ČLÁNKY SOUTĚŽE

DYMYTRY - koncert v Domažlicích 8. 4. 2017 9. dubna 2017   (22:15)Dymytry s Krby Kamna Turyna Tour 2017 zavítali do kulturního centra v Domažlicích.


8. 4. 2017 Dymytry pokřtili svoje LP v Domažlicích.
 
Dymytry v rámci svého jarního turné „Krby, Kamna Turyna“ zavítali do Městského kulturního centra v Domažlicích, kde odehráli takřka 2 hodinou show, kterou navštívilo cca 500 lidí. Jako předkapely si Dymytry s sebou přivezli pražskou rock-scream kapelu Loco Loco, která s Dymytry nahrála písničku Monstra, další skvělou kapelou dělající předskokana byla znojemská hardcore kapela X-Core, fanoušky tato kapela skvěle rozproudila pro Dymytry. Po krátké přestavbě podia zaznělo notoricky známé Intro, na které celá hala zareagovala pokřikem. Jako začínající skladbu zahráli Dymytry novinku Pod vodou, která se ukázala jako skvělá písnička na otevření koncertu. Po skvěle rozjetém začátku zazněly známé hity jako Media, D.O.S.T, Lunapark, Harpyje, při kterých fanoušci s frontmanem zpívali každé slovo. Příjemným zpestřením koncertu byly akustické verze dvou známých písniček Nahrabat z posledního alba „Agronaut“ a Benzin z alba „Neser“, po těchto skladbách potemnilo podium a světla se zaměřila pouze na bubeníka Miloše Meiera, který odehrál strhující cca 15 minutové bubenické sólo, po celou dobu s úsměvem na tváři.
 

8. 4. 2017 Dymytry pokřtili svoje LP v …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
LP „Sedmero Krkavců“ přišli pokřtít zakladatelé Domažlického klubu Death Magnetic, poté zazněla stejnojmenná skladba, která měla velký úspěch.
Koncert se pomalu chýlil ke konci, v tento moment přišel čas na notoricky známé hity: Ocelová parta, Dej bůh štěstí. Jako závěrečná skladba zazněla Strážná věž, při této písničce se do zpěvu opětovně zapojilo celé publikum, které zpívalo „Povolán jsem, povolán povolán jsem sem, povolán povolán jsem světa pán“

LP „Sedmero Krkavců“ přišli pokřtít …
Na závěr… I přes „zdravotní neduhy“ dvou členů kapely byl koncert velmi povedený, zvuk špičkový a světelná show s LED stěnou byla za doprovodu kouřových a ohnivých efektů perfektní a promyšlená. Kapela jde stále dopředu a pokaždé přijde s něčím novým. Také na mě udělalo dobrý dojem Kulturní centrum s příjemnou obsluhou a zaměstnanci a hlavně s pořadateli, kteří byli moc milí a snažili se udělat všechno proto, aby byli návštěvníci spokojení.

Na závěr… I přes „zdravotní neduhy“ dvou členů …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.


Petr Chán 59 fotografií v galerii


autoři:text:     Petr Chán, Vladimír TobyškaDalší články žánru Metal

O víkendu Traktor chystá nájezd na Zlín a Ostravu Šachoffnice Tour 2019 pokračuje na Moravě Traktor exceloval na šachovém poli ve vyprodaném Depu2015 v Plzni! Hostem večera byli heartcoroví Forrest Jump Od léta, kdy jsme radost z koncertů Traktoru zažili naposledy, uplynula již dlouhá doba. Celorepubliková fanouškovská základna téhle party netrpělivě střihala pomyslný metr a nemohla se dočkat, až Traktor zase uslyší, uvidí a poprvé spatří nové ještě monstróznější a velkolepější turné Šachoffnice tour 2019. Metalový večer Hell in Prdel v kultovním berounském klubu Páteční večer 22. 2. 2019 zaduní v RC Prdel Beroun ostré bicí doprovázené metalovými riffy nabroušených kytar. Na pódiu si zahraje regionální El Fuego a pražská vypalovačka MetalCraft. Drumming Syndrome Miloše Meiera propukl i v Plzni! Fenomenální nejen rock metalový bubeník Miloš Meier z Dymytry zavítal v rámci své bubenické one man show Drumming Syndrome tour 2019 do Plzně a my byli při tom. Ve strakonickém klubu zaduní Hardcore 4Life Hudební klub Křemelka se stane 15. 2. 2019 místem koncertu čtyř hardcorových formací. Kromě Terror Society s novou baskytaristkou se tu představí i českobudějovická mlátička Macheta. Dymytry S Nadějí Tour 2019 v Příbrami V polovině března 2019 vyrážíme na jarní monstrózní tour „S nadějí“! Během čtrnácti zastávek po sálech, halách i pod širým nebem projedeme celou Českou Republiku. Přivezeme velkolepou audiovizuální show, naprostou špičku mezi zvukovými aparáty a hlavně nás, pětici trénovaných atletů. V Příbrami s námi spojí síly naše oblíbená nu-metalová kultovka Cocotte Minute. Baskytarista Martin Janů opouští Neurotic Machinery, kapela hledá náhradu Po dvouletém působení opouští řady tachovské post-metalové formace NEUROTIC MACHINERY basák Martin Janů. Důvodem jsou neshody v hudebním směřování skupiny. Dosud nasmlouvané koncerty jsou nadále platné a kapela je odehraje beze změny. Startuje hledání nového baskytaristy / nové baskytaristky.

Další fotoreportáže

Traktor exceloval na šachovém poli ve vyprodaném Depu2015 v Plzni! Hostem večera byli heartcoroví Forrest Jump Od léta, kdy jsme radost z koncertů Traktoru zažili naposledy, uplynula již dlouhá doba. Celorepubliková fanouškovská základna téhle party netrpělivě střihala pomyslný metr a nemohla se dočkat, až Traktor zase uslyší, uvidí a poprvé spatří nové ještě monstróznější a velkolepější turné Šachoffnice tour 2019. Ve stochovské Vodárně vypustili NP3 a Rehab mezi fanoušky nová alba Sobotní večer 16. 2. 2019 se ve stochovském Bikers klubu Vodárna nesl v duchu multižánrového minifestivalu. Na své si přišli příznivci punk rocku, nechyběl klasický rock a závěr patřil místní legendě - hard rockovému Mentolu. Hvězdy zazářily v Lucerně The Dire Straits Experience odstartovali českou tour v Praze Terror Society představila na Křemelce novou baskytaristku Páteční večer 15. 2. 2019 patřil ve strakonickém Klubu na Křemelce příznivcům tvrdé hardocorové muziky. Na pódiu se v programu Hardcore 4Life vystřídaly tři kapely ostrého ražení doprovázené početným publikem. Drumming Syndrome Miloše Meiera propukl i v Plzni! Fenomenální nejen rock metalový bubeník Miloš Meier z Dymytry zavítal v rámci své bubenické one man show Drumming Syndrome tour 2019 do Plzně a my byli při tom. Prvním postupovým kolem odstartoval 27. ročník Múzy 2019 V Divadle Pod lampou proběhlo úvodní kolo nejstarší výběrové hudební soutěže v České republice. Čtvrteční večer 14. 2. 2019 se na prknech představily čtyři kapely s punkovým stylem a slušným počtem fanoušků. Rock Opera již po druhé vyprodala na Sv. Valentýna představení Romeo a Julie Netradiční podání této skvělé literární hry z pera Williama Shakespeara v podání RockOpery Praha byla vskutku nevídáná. V opeře se objevují písně z tematických alb skupiny zakladatelů RockOpery Praha Milana Steigerwalda a Pavly Forest.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz