ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Události, novinky150 událostí, novinek

Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu 12. února 2018   (23:51)Turné 15 let pod maskou

Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu

Ladislav Šikl

Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (8 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (9 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (10 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (11 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (12 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (13 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (14 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (15 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (16 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (17 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (18 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (19 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (20 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (21 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (22 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (23 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (24 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (25 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (26 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (27 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (28 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (29 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (30 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (31 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (32 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (33 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (34 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (35 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (36 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (37 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (38 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (39 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (40 / 41) Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu (41 / 41)

Pro letošní premiérovou fotoreportáž jsem si vybral koncert kapel DymytryHämatom a Jerem.I, který byl zároveň zahajovacím koncertem turné skupiny Dymytry, nazvané "15 let pod maskou". Zahajovací koncert tentokrát připadl S klubu v Olomouci, který pěknou chvíli před zahájením praskal ve švech. Pořadatelé hlásili: "Vyprodáno".

Pro letošní premiérovou fotoreportáž jsem si …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Celá akce začala autogramiádou kapel Dymytry a Hämatom, kteří k nám zavítali ze sousedního Německa. Tato kapela, stejně jako Dymytry, vystupuje v maskách a pro mě byla velkou neznámou. Ale to jsem určitě nebyl sám. 

Celá akce začala autogramiádou …
Po skončení autogramiády už naběhla na pódium první kapela a tou byli Jerem.I Předvedli slušný, asi čtyřicetiminutový set, kterým publikum rozehřáli a bylo vidět, že lidé se baví.
Po krátké přestávce a přestavbě pódia vtrhli na stage první z maskovaných chlapíků toho večera a od prvních taktů bylo vidět, že bude co poslouchat a že se bude na co koukat.
Zejména světelný park perfektně šlapal spolu s muzikou, jak dobře namazaný stroj. 
Set Hämatom mě hodně bavil a už se těším, až si celou jejich show zopáknu v březnu v Praze. Tedy, jestli tam budou. Doufám, že ano. K písničkám se vyjadřovat nebudu, jelikož, jak už jsem uvedl, kapelu jsem slyšel poprvé v životě. 

Po skončení autogramiády už naběhla na pódium …
No......a pak už se netrpělivě čekalo na hlavní hvězdy večera. Program měl malé zpoždění, ale diváci byli v pohodě, nálada v klubu, i přes vedro, které tam panovalo, byla opravdu hodně dobrá. Okolo půl jedenácté večer se potemnělým sálem rozezněly zvuky intra a vzápětí Dymytry zahájili peckou Ne, nikdy. A pak už to jelo na plné obrátky. Kapela hrála pecky starší i novější, i úplně nejnovější, vyjmenovávat je, to tady nemá cenu.
Zvuk, světla, to vše bylo, jako vždy, perfektní a kapela si dosyta užívala svůj první letošní koncert. Mezi jeho vrcholy patřilo sólo na baskytaru v podání R2R a samozřejmě nemohlo chybět tradičně fenomenální sólo na bicí. Za těmi neseděl nikdo jiný, než mistr Miloš Meier. A hvězda s kytarou v ruce od Jirky Urbana ml. byla taky.
A diváci? Ti byli naprosto skvělí. Pařili, skákali, zpívali, atmosféra byla úžasná. Koncertní set trval téměř dvě hodiny i s přídavky, z nichž jedním byla akustická cover verze hitu zpěvačky Adele, s českým názvem "Žít svůj sen"a o konec celého koncertu se postarala již kultovní pecka kapely z alba "Neser!", Strážná věž. Pak už následovalo jen loučení, házení trsátek a odchod diváků do svých domovů. Já osobně jsem si koncert hodně užil a mám za to, že se v sále nenašel nikdo, kdo by na tom nebyl stejně. Takže.......zhruba za měsíc v Praze.


autoři:text:     Ladislav Šikl
foto:     Ladislav ŠiklDalší fotoreportáže

Debustrol na šňůře Winter Bloody Tour 2018 Sobotní večer 17. 2. 2018 v Čenkově patřil bez výhrady příznivcům tvrdé muziky. Na pódiu zde zahrály kapely Valury a Debustrol Dymytry a jejich hudební exploze ve vyprodané Šeříkovce! Dymytry, Hämatom a Jerem.I, turné 15 LET POD MASKOU, páteční masakr v KD Šeříkovka Plzeň Ve Dvorci u Nepomuka se představily známé tváře z TV Šlágr Duo Adamis navštívilo v pátek 16. 2. 2018 sál dvoreckého Hotelu, kde na připraveném sále potěšilo obecenstvo z širokého okolí. Jan Tejkal a Sedmý smysl roztančili Buena Vista Club v Plzni! Koncert Jana Tejkala a Sedmého smyslu s názvem Navěky jediná Letuška z Palerma v Buena Vista Clubu Plzeň se vydařil! Odyssea rozjela rockový mejdan ve velkém stylu Vyprodaný sál dvoreckého Hotelu v sobotu 10. 2. 2018 tančil v rytmech legendy českého bigbítu do pozdních nočních hodin. The Plastic People of the Universe Legendární Plastici v Jihlavě, klub Bezvědomí 10. 2. 2018 Společná Tour 2018 Sebastian, Atmo Music, Jakub Děkan Pelhřimov KD Máj - 9. 2. 2018 A je to tady! Jeleni zahájili svoje turné v Berouně! Kapela Jelen zahájila jarní turné v KD Plzeňka Beroun FOTOREPORT: Maniak, Fobia Kid a Mladej Moris v Uhelně Uhelna hostila v pátek 9. 2. tři mladá kvalitní jména československé rapové scény. Příznivci punku v Plzni vzdali znovu hold legendě Sidu Viciousovi Sobota 3. 2. 2018 patřila v Plzni na Božkově v hospodě Pod kopcem již tradičně Úmrtí Sida festu. Z různých stran se sjeli vyznavači hned deseti kapel a v sále to rachotilo až do ranních hodin.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz