikovného Grimasa z H16, kanadských The Glowsticks, Smarta z DMS či Dualit Beatz.
 

Výsledkom náročnej práce trvajúcej približne …
Ako ste už mali možnosť zaregistrovať, album bude niesť názov 18, ktorý podobne ako v predošlom prípade korešponduje s vekom autorky. Kompletne celý vznikol v štúdiu la Familia de Sangre a o jeho výborný zvuk sa postaral Marek Šurin, ktorý má mimochodom na svedomí drvivú väčšinu slovenských hudobných projektov. 

Předprodej v síti TICKETSTREAM a v restauraci UHELNA.
 

Ako ste už mali možnosť zaregistrovať, album …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

zdroj:Tisková zprávaDalší články žánru Hip Hop / Rap

Rockový Slunovrat bude letos dvoudenní Festival Rockový Slunovrat po vydařeném loňském ročníku rozhodně nezahálí a v tomto roce slibuje ještě velkolepější a bohatší hudební program. Poprvé v novodobé historii bude dvoudenní, konat se bude od pátku 1. června do soboty 2. června. Festivalový areál se v posledních letech stále rozšiřuje a ani tentokrát tomu nebude jinak. Ke kouzelnému prostředí Lesního divadla v Řevnicích a přilehlého lesa letos přibyde ještě rozlehlý prostor na překrásné louce, kde vyroste nová velká stage. „Pojď se vyvětrat, smrade,“ zvou Chaozz na comebackové turné Po šestnáctileté koncertní pauze se legendární hiphopová formace, která u nás dostala rap do hitparád, vrací na pět velkých koncertů. Turné nazvané Ale už startují Chaozz symbolicky v pátek 13. dubna ve vyprodaném sále brněnského Sona. „Poprvé v životě jsme zkoušeli,“ přiznává rapper Ba2s před šňůrou, na níž Chaozz doprovodí živá kapela, kterou si vypůjčili od spřízněných Prago Union. Kvalitní hip hop v Ústí nad Labem Druhý díl festivalu Sala Sucia už zná svá jména a rychle se blíží. Hip hop oslavil 45 let v pražském klubu Tresor K 45. výročí hip hopu zažil pražský klub Tresor pořádnou nálož v podání DJ Poeta, Zverina & Shomi & LU2, Suvereno, Strapo (Official) & DJ Spinhandz, Indy & DJ Wich & LA4, DJ Wich NADUPANÁ OSLAVA HIPHOPU Vinohradský Tresor Club si v rámci oslav hip-hopového 45letého výročí připravil sérii našlapaných hiphopových akcí. První se bude konat již 6. dubna a line-up bude hodně silný. Rozjet to budete moct s českými i slovenskými interprety. S V.I.P. vstupenkami si navíc budete moct užít party přímo s účinkujícími. Od podzimu očekávaný dvojkoncert dorazil do Vratislavic, show pokračovala v Českých Budějovicích Mirai a Poetika, dvě české mladé kapely, které se rozhodly představit svá debutová alba na společné tour, která měla 6. října odstartovat ve Velkém Meziříčí. Koncerty nakonec musely být z osobních důvodů přesunuty, v libereckých Vratislavicích se tak fanoušci dočkali dvouhodinové show až 29. března. Čekání se však skutečně vyplatilo a diváci si z koncertu plného emocí odnášeli kromě prošlapaných bot i nezapomenutelný zážitek z hudby, která je tvořená srdcem, a show, která nenechá nikoho v klidu. Rozhovor s Twenty 4 Seven Po skvělém vystoupení v Retro music Clubu v Zaječí 23. 3. 2018 se nám podařilo získat rozhovor s legendární hudební skupinou z 90. let Twenty 4 Seven.

Další pozvánky na akce, tiskovky

Závěrečné postupové kolo Múzy 2018 O posledních postupujících do finálových soubojů bude rozhodnuto 26. 4. 2018 v Divadle Pod lampou. Páteční bigbeat v Lužanech u Přeštic V pátek 27. 4. 2018 si mohou příznivci rockových dýchánků zajet do obce Lužany, kde na místním pódiu KD vystoupí kapely Elegie rock a Grady Ann. Harlej v sobotu zaburácí v Kovářově. Rockové soboty vytáhly další trumf z rukávu. Tlustá Berta versus De Bill Heads zakončí své Žijte jako o život tour 2018 v Mrákově. Bude to pravá rocková bomba! Milí rockeři, milé rockerky, zakroužkujte si červeně datum sobotu 28. 4. Do KD Mrákov totiž dorazí Tlustá Berta versus De Bill Heads v rámci Žijte jako o život tour 2018 a bude to velké! Druhý ročník Létofestů přiveze do osmi měst dva dny té nejlepší československé hudby. Velkolepé show Kabátů nebo Chinaski a dalších se vším komfortem města. Koncertní vystoupení Kabátů, Chinaski, “Wanastowek”, Marka Ztraceného, No Name a mnoha dalších, bohatý doprovodný program, skvělé jídlo nebo ty nejlepší lokální kapely, to vše přiveze Létofest do osmi měst v České republice. Oproti loňskému startovacímu ročníku nabídne tento rok plné dva dny nabité tou nejlepší českou a slovenskou hudbou. To vše si navíc návštěvníci užijí se vším komfortem jednotlivých měst. Rockem proti rakovině XV První květnovou sobotu ožije již po patnácté přírodní amfiteátr v Ražicích tradičním open air festivalem Rockem proti rakovině Voznice fest zveřejnil své kapely pro první ročník Soutěž hudebních kapel všech žánrů. Jedinečná možnost vyhrát natáčení videoklipu včetně střihu a postprodukce od Junek Film.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz