ČLÁNKY SOUTĚŽE

Blaze Bayley & KATR v plzeňské Šeříkovce! 23. dubna 2017   (21:58)Blaze Bayley, 30. 4. 2017, Ex Iron Maiden, KATR, Šeříkovka Plzeň

Blaze Bayley & KATR v plzeňské Šeříkovce!

Blaze Bayley (bývalý zpěvák Iron Maiden 1994 – 1999) dorazí po 4 letech opět do Plzně! Během světového turné k nové desce Endure And Survive, vydané 3. března 2017, navštíví v rámci svého nabitého turné dvě česká města, a to Brno a Plzeň. Tuto unikátní show můžete v plzeňské Šeříkovce spatřit 30. 4. 2017 od 20:00.

Celosvětové turné k desce Endure And Survive, která je druhou z trilogie se sci-fi tématikou, bylo odstartováno na Maltě. Zpěvák Blaze Bayley, doprovázený britskou metalovou kapelou Absolva (Manchester), brázdí evropská pódia už od února. V současné době je známo 80 celosvětových termínů koncertů z plánovaných 120. CD Endure And Survive obsahuje například skladby: Blood, Endure And Survive, Remember. Složení doprovodné kapely Absolva je následující: Chris Appleton – kytara, zpěv, Luke Appleton – kytara, zpěv, Martin Mcnee – bicí,  Karl Schramm – basa, zpěv.

Blaze Bayley (bývalý zpěvák Iron Maiden 1994 – …

Nejlepší muzika a pohoda na nejlepších památkách.
Plzeňská skupina KATR byla založena v roce 2002. Začínala na coverech světových kapel, jako jsou AC/DC, IRON MAIDEN, ACCEPT, JUDAS PRIEST a další ikony světové rockové scény… V roce 2004 vydal KATR své první oficiální CD s názvem KATR s.r.o. A přibližně ve stejném čase se kapela se skladbou Barbie střídala na prvním a druhém místě s Alešem Brichtou v rockparádě na rockrádiu Šumava, dnes ROCK RÁDIO. Monstra (2015) jsou posledním CD kapely. Velkým oživením pro celou kapelu bylo předskočení na koncertu bývalého frontmana IRON MAIDEN Blaze Bayleyho, který si s KATREM zazpíval song od „Maidnů“ s názvem The Trooper.


Těšíme se, že tento hit v podání Blaze Bayleyho a KATRU uslyšíme v Šeříkovce 30. 4.  2017 také.

Plzeňská skupina KATR byla založena …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Pavel Macán, Vlaďka VotrubováDalší články žánrů Metal, Rock

V Camp Lázních Klatovy vypukne ta pravá Bujará noc s punkovými živly ze skupin Tři sestry, E!E a Pirates of the Pubs! Legenda české pub rockové scény nedávno potěšila fanoušky zbrusu novým klipem s názvem Bujará. A pořádně Bujará párty jistě bude i na koncertě v Camp Lázních Klatovy Němečtí countryrockeři The BossHoss zkoušejí v Česku prorazit se singlem z tamější The Voice Členové německé country rockové kapely The BossHoss jsou u našich sousedů známými osobnostmi. Jejich pozici přední německé kapely upevnilo i to, že frontmani Alec a Sascha momentálně sedí v porotě německé verze reality show The Voice. Nejlepší rozloučení s prázdninami? Festival Kefír 31. srpna se na Kačině u Kutné Hory koná již sedmý ročník festivalu Kefír – jedinečnéakce pro děti a jejich rodiče. Návštěvníci si letos vedle bohatého hudebního čidivadelního programu poprvé v Česku užijí kultovní britskou klouzačku Klatovské náměstí rozehřál domácí Radiátor Středeční koncert 14.8.2019 nabídl příznivcům svižné muziky výběr mezi metalovým nářezem sokolovského Liberate a rockovým koncertem domácího Radiátoru. Do festivalové historie si Prasofest připsal pořadové číslo 7 Podhradí zříceniny Vlčtejn u Blovic se v sobotu 10.8.2019 stalo cílem stovek fanoušků punkové muziky. Pod osvícenou siluetou hradu v opravené a zastřešené stage odstartoval již 7. ročník vyhlášeného festivalu. Pomyslnou štafetu si na pódiu předalo devět kapel známých nejen v našem kraji. Mokrá těla , písek v botách a nekonečná párty - takový byl pohodový Chodrockfest 2019 V magické datum 8. 8. – 10. 8. 2019 ožily Domažlice a okolí tradičním plážovým festivalem Chodrockfestem, který pro příznivce a milovníky rockové, punkové, pop rockové či metalové muziky v srpnu k tomuto regionu neodmyslitelně patří. Frightday the 13th aneb večer tvrdé a temné hudby se skupinami Search & Destroy, Middledark a Morrigan v divadle Pod lampou Divadlo Pod lampou bude hostit večer tvrdé a temné hudby, na němž svoji pekelnou show odpálí atmospheric black/doomoví Morrigan, silou parního válce rozdrtí přítomné alternative metal v podání Search and Destroy a heavy/thrashové střelivo do vás nasypou Middledark.

Další pozvánky na akce

V Camp Lázních Klatovy vypukne ta pravá Bujará noc s punkovými živly ze skupin Tři sestry, E!E a Pirates of the Pubs! Legenda české pub rockové scény nedávno potěšila fanoušky zbrusu novým klipem s názvem Bujará. A pořádně Bujará párty jistě bude i na koncertě v Camp Lázních Klatovy Frightday the 13th aneb večer tvrdé a temné hudby se skupinami Search & Destroy, Middledark a Morrigan v divadle Pod lampou Divadlo Pod lampou bude hostit večer tvrdé a temné hudby, na němž svoji pekelnou show odpálí atmospheric black/doomoví Morrigan, silou parního válce rozdrtí přítomné alternative metal v podání Search and Destroy a heavy/thrashové střelivo do vás nasypou Middledark. Festival PUNKÁČI DEŤOM rozšiřuje program o doprovodné akce a zajímavé organizační novinky Větší areál, známé kapely, více návštěvníků. A to zdaleka nejsou jediná lákadla 9. ročníku benefičního festivalu PUNKÁČI DEŤOM. Nejen kvůli kapelám jako The Locos, The Rumjacks,Total Chaos nebo Lion's Law byste měli rozhodně mezi 29. a 31. srpnem zavítat na trenčínské letiště, festival nabídne i řadu doprovodných akcí a organizačních vylepšení. Přehrady fest příští rok opět zamíří k českým přehradám. O festival u vody je zájem za každého počasí Druhý ročník rodinného open airu Přehrady fest letos bodoval i přes nepřízeň počasí. Festival, jehož hlavní devizou je umístěný u vody, se tento rok opět konal na Slapech a Vranově a nově také přibyla lokalita Sečské přehrady v Pardubickém kraji. Již tento čtvrtek se otevřou brány festivalu Rock Heart v Moravském Krumlově V krásném prostředí zámeckého parku proběhne již 4. ročník tohoto festivalu. Začíná Sziget, největší festival léta. Do Szigetu zbývá už jen pár hodin a ve středu 7. srpna se otevřou brány největšího festivalu ve střední Evropě. Program je našlapaný spoustou slavných jmen jako je Ed Sheeran, Foo Fighters, Post Malone, Macklemore, Twenty One Pilots a stovky dalších. Ostrovní areál toho nabízí mnohem víc a tady je pár tipů. Farský kopec ožije 5. ročníkem oblíbeného Farák Festu Na sobotní den 17.8.2019 si pořadatelé Farák Festu v Heřmanově Huti připravili pro fanoušky skvělé muziky lahůdky, které lákají příznivce i ze vzdálených končin našeho kraje. Ready Kirken, UDG… či Brutus dokáží potěšit srdce rockerů všech věkových generací všude tam, kde zahrají. V nabídce nebude chybět ani zástupce našich východních slovenských sousedů v podání skupiny Smola a Hrušky.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz