ČLÁNKY SOUTĚŽE

Divokej Bill Lobkowicz tour 2017 2. července 2017   (23:07)Klatovy 1.7.2017

Divokej Bill Lobkowicz tour 2017

Markéta ChalupnáZačátek prázdnin odstartovala kapela Divokej Bill v Klatovech, kam zavítala na své koncertní šňůře společně s kapelou Poletíme?.
Počasí nám přálo. Lidé se začali shromažďovat již hodinu a půl před začátkem koncertu a každý z nich si chtěl urvat to nejlepší místo. Těsně před začátkem, byl prostor kempu již zcela zaplněn.


Začátek prázdnin odstartovala kapela Divokej …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu

Se svým songem „Nebreč“ odstartovala kapela Poletíme? sobotní večer. Dále pokračovali svými hity, jako jsou „Vousy“, „Mařena“, „Moje poslední vůle“, „Autistický bratr“ a mnoho dalších. Náhle přišlo pro publikum překvapení: na pódium přiběhla kapela Divokej Bill a zpívali spolu píseň „Lokomotiva“. Kapela Poletíme? zakončila své vystoupení písní „Holky pitomý“.
Kapela si získala publikum svými dobře zapamatovatelnými texty a rytmickou hudbou. I když není v našich končinách příliš známá, dostala publikum do otáček a všichni zpívali společně.


Se svým songem „Nebreč“ odstartovala …

Po krátké pauze a výměně nástrojů to vypuklo.
Na pódium přichází kapela Divokej Bill. Dav začíná šílet a Venca, frontman kapely, vítá fanoušky pozdravem: „Krásný podvečer zde v Klatovech vážení přátelé“ a začínají hrát.
Jejich první píseň je z nového alba „Tsunami“ a jmenuje se „Dobrý časy“. Kluci hráli nové písně, jako třeba: „Tsunami“, Kořala“, „Země draků“, „Utrejch“ a nezapomněli ani na starý dobrý fláky, jako : Malování, Znamení, Plakala, Pocit, Síť, a song, po kterém nese kapela název „Divokej Bill“. Při písni Čmelák oplatili hostování Poletíme? a tancovali na pódiu, jako siluety. Když už to vypadalo, že je konec koncertu, dav si vyžádal svým skandováním a potleskem přídavek: píseň Rozárka.


Po krátké pauze a výměně nástrojů to …

Obě dvě kapely předvedli jedinečnej, přepychovej výkon. Pokud jste ještě nenavštívili toto turné „Divokej Bill Lobkowicz Tour“ určitě doražte a vychutnejte si nevšední zážitek.


Obě dvě kapely předvedli jedinečnej, …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.


Markéta Chalupná 79 fotografií v galerii


autor:Další články s interpretem Divokej Bill

Další články žánrů Folk, Rock

Rockový večer v Parlament Clubu přivítá tři kapely Páteční večer na klubové scéně bude patřit příznivcům rockové muziky. Na pódiu se poslední říjnový pátek 26. 10. 2018 představí plzeňské skupiny CI5, Zloději Ticha a Easy Riders. Společné turné Alkeholu a Walda Gangu pokračovalo čtvrtou zastávkou v Hořovicích Totálně zaplněný Společenský dům v Hořovicích si v sobotu 20. 10. 2018 užil skvělou muziku, ohňové efekty a hlavně pravou koncertní pohodu. Na pódiu vystoupily kapely z popředí naší rockové scény, které představily výběr z nově vydaných titulů. Doga se svou hardrockovou explozí dobyla Svrčovec! Hostem večera byla skupina Blackmailers Byl sobotní podvečer a jak už to tak o víkendu bývá, lidé vyrazili za zábavou. Ani u nás tomu nebylo jinak a tak jsme společně s většinou nejen klatovských rockerů a rockerek zavítali do KD Svrčovec na koncert skupin Doga a Blackmailers. Kečup v KD Mrákov slavil! V sobotu 20. 10. přivítal KD Mrákov další hudební stálici nejen západočeské rockové hudební scény - a to skupinu Kečup. Její melodické, dalo by se říci léty prověřené hity, přivedly do zdejšího sálu několik generací fanoušků. Sylvie a Silver Matte odpálili zbrusu nový videoklip Žít na doraz! Takže volume doprava a teď už jen třiiii, dvaaaa, jednaaa… Jdeme na to !!! Jaksi Taksi, zakázanÝovoce a By The Way vzali útokem KD kovářov. Další super akce v rámci Rockových sobot. Three Days Grace si po roce přijeli znovu podmanit Prahu Malou sportovní halu osvítila světla a rozechvěla hudba kanadské rockové kapely Three Days Grace, která se vrátila do Prahy představit nové album Outsider. S sebou přivezla jako support heavy metalovou skupinu z Los Angeles - Bad Wolves.

Další fotoreportáže

Společné turné Alkeholu a Walda Gangu pokračovalo čtvrtou zastávkou v Hořovicích Totálně zaplněný Společenský dům v Hořovicích si v sobotu 20. 10. 2018 užil skvělou muziku, ohňové efekty a hlavně pravou koncertní pohodu. Na pódiu vystoupily kapely z popředí naší rockové scény, které představily výběr z nově vydaných titulů. Doga se svou hardrockovou explozí dobyla Svrčovec! Hostem večera byla skupina Blackmailers Byl sobotní podvečer a jak už to tak o víkendu bývá, lidé vyrazili za zábavou. Ani u nás tomu nebylo jinak a tak jsme společně s většinou nejen klatovských rockerů a rockerek zavítali do KD Svrčovec na koncert skupin Doga a Blackmailers. Kečup v KD Mrákov slavil! V sobotu 20. 10. přivítal KD Mrákov další hudební stálici nejen západočeské rockové hudební scény - a to skupinu Kečup. Její melodické, dalo by se říci léty prověřené hity, přivedly do zdejšího sálu několik generací fanoušků. Středočeská Mini Tour 2018 zavítala do stylového klubu Bunggrr Neopakovatelná thrashová atmosféra dýchla na hosty koncertu ve Lhotě u Příbramě okamžitě po vstupu do prostor bývalého krytu Civilní obrany. Na pódiu zahrály tři kapely, které 19. 10. 2018 rozvířily poklidné vody motorkářského klubu Bunggrr. Jaksi Taksi, zakázanÝovoce a By The Way vzali útokem KD kovářov. Další super akce v rámci Rockových sobot. Three Days Grace si po roce přijeli znovu podmanit Prahu Malou sportovní halu osvítila světla a rozechvěla hudba kanadské rockové kapely Three Days Grace, která se vrátila do Prahy představit nové album Outsider. S sebou přivezla jako support heavy metalovou skupinu z Los Angeles - Bad Wolves. Metalový Onion Fest 2018 oslavil kulaté 15. výročí Hořovický open air festival s přehlídkou několika metalových stylů letos opět nezklamal. Na pódiu se vystřídalo sedm kapel a litovat může jen ten, kdo si v sobotu 13. 10. 2018 nepřivstal a přišel tak o thrashový nářez u příležitosti hojně navštěvovaného Cibulového jarmarku.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz