ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Brněnec 2017 19. června 2017   (18:35)Začátkem prázdnin se rozjede již 18. ročník punkového festivalu. Vysvědčení nechte doma, nahoďte steely a přijďte.

Brněnec 2017

Andrea Šipošová


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
V sobotu 1. 7. 2017 v 9:30 se otevřou brány tradičního fesťáku v areálu hasičského hřiště v Brněnci u Svitav, přijet můžete autem, vlakem, odvážnější klidně pěšky. Místa pro stany budou také.

Těšit se můžete na českou punkovou klasiku - N.V.Ú., příbramské E!E, Mámu od S.P.S., Nežfaleš, která představí nové songy, pardubickou Duklu Vozovnu s Bílou Vdovou a mnoho dalších.

Zahraniční umělce budou zastupovat němečtí Stage Bottles, od sousedů Slováků dorazí Punkreas a bratislavští Skôr či Neskôr.

Kdo rád pořádný punk, nechť postaví číro, vezme partu lidí a přijde si zapogovat.


zdroj:www.brnenec.cz
autoři:text:     Andrea Šipošová
foto:     Andrea ŠipošováDalší pozvánky na akce

Bednu čeká akustický koncert v čele s Knížetem pornofolku Liberecký klub Bedna poctí v únoru svou návštěvou Záviš. Spolu s Falešným obviněním si ho pozvala domácí partička Kohout plaší smrt, aby je podpořil při jejich akustickém vystoupení. Prdel rock pro Klubíčko vol. 5 V sobotu 27. 1. 2018 bude v RC Prdel Beroun odstartována benefiční akce s kulatým pořadovým číslem 5. Zahraje zde osm vybraných kapel místních, ale i z širšího okolí. Králové psychobilly Demented Are Go v březnu na strahovské Sedmičce! 22. března se na strahovském kopci pojede v rytmu psychobilly horor show. Kolín spláchne „Lednovou žízeň“ 20.1.2018 od 18:00 – 02:00 U VODVÁRKŮ – KOLÍN Barely Alive, PhaseOne & Virtual Riot v Praze! To nejlepší z labelu Disciple Records 8. března v pražském Stormu. Úspěšná americká písničkářka Joan Baez se v březnu vrátí do České republiky Newyorská písničkářská ikona vystoupí 28. března v Kongresovém centru Neil Zaza, král světového melodického rocku, zavítá do Písku. Vstupenky již nyní v předprodeji Dračice z Butcher Babies v březnu sejmou pražské Futurum Začátkem března letošního roku si milovníci frontwoman kapel a metalu, či chcete-li metalocru, přijdou na své. Slovenský festival Pohoda ovládnou The Chemical Brothers Letisko Trenčín, 5.-7. 7. 2018 ,,Tak se všichni userte je tady Debustrol“ se svým jarním turné. Debustrol vyráží na Winter Bloody tour 2018 17.2. Čenkov u Příbrami Hospoda za vodou.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz