ČLÁNKY SOUTĚŽE

Civilní obrana má ráda mrkvičku a my jejich nový videoklip! 2. listopadu 2017   (15:15)I Like Mrkvička (Vegetarian), to je název singlu, ke kterému kluci z Civilní obrany natočili velmi povedený videoklip. A dnes, 2. listopadu, byl vypuštěn i na vaše internety!

Civilní obrana má ráda mrkvičku a my jejich nový videoklip!

Už název singlu - I Like Mrkvička (Vegetarian) dává tušit, že se bude opět jednat o pěknou taškařici. Po velmi povedeném klipu z loňska, Holku pevnou mít (přes půl milionu shlédnutí na YT), měli pánové laťku opravdu vysoko. Ale díky prověřené spolupráci s 89vision pictures se jí dle mého názoru podařilo překonat. Martin Kolembář (89vision pictures) prostě umí a spolu s kluky z Civilky nám připravili dílo, které pobaví, nadchne, možná se po zhlédnutí i zamyslíte nad způsobem dnešního konzumního života. A stejně jako v případě Holku pevnou mít u jednoho zhlédnutí jistě nezůstanete.

Vizuál se u I Like Mrkvička opravdu povedl. I přesto, že se střídají jen dvě lokace, nezačíná klip v půlce songu nudit a nedovolí vám přepnout – nabízí totiž vydatnou výpravu, mraky rekvizit, akce ve všech plánech, vše dokonale promyšlené. Nebo za to může nekonečný šarm frontmana Marka Calíka? Nebo novej opravdu velmi slušivej sestřih Pepči Semeráda? Nebo epesní herecký výkon Pavla Neumanna?  To nechám na každém z vás. Ale že nepřepnete před koncem, vám můžu s čistým svědomím zaručit.     


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Už se těším, až si na koncertě všichni zapějeme „Hříbátko si nedám, kachničku si nedám, gulášek z mlaďounkýho jelínka si taky nedám (…)

Od Civilní obrany prostě žádné klišé nečekejte. Laťku přeskakují už od dob Opilé princezny (2011), kdy následovala ještě povedenější Ruleta (2013) a na téhle vlně pokračují dodnes. A když už se o klišé snaží záměrně - Scénář (2013) Za tebou (2015) - díky dávce vtipu, Civilce tak vlastnímu a charakteristickému, to výborně funguje. Hodně kapel by si z pánů mohlo vzít příklad, protože i když kapely od naplnění představ mnohdy dělí low-budget, vždy se může objevit nějaká přidaná hodnota, která klip udělá výjimečným, jiným, zapamatovatelným. No, dost už bylo slov, přeji příjemnou vege podívanou :)
 


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autor:text:     Lenka HlavičkováDalší články s interpretem Civilní Obrana

Další recenze

Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz