ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Imortela Metalfest V 23. července 2017   (15:53)Kromě výborné muziky vás čekají i soutěže o ceny a bohaté občerstvení

Imortela Metalfest V

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Otrokovická melodic – metalová kapela Imortela pořádá za finanční podpory města Otrokovice již 5. ročník metalového festivalu IMORTELA METALFEST.
Akce proběhne 5.8.2017 od 18.00 hodin v rybářském areálu na Štěrkovišti v Otrokovicích. Kromě pořádající Imortely se můžete těšit na kapely Scabbard, Notion Deep, Epidemy, Draco Hypnalis a Iron Maiden revival.
Kromě výborné muziky vás čekají i soutěže o ceny a bohaté občerstvení. 


https://www.facebook.com/events/369614430120457/?fref=ts


zdroj:TZ
autoři:text:     Alan Rohan, ImortelaDalší pozvánky na akce

Totální Nasazení v Děčíně Stěnami klubu Garage le Noir otřese 26. ledna koncert skupiny Totální Nasazení. Tři sestry navštíví Palác Akropolis! Před nedávnem vystupovaly Tři sestry v Malé sportovní hale a za chvíli opět zazáří v Praze. Tentokrát v Paláci Akropolis. Struny dětem v Minoru otevřou jaro s Thomem Artwayem, Epoque Quartetem i oblíbenými Pišlickými příběhy Oblíbený rodinný festival Struny dětem už v březnu Legenda z 60. let se představí na jediném koncertu v ČR v brněnském Sono Centru! V sobotu 24. února 2018 rozezní sál brněnského Sono Centra písně jedné z velkých legend druhé poloviny 60. let – skupiny The Animals Skupina Monkey Business letos pojede na Maximum Power! Koncertní šňůru zahájí v únoru a představí i nové skladby Dead Daniels vás zvou na svou narozeninovou oslavu. 26. ledna v Rock Clubu KAIN Thrashmetalová mlátička Exodus míří směr Praha Američtí veteráni a jeden za základních pilířů thrashmetalu vystoupí v červenci v Praze Bednu čeká akustický koncert v čele s Knížetem pornofolku Liberecký klub Bedna poctí v únoru svou návštěvou Záviš. Spolu s Falešným obviněním si ho pozvala domácí partička Kohout plaší smrt, aby je podpořil při jejich akustickém vystoupení. Prdel rock pro Klubíčko vol. 5 V sobotu 27. 1. 2018 bude v RC Prdel Beroun odstartována benefiční akce s kulatým pořadovým číslem 5. Zahraje zde osm vybraných kapel místních, ale i z širšího okolí. Králové psychobilly Demented Are Go v březnu na strahovské Sedmičce! 22. března se na strahovském kopci pojede v rytmu psychobilly horor show.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz