ČLÁNKY SOUTĚŽE

Dymytry, Loco Loco a X-core 23. dubna 2017   (18:08)Dymytry v Pečkách

Dymytry, Loco Loco a X-core

Petr Černohorský


Je konec dubna. V některých koutech Republiky sněží, jinde začínají první open air akce a v Pečkách na kolínsku se konal předposlední koncert v rámci Krby kamna Turyna tour 2017, na který společně vyrazily kapely Dymytry, Loco Loco a X-core. A Jelikož přestože se jedná předposlední koncert turné, tak zároveň šlo o poslední na kterém s Dymytry vystoupili právě Loco Loco. Kolem sedmé se otevřely dveře pečecké sokolovny kde se akce konala.Ze začátku to vypadalo na nepříliš velkou účast, ale to se záhy změnilo. Krátce po půl osmé se v sále objevili Dymytry aby pro fanoušky udělali menší podpisovku s možností fotky. Zájem o podpisbyl opravdu veliký a už se zdálo, že se na všechny ani nedostane. Po skončení podpisovky už se na podiu objevila první parta Loco Loco. Od prvního úderu do bicích bylo jasné, že je tahle parta pořádně našlápnutá a přestože to pro mě byla premiéra jejich set jsem si naplno užila a stejně jako asi většina sálu čekala. Zda zazní i hit Monstra, který kluci z Loco Loco dělali společně s Dymytry. A opravdu jsme se dočkali a dokonce na tuto písničku na podium naběhl Protheus aby si s kluky Monstra zazpíval. Po zhruba 45 minutách bylo vystoupení Loco Loco u konce.


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Následovala krátká přestavba a na podiu se objevila trojice s názvem X- core. Dlouho jsem přemýšlela jaký na mě jejich vystoupení vlastně dělá dojem. A přestože ze začátku mi kapela do ucha nepadla, musím uznat ,že nakonec i jejich tvorba se celkem dala poslouchat. Kytary, melodie, bicí... všechno to ladilo a kluci si svůj večer náležitě užili a troufám si tvrdit, že si získali hned několik nových fanoušků. Blížila se desátá a na podiu už nestáli X – core ale začalo se přestavovat pro kapelu kvůli které se většina lidí do Peček vydala.

Dymytry nejsou kapelou, kterou by bylo potřeba nějak dlouze představovat a přestože už mají poměrně velkou fanaoušskovskou rodinu přijeli se svým setem i do poměrně malých prostor sokolovny v Pečkách. Zhruba dvě hodiny trvající koncert byl nezapomenutelným zážitkem. Zazněly písně napříč všemi alby včetně těch, které vyšly na nedávném EP Sedmero Krkavců. Ledková show, světla, dým, ohně.... nic z toho na koncertě nemohlo chybět. Překvapením večera pak zcela jistě byly akusticky zahrané písně Nahrabat a Plaměnáci. Závěrem koncertu byl přídavek kde nesměla chybět všemi známá píseň Strážná Věž. Závěrem byl to skvělý večer plný zhruba 4 hodin skvělé hudby a ještě lepší nálady. A pokud chcete vidět jak vypadá koncert v rámci Krby kamna Turyna tour máte poslední možnost 28.4.2017 v Semilech. A za mě opravdu návštevu doporučuji. Stojí to opravdu za to.
 


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.


Petr Černohorský 53 fotografií v galerii


autoři:text:     Marie Hartmanová
foto:     Petr Černohorský, Marie HartmanováDalší články žánrů Metal, Rock

O víkendu Traktor chystá nájezd na Zlín a Ostravu Šachoffnice Tour 2019 pokračuje na Moravě Koncert The Agony (CZ) a Syteria (UK), klub Vagón, 27. února 2019 ------------------ The Agony (CZ) with special guest Syteria (UK), music club Vagon, 27 FEB 2019 Tři ženy a bubenice. Tři ženy a bubeník. Jackie Chambers z Girlschool a rock 'n' roll. To není začátek vtipu, nýbrž klíčová slova, která definují večerní hodiny 27. února 2019 v pražském Vagónu. ------------------------------------------------------------------ Three women and a female drummer. Three women and a male drummer. Jackie Chambers of Girlschool and some ass-kicking rock'n'roll. No, this is not a beginning of a joke, only a few keywords defining one very fine night coming on 27th February 2019 at Vagon Club in Prague. Traktor exceloval na šachovém poli ve vyprodaném Depu2015 v Plzni! Hostem večera byli heartcoroví Forrest Jump Od léta, kdy jsme radost z koncertů Traktoru zažili naposledy, uplynula již dlouhá doba. Celorepubliková fanouškovská základna téhle party netrpělivě střihala pomyslný metr a nemohla se dočkat, až Traktor zase uslyší, uvidí a poprvé spatří nové ještě monstróznější a velkolepější turné Šachoffnice tour 2019. Ve stochovské Vodárně vypustili NP3 a Rehab mezi fanoušky nová alba Sobotní večer 16. 2. 2019 se ve stochovském Bikers klubu Vodárna nesl v duchu multižánrového minifestivalu. Na své si přišli příznivci punk rocku, nechyběl klasický rock a závěr patřil místní legendě - hard rockovému Mentolu. Hvězdy zazářily v Lucerně The Dire Straits Experience odstartovali českou tour v Praze Metalový večer Hell in Prdel v kultovním berounském klubu Páteční večer 22. 2. 2019 zaduní v RC Prdel Beroun ostré bicí doprovázené metalovými riffy nabroušených kytar. Na pódiu si zahraje regionální El Fuego a pražská vypalovačka MetalCraft. Ostravský AC/CZ zahraje ve staroplzeneckém Lidovém domě Příznivci australských originálů si budou moci užít hard rockový koncert v Pivním & cider klubu Lidový dům Starý Plzenec. Sobotní večer 23. 2. 2019 bude patřit AC/CZ (revival AC/DC), kteří jsou označováni jako jedni z nejlepších revivalů slavných AC/DC.

Další fotoreportáže

Traktor exceloval na šachovém poli ve vyprodaném Depu2015 v Plzni! Hostem večera byli heartcoroví Forrest Jump Od léta, kdy jsme radost z koncertů Traktoru zažili naposledy, uplynula již dlouhá doba. Celorepubliková fanouškovská základna téhle party netrpělivě střihala pomyslný metr a nemohla se dočkat, až Traktor zase uslyší, uvidí a poprvé spatří nové ještě monstróznější a velkolepější turné Šachoffnice tour 2019. Ve stochovské Vodárně vypustili NP3 a Rehab mezi fanoušky nová alba Sobotní večer 16. 2. 2019 se ve stochovském Bikers klubu Vodárna nesl v duchu multižánrového minifestivalu. Na své si přišli příznivci punk rocku, nechyběl klasický rock a závěr patřil místní legendě - hard rockovému Mentolu. Hvězdy zazářily v Lucerně The Dire Straits Experience odstartovali českou tour v Praze Terror Society představila na Křemelce novou baskytaristku Páteční večer 15. 2. 2019 patřil ve strakonickém Klubu na Křemelce příznivcům tvrdé hardocorové muziky. Na pódiu se v programu Hardcore 4Life vystřídaly tři kapely ostrého ražení doprovázené početným publikem. Drumming Syndrome Miloše Meiera propukl i v Plzni! Fenomenální nejen rock metalový bubeník Miloš Meier z Dymytry zavítal v rámci své bubenické one man show Drumming Syndrome tour 2019 do Plzně a my byli při tom. Prvním postupovým kolem odstartoval 27. ročník Múzy 2019 V Divadle Pod lampou proběhlo úvodní kolo nejstarší výběrové hudební soutěže v České republice. Čtvrteční večer 14. 2. 2019 se na prknech představily čtyři kapely s punkovým stylem a slušným počtem fanoušků. Rock Opera již po druhé vyprodala na Sv. Valentýna představení Romeo a Julie Netradiční podání této skvělé literární hry z pera Williama Shakespeara v podání RockOpery Praha byla vskutku nevídáná. V opeře se objevují písně z tematických alb skupiny zakladatelů RockOpery Praha Milana Steigerwalda a Pavly Forest.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz