ČLÁNKY SOUTĚŽE

Divokej Bill Lobkowicz tour 2017 2. července 2017   (23:07)Klatovy 1.7.2017

Divokej Bill Lobkowicz tour 2017

Markéta ChalupnáZačátek prázdnin odstartovala kapela Divokej Bill v Klatovech, kam zavítala na své koncertní šňůře společně s kapelou Poletíme?.
Počasí nám přálo. Lidé se začali shromažďovat již hodinu a půl před začátkem koncertu a každý z nich si chtěl urvat to nejlepší místo. Těsně před začátkem, byl prostor kempu již zcela zaplněn.


Začátek prázdnin odstartovala kapela Divokej …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu

Se svým songem „Nebreč“ odstartovala kapela Poletíme? sobotní večer. Dále pokračovali svými hity, jako jsou „Vousy“, „Mařena“, „Moje poslední vůle“, „Autistický bratr“ a mnoho dalších. Náhle přišlo pro publikum překvapení: na pódium přiběhla kapela Divokej Bill a zpívali spolu píseň „Lokomotiva“. Kapela Poletíme? zakončila své vystoupení písní „Holky pitomý“.
Kapela si získala publikum svými dobře zapamatovatelnými texty a rytmickou hudbou. I když není v našich končinách příliš známá, dostala publikum do otáček a všichni zpívali společně.


Se svým songem „Nebreč“ odstartovala …

Po krátké pauze a výměně nástrojů to vypuklo.
Na pódium přichází kapela Divokej Bill. Dav začíná šílet a Venca, frontman kapely, vítá fanoušky pozdravem: „Krásný podvečer zde v Klatovech vážení přátelé“ a začínají hrát.
Jejich první píseň je z nového alba „Tsunami“ a jmenuje se „Dobrý časy“. Kluci hráli nové písně, jako třeba: „Tsunami“, Kořala“, „Země draků“, „Utrejch“ a nezapomněli ani na starý dobrý fláky, jako : Malování, Znamení, Plakala, Pocit, Síť, a song, po kterém nese kapela název „Divokej Bill“. Při písni Čmelák oplatili hostování Poletíme? a tancovali na pódiu, jako siluety. Když už to vypadalo, že je konec koncertu, dav si vyžádal svým skandováním a potleskem přídavek: píseň Rozárka.


Po krátké pauze a výměně nástrojů to …

Obě dvě kapely předvedli jedinečnej, přepychovej výkon. Pokud jste ještě nenavštívili toto turné „Divokej Bill Lobkowicz Tour“ určitě doražte a vychutnejte si nevšední zážitek.


Obě dvě kapely předvedli jedinečnej, …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.


Markéta Chalupná 79 fotografií v galerii


autor:Další články s interpretem Divokej Bill

Další články žánrů Folk, Rock

Tok Labe nám do Děčína připlaví známá jména hudební scény aneb Labefest 2019 se blíží Jeden z nejkrásnějších festivalových areálů – břeh Labe na Smetanově nábřeží opět přivítá vícežánrový májový festival Labefest 2019. A věřte, máme se na co těšit Soutěž o vstupenky na koncert The Agony (CZ) a Syteria (UK), klubVagón, 27. února 2019 Tři ženy a bubenice. Tři ženy a bubeník. Jackie Chambers z Girlschool a rock 'n' roll. To není začátek vtipu, nýbrž klíčová slova, která definují večerní hodiny 27. února 2019 v pražském Vagónu. O víkendu Traktor chystá nájezd na Zlín a Ostravu Šachoffnice Tour 2019 pokračuje na Moravě Koncert The Agony (CZ) a Syteria (UK), klub Vagón, 27. února 2019 ------------------ The Agony (CZ) with special guest Syteria (UK), music club Vagon, 27 FEB 2019 Tři ženy a bubenice. Tři ženy a bubeník. Jackie Chambers z Girlschool a rock 'n' roll. To není začátek vtipu, nýbrž klíčová slova, která definují večerní hodiny 27. února 2019 v pražském Vagónu. ------------------------------------------------------------------ Three women and a female drummer. Three women and a male drummer. Jackie Chambers of Girlschool and some ass-kicking rock'n'roll. No, this is not a beginning of a joke, only a few keywords defining one very fine night coming on 27th February 2019 at Vagon Club in Prague. Traktor exceloval na šachovém poli ve vyprodaném Depu2015 v Plzni! Hostem večera byli heartcoroví Forrest Jump Od léta, kdy jsme radost z koncertů Traktoru zažili naposledy, uplynula již dlouhá doba. Celorepubliková fanouškovská základna téhle party netrpělivě střihala pomyslný metr a nemohla se dočkat, až Traktor zase uslyší, uvidí a poprvé spatří nové ještě monstróznější a velkolepější turné Šachoffnice tour 2019. Ve stochovské Vodárně vypustili NP3 a Rehab mezi fanoušky nová alba Sobotní večer 16. 2. 2019 se ve stochovském Bikers klubu Vodárna nesl v duchu multižánrového minifestivalu. Na své si přišli příznivci punk rocku, nechyběl klasický rock a závěr patřil místní legendě - hard rockovému Mentolu. Hvězdy zazářily v Lucerně The Dire Straits Experience odstartovali českou tour v Praze

Další fotoreportáže

Traktor exceloval na šachovém poli ve vyprodaném Depu2015 v Plzni! Hostem večera byli heartcoroví Forrest Jump Od léta, kdy jsme radost z koncertů Traktoru zažili naposledy, uplynula již dlouhá doba. Celorepubliková fanouškovská základna téhle party netrpělivě střihala pomyslný metr a nemohla se dočkat, až Traktor zase uslyší, uvidí a poprvé spatří nové ještě monstróznější a velkolepější turné Šachoffnice tour 2019. Ve stochovské Vodárně vypustili NP3 a Rehab mezi fanoušky nová alba Sobotní večer 16. 2. 2019 se ve stochovském Bikers klubu Vodárna nesl v duchu multižánrového minifestivalu. Na své si přišli příznivci punk rocku, nechyběl klasický rock a závěr patřil místní legendě - hard rockovému Mentolu. Hvězdy zazářily v Lucerně The Dire Straits Experience odstartovali českou tour v Praze Terror Society představila na Křemelce novou baskytaristku Páteční večer 15. 2. 2019 patřil ve strakonickém Klubu na Křemelce příznivcům tvrdé hardocorové muziky. Na pódiu se v programu Hardcore 4Life vystřídaly tři kapely ostrého ražení doprovázené početným publikem. Drumming Syndrome Miloše Meiera propukl i v Plzni! Fenomenální nejen rock metalový bubeník Miloš Meier z Dymytry zavítal v rámci své bubenické one man show Drumming Syndrome tour 2019 do Plzně a my byli při tom. Prvním postupovým kolem odstartoval 27. ročník Múzy 2019 V Divadle Pod lampou proběhlo úvodní kolo nejstarší výběrové hudební soutěže v České republice. Čtvrteční večer 14. 2. 2019 se na prknech představily čtyři kapely s punkovým stylem a slušným počtem fanoušků. Rock Opera již po druhé vyprodala na Sv. Valentýna představení Romeo a Julie Netradiční podání této skvělé literární hry z pera Williama Shakespeara v podání RockOpery Praha byla vskutku nevídáná. V opeře se objevují písně z tematických alb skupiny zakladatelů RockOpery Praha Milana Steigerwalda a Pavly Forest.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz