ČLÁNKY SOUTĚŽE

Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě 10. června 2017   (11:40)Hentai Corporation Cocotte Minute Divadlo pod lampou 31.5.2017

Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě

Kateřina Hacklová

Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (8 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (9 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (10 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (11 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (12 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (13 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (14 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (15 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (16 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (17 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (18 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (19 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (20 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (21 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (22 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (23 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (24 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (25 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (26 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (27 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (28 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (29 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (30 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (31 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (32 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (33 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (34 / 35) Hentai Corporation s Cocotte Minute zakončili květen v Lampě (35 / 35)

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Poslední květnový večer zakončily v Divadle pod lampou se vší parádou dvě šílené a zběsilé kapely z Prahy. A to Hentai Corporation a Cocotte Minute. Původně měl tento pražský výkvět vystupovat v Plzni již 14. 4. v Pekle ještě s Prago Union v rámci turné Pražskej Teplárenskej Sjezd. Bohužel koncertu v Pekle nebylo přáno a tak bylo nutné nějak tuhle povedenou akcičku zachránit a neochudit tak plzeňské publikum a díky Lampě se tak mohlo i stát, ač již postrádajíc jednoho člena tohoto divokého sjezdu. O perfektní hudební zážitek v žádném případě nebyla nouze. Ti co si přišli zablnout a vybít přebytečnou energii během show při středeční horké noci jistě nelitovali.

S devátou večerní nastoupili Hentai Corporation v čele s Radkem Škarohlídem, který svými gesty, úsměvem nezvladatelného šílence a hláškami protkával vystoupení. Mohlo by se stát, že někoho mohou netradiční a přisprostlé prupovídky, narážky a nadávky (typu dobře známého Wy kurwy) vyvést z míry či urazit a možná se tak i leckde děje, ale kdo se naladí na správnou vlnu a pochopí tuto formu komunikace, bere to s vtipem a nadhledem, tak to bude milovat a dokonce i vyžadovat, čemuž tak v jejich velké základně fanoušků samozřejmě je. A plzeňské publikum bylo naladěno zcela správně.

Kořeny této thrash rock´n ´rollové bandy šílenců sahají do roku 2005, mají za sebou několik úspěšných alb (demo Mufta, Fuck You Like A Chamele Chameleon, Dokktor Zaius, singl Neurol Machine a zatím poslední album The Spectre Of Corporatism:.............. - zbylý název alba si všichni povinně vygooglí a naučí nazpaměť) a rovněž kvalitní videoklipy jako například velice populární a často cenzurovaný bobří Equilibristic Brides, který vyšel v roce 2013 a jehož natáčení musela být jistě veliká legrace. Nebo také úplně poslední černobílá novinka, jež je cover písně od Davida Kollera a nese název Až ti řeknu a je oproti předchozím počinům velice netradiční. Tento song se zařadil na konci vystoupení a při prosbách o přídavky byla samozřejmě podruhé za večer zopakována oblíbená bobří taškařice. Za zmínku stojí i skvělá píseň No More Love, která je společným počinem ještě s Atari Terror a při jejichž shledání na pódiu a společném zapění má ještě větší sílu, ale i samostatně zní píseň na jedničku. Možná nemělo středeční vystoupení takový říz jako mnohá předchozí, protože tak jako není každý den posvícení, tak nejsou každý den Vánoce, ale ze stopadesáti klasických procent, bylo stále skvělých stočtyřicetpět.

No a po prvních psychopatech odstartovali svoji část večera crossover/nu-metaloví Cocotte Minute s Martinem Zellerem, kterého si jistě mnozí pamatují kromě vystupování na pódiu i z hudebního pořadu Pomeranč, jenž před lety moderoval na České Televizi. Začátky kapely se datují od roku 2002 a dva roky po začátku přišli se svým prvním albem CZEKO, kterému předcházela dema, jež obsahuje i píseň Měl bych tě sejmout, která je doprovázena i známým videoklipem, jímž se dostali do širšího podvědomí. Následovaly alba Proti sobě, Sado Disco Vol.1, Sado Disco Vol.2 a po pětileté pauze spatřilo světlo světa poslední album z roku 2015 !Rituál, kmen a srdce a kmen!, z něhož zaznělo rovněž několik písní jako Bordel či Víla a fanoušci si jejich vystoupení naplno užívali. Texty kapely jsou originální a odvážné a jen tak někdo se do něčeho podobného nepustí.

Někteří fanoušci, respektive hlavně fanynky, byli tak plni lásky a obdivů, zejména k frontmanům kapel, že to dávali značně najevo, což dá možná při vystoupení leckdy zabrat takový nápor ustát, jindy třeba vybudí k ještě větším pěveckým výkonům. Celý večer proběhl v pohodově poblázněném duchu a všichni zajisté odcházeli spokojeni s výkony kapel. Takže teď už se můžeme těšit na další show těchto mistrů zejména na letních hudebních festivalech.


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Kateřina Hacklová
foto:     Kateřina HacklováDalší články žánrů Crossover, Rock'n'roll

Kladenský klub Auto Da Fé uspořádal již druhý United fest for help V sobotu 19. 5. zažíval kladenský klub punkrockovou akci, která byla uspořádána pro dobrou věc. Probíhala zde totiž sbírka na léčení a pomůcky k tomu potřebné pro malého Štěpánka ze Slaného. Aerodrome Festival: letošní soupisku zahraničních účinkujících uzavírají Halestorm Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu, jsou američtí Halestorm. Tato pennsylvánská čtveřice soustředěná kolem zpěvačky Lzzy Hale do dnešního dne nahrála tři studiová alba a v roce 2013 se se singlem Love Bites (So Do It) zapsala do historie Grammy Awards v kategorii "Best Hard Rock/Metal Performance". Od svého vzniku v roce 2009 jsou Halestorm prakticky neustále na turné a každý rok odehrají na neuvěřitelných 250 koncertů. Během svých turné sdíleli pódium s desítkami rockových a metalových hvězd jako např. s Evanescence, Papa Roach, Alter Bridge nebo Stone Sour a Bullet For My Valentine, se kterými je nyní svede dohromady i Aerodrome Festival. Miss Agro navštívilo přes tisíce navštěvníků Zemědělská univerzita v Praze pořádala za pomoci sponzorů a partnerů, již 20. ročník Miss Agro. My Vám zde přinášíme fotoreport. Lana Del Rey, Macklemore, Nine Inch Nails, Wiz Khalifa, Limp Bizkit, Parkway Drive, Stone Sour a mnoho dalších na Aerodrome Festivalu 2018! Aerodrome festival vstupuje do pátého ročníku, který se uskuteční v závěru června, s nevídaně silným programem a řadou novinek! Rozroste se do počtu dní i pódií, nabídne ještě více zahraničních hvězd a multižánrový rozměr! Máme pro Vás hromadu vstupenek (5 x 2 vstupenky) na vystoupení partiček Doctor Victor a AnnAnna´s Kapela Doctor Victor s sebou do klubu Za 5 Dvanáct přiveze pořádnou dávku rock and rollu. Jejich pódiová vystoupení jsou známá energií, kterou kapela předává lidem na parketu. Doctor Victor bude ordinovat v našem regionu už poněkolikáté, protože již 3x vystupovali na festivale Kačeři. Soutěž o "volňásky" na Útulek fest 2018! Hrad Střekov v Ústí nad Labem již po 17. pohostí multižánrový benefiční koncert Útulekfest - pojďte soutěžit o vstupenky! Rok 2018 ve znamení 20. ročníku Miss Agro! Legendární open-air festival Miss Agro je oficiální soutěž (nejen) krásy České zemědělské univerzity v Praze a my Vás srdečně zveme na jeho jubilejní ročník!

Další fotoreportáže

Odyssea v jezdeckém areálu Zofi Legendární Odyssea rock se po roce vrátila na pódium jezdeckého areálu firmy Zofi Kadov a v sobotu 19. 5. 2018 vyzvala k tanci takřka vyprodanou jezdeckou arénu. Turbo na pouťovém festivalu v Nepomuku Součástí vyhlášené pouti v Nepomuku 19. 5. 2018 byl i hudební festival v areálu firmy Unibrick, kde zahrála plzeňská rocková skupina Turbo. Metalová Amnesia Tour ve Spáleném Poříčí Jedna ze zastávek republikové šňůry, na podporu nového stejnojmenného alba Amnesia skupiny InnerSphere, připadla 15. 5. 2018 na spálenopoříčský MC Sklep. Kladenský klub Auto Da Fé uspořádal již druhý United fest for help V sobotu 19. 5. zažíval kladenský klub punkrockovou akci, která byla uspořádána pro dobrou věc. Probíhala zde totiž sbírka na léčení a pomůcky k tomu potřebné pro malého Štěpánka ze Slaného. Traktor a jeho hosté roztančili a rozjásali Korunní pevnůstku v Olomouci Festival Traktor Open Air Recitál Lucie Bílé a Petra Maláska dojal publikum ve Vimperku Jedna z nejpopulárnějších českých zpěvaček Lucie Bílá ve čtvrtek přijela potěšit své příznivce do KD Cihelny Vimperk. Návštěvníci se mohli těšit na velmi emotivní koncertní program Recitál, při kterém Lucii Bílou doprovází skladatel a klavírista Petr Malásek. Miss Agro navštívilo přes tisíce navštěvníků Zemědělská univerzita v Praze pořádala za pomoci sponzorů a partnerů, již 20. ročník Miss Agro. My Vám zde přinášíme fotoreport.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz