ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Jaroslav Olin Nejezchleba - Nečekaná návštěva 20. srpna 2017   (10:25)Olin Nejezchleba vydává své druhé sólové album – Nečekaná návštěva.

Jaroslav Olin Nejezchleba - Nečekaná návštěva

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Jaroslav Olin Nejezchleba – Nečekaná návštěva CD 2017 (100promotion)
Jaroslav Nejezchleba – známý spíše jak Olin Nejezchleba, vyhledávaný po mnoho let jako spolehlivý a zároveň zábavný – sideman – mnoha zpěváků (V.Mišík, I. Hlas, P. Kalandra, P. Skoumal, M. Prokop, Anna K., Čechomor a mnoho dalších) vydává po 7 letech sólové studiové album.
Album s názvem Nečekaná návštěva nabízí 10 nových skladeb, pod nimiž je jako výhradní autor podepsaný právě Olin Nejezchleba. Aranžérsky se na albu výrazně podílel kytarista Norbi Kovács, který se ujal nejen aranží a kytar, baskytary, mandolíny a dalších nástrojů, ale i nahrávacího zařízení, a nakonec i mixu alba. Olin Nejezchleba kromě svého milovaného violoncella obsluhoval navíc i violu, housle, baskytaru, mandolu, perkuse, a další nástroje, a samozřejmě album nazpíval. Kromě těchto dvou nerozlučných parťáků se na albu objevila i řada hostů – zpěvačky Marta Kubišová (ve skladbě Amerika) a Jana Puterová, hráčka na keltskou harfu Ivana Pokorná, Jiří Zelenka na bicí, Vladimír Pavlíček na housle a whistle, Jakub Zitko na klávesy, syn Olina, Josef Nejezchleba s vokály.
Album natočil Olin s věrným kamarádem a kolegou Norbi Kovácsem a výše uvedenými hosty ve studiu Norbikov.
Jaroslav Nejezchleba se narodil 10. ledna 1960 v Kyjově. Vystudoval hru na violoncello na Brněnské státní konzervatoři. V době studií hrával s cimbálovou muzikou Písečan. V roce 1981 odešel do Prahy, kde nastoupill na post baskytaristy ve skupině Marsyas. Odtud přešel k Vladimíru Mišíkovi do Etc…, kde zůstal 18 let, do roku 2003. S Vladimírem Mišíkem v té době hrával (a dosud hraje) ve volném akustickém sdružení Čunderground, s Petrem Kalandrou v jeho Blues Session a spolupracoval s celou řadou dalších hudebních osobností. Namátkou Čechomor, Vlasta Redl, Petr Skoumal, Jan Burian, Michal Prokop, Ivan Hlas, Nerez, Jiří Bílý, Anna K., Radůza, Vlasta Třešňák a další.
V současné době hraje v triu Ivana Hlase, je frontmanem obnovených Blues Session, své moravské kořeny zúročil ve skupině Njorek a občas hostuje s Etc....
Jeho hudební kariéru mapuje výběrové album 25 let v tom…, které v roce 2008 vydalo Indies Happy Trails. V lednu 2010 vydává label 100PROmotion Olinovo první studiové CD s názvem Noční lov.
Máme zde velmi zdařilé art rockové album s prolinem do blues, country. Zdařilé dílo.

Jako host – např. na albech Michala Prokopa - Kolej Yesterday (1984), Slávka Janouška – Kdo to zavinil (1988), Petra Skoumala – ...se nezblázni (1989), 1. nezávislá českomoravská hudební společnost (dnes Čechomor) - Dověcnosti (1991), Luboše Pospíšila – Třináctá komnata (1991), Vlasty Redla – Staré pecky (1992), s Petrem Kalandrou – Petr Kalandra & Blues Session (1993) a Blues Session Vol.2 (1994), Jana Buriana – Poezie (1994), Tata Bojs – Ukončete nás...! (1997), Anny K. – Nebe (1999), Stačí když se díváš (2001), Romana Dragouna – Slunci blíž (2000), Apokalypsa (2001), Jiřího Bílého – Neptej se (2000), Pod Černý vrch – Semotam (2003), Václava Koubka – Každej pes (2004), Vlasty Třešňáka – Inventura (2005), Němý suflér (2010) a dalších.

Naděje 
Lihoryty 
Teide 
Song o kvalitní písni 
Na Portě 
Nečekaná návštěva
Jeden den 
Amerika (host: Marta Kubišová) 
Kalné vody 
Čekárna 

25 let v tom...
Noční lov

http://www.olinnejezchleba.cz
http://shop.100promotion.net/


autor:text:     Alan RohanDalší tiskovky

Žižkovská Noc ovládne Prahu Blíží se nejdelší noc, jaká může před přechodem na letní čas nastat. Poprvé po celé tři dny a noci bude Žižkovská Noc vstupovat do hospod, klubů a divadel na Žižkově, v blízkých Holešovicích a na Vinohradech. Bohatý a pestrý program pojme do sebe tuzemské a zahraniční hudebníky, progresivní divadlo i nejlepší současnou literaturu. S novým klipem Pipes and Pints pomáhalo více než 200 fanoušků 13. 3. ve 13:13 kapela Pipes and Pints zveřejnila nový singl "Dark into the Night". Do tvorby doprovodného lyric videa se zapojilo přes 200 fanoušků a kamarádů ze všech koutů světa. Všichni už netrpělivě očekávají dubnový návrat na podia, se startem v Praze a Brně. Kapela zároveň předstauje nový zvuk, ve kterém můžete slyšet banjo a vlivy country music. The Varukers a Just Wär zbourají klub 007 Středa 18.4.2018 - KLUB 007 STRAHOV Michael Hopes nahrál vlastní verzi hitu Johna Legenda „All of me" Exkluzivně: Skladatel, zpěvák a klavírista Michael Hopes má na kontě novou skladbu. Tentokrát nahrál coververzi známého hitu Johna Legenda All of me v moderním aranžmá s beatboxem Visací Zámek a Znouzectnost rozvíří punkové vody ve Svrčovci! Punkové království 30. 3. 2018 v KD Svrčovec! Limetal, Kapriola a Elegie rock v KD Mrákov? To bude nářez! Limetal dorazí 24. 3. 2018 do KD Mrákov. Přiveze i úvodní píseň z filmu Špindl nebo scénu, kterou mu navrhoval tým od kapely Kabát. Jako hosté vystoupí Kapriola a Elegie rock. Kapela zakázanÝovoce slaví 13 let a vyráží na jarní turné Šťastných 13 tour je název klubového turné, na kterém kapela zakázanÝovoce oslaví třináct let své existence. Během měsíce a půl navštíví třináct měst, kde zahraje bohatý playlist z průřezu všech šesti vydaných alb. Jako hosté turné se představí kapely By The Way a Marathon. Rise Against představí v červnu v Praze nové album Americká skupina Rise Against se v závěru loňského roku rozjela na rozsáhlé světové turné na podporu nového alba Wolves. Po Spojených státech, kde koncertní šňůru zahájila, se letos kapela přesune do Evropy a 5.června vystoupí ve Foru Karlín. ZakázanÝovoce v rámci Šťastných 13 tour zahrají v klubu Vagon na Národní třídě v Praze. Hosté jim budou kapely Marathon a By The Way Creedence Clearwater Revived vystoupí již na konci března v ČR Čtvrtek 29.3. Divadlo Hybernia v Praze a pátek 30.3.2018 brněnské Sono Centrum – to jsou termíny, které mají zapsány všichni příznivci skvělé hudby americké hippie formace Creedence Clearwater Revived.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz