ČLÁNKY SOUTĚŽE

Divokej Bill Lobkowicz tour 2017 2. července 2017   (23:07)Klatovy 1.7.2017

Divokej Bill Lobkowicz tour 2017

Markéta ChalupnáZačátek prázdnin odstartovala kapela Divokej Bill v Klatovech, kam zavítala na své koncertní šňůře společně s kapelou Poletíme?.
Počasí nám přálo. Lidé se začali shromažďovat již hodinu a půl před začátkem koncertu a každý z nich si chtěl urvat to nejlepší místo. Těsně před začátkem, byl prostor kempu již zcela zaplněn.


Začátek prázdnin odstartovala kapela Divokej …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu

Se svým songem „Nebreč“ odstartovala kapela Poletíme? sobotní večer. Dále pokračovali svými hity, jako jsou „Vousy“, „Mařena“, „Moje poslední vůle“, „Autistický bratr“ a mnoho dalších. Náhle přišlo pro publikum překvapení: na pódium přiběhla kapela Divokej Bill a zpívali spolu píseň „Lokomotiva“. Kapela Poletíme? zakončila své vystoupení písní „Holky pitomý“.
Kapela si získala publikum svými dobře zapamatovatelnými texty a rytmickou hudbou. I když není v našich končinách příliš známá, dostala publikum do otáček a všichni zpívali společně.


Se svým songem „Nebreč“ odstartovala …

Po krátké pauze a výměně nástrojů to vypuklo.
Na pódium přichází kapela Divokej Bill. Dav začíná šílet a Venca, frontman kapely, vítá fanoušky pozdravem: „Krásný podvečer zde v Klatovech vážení přátelé“ a začínají hrát.
Jejich první píseň je z nového alba „Tsunami“ a jmenuje se „Dobrý časy“. Kluci hráli nové písně, jako třeba: „Tsunami“, Kořala“, „Země draků“, „Utrejch“ a nezapomněli ani na starý dobrý fláky, jako : Malování, Znamení, Plakala, Pocit, Síť, a song, po kterém nese kapela název „Divokej Bill“. Při písni Čmelák oplatili hostování Poletíme? a tancovali na pódiu, jako siluety. Když už to vypadalo, že je konec koncertu, dav si vyžádal svým skandováním a potleskem přídavek: píseň Rozárka.


Po krátké pauze a výměně nástrojů to …

Obě dvě kapely předvedli jedinečnej, přepychovej výkon. Pokud jste ještě nenavštívili toto turné „Divokej Bill Lobkowicz Tour“ určitě doražte a vychutnejte si nevšední zážitek.


Obě dvě kapely předvedli jedinečnej, …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.


Markéta Chalupná 79 fotografií v galerii


autor:Další články s interpretem Divokej Bill

Další články žánrů Folk, Rock

Soutěž o lupeny na koncertní premiéru hororové rockové opery Frankenstein v RockOpeře Praha! Ale co vám budeme vyprávět… Zkrátka neváhejte, zkuste své štěstí s námi a zažijte společně s RockOperou silvestrovskou premiéru této hororové rockové opery na vlastní oči !!! Očekávaný Lemmyfest v plzeňském Parlament Clubu Volno mezi Vánocemi a Silvestrem si mohou hosté zpříjemnit v pátek 28.12.2018 na koncertě v Parlament Clubu. Na pódiu zahrají Ramones Plzeň a Motörreptile - Motörhead tribute band. Vánoční bigbít s kapelou Eges Ve staroplzeneckém Pivním & cider klubu Lidový dům si v úterý 25. 12. 2018 budou moci hosté odpočinout po náročném předvánočním shonu. Kromě svižné muziky s místní skupinou Eges si užijeme sváteční náladu ve společnosti příznivců rockové muziky. Komunál a De Bill Heads si podmanili Mrákov Přestože byl mrazivý sobotní podvečer, stěny sálu KD Mrákov byly doslova rozpálené. Ptáte se, kdo se o tuhle pekelnou koncertní show v západočeské Mecce bigbítu postaral? No přece legendární skupina Komunál v rámci své Best of tour 2018 společně s hostem De Bill Heads. Wagabund oslavil 15 let na scéně Regionální kapela Wagabund si z taneční zábavy 15. 12. 2018 ve Lhůtě odnesla plnohodnotný občanský průkaz. Nechyběl dort, šampaňské a dokonce skoky z pódia. Frankenstein udeří v RockOpeře Praha aneb silvestrovská koncertní premiéra se blíží Ro(c)k se s ro(c)kem sešel a nám se nenávratně blíží Vánoce a samozřejmě Silvestr. Pokud se ptáte, jak zažít nezapomenutelný silvestrovský večer se špetkou napětí, máme tu pro vás jeden tip. Smokie a DANUBIA ORCHESTRA ÓBUDA se loučili na pódiu se slzami v očích. Turné Smokie a DANUBIA ORCHESTRA ÓBUDA čítalo osm zastávek. Mezi nimi šest českých měst. Začátek adventu 2018 spolu trávila tato dvě hudební tělesa právě na společném turné.

Další fotoreportáže

V Sobotním Blackrushy předvedli své umění mistři elektronické hudby V Příbramském music klubu Pandora byl mejdan. Komunál a De Bill Heads si podmanili Mrákov Přestože byl mrazivý sobotní podvečer, stěny sálu KD Mrákov byly doslova rozpálené. Ptáte se, kdo se o tuhle pekelnou koncertní show v západočeské Mecce bigbítu postaral? No přece legendární skupina Komunál v rámci své Best of tour 2018 společně s hostem De Bill Heads. Wagabund oslavil 15 let na scéně Regionální kapela Wagabund si z taneční zábavy 15. 12. 2018 ve Lhůtě odnesla plnohodnotný občanský průkaz. Nechyběl dort, šampaňské a dokonce skoky z pódia. Trautenberk pokřtil nové CD Ticho Nad Pekáčem ve velkém na vyprodaném koncertu v DEPU2015 Plzeň! Byl páteční podvečer a kroky návštěvníků směřovaly do DEPA2015, kde se v rámci Jemnostsvět tour konala pravá tanzmetalová veselice klatovských jemnostpánů z Trautenberku. Hostem večera byly heavy rockové ďáblice The Agony. Vánoční atmosféru přivezli Gregorian spolu s Amelií Brightman Dva dny s Gregorian, kteří vydali album s názvem Holy Chants s nejkrásnějšími vánočními melodiemi, které samy o sobě vznikaly skutečně již od počátku věků a byly postupně upravovány a vylepšovány. Tyto skladby v jedinečných aranžích zahráli Gregorian v Kongresové centru v Praze na koncertech 11. a 12. prosince Beznadějně vyprodaný Panzer Storm Fest vol. 11 nezklamal Týden před vypuknutím metalového svátku v plzeňském Božkově vyhlásili pořadatelé stop v předprodejích. Kdo si nepospíšil s nákupem vstupenek včas, ten měl v sobotu 8. 12. 2018 smůlu a přišel tak o vystoupení špiček evropských kapel tohoto stylu. United Vánoce mají občanku! Rok s rokem se sešel a 8. prosince vypukl v pražském klubu Storm 15. ročník již tradičního vánočního punkového večírku Kids & Heroes X-Mas pod záštitou stejnojmenného hudebního magazínu.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz