ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Události, pozvánky na akce640 událostí

Brněnec 2017 19. června 2017   (18:35)Začátkem prázdnin se rozjede již 18. ročník punkového festivalu. Vysvědčení nechte doma, nahoďte steely a přijďte.

Brněnec 2017

Andrea Šipošová


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
V sobotu 1. 7. 2017 v 9:30 se otevřou brány tradičního fesťáku v areálu hasičského hřiště v Brněnci u Svitav, přijet můžete autem, vlakem, odvážnější klidně pěšky. Místa pro stany budou také.

Těšit se můžete na českou punkovou klasiku - N.V.Ú., příbramské E!E, Mámu od S.P.S., Nežfaleš, která představí nové songy, pardubickou Duklu Vozovnu s Bílou Vdovou a mnoho dalších.

Zahraniční umělce budou zastupovat němečtí Stage Bottles, od sousedů Slováků dorazí Punkreas a bratislavští Skôr či Neskôr.

Kdo rád pořádný punk, nechť postaví číro, vezme partu lidí a přijde si zapogovat.


zdroj:www.brnenec.cz
autoři:text:     Andrea Šipošová
foto:     Andrea ŠipošováDalší události, pozvánky na akce

Tres Quatros Quintet ve Staré Pekárně! Všichni, kteří máte rádi kvalitní jazz a funk, byste si neměli nechat ujít koncert této malé skupiny s velkým potenciálem. Proces v pražské RockOpeře aneb život je Kafkárna… Proces, Život je Kafkárna..., 23. 11. 2017, RockOpera Praha, speciální host Bára Basiková Gorillaz - virtuální postavičky si podmanily O2 arénu 14. 11., Praha O2 Aréna, host Remi Kabaka Skywalker v Písku již tuto sobotu! Večírek na vlnách HC nabídne v sobotu 18. listopadu písecký Music club Divadelka. V rámci tour k EP Sugar House vystoupí legendární Skywalker za podpory píseckých UNRAVEL a pražských Homesick. A nebudou chybět ani nadějní pop-punkáči M3TA (Třetí Meta). . Brno to 17. 11. rozjede naplno v Eleven Clubu se skupinou Fast Food Orchestra a Circus Brothers 17. 11. 2017 v Eleven Clubu vystoupí skupina Fast Food Orchestra a Circus Brothers v jedinečné Struna tour. Kde Fast Food Orchestra představí nové album Struna. Pražský Výběr – nejrockovější výběr v plzeňské ALFĚ! Pražský Výběr – nejrockovější výběr v plzeňské ALFĚ, support Hanka Kosnovská, 24. 11. 2017, ALFA Plzeň Highly Suspect vyprodali Futurum - únorový koncert se přesouvá do Lucerny Velký zájem o únorový koncert Highly Suspect a vyprodaný Futurum Music Bar znamenají jediné - přesun jedné z netrpělivě očekávaných hudebních události příštího roku do větších prostor Lucerna Music Baru. Škwor vydává nové album Uzavřenej kruh Deska spatřila světlo světa 3. listopadu a trhla rekord v počtu předobjednávek! Festival Pod parou připravuje šestnáctý ročník! Před zahájením 15. se zdálo, že se FPP stane historií, ale volání vás, fanoušků, po pokračování bylo tak silné, že pořadatelé zkrátka nemohli odolat. Rock for People 2018: česká premiéra In This Moment i návrat oblíbených Skillet Oblíbený letní festival Rock for People začíná odhalovat první jména z line up, a zatím jde rozhodně o kvalitu
Partneři portálu
Rock Rádio Příbram.cz ATTACKER of music
2016 ....... 2017 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz