ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Kapela Bez Šance představila nový videoklip! 30. května 2017   (15:48)Píseň pro lidi má novou tvář!

Kapela Bez Šance představila nový videoklip!

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Punk-rocková kapela Bez Šance pochází z Police nad Metují. Kluci se dali dohromady v březnu roku 2013, kdy zkoušeli u Ondry ve sklepě. Během následujících let došlo i k výměně bubeníků a kytaristy, než se jim sestava ustálila do současné podoby: Marek Máslo - zpěv, Petr Samuel Zuda (James) - el.kytara, zpěv, Ondra Hornych - baskytara, doprovodný zpěv a Honza Dostál: bicí, doprovodný zpěv.
 
Kapelu Bez Šance můžete vidět a slyšet nejen na klubových akcích, ale také na různých festivalech. Hráli na koncertech společně s kapelami The Fialky, Tragedis, VHS, Inseminační Stanice, Vypsaná Fixa, Streetmachine, Staré Pušky, Kohout Plaší Smrt a dalšími. Nyní kluci nahráli videoklip k singlu Píseň pro lidi a vy se na něj můžete podívat i u nás.
 
Více informací o kapele najdete na jejich Facebooku nebo Bandzone.


 


zdroj:Facebook, Bandzone
autor:text:     Lenka KadeřábkováDalší události, novinky

Budějovičtí Piráti už se neplaví všichni pod stejnou vlajkou, stihli spolu ale ještě natočit klip! Pirates of the Pubs chystají premiéru svého nového videoklipu Budweis Pirates Clan. Na koncertech je ale znovu potkáme až v březnu – vypořádávají se totiž se ztrátou části posádky. Legendy diskoték 80. let Thomas Anders a Michal David společně na jednom pódiu Na Konopišti v letním amfiteátru se potkají už 20. 7. 2018 Do Příbrami míří světová kapela Alphaville, tvůrce hitu ForeverYoung ForeverYoung si zazpívá spousta Příbramáků Kohout plaší smrt hledají zpěváka! Kohout plaší smrt již nebudou vystupovat s dosavadním zpěvákem Matějem. Slayer ohlásili své poslední turné, pak chtějí skončit Americká thrashová legenda oznámila, že chce po poslední světové tour ukončit činnost. Gallileo představilo světu nový videoklip Gallileo - Když se blýská Therion se svou metalovou operou Beloved Antichrist exkluzivně zavítá do Prahy! Therion a jedičná rock metalová opera Beloved Antichrist, support Imperial Age a Null Positiv, 15. 3. 2018 Nový klip kapely DneskaNe je na světě Partička z Kroměříže vydala svoje třetí video. Tentokrát k songu Úsměv Vernisáž Honzy Homoly z kapely Wohnout Výstava bude k vidění v prostorách galerie společnosti SculptureLine v budově Mánes a v prostorách baru Mánes do 1. března 2018. Zimní Paranoir kemp 2018, aneb za málo peněz hodně muziky Ve dnech 19. a 20. ledna 2018 se v pražském klubu Fatal uskuteční již 2. ročník vícežánrového festivau Zimní Paranoir kemp, který míchá poměrně čerstvé a zajímavé kapely, se zkušenými a prověřenými klasikami tuzemské scény.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz