ČLÁNKY SOUTĚŽE

Kapela Kníry pokřtila své CD Plejáda gigantů v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby 22. května 2017   (01:20)Kníry, moustache rock´n´roll, křest CD Plejáda gigantů, jako host Bouchací Šrouby

Kapela Kníry pokřtila své CD Plejáda gigantů v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby

Vlaďka Votrubová

Kapela Kníry pokřtila své CD Plejáda gigantů v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby (8 / 31) Kapela Kníry pokřtila své CD Plejáda gigantů v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby (9 / 31) Kapela Kníry pokřtila své CD Plejáda gigantů v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby (10 / 31) Kapela Kníry pokřtila své CD Plejáda gigantů v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby (11 / 31) Kapela Kníry pokřtila své CD Plejáda gigantů v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby (12 / 31) Kapela Kníry pokřtila své CD Plejáda gigantů v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby (13 / 31) Kapela Kníry pokřtila své CD Plejáda gigantů v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby (14 / 31) Kapela Kníry pokřtila své CD Plejáda gigantů v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby (15 / 31) Kapela Kníry pokřtila své CD Plejáda gigantů v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby (16 / 31) Kapela Kníry pokřtila své CD Plejáda gigantů v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby (17 / 31) Kapela Kníry pokřtila své CD Plejáda gigantů v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby (18 / 31) Kapela Kníry pokřtila své CD Plejáda gigantů v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby (19 / 31) Kapela Kníry pokřtila své CD Plejáda gigantů v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby (20 / 31) Kapela Kníry pokřtila své CD Plejáda gigantů v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby (21 / 31) Kapela Kníry pokřtila své CD Plejáda gigantů v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby (22 / 31) Kapela Kníry pokřtila své CD Plejáda gigantů v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby (23 / 31) Kapela Kníry pokřtila své CD Plejáda gigantů v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby (24 / 31) Kapela Kníry pokřtila své CD Plejáda gigantů v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby (25 / 31) Kapela Kníry pokřtila své CD Plejáda gigantů v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby (26 / 31) Kapela Kníry pokřtila své CD Plejáda gigantů v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby (27 / 31) Kapela Kníry pokřtila své CD Plejáda gigantů v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby (28 / 31) Kapela Kníry pokřtila své CD Plejáda gigantů v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby (29 / 31) Kapela Kníry pokřtila své CD Plejáda gigantů v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby (30 / 31) Kapela Kníry pokřtila své CD Plejáda gigantů v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby (31 / 31)

Byl páteční podvečer a my jsme vyrazili směr plzeňská „Lampa“.  A proč právě sem? Důvod byl prostý, čekalo nás vystoupení kapel Bouchací Šrouby a Kníry. Do Divadla pod lampou jsme dorazili o trochu dříve a vychutnali jsme si zkoušku skupiny Kníry, během které „vyšvihl“ jejich bubeník sólo. Byli jsme zvědaví na neobvyklé a netradiční nástroje Bouchacích Šroubů, které jsme si během zvukovky se zájmem prohlédli. Zvukař hlásil: „Vše naladěno!“ a na pódium nastoupila kapela Bouchací Šrouby. Bouchací Šrouby původně měly dvě sekce – jazzovou a industriální. Mezi jejich netradiční nástroje dříve patřily například sbíječka, kompresor, míchačka, kytara rozřezávaná pilou, rozbrušovačka a další. Během transformace kapely se změnily i hudební nástroje. Upustili od industriálních nástrojů a mezi současnými nástroji můžeme například vidět a slyšet kosu, basběžku a jiné. Jak nám prozradil člen kapely, dnešní koncert se bohužel konal bez virtuosa na rádio. V průběhu jejich vystoupení se publikum bavilo a „Lampou“ zněly originální skladby jako Chcípnem, Sandra & Tonín (páteční verze Sandra a Tónina, v podání obou zpěvaček ), Ilegalita, Nenávisť

Byl páteční podvečer a my jsme vyrazili směr …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Večer se přehoupl do druhé poloviny a na domácí scénu Divadla pod lampou nastoupila plzeňská kapela Kníry. Hned od začátku si skupina svůj koncert užívala, svou energii přenášela do zaplněného sálu a my jsme poznali, že na pódium naskočili opravdoví giganti. Sálem zněla hudba opravdových mužů a jejich moustache rock´n´roll s výraznou dechovou sekcí rozproudil fanoušky. Kníry servírovaly příznivcům své již dobře známé hity jako Hodina pravdy, Knír, Reinkarnace, To bílý musí ven, ale i skladby z nové desky s názvem „Plejáda gigantů“ jako například Ségra, Šukaj a další.

Večer se přehoupl do druhé poloviny a na …
Dynamický zpěvák Mirek „Prasopes“ Císler pozval na pódium Petru „Šamšulu“ Čermákovou (ex-Požár mlýna), která s sebou přinesla nové CD „Plejáda gigantů“ a společně s Mirkem „Prasopsem“ Císlerem desku pokřtili rumem. Během několika okamžiků CD zasvištělo vzduchem a dolétlo k novému spokojenému fanouškovi.  Poté si Kníry s Petrou ještě „vystřihly“ společnou píseň. Večer gradoval, rozjeté publikum nechtělo skupinu pustit z pódia a vyžádalo si přídavek Žízeň, Ironman. Spojení obou kapel přineslo návštěvníkům nevšední zážitek a v Divadle pod lampou byl opět vydařený večírek!

Dynamický zpěvák Mirek „Prasopes“ Císler …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Pavel Macán, Vlaďka Votrubová
foto:     Vlaďka Votrubová, Pavel MacánDalší články žánrů Jazz, Rock'n'roll

Druhý den Čírofestu narval Modrou Vopici I druhý den openair festu Čírofest, pokořila další rekord. Během pátku a soboty, navštívilo párty přes 600 lidí z celé republiky. Vy nyní máte možnost, mrknout na fotoreport. Uvidíme se při devátém ročníku opět za rok. Modrá Vopice praská ve švech pod open air festivalem Číro Fest První den Číro Festu v Modré Vopici přinesl atmosféru a kapely, nad kterými každé punkáčké srdce zaplesalo. Sækədʒəwi:ə a Compromysh zavítali v rámci ENLISTED TOUR 2018 do Plzně! Jako host vystoupili Way to Středeční podvečer v divadle Pod lampou patřil skupinám Sækədʒəwi:ə a Compromysh, které do Plzně zavítaly v rámci ENLISTED TOUR 2018. Jako host tohoto večera vystoupila plzeňská progressive rocková kapela Way to. Druhý ročník Létofestů přiveze do osmi měst dva dny té nejlepší československé hudby. Velkolepé show Kabátů nebo Chinaski a dalších se vším komfortem města. Koncertní vystoupení Kabátů, Chinaski, “Wanastowek”, Marka Ztraceného, No Name a mnoha dalších, bohatý doprovodný program, skvělé jídlo nebo ty nejlepší lokální kapely, to vše přiveze Létofest do osmi měst v České republice. Oproti loňskému startovacímu ročníku nabídne tento rok plné dva dny nabité tou nejlepší českou a slovenskou hudbou. To vše si navíc návštěvníci užijí se vším komfortem jednotlivých měst. Dick O´Brass a Travis O´Neill and His cardinal Sins zahrají v KC Labuť v Říčanech Říčanské Kulturní centrum Labuť zažije dne 27.4. pořádnou várku energetické show v podání koncertu Dick O´Brass a Travis O´Neill and His cardinal Sins. Pipes and Pints vyprodali Meet Factory Pipes and Pipes se po více než roční pauze vrátili na scénu, a to hned v tom největším možném stylu. V Říčanech se konal pivní mini festival plný muziky Již třetí ročník pivního mini festivalu se konal v KC Labuť v Říčanech u Prahy. Organizátoři, kteří se spojili s pořadateli „putovního“ pivní festivalu Pivopění, pozvali kapely Totální nasazení, COVERS for Lovers, Petr Čermák + Brnk & Frnk , D.N.A.

Další fotoreportáže

Harlejářské orgie v Kovářově. Na Rockové sobotě vystoupil Harlej a Sendwitch Motorband a Coda zaburáceli v Mrákově KD Mrákov opět přivítal dvě rock metalové legendy, a to karlovarskou Codu a teplický Motorband. Druhý den Čírofestu narval Modrou Vopici I druhý den openair festu Čírofest, pokořila další rekord. Během pátku a soboty, navštívilo párty přes 600 lidí z celé republiky. Vy nyní máte možnost, mrknout na fotoreport. Uvidíme se při devátém ročníku opět za rok. Modrá Vopice praská ve švech pod open air festivalem Číro Fest První den Číro Festu v Modré Vopici přinesl atmosféru a kapely, nad kterými každé punkáčké srdce zaplesalo. Předposlední kolo Múzy 2018 je úspěšně za námi Čtvrteční večer 19. 4. 2018 proběhlo v plzeňském Divadle Pod lampou již 5. kolo letošní Múzy, ve kterém představily své umění další čtyři amatérské kapely. Thirty Seconds to Mars představují v rámci The Monolith Tour své nové album America V pražské Tipsport aréně odbíjí devátá hodina a fanoušci už netrpělivě čekají na odstartování celé show, kterou až po dvaceti dalších dlouhých minutách uvede skvělým bubenickým sólem zpěvákův bratr Shannon Leto. Skladba Monolith nese stejný název jako celé evropské tour. Sækədʒəwi:ə a Compromysh zavítali v rámci ENLISTED TOUR 2018 do Plzně! Jako host vystoupili Way to Středeční podvečer v divadle Pod lampou patřil skupinám Sækədʒəwi:ə a Compromysh, které do Plzně zavítaly v rámci ENLISTED TOUR 2018. Jako host tohoto večera vystoupila plzeňská progressive rocková kapela Way to.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz