ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Události, novinky154 událostí, novinek

Fešáci v Prachaticích 21. května 2017   (20:50)Fešáci slavili 50 let na scéně také koncertem v Prachaticích


15. května se v prachatickém divadle odehrál koncert oblíbené country skupiny, jejíž začátky se datují do roku 1967. V letošním roce tedy slaví 50 let a tyto oslavy s nimi sdílelo i téměř vyprodané městské divadlo v Prachaticích. A výročí by v letošním roce oslavil také Michal Tučný. Ten by se dožil 70 let. 

15. května se v prachatickém divadle odehrál …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Během koncertu zazněla spousta krásných a známých písní, ty které pocházely právě od Michala Tučného přišla divákům zazpívat Michaela Tučná - dcera krále české country hudby. A protože Fešáci neopomněli ani své poslední album, patřilo do pondělního playlistu i několik písní právě z tohoto počinu.

Právě nové album zažilo v Prachaticích svůj křest. Nemohlo se křtít ničím jiným než prachatickým pivem. Samotného aktu se neujala žádná celebrita, ale pánové vyzvali jednoho z diváků, aby se tohoto úkolu ujal. Šťastlivec tak nejen pokřitil album (respektive výběrové dvojalbum), ale skupina mu jej pak dokonce věnovala, takže si odnesl vedle hudebního zážitku i pěkný suvenýr.

Celý večer se nesl v pohodovém a přátelském duchu a nadšení návštěvníci koncert opouštěli jistě hodně neochotně.


autoři:text:     Eliška Nováková, Tomáš Mayer
foto:     Tomáš MayerDalší fotoreportáže

Dušan Vančura se Spirituál kvintetem a hosty velkolepě oslavil v nabité Lucerně své osmdesátiny Spirituál kvintet, František Nedvěd, Jarek Nohavica, Antikvartet, Allan Mikušek, Ivo Šmoldas, Hana Maciuchová, Oliver Dohnány a sbor Canticorum Iubilo rozsvítili Lucernu pro oslavence. Debustrol na šňůře Winter Bloody Tour 2018 Sobotní večer 17. 2. 2018 v Čenkově patřil bez výhrady příznivcům tvrdé muziky. Na pódiu zde zahrály kapely Valury a Debustrol Dymytry a jejich hudební exploze ve vyprodané Šeříkovce! Dymytry, Hämatom a Jerem.I, turné 15 LET POD MASKOU, páteční masakr v KD Šeříkovka Plzeň Ve Dvorci u Nepomuka se představily známé tváře z TV Šlágr Duo Adamis navštívilo v pátek 16. 2. 2018 sál dvoreckého Hotelu, kde na připraveném sále potěšilo obecenstvo z širokého okolí. Morava na Moravě - Třebíč Hoši opět na pódiu..... 17. 2. 2018 Klub B - Třebíč Jan Tejkal a Sedmý smysl roztančili Buena Vista Club v Plzni! Koncert Jana Tejkala a Sedmého smyslu s názvem Navěky jediná Letuška z Palerma v Buena Vista Clubu Plzeň se vydařil! Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu Turné 15 let pod maskou Odyssea rozjela rockový mejdan ve velkém stylu Vyprodaný sál dvoreckého Hotelu v sobotu 10. 2. 2018 tančil v rytmech legendy českého bigbítu do pozdních nočních hodin. The Plastic People of the Universe Legendární Plastici v Jihlavě, klub Bezvědomí 10. 2. 2018 Společná Tour 2018 Sebastian, Atmo Music, Jakub Děkan Pelhřimov KD Máj - 9. 2. 2018
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz