ČLÁNKY SOUTĚŽE

Hudební uragán na Točníku 16. července 2017   (15:47)České hrady.cz

Hudební uragán na Točníku

Petr Černohorský

Hudební uragán na Točníku (8 / 80) Hudební uragán na Točníku (9 / 80) Hudební uragán na Točníku (10 / 80) Hudební uragán na Točníku (11 / 80) Hudební uragán na Točníku (12 / 80) Hudební uragán na Točníku (13 / 80) Hudební uragán na Točníku (14 / 80) Hudební uragán na Točníku (15 / 80) Hudební uragán na Točníku (16 / 80) Hudební uragán na Točníku (17 / 80) Hudební uragán na Točníku (18 / 80) Hudební uragán na Točníku (19 / 80) Hudební uragán na Točníku (20 / 80) Hudební uragán na Točníku (21 / 80) Hudební uragán na Točníku (22 / 80) Hudební uragán na Točníku (23 / 80) Hudební uragán na Točníku (24 / 80) Hudební uragán na Točníku (25 / 80) Hudební uragán na Točníku (26 / 80) Hudební uragán na Točníku (27 / 80) Hudební uragán na Točníku (28 / 80) Hudební uragán na Točníku (29 / 80) Hudební uragán na Točníku (30 / 80) Hudební uragán na Točníku (31 / 80) Hudební uragán na Točníku (32 / 80) Hudební uragán na Točníku (33 / 80) Hudební uragán na Točníku (34 / 80) Hudební uragán na Točníku (35 / 80) Hudební uragán na Točníku (36 / 80) Hudební uragán na Točníku (37 / 80) Hudební uragán na Točníku (38 / 80) Hudební uragán na Točníku (39 / 80) Hudební uragán na Točníku (40 / 80) Hudební uragán na Točníku (41 / 80) Hudební uragán na Točníku (42 / 80) Hudební uragán na Točníku (43 / 80) Hudební uragán na Točníku (44 / 80) Hudební uragán na Točníku (45 / 80) Hudební uragán na Točníku (46 / 80) Hudební uragán na Točníku (47 / 80) Hudební uragán na Točníku (48 / 80) Hudební uragán na Točníku (49 / 80) Hudební uragán na Točníku (50 / 80) Hudební uragán na Točníku (51 / 80) Hudební uragán na Točníku (52 / 80) Hudební uragán na Točníku (53 / 80) Hudební uragán na Točníku (54 / 80) Hudební uragán na Točníku (55 / 80) Hudební uragán na Točníku (56 / 80) Hudební uragán na Točníku (57 / 80) Hudební uragán na Točníku (58 / 80) Hudební uragán na Točníku (59 / 80) Hudební uragán na Točníku (60 / 80) Hudební uragán na Točníku (61 / 80) Hudební uragán na Točníku (62 / 80) Hudební uragán na Točníku (63 / 80) Hudební uragán na Točníku (64 / 80) Hudební uragán na Točníku (65 / 80) Hudební uragán na Točníku (66 / 80) Hudební uragán na Točníku (67 / 80) Hudební uragán na Točníku (68 / 80) Hudební uragán na Točníku (69 / 80) Hudební uragán na Točníku (70 / 80) Hudební uragán na Točníku (71 / 80) Hudební uragán na Točníku (72 / 80) Hudební uragán na Točníku (73 / 80) Hudební uragán na Točníku (74 / 80) Hudební uragán na Točníku (75 / 80) Hudební uragán na Točníku (76 / 80) Hudební uragán na Točníku (77 / 80) Hudební uragán na Točníku (78 / 80) Hudební uragán na Točníku (79 / 80) Hudební uragán na Točníku (80 / 80)

V pátek 14. 7. 2017 proběhl první den známého festivalu hrady.cz, kterým se zahájila, na louce pod krásným gotickým hradem Točník, festivalová šňůra českých a moravských hradů. Poté co jsme dorazili na místo, ubytovali se ve stanech a po vyřešení vstupů, jsme se konečně šli podívat do areálu. Ten mne překvapil tím, jak byl ohromný. Nacházelo se zde nepřeberné množství stánků s jídlem i alkoholem, takže návštěvníci zde nalezli vše, co potřebovali, od toalet po hamburgery a vodku.

Počasí nám přálo a na pódiu se objevuje první interpret Smrtislav s kapelou. Jedná se o bigbeatovou scénu, která se věnuje hlavně coverům. Zahráli písně jako ,,V noci se mi zdálo", ,,Milujem se čím dál víc", ,,Skrytej talent" a spousty dalších. Zatímco na Smrtislavovi bylo ještě málo lidu, tak následující Vypsaná fixa má prostor před pódiem zcela vyplněn. Zaznívají známé skladby ,,Dezolát", ,,1982". Publikum si vystoupení kapely užívá, skáče, paří podle svého stylu. Zpěvák Márdy uvádí píseň ,,Antidepresivní rybička" slovy ,,pro všechny, co mají své terapeuty.". Fanoušci mají na ramenou své přítelkyně, kamarádky, aby i holky lépe viděly. Pro ostatní návštěvníky, kteří jsou až vzadu v davu, je zde vedle pódia připravena videoprojekce. Jsou slyšet další písně jako ,,Lunapark", ,,Drogový večírek" nebo ,,Robí Valentýn", ke které zpěvák dodává ,,pro všechny chlapy, co se bojí vyjádřit.". Koncert se pomalu blíží ke svému konci, ale to se posluchačům nelíbí, žádají přídavek a je jim vyhověno.
 

V pátek 14. 7. 2017 proběhl první den známého …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Po Vypsané fixe přichází vedle na Jack Daniel´s stagi na řadu legenda českého rapu Vladimir 518, který vystupoval s Orionem a je členem skupiny PSH. Má zde plno svých obdivovatelů, kteří si jeho show náramně užívají. Všichni, kdo se přišli na něj podívat, paří na jeho tracky. Ke konci koncertu předvedl Vladimir 518 své nejznámější tracky jako ,,Praha" , ,,Můj svět" , na které se chytl každý z jeho fanoušků. Po skončení koncertu přebíháme na vedlejší Kooperativa stage, kde už se připravuje punková kapela Visací zámek. Pod pódiem se houfují fanoušci a užívají si vystoupení. Kapela předvádí show a zpívá písně ,,Známka punku", ,,Punkový království", ,,Klíště" a spousty dalších. Koncert je výborný a všichni si ho užívají podle svého. Po skončení vystoupení kapely Visací zámek probíhá vyhlášení karnevalových masek. Můžeme zde spatřit například babičku, Karkulku nebo Sparťany. 
 

Po Vypsané fixe přichází vedle na Jack …
A poté už začíná hrát Richard Müller. Velmi známý slovenský zpěvák, který nás navštívil na tomhle úžasném festivale. Zaznívají od něj samé známé hity, například ,,Poschodoch", ,,Kníže Rohan", ,,Štěstí je krásná věc" a mnoho jiných. Počasí nám bohužel už nepřeje a začíná pršet. Na Kooperativa stagi se již připravuje ke hraní známá punkrocková kapela Rybičky48, která je hodně oblíbená u všech lidí, ale především u mladých. Rybičky48 i přes déšť předvádí neuvěřitelnou show, kterou doplňují prohlášením ,,tohle je rockenrol vy buzny." Fanoušci si jejich koncert náramně užívají. Kluci hrají hity jako ,,Emily", ,,Vážené dámy", ,,Ooou", ,,Magdaléna",,Léto", ,,My ještě nejsme starý" nebo ,,Zamilovaný Nešťastná". Bohužel se ke konci rozpršelo takovým způsobem, že promoklá jsem se běžela schovat do stanu, a tak jsem přišla o poslední vystoupení tohoto dne, a to o kapelu Horkýže Slíže, což mne mrzí, jelikož jsem se na ni těšila.
 

A poté už začíná hrát Richard Müller. Velmi …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Romana Havlánová
foto:     Petr ČernohorskýDalší články žánrů Hip Hop / Rap, Metal, Pop, Punk (rock), Rock, Ska

Michael Hopes připravil pro fanoušky vlastní festival SHPAIZA Fest, který nabídne lokální hudbu i lokální speciality Zpěvák, skladatel a klavírista Michael Hopes je mistr překvapení. Hudebník, jemuž přezdívají slovenský John Legend, připravil pro fanoušky vlastní festival! Brutal Assault má za sebou další vydařený ročník V pevnosti Josefov proběhl další ročník populárního festivalu Klatovský Radiátor představil dvě horké novinky Středeční pozdní odpoledne 15. 8. 2018 přilákalo na horní část klatovského náměstí příznivce rockových vibrací. Na prostorné scéně předvedly své umění Paheyl a Radiátor, který se tu blýskl dvěma zbrusu novými songy. Slánský festival VALNÍK ve svém 19. ročníku Devatenáctý ročník slánského hudebního open air festivalu VALNÍK se uskuteční jako již obvykle poslední srpnový víkend v příjemném a útulném prostředí areálu letního kina ve Slaném. Název tradičního festivalu, který vám může připadat trochu kuriózní, vznikl díky legendárnímu nultému ročníku v roce 1999. Ten se totiž odehrál na místním fotbalovém hřišti na skutečném valníku. Festival se stejně jako v loňském roce bude konat jako akce dvoudenní a vystoupí na něm třicet skupin. Dramaturgie vychází především z punkrocku a jeho odnoží, ale je jako obvykle hodně pestrá a proložená styly jako ska, rock, folk, rock´n´roll či hardcore Metalový křest CD Restart skupiny Avidity for… je připravený v Knížecím Pivovaru Plasy Sobotní akci s názvem 4 Fest open air vol. II okoření další metalové formace, které dodají slavnostním chvilkám ten správný hudební punc. Nebude chybět tvrdá muzika, ostrá světla a nadupaný zvuk. Proto nezapomeňte – sobota 18. 8. 2018 v 19:00 Knížecí Pivovar! Katarína Knechtová přichází s výjimečným projektem PUTO, spojí se s folklórním souborem Šarišan! Katarína Knechtová připravila pro fanoušky úžasné hudební překvapení! S Kečupem o kapele The Fialky, punku, sexu, pivu a ponožkách Když si s Kečupem dáte jedno pivko, dozvíte se zajímavé věci o smaženém sýru nebo jeho bříšku

Další fotoreportáže

Brutal Assault má za sebou další vydařený ročník V pevnosti Josefov proběhl další ročník populárního festivalu Klatovský Radiátor představil dvě horké novinky Středeční pozdní odpoledne 15. 8. 2018 přilákalo na horní část klatovského náměstí příznivce rockových vibrací. Na prostorné scéně předvedly své umění Paheyl a Radiátor, který se tu blýskl dvěma zbrusu novými songy. Chodrockfest 2018 byl plný překvapení Plážový festival Chodrockfest 2018 byl plný multižánrové muziky, zábavy a pohody. A nejen Chodové si festival užili takzvaně „do rocku a do dna“ Vlčtejnský Prasofest zaznamenal rekordní návštěvnost Skvělá muzika, našlapaný areál a kapely od punku přes hard rock po skáčko rozjely v sobotu 11. 8. 2018 mejdan s velkým M. Divoké pogo a výlet zpěváka The Fialky na rukou fanoušků napříč přeplněným parketem oznámkovaly festival podtrženou jedničkou. Podvečerní koncert na klatovském náměstí přilákal početné publikum Příznivci metalové muziky revivalového Iron Maidenu (Klatovy) zaplnili ve středu 8. 8. 2018 horní část náměstí Míru. Kapela dokázala rozhýbat většinu fanoušků napříč obrovskému vedru sálajícímu ze všech stran. Rockfest Jince 2018 plný skvělé muziky a pohody se vydařil! Rok se s ro(c)kem sešel a byl tu pátý ročník oblíbeného a pohodového festivalu s téměr rodinnou atmosférou - Rockfest Jince. A jak už bývá u tohoto jednodenního fesťáku zvykem i letos bylo o zábavu postaráno! Pravý břeh Úslavy obsadili ve Šťáhlavech rockeři z širokého okolí Středobodem rockového života se v sobotu 4. 8. 2018 stala obec Šťáhlavy. Na jednodenním Úslava Rockfestu s pořadovým číslem 5 zahrály bigbítové kapely Plzeňského kraje, vrcholem večera pak bylo vystoupení Cody s akrobatickými kousky zpěváka Honzy Haško.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz