ČLÁNKY SOUTĚŽE

Dymytry, Loco Loco a X-core 23. dubna 2017   (18:08)Dymytry v Pečkách

Dymytry, Loco Loco a X-core

Petr Černohorský


Je konec dubna. V některých koutech Republiky sněží, jinde začínají první open air akce a v Pečkách na kolínsku se konal předposlední koncert v rámci Krby kamna Turyna tour 2017, na který společně vyrazily kapely Dymytry, Loco Loco a X-core. A Jelikož přestože se jedná předposlední koncert turné, tak zároveň šlo o poslední na kterém s Dymytry vystoupili právě Loco Loco. Kolem sedmé se otevřely dveře pečecké sokolovny kde se akce konala.Ze začátku to vypadalo na nepříliš velkou účast, ale to se záhy změnilo. Krátce po půl osmé se v sále objevili Dymytry aby pro fanoušky udělali menší podpisovku s možností fotky. Zájem o podpisbyl opravdu veliký a už se zdálo, že se na všechny ani nedostane. Po skončení podpisovky už se na podiu objevila první parta Loco Loco. Od prvního úderu do bicích bylo jasné, že je tahle parta pořádně našlápnutá a přestože to pro mě byla premiéra jejich set jsem si naplno užila a stejně jako asi většina sálu čekala. Zda zazní i hit Monstra, který kluci z Loco Loco dělali společně s Dymytry. A opravdu jsme se dočkali a dokonce na tuto písničku na podium naběhl Protheus aby si s kluky Monstra zazpíval. Po zhruba 45 minutách bylo vystoupení Loco Loco u konce.


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Následovala krátká přestavba a na podiu se objevila trojice s názvem X- core. Dlouho jsem přemýšlela jaký na mě jejich vystoupení vlastně dělá dojem. A přestože ze začátku mi kapela do ucha nepadla, musím uznat ,že nakonec i jejich tvorba se celkem dala poslouchat. Kytary, melodie, bicí... všechno to ladilo a kluci si svůj večer náležitě užili a troufám si tvrdit, že si získali hned několik nových fanoušků. Blížila se desátá a na podiu už nestáli X – core ale začalo se přestavovat pro kapelu kvůli které se většina lidí do Peček vydala.

Dymytry nejsou kapelou, kterou by bylo potřeba nějak dlouze představovat a přestože už mají poměrně velkou fanaoušskovskou rodinu přijeli se svým setem i do poměrně malých prostor sokolovny v Pečkách. Zhruba dvě hodiny trvající koncert byl nezapomenutelným zážitkem. Zazněly písně napříč všemi alby včetně těch, které vyšly na nedávném EP Sedmero Krkavců. Ledková show, světla, dým, ohně.... nic z toho na koncertě nemohlo chybět. Překvapením večera pak zcela jistě byly akusticky zahrané písně Nahrabat a Plaměnáci. Závěrem koncertu byl přídavek kde nesměla chybět všemi známá píseň Strážná Věž. Závěrem byl to skvělý večer plný zhruba 4 hodin skvělé hudby a ještě lepší nálady. A pokud chcete vidět jak vypadá koncert v rámci Krby kamna Turyna tour máte poslední možnost 28.4.2017 v Semilech. A za mě opravdu návštevu doporučuji. Stojí to opravdu za to.
 


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.


Petr Černohorský 53 fotografií v galerii


autoři:text:     Marie Hartmanová
foto:     Petr Černohorský, Marie HartmanováDalší články žánrů Metal, Rock

Velikonoční soutěž o 2x2 vstupenky na Jarní Kačery Jarní vydání festivalu Kačeři s koncerty známých kapel je již mnoho let tradicí. V pátek 26. dubna vystoupí v Březnici v kulturním domě dvě české legendy. Po pěti letech zahraje Mňága & Žďorp společně s premiérou v kulturním domě, ještě legendárnější příbramskou punkovou partou E!E. Velikonoční turné S Pomlázkou do Poga! v Plzni Společným jmenovatelem čtyřdenní šňůry se zastávkami ve velkých českých městech je pražská punk rocková kapela Přísun povolen. Na jejich turné je doprovází spřízněné skupiny, které v pátek 19. 4. 2019 dokázaly plzeňské publikum v Parlament Clubu náležitě rozehřát. Ze sedmého kola Múzy 2019 nečekaně postoupila kapela IDK Předposlední základní kolo Múzy 2019 v Divadle Pod lampou 18. 4. 2019 přineslo překvapení ve výroku poroty, která do semifinále poslala mladičkou skupinu IDK. V diváckém hlasování si vavříny odnesl Vulcano Band. V rámci turné Btfl15yrs zavítali The.Switch i do Plzně Kapela The.Switch vyrazila začátkem března na celorepublikové turné, které nese název BTFL15YRS. V rámci turné zavítali i v pátek 12. 4. do Plzně do Divadla Pod lampou. Dolany Fest plný skvělé muziky se blíží! Traktor, Doga, Komunál, Enola Gay a HaXna...tak zní nabitý line up prvního ročníku Dolany Festu. Škwor si svým UNPLUGGED TOUR podmanil Plzeň Byl sobotní podvečer a srdce všech rockových fanoušků západočeského kraje bila na poplach. Do plzeňského Depa2015 totiž zavítal Škwor se svým výjimečným UNPLUGGED TOUR. Vyhlášený Regionfest 2019 přilákal do Hořovic početné publikum Hořovický Klub Labe se stal v sobotu 13. 4. 2019 dějištěm 3. ročníku úspěšné přehlídky regionálních kapel. Akce s názvem Regionfest 2019 doznala od loňska změny jak pořadatelské, tak množstvím vystupujících formací. V plejádě stylů si mohl vybrat snad každý – heavy, death a thrash rozhýbaly fanoušky skvělé muziky.

Další fotoreportáže

Velikonoční turné S Pomlázkou do Poga! v Plzni Společným jmenovatelem čtyřdenní šňůry se zastávkami ve velkých českých městech je pražská punk rocková kapela Přísun povolen. Na jejich turné je doprovází spřízněné skupiny, které v pátek 19. 4. 2019 dokázaly plzeňské publikum v Parlament Clubu náležitě rozehřát. Ze sedmého kola Múzy 2019 nečekaně postoupila kapela IDK Předposlední základní kolo Múzy 2019 v Divadle Pod lampou 18. 4. 2019 přineslo překvapení ve výroku poroty, která do semifinále poslala mladičkou skupinu IDK. V diváckém hlasování si vavříny odnesl Vulcano Band. V rámci turné Btfl15yrs zavítali The.Switch i do Plzně Kapela The.Switch vyrazila začátkem března na celorepublikové turné, které nese název BTFL15YRS. V rámci turné zavítali i v pátek 12. 4. do Plzně do Divadla Pod lampou. Punk se vrací do Opavy! od roku 2010 účinkuje tato punková kapela na české scéně. Škwor si svým UNPLUGGED TOUR podmanil Plzeň Byl sobotní podvečer a srdce všech rockových fanoušků západočeského kraje bila na poplach. Do plzeňského Depa2015 totiž zavítal Škwor se svým výjimečným UNPLUGGED TOUR. Všichni jsme to přežili, takže KAZOO a žadný DIE Pražská zastávka TurnE!Ečko Kazoo or die tour na kterém společně s Totálním nasazením hrajou i The Fialky a E!E byla opravdu nevídaná. Vyhlášený Regionfest 2019 přilákal do Hořovic početné publikum Hořovický Klub Labe se stal v sobotu 13. 4. 2019 dějištěm 3. ročníku úspěšné přehlídky regionálních kapel. Akce s názvem Regionfest 2019 doznala od loňska změny jak pořadatelské, tak množstvím vystupujících formací. V plejádě stylů si mohl vybrat snad každý – heavy, death a thrash rozhýbaly fanoušky skvělé muziky.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz