ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Události, pozvánky na akce645 událostí

Jaroslav Olin Nejezchleba - Nečekaná návštěva 20. srpna 2017   (10:25)Olin Nejezchleba vydává své druhé sólové album – Nečekaná návštěva.

Jaroslav Olin Nejezchleba - Nečekaná návštěva

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Jaroslav Olin Nejezchleba – Nečekaná návštěva CD 2017 (100promotion)
Jaroslav Nejezchleba – známý spíše jak Olin Nejezchleba, vyhledávaný po mnoho let jako spolehlivý a zároveň zábavný – sideman – mnoha zpěváků (V.Mišík, I. Hlas, P. Kalandra, P. Skoumal, M. Prokop, Anna K., Čechomor a mnoho dalších) vydává po 7 letech sólové studiové album.
Album s názvem Nečekaná návštěva nabízí 10 nových skladeb, pod nimiž je jako výhradní autor podepsaný právě Olin Nejezchleba. Aranžérsky se na albu výrazně podílel kytarista Norbi Kovács, který se ujal nejen aranží a kytar, baskytary, mandolíny a dalších nástrojů, ale i nahrávacího zařízení, a nakonec i mixu alba. Olin Nejezchleba kromě svého milovaného violoncella obsluhoval navíc i violu, housle, baskytaru, mandolu, perkuse, a další nástroje, a samozřejmě album nazpíval. Kromě těchto dvou nerozlučných parťáků se na albu objevila i řada hostů – zpěvačky Marta Kubišová (ve skladbě Amerika) a Jana Puterová, hráčka na keltskou harfu Ivana Pokorná, Jiří Zelenka na bicí, Vladimír Pavlíček na housle a whistle, Jakub Zitko na klávesy, syn Olina, Josef Nejezchleba s vokály.
Album natočil Olin s věrným kamarádem a kolegou Norbi Kovácsem a výše uvedenými hosty ve studiu Norbikov.
Jaroslav Nejezchleba se narodil 10. ledna 1960 v Kyjově. Vystudoval hru na violoncello na Brněnské státní konzervatoři. V době studií hrával s cimbálovou muzikou Písečan. V roce 1981 odešel do Prahy, kde nastoupill na post baskytaristy ve skupině Marsyas. Odtud přešel k Vladimíru Mišíkovi do Etc…, kde zůstal 18 let, do roku 2003. S Vladimírem Mišíkem v té době hrával (a dosud hraje) ve volném akustickém sdružení Čunderground, s Petrem Kalandrou v jeho Blues Session a spolupracoval s celou řadou dalších hudebních osobností. Namátkou Čechomor, Vlasta Redl, Petr Skoumal, Jan Burian, Michal Prokop, Ivan Hlas, Nerez, Jiří Bílý, Anna K., Radůza, Vlasta Třešňák a další.
V současné době hraje v triu Ivana Hlase, je frontmanem obnovených Blues Session, své moravské kořeny zúročil ve skupině Njorek a občas hostuje s Etc....
Jeho hudební kariéru mapuje výběrové album 25 let v tom…, které v roce 2008 vydalo Indies Happy Trails. V lednu 2010 vydává label 100PROmotion Olinovo první studiové CD s názvem Noční lov.
Máme zde velmi zdařilé art rockové album s prolinem do blues, country. Zdařilé dílo.

Jako host – např. na albech Michala Prokopa - Kolej Yesterday (1984), Slávka Janouška – Kdo to zavinil (1988), Petra Skoumala – ...se nezblázni (1989), 1. nezávislá českomoravská hudební společnost (dnes Čechomor) - Dověcnosti (1991), Luboše Pospíšila – Třináctá komnata (1991), Vlasty Redla – Staré pecky (1992), s Petrem Kalandrou – Petr Kalandra & Blues Session (1993) a Blues Session Vol.2 (1994), Jana Buriana – Poezie (1994), Tata Bojs – Ukončete nás...! (1997), Anny K. – Nebe (1999), Stačí když se díváš (2001), Romana Dragouna – Slunci blíž (2000), Apokalypsa (2001), Jiřího Bílého – Neptej se (2000), Pod Černý vrch – Semotam (2003), Václava Koubka – Každej pes (2004), Vlasty Třešňáka – Inventura (2005), Němý suflér (2010) a dalších.

Naděje 
Lihoryty 
Teide 
Song o kvalitní písni 
Na Portě 
Nečekaná návštěva
Jeden den 
Amerika (host: Marta Kubišová) 
Kalné vody 
Čekárna 

25 let v tom...
Noční lov

http://www.olinnejezchleba.cz
http://shop.100promotion.net/


autor:text:     Alan RohanDalší tiskovky

Kapelu Chinaski opouštějí 4 její členové. Co bude dál? Kapele "Není do pláče," ale fanouškům zřejmě ano Zemřel Malcolm Mitchell Young z AC/DC 18. 11. 2017 BOBBY McFERRIN SE PO TŘECH LETECH VRACÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY Hvězda, co už několik desetiletí boří všechna hudební pravidla Festival svobody 2017 Koncert pro budoucnost Pásmo koncertů a projevů pod koněm Kdy, kde: 17. 11. od 16:30 na Václavském náměstí Gengahr chystají druhé album a zahrají v Praze 11. 4. 2018 Café V lese, Praha Iron Maiden přivezou dvacátého června 2018 do Prahy především hity osmdesátých let Tour Iron Maiden Legacy Of The Beast World Tour Highly Suspect vyprodali Futurum - únorový koncert se přesouvá do Lucerny Velký zájem o únorový koncert Highly Suspect a vyprodaný Futurum Music Bar znamenají jediné - přesun jedné z netrpělivě očekávaných hudebních události příštího roku do větších prostor Lucerna Music Baru. Festival Pod parou připravuje šestnáctý ročník! Před zahájením 15. se zdálo, že se FPP stane historií, ale volání vás, fanoušků, po pokračování bylo tak silné, že pořadatelé zkrátka nemohli odolat. Rock for People 2018: česká premiéra In This Moment i návrat oblíbených Skillet Oblíbený letní festival Rock for People začíná odhalovat první jména z line up, a zatím jde rozhodně o kvalitu Jonny Lang představuje nový videoklip „Stronger Together“ Držitel Grammy Jonny Lang v české premiéře již 13. listopadu.
Partneři portálu
Rock Rádio Příbram.cz ATTACKER of music
2016 ....... 2017 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz