ČLÁNKY SOUTĚŽE

Hudební uragán na Točníku 16. července 2017   (15:47)České hrady.cz

Hudební uragán na Točníku

Petr Černohorský

Hudební uragán na Točníku (8 / 80) Hudební uragán na Točníku (9 / 80) Hudební uragán na Točníku (10 / 80) Hudební uragán na Točníku (11 / 80) Hudební uragán na Točníku (12 / 80) Hudební uragán na Točníku (13 / 80) Hudební uragán na Točníku (14 / 80) Hudební uragán na Točníku (15 / 80) Hudební uragán na Točníku (16 / 80) Hudební uragán na Točníku (17 / 80) Hudební uragán na Točníku (18 / 80) Hudební uragán na Točníku (19 / 80) Hudební uragán na Točníku (20 / 80) Hudební uragán na Točníku (21 / 80) Hudební uragán na Točníku (22 / 80) Hudební uragán na Točníku (23 / 80) Hudební uragán na Točníku (24 / 80) Hudební uragán na Točníku (25 / 80) Hudební uragán na Točníku (26 / 80) Hudební uragán na Točníku (27 / 80) Hudební uragán na Točníku (28 / 80) Hudební uragán na Točníku (29 / 80) Hudební uragán na Točníku (30 / 80) Hudební uragán na Točníku (31 / 80) Hudební uragán na Točníku (32 / 80) Hudební uragán na Točníku (33 / 80) Hudební uragán na Točníku (34 / 80) Hudební uragán na Točníku (35 / 80) Hudební uragán na Točníku (36 / 80) Hudební uragán na Točníku (37 / 80) Hudební uragán na Točníku (38 / 80) Hudební uragán na Točníku (39 / 80) Hudební uragán na Točníku (40 / 80) Hudební uragán na Točníku (41 / 80) Hudební uragán na Točníku (42 / 80) Hudební uragán na Točníku (43 / 80) Hudební uragán na Točníku (44 / 80) Hudební uragán na Točníku (45 / 80) Hudební uragán na Točníku (46 / 80) Hudební uragán na Točníku (47 / 80) Hudební uragán na Točníku (48 / 80) Hudební uragán na Točníku (49 / 80) Hudební uragán na Točníku (50 / 80) Hudební uragán na Točníku (51 / 80) Hudební uragán na Točníku (52 / 80) Hudební uragán na Točníku (53 / 80) Hudební uragán na Točníku (54 / 80) Hudební uragán na Točníku (55 / 80) Hudební uragán na Točníku (56 / 80) Hudební uragán na Točníku (57 / 80) Hudební uragán na Točníku (58 / 80) Hudební uragán na Točníku (59 / 80) Hudební uragán na Točníku (60 / 80) Hudební uragán na Točníku (61 / 80) Hudební uragán na Točníku (62 / 80) Hudební uragán na Točníku (63 / 80) Hudební uragán na Točníku (64 / 80) Hudební uragán na Točníku (65 / 80) Hudební uragán na Točníku (66 / 80) Hudební uragán na Točníku (67 / 80) Hudební uragán na Točníku (68 / 80) Hudební uragán na Točníku (69 / 80) Hudební uragán na Točníku (70 / 80) Hudební uragán na Točníku (71 / 80) Hudební uragán na Točníku (72 / 80) Hudební uragán na Točníku (73 / 80) Hudební uragán na Točníku (74 / 80) Hudební uragán na Točníku (75 / 80) Hudební uragán na Točníku (76 / 80) Hudební uragán na Točníku (77 / 80) Hudební uragán na Točníku (78 / 80) Hudební uragán na Točníku (79 / 80) Hudební uragán na Točníku (80 / 80)

V pátek 14. 7. 2017 proběhl první den známého festivalu hrady.cz, kterým se zahájila, na louce pod krásným gotickým hradem Točník, festivalová šňůra českých a moravských hradů. Poté co jsme dorazili na místo, ubytovali se ve stanech a po vyřešení vstupů, jsme se konečně šli podívat do areálu. Ten mne překvapil tím, jak byl ohromný. Nacházelo se zde nepřeberné množství stánků s jídlem i alkoholem, takže návštěvníci zde nalezli vše, co potřebovali, od toalet po hamburgery a vodku.

Počasí nám přálo a na pódiu se objevuje první interpret Smrtislav s kapelou. Jedná se o bigbeatovou scénu, která se věnuje hlavně coverům. Zahráli písně jako ,,V noci se mi zdálo", ,,Milujem se čím dál víc", ,,Skrytej talent" a spousty dalších. Zatímco na Smrtislavovi bylo ještě málo lidu, tak následující Vypsaná fixa má prostor před pódiem zcela vyplněn. Zaznívají známé skladby ,,Dezolát", ,,1982". Publikum si vystoupení kapely užívá, skáče, paří podle svého stylu. Zpěvák Márdy uvádí píseň ,,Antidepresivní rybička" slovy ,,pro všechny, co mají své terapeuty.". Fanoušci mají na ramenou své přítelkyně, kamarádky, aby i holky lépe viděly. Pro ostatní návštěvníky, kteří jsou až vzadu v davu, je zde vedle pódia připravena videoprojekce. Jsou slyšet další písně jako ,,Lunapark", ,,Drogový večírek" nebo ,,Robí Valentýn", ke které zpěvák dodává ,,pro všechny chlapy, co se bojí vyjádřit.". Koncert se pomalu blíží ke svému konci, ale to se posluchačům nelíbí, žádají přídavek a je jim vyhověno.
 

V pátek 14. 7. 2017 proběhl první den známého …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Po Vypsané fixe přichází vedle na Jack Daniel´s stagi na řadu legenda českého rapu Vladimir 518, který vystupoval s Orionem a je členem skupiny PSH. Má zde plno svých obdivovatelů, kteří si jeho show náramně užívají. Všichni, kdo se přišli na něj podívat, paří na jeho tracky. Ke konci koncertu předvedl Vladimir 518 své nejznámější tracky jako ,,Praha" , ,,Můj svět" , na které se chytl každý z jeho fanoušků. Po skončení koncertu přebíháme na vedlejší Kooperativa stage, kde už se připravuje punková kapela Visací zámek. Pod pódiem se houfují fanoušci a užívají si vystoupení. Kapela předvádí show a zpívá písně ,,Známka punku", ,,Punkový království", ,,Klíště" a spousty dalších. Koncert je výborný a všichni si ho užívají podle svého. Po skončení vystoupení kapely Visací zámek probíhá vyhlášení karnevalových masek. Můžeme zde spatřit například babičku, Karkulku nebo Sparťany. 
 

Po Vypsané fixe přichází vedle na Jack …
A poté už začíná hrát Richard Müller. Velmi známý slovenský zpěvák, který nás navštívil na tomhle úžasném festivale. Zaznívají od něj samé známé hity, například ,,Poschodoch", ,,Kníže Rohan", ,,Štěstí je krásná věc" a mnoho jiných. Počasí nám bohužel už nepřeje a začíná pršet. Na Kooperativa stagi se již připravuje ke hraní známá punkrocková kapela Rybičky48, která je hodně oblíbená u všech lidí, ale především u mladých. Rybičky48 i přes déšť předvádí neuvěřitelnou show, kterou doplňují prohlášením ,,tohle je rockenrol vy buzny." Fanoušci si jejich koncert náramně užívají. Kluci hrají hity jako ,,Emily", ,,Vážené dámy", ,,Ooou", ,,Magdaléna",,Léto", ,,My ještě nejsme starý" nebo ,,Zamilovaný Nešťastná". Bohužel se ke konci rozpršelo takovým způsobem, že promoklá jsem se běžela schovat do stanu, a tak jsem přišla o poslední vystoupení tohoto dne, a to o kapelu Horkýže Slíže, což mne mrzí, jelikož jsem se na ni těšila.
 

A poté už začíná hrát Richard Müller. Velmi …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Romana Havlánová
foto:     Petr ČernohorskýDalší články žánrů Hip Hop / Rap, Metal, Pop, Punk (rock), Rock, Ska

Chinaski zakládají tradici nových festivalů Přehrady Fest. Lákadly jsou unikátní místa, nabitý hudební program a Pigyáda Chinaski, Tomáš Klus, voda a Pigyáda. To jsou hlavní headlineři zbrusu nových českých festivalů Přehrady Fest, které ve dvou dnech představí to nejlepší z české pop-rockové scény. Mezi tuzemské letní akce přinesou neokoukaný formát rodinných open airů. Navíc těží z blízkosti přehrad a nabídnou pláže a kempy na výjimečných místech. Například první zastávka na Slapské přehradě (20. – 21. 7. 2018) se odehraje v Nové Živohošťi. Ta je proslulá krásnými písečnými zákoutími či parky a patří k jednomu z nejoblíbenějších míst ke strávení letních prázdnin. Druhé festivalové zastavení na Vranově (3. – 4. 8. 2018) zase nabídne legendární Vranovské pláže, které se mohou pyšnit pětinásobným nejvyšším oceněním v prestižní anketě Kemp roku. Tradiční třísesterský narozeninový večírek na Braníku nezklamal – kapela letos oslavila 33 let Tři sestry dospěly do Kristových let a ani letos nezapomněly ke svému výročí uspořádat pořádnou narozeninovou párty na pražském Braníku. Do areálu ledáren si na dvoudenní oslavu pozvaly své příznivce a spoustu zajímavých hostů včetně britské partičky The Toy Dolls, které patřil páteční večer. Ten sobotní zakončili tradičně oslavenci. Přeštická stodola ožije svižnou metalovou muzikou V pátek 25. 5. 2018 se na místní scéně multižánrového klubu představí skupiny V.P.O.ho a Kreyson Memorial. Koncert bude jeden z posledních před letní klubovou pauzou. Festival Magmafest je zpět! Kultovní rockový festival za účasti těch nejpopulárnějších českých a slovenských rockových kapel u nás vypukl 19. 5. 2018 v Letním kině v Písku Pojďte si s námi zasoutěžit o lístky na první hororovou rockovou operu Vymítač do RockOpery Praha! Naši milí čtenáři, jak už bývá zvykem, RockOpera Praha nám opět poskytla vstupenky do soutěže, tentokráte na hororovou rockovou operu Vymítač. Tak neváhejte a zkuste u nás své štěstí !!! Držíme palce !!! Rocková tancovačka ve Dvorci u Nepomuka Fotbalové hřiště Slavoje Dvorec pohostí 26. 5. 2018 na svém pódiu klatovskou rockovou stálici – Ukradený Vjecy. Skupina Monkey Business slaví plnoletost. Večírek s fanoušky s názvem Jsme jen boží onuce chystá v květnu ve Žlutých lázních Přední česká kapela Monkey Business otevře 24. května brány pražských Žlutých lázní, aby zde tradičním narozeninovým koncertem završila jarní část turné Maximum Power!. Koncertem s názvem „Jsme jen boží onuce“ zároveň společně se svými fanoušky oslaví už osmnácté narozeniny.

Další fotoreportáže

Tradiční třísesterský narozeninový večírek na Braníku nezklamal – kapela letos oslavila 33 let Tři sestry dospěly do Kristových let a ani letos nezapomněly ke svému výročí uspořádat pořádnou narozeninovou párty na pražském Braníku. Do areálu ledáren si na dvoudenní oslavu pozvaly své příznivce a spoustu zajímavých hostů včetně britské partičky The Toy Dolls, které patřil páteční večer. Ten sobotní zakončili tradičně oslavenci. Letošnímu AIR Festivalu bude udávat tempo sesterské rebelské duo KREWELLA, CARNAGE, PEGBOARD NERDS nebo hvězdy Beatportu BROHUG Královehradecký Festivalpark se v závěru července opět promění pod hlavičkou AIR Festivalu v dvoudenní dějiště obří taneční party. A že to bude letos mimořádná jízda dává tušit již stávající soupiska účinkujících - KREWELLA, CARNAGE, PEGBOARD NERDS, BROHUG, MADDIX, MR. BLACK, BALI BANDITS a STEFF DA CAMPO! Festival Magmafest je zpět! Kultovní rockový festival za účasti těch nejpopulárnějších českých a slovenských rockových kapel u nás vypukl 19. 5. 2018 v Letním kině v Písku Odyssea v jezdeckém areálu Zofi Legendární Odyssea rock se po roce vrátila na pódium jezdeckého areálu firmy Zofi Kadov a v sobotu 19. 5. 2018 vyzvala k tanci takřka vyprodanou jezdeckou arénu. Turbo na pouťovém festivalu v Nepomuku Součástí vyhlášené pouti v Nepomuku 19. 5. 2018 byl i hudební festival v areálu firmy Unibrick, kde zahrála plzeňská rocková skupina Turbo. Metalová Amnesia Tour ve Spáleném Poříčí Jedna ze zastávek republikové šňůry, na podporu nového stejnojmenného alba Amnesia skupiny InnerSphere, připadla 15. 5. 2018 na spálenopoříčský MC Sklep. Scarlxrd rozboural vnitřek MeetFactory V neděli 20. května se v pražské MeetFactory představil britský raper Scarlxrd.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz