ČLÁNKY SOUTĚŽE

DYMYTRY - koncert v Domažlicích 8. 4. 2017 9. dubna 2017   (22:15)Dymytry s Krby Kamna Turyna Tour 2017 zavítali do kulturního centra v Domažlicích.


8. 4. 2017 Dymytry pokřtili svoje LP v Domažlicích.
 
Dymytry v rámci svého jarního turné „Krby, Kamna Turyna“ zavítali do Městského kulturního centra v Domažlicích, kde odehráli takřka 2 hodinou show, kterou navštívilo cca 500 lidí. Jako předkapely si Dymytry s sebou přivezli pražskou rock-scream kapelu Loco Loco, která s Dymytry nahrála písničku Monstra, další skvělou kapelou dělající předskokana byla znojemská hardcore kapela X-Core, fanoušky tato kapela skvěle rozproudila pro Dymytry. Po krátké přestavbě podia zaznělo notoricky známé Intro, na které celá hala zareagovala pokřikem. Jako začínající skladbu zahráli Dymytry novinku Pod vodou, která se ukázala jako skvělá písnička na otevření koncertu. Po skvěle rozjetém začátku zazněly známé hity jako Media, D.O.S.T, Lunapark, Harpyje, při kterých fanoušci s frontmanem zpívali každé slovo. Příjemným zpestřením koncertu byly akustické verze dvou známých písniček Nahrabat z posledního alba „Agronaut“ a Benzin z alba „Neser“, po těchto skladbách potemnilo podium a světla se zaměřila pouze na bubeníka Miloše Meiera, který odehrál strhující cca 15 minutové bubenické sólo, po celou dobu s úsměvem na tváři.
 

8. 4. 2017 Dymytry pokřtili svoje LP v …

Nejlepší muzika a pohoda na nejlepších památkách.
LP „Sedmero Krkavců“ přišli pokřtít zakladatelé Domažlického klubu Death Magnetic, poté zazněla stejnojmenná skladba, která měla velký úspěch.
Koncert se pomalu chýlil ke konci, v tento moment přišel čas na notoricky známé hity: Ocelová parta, Dej bůh štěstí. Jako závěrečná skladba zazněla Strážná věž, při této písničce se do zpěvu opětovně zapojilo celé publikum, které zpívalo „Povolán jsem, povolán povolán jsem sem, povolán povolán jsem světa pán“

LP „Sedmero Krkavců“ přišli pokřtít …
Na závěr… I přes „zdravotní neduhy“ dvou členů kapely byl koncert velmi povedený, zvuk špičkový a světelná show s LED stěnou byla za doprovodu kouřových a ohnivých efektů perfektní a promyšlená. Kapela jde stále dopředu a pokaždé přijde s něčím novým. Také na mě udělalo dobrý dojem Kulturní centrum s příjemnou obsluhou a zaměstnanci a hlavně s pořadateli, kteří byli moc milí a snažili se udělat všechno proto, aby byli návštěvníci spokojení.

Na závěr… I přes „zdravotní neduhy“ dvou členů …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.


Petr Chán 59 fotografií v galerii


autoři:text:     Petr Chán, Vladimír TobyškaDalší články žánru Metal

U Vodníka v Tachově proběhne 8. ročník akce s názvem Ještě Jeden Fest Line up vyhlášeného festu předposledního prázdninového víkendu 24.8.2019 nabízí lahůdky několika žánrů. Na své si přijdou punkeři, rockeři a máničkami si budou moci hodit i metalisté. Rock of Sadská 2019 - Šestý ročník ve znamení vzpomínek Třetí srpnový víkend patřil již tradičně festivalu Rock of Sadská. Areál na břehu jezera v sadské se po šesté rozezněl v rytmu rocku. Dva dny plné rockové muziky, spousty piva velké množství fanoušků všech věkových kategorií to vše je Rock of Sadská. Friendly Festival Fryyfest oslavil své desáté narozeniny ve velkém stylu! Ve dnech 16. až 17. 8. vypukl v Bakově nad Jizerou jubilejní - desátý ročník oblíbeného Friendly festivalu - Fryyfest 2019. Přestože má festival již dlouholetou tradici - i v letošním roce zažil své „poprvé“.Poprvé totiž tento open air přivítalo krásné prostředí Volnočasového areálu v Bakově nad Jizerou. Fryyfest oslavil své kulatiny ve velkém stylu a o věhlasné hudební gratulanty nebyla nouze. Klatovské náměstí rozehřál domácí Radiátor Středeční koncert 14.8.2019 nabídl příznivcům svižné muziky výběr mezi metalovým nářezem sokolovského Liberate a rockovým koncertem domácího Radiátoru. Mokrá těla , písek v botách a nekonečná párty - takový byl pohodový Chodrockfest 2019 V magické datum 8. 8. – 10. 8. 2019 ožily Domažlice a okolí tradičním plážovým festivalem Chodrockfestem, který pro příznivce a milovníky rockové, punkové, pop rockové či metalové muziky v srpnu k tomuto regionu neodmyslitelně patří. Frightday the 13th aneb večer tvrdé a temné hudby se skupinami Search & Destroy, Middledark a Morrigan v divadle Pod lampou Divadlo Pod lampou bude hostit večer tvrdé a temné hudby, na němž svoji pekelnou show odpálí atmospheric black/doomoví Morrigan, silou parního válce rozdrtí přítomné alternative metal v podání Search and Destroy a heavy/thrashové střelivo do vás nasypou Middledark. Hrady CZ 2019 – Rožmberk nad Vltavou – dešti navzdory (sobota) 15. ročník známého kulturního festivalu Hrady CZ opět zavítal na hrad Rožmberk v jižních Čechách. Ač se akce uskutečnila první srpnový víkend a slunečné a teplé počasí se dalo očekávat, realita byla bohužel jiná a časté přeháňky a bouřky doprovázely celý festival. Jelikož jsme ale zkušení festivaloví nadšenci, tak pláštěnka spolu s holínkami jsou povinnou festivalovou výbavou a festival jsme si užili od první do poslední minuty.

Další fotoreportáže

Rock of Sadská 2019 - Šestý ročník ve znamení vzpomínek Třetí srpnový víkend patřil již tradičně festivalu Rock of Sadská. Areál na břehu jezera v sadské se po šesté rozezněl v rytmu rocku. Dva dny plné rockové muziky, spousty piva velké množství fanoušků všech věkových kategorií to vše je Rock of Sadská. Farák Fest 2019 vytáhl esa z rukávu Dlouho očekávaný a v mnoha médiích reklamovaný Farák Fest 2019 s pořadovým číslem 5 odstartoval 17.8.2019 úderem 13. hodiny. V maratónu devíti formací se na scéně představily kapely brázdící hudební pódia napříč naší vlastí. V plejádě vystupujících jsme si mohli poslechnout sestavy mladšího data vzniku, ale i skupiny, jejichž historie sahá do hluboké paměti fanoušků dříve narozených. Brutus, Zvlášňý škola… nebo širokou veřejností uznávané veličiny Ready Kirken či UDG. Friendly Festival Fryyfest oslavil své desáté narozeniny ve velkém stylu! Ve dnech 16. až 17. 8. vypukl v Bakově nad Jizerou jubilejní - desátý ročník oblíbeného Friendly festivalu - Fryyfest 2019. Přestože má festival již dlouholetou tradici - i v letošním roce zažil své „poprvé“.Poprvé totiž tento open air přivítalo krásné prostředí Volnočasového areálu v Bakově nad Jizerou. Fryyfest oslavil své kulatiny ve velkém stylu a o věhlasné hudební gratulanty nebyla nouze. Klatovské náměstí rozehřál domácí Radiátor Středeční koncert 14.8.2019 nabídl příznivcům svižné muziky výběr mezi metalovým nářezem sokolovského Liberate a rockovým koncertem domácího Radiátoru. Do festivalové historie si Prasofest připsal pořadové číslo 7 Podhradí zříceniny Vlčtejn u Blovic se v sobotu 10.8.2019 stalo cílem stovek fanoušků punkové muziky. Pod osvícenou siluetou hradu v opravené a zastřešené stage odstartoval již 7. ročník vyhlášeného festivalu. Pomyslnou štafetu si na pódiu předalo devět kapel známých nejen v našem kraji. Mokrá těla , písek v botách a nekonečná párty - takový byl pohodový Chodrockfest 2019 V magické datum 8. 8. – 10. 8. 2019 ožily Domažlice a okolí tradičním plážovým festivalem Chodrockfestem, který pro příznivce a milovníky rockové, punkové, pop rockové či metalové muziky v srpnu k tomuto regionu neodmyslitelně patří. Hrady CZ 2019 – Rožmberk nad Vltavou – dešti navzdory (sobota) 15. ročník známého kulturního festivalu Hrady CZ opět zavítal na hrad Rožmberk v jižních Čechách. Ač se akce uskutečnila první srpnový víkend a slunečné a teplé počasí se dalo očekávat, realita byla bohužel jiná a časté přeháňky a bouřky doprovázely celý festival. Jelikož jsme ale zkušení festivaloví nadšenci, tak pláštěnka spolu s holínkami jsou povinnou festivalovou výbavou a festival jsme si užili od první do poslední minuty.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz