ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Události, novinky151 událostí, novinek

Hanka Zagorová vystoupí v Kopáčkovic Dvoře na Dobříši 11. srpna 2017   (09:02)3. 9. 2017 Dobříš

Hanka Zagorová vystoupí v Kopáčkovic Dvoře na Dobříši

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Zpěvačka Hana Zagorová míří letos již podruhé do našeho okresu. První únorový den vystoupila v příbramském divadle, které bylo během pár dnů zcela vyprodané. Pro velký zájem míří do našeho vedlejšího města, na Dobříš. Tam vystoupí 3. září v Kopáčkovic Dvoře. Přesně rok zpátky od tohoto koncertu v Dobříši vystupovala jiná Hana, Hana Zaňáková alias Lucie Bílá, na jejíž koncert bylo vyprodáno.
A vyprodáno se očekává i na koncert Hanky Zagorové. ,,Moc si vážíme zájmu o koncerty jak ze strany  města, tak samozřejmě ze strany návštěvníků. Hanka Zagorová je velmi žádanou zpěvačkou a dle prvních reakcí tomu nebude zřejmě jinak ani na Dobříši", uvedla za agenturu VDN promo, která koncert pořádá, Jitka Doubravová.
Předprodej začal v květnu
Hanka Zagorová zde nevystoupí sama. Téměř dvouhodinové vystoupení doplní Petr Rezek, jenž má s Hankou na kontě několik legendárních hitů. Velký předprodej vstupenek se uskuteční 12. května od 17 hodin na nádvoří dobříšského zámku, tedy přesně v místě, kde se koncert uskuteční. Ceny vstupenek začínají na 490 Kč a zastavují se na 790 Kč, což je oproti koncertu Lucie Bílé o třetinu menší cena.
Už nyní si můžete vstupenku rezervovat na mailu: info@vdnpromo.cz a vyzvednou ji lze v den předprodeje na nádvoří zámku. Cenové kategorie jsou: 490,-, 590,-, 690,-, 790,- či VIP za 1490,-. Neváhejte s rezervací. Zájem je velký.


autoři:text:     Petr Černohorský, Jitka Doubravová
foto:     Petr ČernohorskýPartneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz