ČLÁNKY SOUTĚŽE

Hanka Zagorová vystoupí v Kopáčkovic Dvoře na Dobříši 11. srpna 2017   (09:02)3. 9. 2017 Dobříš

Hanka Zagorová vystoupí v Kopáčkovic Dvoře na Dobříši

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Zpěvačka Hana Zagorová míří letos již podruhé do našeho okresu. První únorový den vystoupila v příbramském divadle, které bylo během pár dnů zcela vyprodané. Pro velký zájem míří do našeho vedlejšího města, na Dobříš. Tam vystoupí 3. září v Kopáčkovic Dvoře. Přesně rok zpátky od tohoto koncertu v Dobříši vystupovala jiná Hana, Hana Zaňáková alias Lucie Bílá, na jejíž koncert bylo vyprodáno.
A vyprodáno se očekává i na koncert Hanky Zagorové. ,,Moc si vážíme zájmu o koncerty jak ze strany  města, tak samozřejmě ze strany návštěvníků. Hanka Zagorová je velmi žádanou zpěvačkou a dle prvních reakcí tomu nebude zřejmě jinak ani na Dobříši", uvedla za agenturu VDN promo, která koncert pořádá, Jitka Doubravová.
Předprodej začal v květnu
Hanka Zagorová zde nevystoupí sama. Téměř dvouhodinové vystoupení doplní Petr Rezek, jenž má s Hankou na kontě několik legendárních hitů. Velký předprodej vstupenek se uskuteční 12. května od 17 hodin na nádvoří dobříšského zámku, tedy přesně v místě, kde se koncert uskuteční. Ceny vstupenek začínají na 490 Kč a zastavují se na 790 Kč, což je oproti koncertu Lucie Bílé o třetinu menší cena.
Už nyní si můžete vstupenku rezervovat na mailu: info@vdnpromo.cz a vyzvednou ji lze v den předprodeje na nádvoří zámku. Cenové kategorie jsou: 490,-, 590,-, 690,-, 790,- či VIP za 1490,-. Neváhejte s rezervací. Zájem je velký.


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Petr Černohorský, Jitka Doubravová
foto:     Petr ČernohorskýDalší pozvánky na akce

Nesmazatelný otisk vypálí do stěn Sokolovny Komunál s úspěšným Best of Tour 2018 V sérii tří rockových koncertů v závěru letošního roku se ve druhém hudebním dějství 16. 11. 2018 představí ve Spáleném Poříčí známá jména z české hudební scény – Komunál a De Bill Heads. S Čechomorem zažijeme vánoční Nadechnutí v Klatovech Čechomor oslaví své 30. narozeniny i vánočním koncertem v Klatovech. Proto neváhejme a pojďme si společně s ním zpříjemnit čekání na nejkouzelnější svátky v roce! Backstreet Boys se po osmnácti letech vrací na halová pódia, nevynechají ani to pražské. Není snad nikdo, kdo nezažil devadesátá léta a přitom by neznal Backstreet Boys, jeden z nejúspěšnejších boybandů nejen své doby. Jejich věhlas de facto trvá dodnes a my se tak můžeme v příštím roce těšit na halové turné, které bude mít svou zastávku v Praze. OMNIUM GATHERUM + WOLFHEART + NOTHGARD 11.11.2018 PRAHA / NOVÁ CHMELNICE Severská invaze se kvapem blíží! Na hudebním festivalu 100% Tolerance se představí čtyři kapely. Obec Komárov poblíž Hořovic se stane v sobotu 10. 11. 2018 středobodem fanoušků několika stylů. Zapogovat si budou moci příznivci punku, vyřádit se budeme moci u hard rockové nadílky a na své si přijdou i vyznavači nadupaného death metalu. Podzimní splíny a deprese spolehlivě zažene E!E a SPS. Chodim prázdnou ulicí, v ruce párek s hořčicí, ejhle, spatřim plakát visící. Pogo Tour 2018 Rockoví bouřliváci Walda Gang a Alkehol udeří v KD Mrákov! V sobotní podvečer zažije MEKKA chodského bigbítu rockové tornádo skupin Walda Gang a Alkehol. Tito draci zavítají do Mrákova v rámci společné Tour 2018.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz