ČLÁNKY SOUTĚŽE

DYMYTRY - koncert v Domažlicích 8. 4. 2017 9. dubna 2017   (22:15)Dymytry s Krby Kamna Turyna Tour 2017 zavítali do kulturního centra v Domažlicích.


8. 4. 2017 Dymytry pokřtili svoje LP v Domažlicích.
 
Dymytry v rámci svého jarního turné „Krby, Kamna Turyna“ zavítali do Městského kulturního centra v Domažlicích, kde odehráli takřka 2 hodinou show, kterou navštívilo cca 500 lidí. Jako předkapely si Dymytry s sebou přivezli pražskou rock-scream kapelu Loco Loco, která s Dymytry nahrála písničku Monstra, další skvělou kapelou dělající předskokana byla znojemská hardcore kapela X-Core, fanoušky tato kapela skvěle rozproudila pro Dymytry. Po krátké přestavbě podia zaznělo notoricky známé Intro, na které celá hala zareagovala pokřikem. Jako začínající skladbu zahráli Dymytry novinku Pod vodou, která se ukázala jako skvělá písnička na otevření koncertu. Po skvěle rozjetém začátku zazněly známé hity jako Media, D.O.S.T, Lunapark, Harpyje, při kterých fanoušci s frontmanem zpívali každé slovo. Příjemným zpestřením koncertu byly akustické verze dvou známých písniček Nahrabat z posledního alba „Agronaut“ a Benzin z alba „Neser“, po těchto skladbách potemnilo podium a světla se zaměřila pouze na bubeníka Miloše Meiera, který odehrál strhující cca 15 minutové bubenické sólo, po celou dobu s úsměvem na tváři.
 

8. 4. 2017 Dymytry pokřtili svoje LP v …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
LP „Sedmero Krkavců“ přišli pokřtít zakladatelé Domažlického klubu Death Magnetic, poté zazněla stejnojmenná skladba, která měla velký úspěch.
Koncert se pomalu chýlil ke konci, v tento moment přišel čas na notoricky známé hity: Ocelová parta, Dej bůh štěstí. Jako závěrečná skladba zazněla Strážná věž, při této písničce se do zpěvu opětovně zapojilo celé publikum, které zpívalo „Povolán jsem, povolán povolán jsem sem, povolán povolán jsem světa pán“

LP „Sedmero Krkavců“ přišli pokřtít …
Na závěr… I přes „zdravotní neduhy“ dvou členů kapely byl koncert velmi povedený, zvuk špičkový a světelná show s LED stěnou byla za doprovodu kouřových a ohnivých efektů perfektní a promyšlená. Kapela jde stále dopředu a pokaždé přijde s něčím novým. Také na mě udělalo dobrý dojem Kulturní centrum s příjemnou obsluhou a zaměstnanci a hlavně s pořadateli, kteří byli moc milí a snažili se udělat všechno proto, aby byli návštěvníci spokojení.

Na závěr… I přes „zdravotní neduhy“ dvou členů …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.


Petr Chán 59 fotografií v galerii


autoři:text:     Petr Chán, Vladimír TobyškaDalší články žánru Metal

Ze sedmého kola Múzy 2019 nečekaně postoupila kapela IDK Předposlední základní kolo Múzy 2019 v Divadle Pod lampou 18. 4. 2019 přineslo překvapení ve výroku poroty, která do semifinále poslala mladičkou skupinu IDK. V diváckém hlasování si vavříny odnesl Vulcano Band. V rámci turné Btfl15yrs zavítali The.Switch i do Plzně Kapela The.Switch vyrazila začátkem března na celorepublikové turné, které nese název BTFL15YRS. V rámci turné zavítali i v pátek 12. 4. do Plzně do Divadla Pod lampou. Dolany Fest plný skvělé muziky se blíží! Traktor, Doga, Komunál, Enola Gay a HaXna...tak zní nabitý line up prvního ročníku Dolany Festu. Vyhlášený Regionfest 2019 přilákal do Hořovic početné publikum Hořovický Klub Labe se stal v sobotu 13. 4. 2019 dějištěm 3. ročníku úspěšné přehlídky regionálních kapel. Akce s názvem Regionfest 2019 doznala od loňska změny jak pořadatelské, tak množstvím vystupujících formací. V plejádě stylů si mohl vybrat snad každý – heavy, death a thrash rozhýbaly fanoušky skvělé muziky. V 6. kole Múzy 2019 postoupil do vyšších levelů Hit the Freak Již 6. základní kolo výběrové soutěže nabídlo přehlídku čtyř amatérských kapel. Ze zdravotních důvodů se omluvila pátá avizovaná skupina Midnight Madness a my tak byli ve čtvrtek 11. 4. 2019 v Divadle Pod lampou svědky soubojů s převahou plzeňských formací. The.Switch tour Btfl15y, host Sunset Trail Kapela The.Switch vyrazila začátkem března na celorepublikové turné, které nese název BTFL15YRS. V pátek 12. 4. dorazí do Plzně do Divadla Pod lampou. Hořovický Regionfest 2019 slibuje skvělou muziku Klub Labe Hořovice se stane dějištěm dalšího ročníku přehlídky regionálních metalových kapel. V sobotu 13. 4. 2019 předvedou své umění čtyři sestavy s ostřejším nábojem a mnohaletou zkušeností v působení na podobných akcích.

Další fotoreportáže

Velikonoční turné S Pomlázkou do Poga! v Plzni Společným jmenovatelem čtyřdenní šňůry se zastávkami ve velkých českých městech je pražská punk rocková kapela Přísun povolen. Na jejich turné je doprovází spřízněné skupiny, které v pátek 19. 4. 2019 dokázaly plzeňské publikum v Parlament Clubu náležitě rozehřát. Ze sedmého kola Múzy 2019 nečekaně postoupila kapela IDK Předposlední základní kolo Múzy 2019 v Divadle Pod lampou 18. 4. 2019 přineslo překvapení ve výroku poroty, která do semifinále poslala mladičkou skupinu IDK. V diváckém hlasování si vavříny odnesl Vulcano Band. V rámci turné Btfl15yrs zavítali The.Switch i do Plzně Kapela The.Switch vyrazila začátkem března na celorepublikové turné, které nese název BTFL15YRS. V rámci turné zavítali i v pátek 12. 4. do Plzně do Divadla Pod lampou. Punk se vrací do Opavy! od roku 2010 účinkuje tato punková kapela na české scéně. Škwor si svým UNPLUGGED TOUR podmanil Plzeň Byl sobotní podvečer a srdce všech rockových fanoušků západočeského kraje bila na poplach. Do plzeňského Depa2015 totiž zavítal Škwor se svým výjimečným UNPLUGGED TOUR. Všichni jsme to přežili, takže KAZOO a žadný DIE Pražská zastávka TurnE!Ečko Kazoo or die tour na kterém společně s Totálním nasazením hrajou i The Fialky a E!E byla opravdu nevídaná. Vyhlášený Regionfest 2019 přilákal do Hořovic početné publikum Hořovický Klub Labe se stal v sobotu 13. 4. 2019 dějištěm 3. ročníku úspěšné přehlídky regionálních kapel. Akce s názvem Regionfest 2019 doznala od loňska změny jak pořadatelské, tak množstvím vystupujících formací. V plejádě stylů si mohl vybrat snad každý – heavy, death a thrash rozhýbaly fanoušky skvělé muziky.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz