ČLÁNKY SOUTĚŽE

Hanka Zagorová vystoupí v Kopáčkovic Dvoře na Dobříši 11. srpna 2017   (09:02)3. 9. 2017 Dobříš

Hanka Zagorová vystoupí v Kopáčkovic Dvoře na Dobříši

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Zpěvačka Hana Zagorová míří letos již podruhé do našeho okresu. První únorový den vystoupila v příbramském divadle, které bylo během pár dnů zcela vyprodané. Pro velký zájem míří do našeho vedlejšího města, na Dobříš. Tam vystoupí 3. září v Kopáčkovic Dvoře. Přesně rok zpátky od tohoto koncertu v Dobříši vystupovala jiná Hana, Hana Zaňáková alias Lucie Bílá, na jejíž koncert bylo vyprodáno.
A vyprodáno se očekává i na koncert Hanky Zagorové. ,,Moc si vážíme zájmu o koncerty jak ze strany  města, tak samozřejmě ze strany návštěvníků. Hanka Zagorová je velmi žádanou zpěvačkou a dle prvních reakcí tomu nebude zřejmě jinak ani na Dobříši", uvedla za agenturu VDN promo, která koncert pořádá, Jitka Doubravová.
Předprodej začal v květnu
Hanka Zagorová zde nevystoupí sama. Téměř dvouhodinové vystoupení doplní Petr Rezek, jenž má s Hankou na kontě několik legendárních hitů. Velký předprodej vstupenek se uskuteční 12. května od 17 hodin na nádvoří dobříšského zámku, tedy přesně v místě, kde se koncert uskuteční. Ceny vstupenek začínají na 490 Kč a zastavují se na 790 Kč, což je oproti koncertu Lucie Bílé o třetinu menší cena.
Už nyní si můžete vstupenku rezervovat na mailu: info@vdnpromo.cz a vyzvednou ji lze v den předprodeje na nádvoří zámku. Cenové kategorie jsou: 490,-, 590,-, 690,-, 790,- či VIP za 1490,-. Neváhejte s rezervací. Zájem je velký.


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Petr Černohorský, Jitka Doubravová
foto:     Petr ČernohorskýDalší pozvánky na akce

Dolany Fest plný skvělé muziky se blíží! Traktor, Doga, Komunál, Enola Gay a HaXna...tak zní nabitý line up prvního ročníku Dolany Festu. Předposlední postupové kolo Múzy 2019 odkryje pětici soutěžících skupin Sedmým kolem bude ve čtvrtek 18. 4. 2019 pokračovat osmidílný maratón základních hudebních soubojů amatérských kapel. Dnes budou plzeňské barvy obhajovat formace IDK a Vulcano Band. Koncertní šňůra S pomlázkou do Poga! bude mít i plzeňskou zastávku Velký pátek nadcházejících velikonočních svátků si budeme moci zpříjemnit návštěvou plzeňského Parlament Clubu. Na prknech tu 19. 4. 2019 vystoupí čtyři kapely v rámci šňůry s názvem S pomlázkou do Poga! Ve lnářském KD zahraje na Jarní Tour 2019 Harlej a Loco Loco Jarní šňůra známého Harleje s názvem Tour Jaro 2019 zavítá 20. 4. 2019 do lnářského Kulturního domu, kam si s sebou přivezou i LED projekci posouvající koncert do vyššího levelu. Kromě skvělé muziky tu na hosty čeká od 20:10 autogramiáda muzikantů a jen málo skalních fanoušků si domů neodnese podepsané foto či povedené selfíčko. Na celorepublikovém turné jim plné sály rozehřívá pražská kapela Loco Loco. Himl hergot donrvetr - Trautenberk se představí v Kovářově za podpory Cocotte minute. Krkonošské pohádky se zhmotní na kovářovském pódiu. Punkový festival Vyvrhells pro Kačenku je přesunutý do Saloonu Roudná Velký svátek punkerů a příznivců skvělé muziky vypukne v sobotu 20. 4. 2019 v plzeňském klubu Saloon Roudná. Během koncertů zde dojde na předání vybraných finančních příspěvků rodičům nemocné Kateřiny Podrázské, které dokázali nýřanští Vyvrhells nashromáždit v uplynulých měsících na jimi pořádaných akcích. Akce je přesunutá z dříve avizovaného Bílýho Medvěda do Saloonu Roudná a start punkového maratónu je plánovaný na 15:00 hodin. Jaro je tady a s ním i Číro fest 2019 Již devátý ročník pravidelného dubnového Číro Festu, který se bude tradičně konat v areálu klubu Modrá Vopice v Praze v termínu 19. - 20. dubna 2019. Letos nás čeká 25 kapel z Česka, Slovenska a Německa.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz