ČLÁNKY SOUTĚŽE

Již pátý ročník Březina festu, přijď také! 30. června 2017   (10:14)22. 7. 2017 Březina

Již pátý ročník Březina festu, přijď také!

Na Březině u Rokycan chystají již pátý ročník multižánrového Březina festu. Na fotbalovém hřišti 22. 7. od 12:00 hodin, se ukáže ve vší parádě hned 8 kapel.
8 jedinečných kapel na jednom místě. Od rocku, punku až po metal. To vše vás bude čekat na fotbalovém hřišti, kde pro vás organizátoři připravují tento festival už několik měsíců dopředu.
Pro fanoušky rocku zde zahrají skupiny Isua a Paradox. Mladá kapela Isua přijede z nedaleké Plzně, v čele s talentovanou zpěvačkou. Zahrála si i na velkých festivalech a vyhrála několik soutěží. Další rockovou jobovkou pro vás bude Paradox. Mnoha starším generacím fanoušků tuto kapelu nemusíme představovat. Též z Plzně a působící na scéně od roku 1990, vás dorazí potěšit hard rockem.

 

Na Březině u Rokycan chystají již pátý ročník …

Nejlepší muzika a pohoda na nejlepších památkách.
Zabroušením do punkových vod, vyplavali na povrch strašičtí Sex deviants, kde se o pořádný nářez nemusíte bát. Vznikli v roce 1996 a za sebou mají mnoho desek a stovky koncertů, a kluci vám dokaží, že nejsou žádní vořežpruti. Známou punk – rockovou partičkou je v tomto žánru i Zvláštňý škola, jež vždy přiveze neskutečnou nezapomenutelnou show. Kolikrát nechybí akordeon a osobité vystoupení zpěváka, i dalších členů kapely.
 

Zabroušením do punkových vod, vyplavali na …
A zástupci metalu? Metal doplněný o elektronické efekty s charismatickým zpěvákem a ve žlutočerných barvách, se nazývá Maelström a tento vodní vír vás semele tak, že ani nebudete vědět, jak se to stalo. Taktéž skupina Demashed působí na metalové scéně. Mladá nová formace, jež hraje moderní odnož metalu v češtině.
 

A zástupci metalu? Metal doplněný o …
A když ještě přidáme na voltech, na pódiu se po třech letech objeví Rokycanská tvrdší metalová parta Morrigan, která se hlásí po delší nečinnostní odmlce a chce slyšet znovu svoje fanoušky skandovat. A na konec ten největší fičák, jímž je Desire for sorrow až z Českých Budějovic, kteří se dostaví se svým melodic black metalem. Známá jak po ČR, tak i v zahraničí.

Na výběr je toho dost, tak doražte podpořit Březina fest!
 

A když ještě přidáme na voltech, na pódiu se …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autor:text:     Michaela MatysováDalší články žánrů Metal, Punk (rock), Rock

V Camp Lázních Klatovy vypukne ta pravá Bujará noc s punkovými živly ze skupin Tři sestry, E!E a Pirates of the Pubs! Legenda české pub rockové scény nedávno potěšila fanoušky zbrusu novým klipem s názvem Bujará. A pořádně Bujará párty jistě bude i na koncertě v Camp Lázních Klatovy Němečtí countryrockeři The BossHoss zkoušejí v Česku prorazit se singlem z tamější The Voice Členové německé country rockové kapely The BossHoss jsou u našich sousedů známými osobnostmi. Jejich pozici přední německé kapely upevnilo i to, že frontmani Alec a Sascha momentálně sedí v porotě německé verze reality show The Voice. Nejlepší rozloučení s prázdninami? Festival Kefír 31. srpna se na Kačině u Kutné Hory koná již sedmý ročník festivalu Kefír – jedinečnéakce pro děti a jejich rodiče. Návštěvníci si letos vedle bohatého hudebního čidivadelního programu poprvé v Česku užijí kultovní britskou klouzačku Klatovské náměstí rozehřál domácí Radiátor Středeční koncert 14.8.2019 nabídl příznivcům svižné muziky výběr mezi metalovým nářezem sokolovského Liberate a rockovým koncertem domácího Radiátoru. Do festivalové historie si Prasofest připsal pořadové číslo 7 Podhradí zříceniny Vlčtejn u Blovic se v sobotu 10.8.2019 stalo cílem stovek fanoušků punkové muziky. Pod osvícenou siluetou hradu v opravené a zastřešené stage odstartoval již 7. ročník vyhlášeného festivalu. Pomyslnou štafetu si na pódiu předalo devět kapel známých nejen v našem kraji. Mokrá těla , písek v botách a nekonečná párty - takový byl pohodový Chodrockfest 2019 V magické datum 8. 8. – 10. 8. 2019 ožily Domažlice a okolí tradičním plážovým festivalem Chodrockfestem, který pro příznivce a milovníky rockové, punkové, pop rockové či metalové muziky v srpnu k tomuto regionu neodmyslitelně patří. Frightday the 13th aneb večer tvrdé a temné hudby se skupinami Search & Destroy, Middledark a Morrigan v divadle Pod lampou Divadlo Pod lampou bude hostit večer tvrdé a temné hudby, na němž svoji pekelnou show odpálí atmospheric black/doomoví Morrigan, silou parního válce rozdrtí přítomné alternative metal v podání Search and Destroy a heavy/thrashové střelivo do vás nasypou Middledark.

Další pozvánky na akce

V Camp Lázních Klatovy vypukne ta pravá Bujará noc s punkovými živly ze skupin Tři sestry, E!E a Pirates of the Pubs! Legenda české pub rockové scény nedávno potěšila fanoušky zbrusu novým klipem s názvem Bujará. A pořádně Bujará párty jistě bude i na koncertě v Camp Lázních Klatovy Frightday the 13th aneb večer tvrdé a temné hudby se skupinami Search & Destroy, Middledark a Morrigan v divadle Pod lampou Divadlo Pod lampou bude hostit večer tvrdé a temné hudby, na němž svoji pekelnou show odpálí atmospheric black/doomoví Morrigan, silou parního válce rozdrtí přítomné alternative metal v podání Search and Destroy a heavy/thrashové střelivo do vás nasypou Middledark. Festival PUNKÁČI DEŤOM rozšiřuje program o doprovodné akce a zajímavé organizační novinky Větší areál, známé kapely, více návštěvníků. A to zdaleka nejsou jediná lákadla 9. ročníku benefičního festivalu PUNKÁČI DEŤOM. Nejen kvůli kapelám jako The Locos, The Rumjacks,Total Chaos nebo Lion's Law byste měli rozhodně mezi 29. a 31. srpnem zavítat na trenčínské letiště, festival nabídne i řadu doprovodných akcí a organizačních vylepšení. Přehrady fest příští rok opět zamíří k českým přehradám. O festival u vody je zájem za každého počasí Druhý ročník rodinného open airu Přehrady fest letos bodoval i přes nepřízeň počasí. Festival, jehož hlavní devizou je umístěný u vody, se tento rok opět konal na Slapech a Vranově a nově také přibyla lokalita Sečské přehrady v Pardubickém kraji. Již tento čtvrtek se otevřou brány festivalu Rock Heart v Moravském Krumlově V krásném prostředí zámeckého parku proběhne již 4. ročník tohoto festivalu. Začíná Sziget, největší festival léta. Do Szigetu zbývá už jen pár hodin a ve středu 7. srpna se otevřou brány největšího festivalu ve střední Evropě. Program je našlapaný spoustou slavných jmen jako je Ed Sheeran, Foo Fighters, Post Malone, Macklemore, Twenty One Pilots a stovky dalších. Ostrovní areál toho nabízí mnohem víc a tady je pár tipů. Farský kopec ožije 5. ročníkem oblíbeného Farák Festu Na sobotní den 17.8.2019 si pořadatelé Farák Festu v Heřmanově Huti připravili pro fanoušky skvělé muziky lahůdky, které lákají příznivce i ze vzdálených končin našeho kraje. Ready Kirken, UDG… či Brutus dokáží potěšit srdce rockerů všech věkových generací všude tam, kde zahrají. V nabídce nebude chybět ani zástupce našich východních slovenských sousedů v podání skupiny Smola a Hrušky.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz