ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Jaroslav Olin Nejezchleba - Nečekaná návštěva 20. srpna 2017   (10:25)Olin Nejezchleba vydává své druhé sólové album – Nečekaná návštěva.

Jaroslav Olin Nejezchleba - Nečekaná návštěva

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Jaroslav Olin Nejezchleba – Nečekaná návštěva CD 2017 (100promotion)
Jaroslav Nejezchleba – známý spíše jak Olin Nejezchleba, vyhledávaný po mnoho let jako spolehlivý a zároveň zábavný – sideman – mnoha zpěváků (V.Mišík, I. Hlas, P. Kalandra, P. Skoumal, M. Prokop, Anna K., Čechomor a mnoho dalších) vydává po 7 letech sólové studiové album.
Album s názvem Nečekaná návštěva nabízí 10 nových skladeb, pod nimiž je jako výhradní autor podepsaný právě Olin Nejezchleba. Aranžérsky se na albu výrazně podílel kytarista Norbi Kovács, který se ujal nejen aranží a kytar, baskytary, mandolíny a dalších nástrojů, ale i nahrávacího zařízení, a nakonec i mixu alba. Olin Nejezchleba kromě svého milovaného violoncella obsluhoval navíc i violu, housle, baskytaru, mandolu, perkuse, a další nástroje, a samozřejmě album nazpíval. Kromě těchto dvou nerozlučných parťáků se na albu objevila i řada hostů – zpěvačky Marta Kubišová (ve skladbě Amerika) a Jana Puterová, hráčka na keltskou harfu Ivana Pokorná, Jiří Zelenka na bicí, Vladimír Pavlíček na housle a whistle, Jakub Zitko na klávesy, syn Olina, Josef Nejezchleba s vokály.
Album natočil Olin s věrným kamarádem a kolegou Norbi Kovácsem a výše uvedenými hosty ve studiu Norbikov.
Jaroslav Nejezchleba se narodil 10. ledna 1960 v Kyjově. Vystudoval hru na violoncello na Brněnské státní konzervatoři. V době studií hrával s cimbálovou muzikou Písečan. V roce 1981 odešel do Prahy, kde nastoupill na post baskytaristy ve skupině Marsyas. Odtud přešel k Vladimíru Mišíkovi do Etc…, kde zůstal 18 let, do roku 2003. S Vladimírem Mišíkem v té době hrával (a dosud hraje) ve volném akustickém sdružení Čunderground, s Petrem Kalandrou v jeho Blues Session a spolupracoval s celou řadou dalších hudebních osobností. Namátkou Čechomor, Vlasta Redl, Petr Skoumal, Jan Burian, Michal Prokop, Ivan Hlas, Nerez, Jiří Bílý, Anna K., Radůza, Vlasta Třešňák a další.
V současné době hraje v triu Ivana Hlase, je frontmanem obnovených Blues Session, své moravské kořeny zúročil ve skupině Njorek a občas hostuje s Etc....
Jeho hudební kariéru mapuje výběrové album 25 let v tom…, které v roce 2008 vydalo Indies Happy Trails. V lednu 2010 vydává label 100PROmotion Olinovo první studiové CD s názvem Noční lov.
Máme zde velmi zdařilé art rockové album s prolinem do blues, country. Zdařilé dílo.

Jako host – např. na albech Michala Prokopa - Kolej Yesterday (1984), Slávka Janouška – Kdo to zavinil (1988), Petra Skoumala – ...se nezblázni (1989), 1. nezávislá českomoravská hudební společnost (dnes Čechomor) - Dověcnosti (1991), Luboše Pospíšila – Třináctá komnata (1991), Vlasty Redla – Staré pecky (1992), s Petrem Kalandrou – Petr Kalandra & Blues Session (1993) a Blues Session Vol.2 (1994), Jana Buriana – Poezie (1994), Tata Bojs – Ukončete nás...! (1997), Anny K. – Nebe (1999), Stačí když se díváš (2001), Romana Dragouna – Slunci blíž (2000), Apokalypsa (2001), Jiřího Bílého – Neptej se (2000), Pod Černý vrch – Semotam (2003), Václava Koubka – Každej pes (2004), Vlasty Třešňáka – Inventura (2005), Němý suflér (2010) a dalších.

Naděje 
Lihoryty 
Teide 
Song o kvalitní písni 
Na Portě 
Nečekaná návštěva
Jeden den 
Amerika (host: Marta Kubišová) 
Kalné vody 
Čekárna 

25 let v tom...
Noční lov

http://www.olinnejezchleba.cz
http://shop.100promotion.net/


autor:text:     Alan RohanDalší tiskovky

Accordion Orchestra Slovak Accordion Orchestra opäť spojí česko-slovenské spevácke esá THRASH NIGHTMARE 5 Již páté pokračování festivalu Thrash Nightmare, tradiční klubové akce zaměřující se na thrash metal, proběhne poslední říjnovou sobotu v Písku v Divadle Pod Čarou. Stejně jako v loňském roce, tak i letos se vám představí šestice kapel z několika států. H Divocí Eskimo Callboy v Praze oslaví narozeniny klubu ROXY BE25 Pořádně divoká narozeninová párty, vypukne 22. října v klubu ROXY. Němečtí Eskimo Callboy se po skvělé show na letošním festivalu Rock for People vrátí na podzim do Prahy, aby vystoupili v rámci oslav ROXY BE25. Mydy Rabycad mají první americký klip Yellow – zároveň poslední singl před vydáním nové desky Letošní léto bylo pro kapelu Mydy Rabycad nabité. Muzikanti zažili famózní úspěch. Ať už na severoamerickém turné v první polovině července nebo dalších festivalových vystoupeních doma i v zahraničí. A v srpnu dokončili nové album. Jihoafrické originální trio Seether přiveze nové sebevědomé album příští týden do Prahy a Brna! Na konci září míří do České republiky legendy světového grunge, nu-metalu a hardrocku jihoafričtí Seether. Fanoušky potěší hned dvakrát, když jim nové, v pořadí již sedmé album Poison the Parish, představí v pátek 29. září v Praze a následující večer v Br Den flamenka představí andaluské legendy i vynikající interprety ze Slovenska, Čech či Iránu Praha bude opět slavit Mezinárodní den flamenka. Od 23. do 26. listopadu bude díky festivalu příznačným názvem Den flamenka na různých místech znít originální tradiční flamenko i jeho modernější verze. Druhý ročník Prague A Cappella Festivalu nabídne špičkové italské Cluster i pořádající skupinu Skety V Praze, 15. září 2017 - Prague A Cappella Festival, za kterým stojí přední hybatelé vokálního světa skupina Skety, vyvrcholí 30. září od 19 hodin v pražské La Fabrice. Alike představují nový klip Leave It All Behind! Velešínští Alike tvrdě pracují na debutovém albu Desire, Hopes and Failures, které pravděpodobně vyjde ještě v letošním roce. Čekání by měl fanouškům zkrátit nový klip ke skladbě Leave It All Behind, který byl zveřejněn na Youtubu. KAPELY DCRADIO A COCAINE PÁRTY PŘIPRAVILI NA PODZIM NEKOMPROMISNÍ ROCK’N’ROLLOVÉ TURNÉ Aneb sex, drogy a rock’n’roll MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT štvrtým štúdiovým albumom, ktorý vydá v októbri Dnes odhaľuje jeho názov, obal i tracklist
2016 ....... 2017 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz