ČLÁNKY SOUTĚŽE

Dotkli jste se Písku? My ano! 11. června 2017   (12:48)Městské slavnosti 2017


O víkendu jste mohli navštívit probíhající městské slavnosti v Písku "Dotkni se Písku" tak jako my. Slavnosti probíhaly od pátku 9. června až do neděle 11. června a zahrnovaly nespočet akcí po celém městě společně s vystoupeními hlavních hvězd na Velkém náměstí, kde se nacházelo hlavní pódium.

O víkendu jste mohli navštívit probíhající …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
A právě v pátek 9. června zde byla od 17. hodin k vidění známá a velmi oblíbená česká kapela UDG, která sem zamířila až z Ústí nad Labem. Kluci publikum nezklamali a předvedli velmi zdařilý koncert, který si užívali nejen oni na pódiu, ale i všichni posluchači všech věkových kategorií. Bubeník Jugi se opět ukázal v krásných šatičkách a předvedl své taneční kreace za bicími. Zazněly písně nejen z nového alba Emotikon, jako známé a populární „ Atomy“ nebo „Šeptáš", ke které právě vznikl nový videoklip, ale skupina zabrousila i do své minulosti a zahrála písně z prvních alb Ztraceni v inspiracích a Buď a nebe, jako například „Motýl“, „Smutné a lehké“, „Chimér a Kiss“, „Mary-Ann“. Kapela UDG je známá tím, že se snaží být publiku co nejblíže, což dokázala i tady v Písku, když si na pódium přizvala pár svých fanoušků. Skupina se loučila písní „Kurtizána“, ale odchod jim nebyl dopřán, lidé si vyžádali přídavek. A tak úplně poslední skladbou byla píseň „Hvězdář“, bez které by se jejich vystoupení neobešlo. UDG opět ukázali, že patří hlavně ven na pódia pod širé nebe.

A právě v pátek 9. června zde byla od 17. …

Po hodinové pauze nastupuje na hudební scénu hodně oblíbený český zpěvák Marek Ztracený s kapelou. Všude je plno lidí, náměstí je zaplněné a vládne zde ohromná atmosféra. Marek Ztracený se do Písku dostavil ze Železné Rudy, aby zde zazpíval písně jako „ Možná “, „ Povolání syn “, „ Sex s Ex “, „ O pravdě “ nebo „ V Opilosti “, „ Pády “. K některým písním doplňuje i věnování, jako například k písni „ Něco končí “, kterou věnoval největším romantikům Petrovi a Pavlovi Vrzákům z UDG. Dále zazněla píseň Stává se to i v lepších rodinách, ke které dodává: „Pro všechny, co zítra budou mít kocovinu“. Lidé zpívají, tančí a maximálně si užívají show. Marek publiku dokonce prozrazuje, že dnes má jeho syn šesté narozeniny a zpívá mu krásnou píseň „Stůj při mně dál“, která je i nejoblíbenější jeho maminky. Překvapením pro návštěvníky bylo i zahrání úplně nových písní, jako „Léto 95“ nebo „Píseň podpantofláka“. Ke konci vystoupení pozval fanoušky na svůj koncert v Praze 27.11 ve Fóru Karlín, který chce zkusit vyprodat. A jako úplně poslední skladba zazněla nejznámější a jeho úplně první píseň „ Ztrácíš“, kterou zahrál jako vyžádaný přídavek od lidí.
 


	Po hodinové pauze nastupuje na hudební …
Po zdařilém a úspěšném vystoupení Marka Ztraceného následuje ve večerních hodinách koncert české vyhlášené hudební stálice, zpěváka Václava Neckáře se skupinou Bacily. Při předešlém koncertu bylo náměstí zaplněno lidmi, nyní se však zde nedalo pomalu ani projít, jak všichni netrpělivě očekávali příchod známého a oblíbeného zpěváka. A na pódiu se objevuje Václav Neckář a začíná písní „Ša la la la li“. Lidé si zpívají, tančí, užívají si skvělého vystoupení. Zaznívají známé písně jako „Stín Katedrál “, „Podej mi ruku a projdem Václavák“, „Tvým dlouhým vlasům“, „Doktor Dam Di Dam“, „Časy se mění“ a spousta jiných. Vládne zde naprosto úžasná, až neskutečná atmosféra. Baví se všichni lidé všech věkových kategorií. Na Václavovi Neckářovi je vidět, jak je dojatý, šťastný a užívá si kontaktu s lidmi, což dokazovalo i to, že šel při písni „Bejvávalo" až dopředu k fanouškům a podával si s nimi ruce. Při poslední písni „Andělé strážní“ začíná pršet, ale lidé zůstávají a vyžadují si přídavek. Ten přichází ve znění krásné a kouzelné písně „Půlnoční“, která zazněla opravdu chvilku před půlnocí a vytvořila tak ohromnou atmosféru.

Po zdařilém a úspěšném vystoupení Marka …
Každý, kdo se této městské slavnosti v pátek zúčastnil, musel mít pocit, že se opravdu dotkl Písku. Velké díky tímto patří městu za možnost prožít nádherný večer a velkolepý zážitek v krásném jihočeském městě Písek.

Každý, kdo se této městské slavnosti v pátek …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Romana Havlánová
foto:     Jiří TrnkaDalší články žánrů Pop, Rock

Rocková tancovačka ve Dvorci u Nepomuka Fotbalové hřiště Slavoje Dvorec pohostí 26. 5. 2018 na svém pódiu klatovskou rockovou stálici – Ukradený Vjecy. Skupina Monkey Business slaví plnoletost. Večírek s fanoušky s názvem Jsme jen boží onuce chystá v květnu ve Žlutých lázních Přední česká kapela Monkey Business otevře 24. května brány pražských Žlutých lázní, aby zde tradičním narozeninovým koncertem završila jarní část turné Maximum Power!. Koncertem s názvem „Jsme jen boží onuce“ zároveň společně se svými fanoušky oslaví už osmnácté narozeniny. Chinaski zahrají v nové sestavě poprvé v Praze. Dvakrát v Lucerna Baru a pak ve Foru Karlín. Přestože jedna z nejpopulárnější českých skupin Chinaski sjezdila v nové sestavě téměř celou Českou republiku, Praze se zatím vyhýbala. To se ovšem změní. V prosinci se tam zastaví rovnou třikrát. Dvakrát zahraje ve svém domovském Lucerna Music Baru (9. a 10. 12.) a jednou ve Foru Karlín (12.12.). Vstupenky budou k dostání v síti TicketLIVE od pravého poledne 25. května. Do Lucerna Music Baru za 550 korun včetně poplatků a od 690 korun pak do Fora Karlín. Tam bude možné koupit i lístky na sezení nebo do speciální zóny s občerstvením a dárkem. V srpnu přijedou do Olomouce američtí Papa Roach. Přivítá je atraktivní areál Korunní pevnůstky. V Česku už sice několikrát vystupovali, ovšem tentokrát to bude zřejmě na nejhezčím místě a poprvé na Moravě. Do olomoucké Korunní pevnůstky dorazí 22. srpna multiplatinoví a na ceny Grammy a MTV nominovaní Papa Roach. Jedna z nejpopulárnějších nu-metalových kapel současnosti vznikla už v roce 1993. Přesto nežije ze slávy té doby. I v dalších letech nahrála velmi dobrá alba a jejich tvorba ovlivnila mnoho dnešních zástupců rockové či metalové scény. Aktuálně propagují svůj zatím poslední počin Crooked Teeth. Písničkář Petr Lüftner představuje nový singl a videoklip z připravovaného alba. Český zpěvák, skladatel a hráč na akordeon Petr Lüftner natáčí v současné době,pod vedením producenta Ondřeje Škocha, který dlouhou dobu působil v kapele Chinaski,své druhé studiové album. Hlavní finále Múzy 2018 Ve čtvrtek 24. 5. 2018 proběhne v plzeňském Divadle Pod lampou hlavní finále nejstarší hudební výběrové soutěže v ČR – Múza 2018. Na pódiu se představí šest vítězů dílčích kol. Odyssea v jezdeckém areálu Zofi Legendární Odyssea rock se po roce vrátila na pódium jezdeckého areálu firmy Zofi Kadov a v sobotu 19. 5. 2018 vyzvala k tanci takřka vyprodanou jezdeckou arénu.

Další fotoreportáže

Odyssea v jezdeckém areálu Zofi Legendární Odyssea rock se po roce vrátila na pódium jezdeckého areálu firmy Zofi Kadov a v sobotu 19. 5. 2018 vyzvala k tanci takřka vyprodanou jezdeckou arénu. Turbo na pouťovém festivalu v Nepomuku Součástí vyhlášené pouti v Nepomuku 19. 5. 2018 byl i hudební festival v areálu firmy Unibrick, kde zahrála plzeňská rocková skupina Turbo. Metalová Amnesia Tour ve Spáleném Poříčí Jedna ze zastávek republikové šňůry, na podporu nového stejnojmenného alba Amnesia skupiny InnerSphere, připadla 15. 5. 2018 na spálenopoříčský MC Sklep. Kladenský klub Auto Da Fé uspořádal již druhý United fest for help V sobotu 19. 5. zažíval kladenský klub punkrockovou akci, která byla uspořádána pro dobrou věc. Probíhala zde totiž sbírka na léčení a pomůcky k tomu potřebné pro malého Štěpánka ze Slaného. Traktor a jeho hosté roztančili a rozjásali Korunní pevnůstku v Olomouci Festival Traktor Open Air Recitál Lucie Bílé a Petra Maláska dojal publikum ve Vimperku Jedna z nejpopulárnějších českých zpěvaček Lucie Bílá ve čtvrtek přijela potěšit své příznivce do KD Cihelny Vimperk. Návštěvníci se mohli těšit na velmi emotivní koncertní program Recitál, při kterém Lucii Bílou doprovází skladatel a klavírista Petr Malásek. Miss Agro navštívilo přes tisíce navštěvníků Zemědělská univerzita v Praze pořádala za pomoci sponzorů a partnerů, již 20. ročník Miss Agro. My Vám zde přinášíme fotoreport.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz