ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Již pátý ročník Březina festu, přijď také! 30. června 2017   (10:14)22. 7. 2017 Březina

Již pátý ročník Březina festu, přijď také!

Na Březině u Rokycan chystají již pátý ročník multižánrového Březina festu. Na fotbalovém hřišti 22. 7. od 12:00 hodin, se ukáže ve vší parádě hned 8 kapel.
8 jedinečných kapel na jednom místě. Od rocku, punku až po metal. To vše vás bude čekat na fotbalovém hřišti, kde pro vás organizátoři připravují tento festival už několik měsíců dopředu.
Pro fanoušky rocku zde zahrají skupiny Isua a Paradox. Mladá kapela Isua přijede z nedaleké Plzně, v čele s talentovanou zpěvačkou. Zahrála si i na velkých festivalech a vyhrála několik soutěží. Další rockovou jobovkou pro vás bude Paradox. Mnoha starším generacím fanoušků tuto kapelu nemusíme představovat. Též z Plzně a působící na scéně od roku 1990, vás dorazí potěšit hard rockem.

 

Na Březině u Rokycan chystají již pátý ročník …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Zabroušením do punkových vod, vyplavali na povrch strašičtí Sex deviants, kde se o pořádný nářez nemusíte bát. Vznikli v roce 1996 a za sebou mají mnoho desek a stovky koncertů, a kluci vám dokaží, že nejsou žádní vořežpruti. Známou punk – rockovou partičkou je v tomto žánru i Zvláštňý škola, jež vždy přiveze neskutečnou nezapomenutelnou show. Kolikrát nechybí akordeon a osobité vystoupení zpěváka, i dalších členů kapely.
 

Zabroušením do punkových vod, vyplavali na …
A zástupci metalu? Metal doplněný o elektronické efekty s charismatickým zpěvákem a ve žlutočerných barvách, se nazývá Maelström a tento vodní vír vás semele tak, že ani nebudete vědět, jak se to stalo. Taktéž skupina Demashed působí na metalové scéně. Mladá nová formace, jež hraje moderní odnož metalu v češtině.
 

A zástupci metalu? Metal doplněný o …
A když ještě přidáme na voltech, na pódiu se po třech letech objeví Rokycanská tvrdší metalová parta Morrigan, která se hlásí po delší nečinnostní odmlce a chce slyšet znovu svoje fanoušky skandovat. A na konec ten největší fičák, jímž je Desire for sorrow až z Českých Budějovic, kteří se dostaví se svým melodic black metalem. Známá jak po ČR, tak i v zahraničí.

Na výběr je toho dost, tak doražte podpořit Březina fest!
 

A když ještě přidáme na voltech, na pódiu se …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autor:text:     Michaela MatysováDalší články žánrů Metal, Punk (rock), Rock

Sepultura sa vracia na Dobrý Festival. Predstaví nový album Quadra Organizátori Dobrého Festivalu majú pre metalových návštevníkov parádny mikulášsky darček. Prostredníctvom facebookového profilu oznámili, že sa Sepultura vráti po troch rokoch do Prešova. A to hneď s novým konceptuálnym albumom Quadra, ktorý vyjde už vo februári 2020. Brazílske ikony, lídri druhej vlny thrash metalu z konca osemdesiatych rokov, tak návštevníkom najväčšieho východniarskeho festivalu zahrajú naživo legendárne skladby, pripomenú úspešný album MachineMessiah a hlavne predstavia novinky z vrelo očakávanej Quadry Kapela Hi-Fly pokřtila CD Metal Crystal Space Středeční večer 4.12.2019 měl v Divadle Pod lampou pro plzeňskou skupinu Hi-Fly slavnostní náboj. Na klubových prknech tu pokřtila druhý titul ve své hudební kariéře – čtyřskladbový Metal Crystal Space. Jako host rozehřál osazenstvo plzeňské arény rockový Ill Fish. Vyvrhell Tour 2019 vyvrcholí v nýřanském Pankráci Závěrečný koncert osmi zastávkové šňůry po vlastech českých včetně dvou vystoupení v sousedním Německu ukončí hudební maratón nýřanských S.A.S. V hostinci Pankrác dostane tour 14.12.2019 sladkou třešničku představením na vlastní půdě. Traktor rozpoutal úspěšný druhý tah Šachoffnice tour 2019! Šach mat velkolepé show a hitů zažije i Staňkov Charismatičtí muzikanti z Traktoru oslovují svým specifickým a dynamickým melodickým rockem s řízným zpěvem a emotivními texty stále více rockových srdcí. Po velmi úspěšném prvním tahu v rámci často vyprodaného a nabitého jarního Šachoffnice tour 2019 pokračují tito rockoví živlové v krasojízdě a podzim věnují druhému tahu tohoto velkolepého turné. Punkrocková konspirace rozparádila Lampu Poslední pátek v listopadu se v Plzni v Divadle pod lampou uskutečnil koncert tří kapel. Pražští Prague Conspiracy se ve společnosti Rabies a domácích Velký Voči, rozhodli rozsvítit Lampu. Debustrol – 33 let Antikrista v Hořovicích Hořovický Společenský dům se v sobotu 30.11.2019 otřásl v základech. Na malém sále tu do strun sáhl legendární thrashový Debustrol, který se ke svým narozeninám vydal na podzimní turné napříč naší vlastí. Bohoslužba, jak ji ještě neznáte Kdo si počkal, ten se dočkal - Ghost, slavná švédská formace zahalena jedním velkým tajemstvím přijela vůbec poprvé jako samostatný headliner na území ČR. Sice se tento rok už jednou představila pražskému publiku, a to v létě, když přijela jako předkapela na koncertě skupiny Metallica, ale to byl však open-air, tedy jasné denní světlo, krátký set a pouze jemně naaranžovaná stage, která je ke skutečnému poznání této šílené sebranky naprosto nedostačující. To se Ghost rozhodli napravit samostatným koncertem, 1.12. v pražském O2 Universum.

Další pozvánky na akce

Pokáč umí pobavit velké i drobné davy. 8. 12. rozjasní Příbram. Jeden z nejžádanějších písničkářů Pokáč 24. 10. křtil své album před půl roku předem beznadějně vyprodaným Fórem Karlín. Ale pokora a pohoda mu nechybí a rád nás potěší i na menších pódiích. Pojďme si jej užít v rámci bronzové adventní neděle na Náměstí 17. listopadu v Příbrami od 18:00. Sepultura sa vracia na Dobrý Festival. Predstaví nový album Quadra Organizátori Dobrého Festivalu majú pre metalových návštevníkov parádny mikulášsky darček. Prostredníctvom facebookového profilu oznámili, že sa Sepultura vráti po troch rokoch do Prešova. A to hneď s novým konceptuálnym albumom Quadra, ktorý vyjde už vo februári 2020. Brazílske ikony, lídri druhej vlny thrash metalu z konca osemdesiatych rokov, tak návštevníkom najväčšieho východniarskeho festivalu zahrajú naživo legendárne skladby, pripomenú úspešný album MachineMessiah a hlavne predstavia novinky z vrelo očakávanej Quadry Vyvrhell Tour 2019 vyvrcholí v nýřanském Pankráci Závěrečný koncert osmi zastávkové šňůry po vlastech českých včetně dvou vystoupení v sousedním Německu ukončí hudební maratón nýřanských S.A.S. V hostinci Pankrác dostane tour 14.12.2019 sladkou třešničku představením na vlastní půdě. Vánoce s Erasmem+ Ty, já, on, oni, ony můžeš být Erasmus+. Každý má právo podílet se na pomoci slabším. Doraž a dozvíš se i ty, jak funguje neziskovka ve Tvém okolí a zároveň si užiješ prima den! Traktor rozpoutal úspěšný druhý tah Šachoffnice tour 2019! Šach mat velkolepé show a hitů zažije i Staňkov Charismatičtí muzikanti z Traktoru oslovují svým specifickým a dynamickým melodickým rockem s řízným zpěvem a emotivními texty stále více rockových srdcí. Po velmi úspěšném prvním tahu v rámci často vyprodaného a nabitého jarního Šachoffnice tour 2019 pokračují tito rockoví živlové v krasojízdě a podzim věnují druhému tahu tohoto velkolepého turné. Plzeňská metalovka Hi-Fly pokřtí nové CD Velký den pro plzeňskou skupinu Hi-Fly nastane ve středu 4.12.2019. V Plzeňském Divadle Pod lampou pokřtí druhý vydaný titul ve své hudební kariéře. Jako host se na klubové scéně představí rocková kapela Ill Fish. The Fialky – nový videoklip „Lidi to chtěj“ The Fialky, spolu s přáteli vyráží na tři poslední letošní koncerty v rámci Kids and heroes punkrock X-mas tour, se čtyřmi novinkami v zádech. Těmi jsou písně „Mighty sounds song“, „Chřipka“, „Lampy“ a „Lidi to chtěj“, které se objeví na nové řadové desce ohlášené na začátek února.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz