ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Kapelu Čechomor z letního kina v Příbrami vyhnala bouře, silný vítr a krupobití 31. července 2017   (19:38)Koncert byl přesto nezapomenutelným zážitkem. Fanoušci, kteří vydrželi, byli odměněni několika unplugged improvizovanými písněmi a nálada byla více než pozitivní až rodinná.


Včera do příbramského letního kina zavítaly kapely Všichni svatí a Čechomor s Martinou Pártlovou.

Všichni svatí celou akci zahájili před zpola zaplněným prostorem. Druhá polovina obecenstva totiž stála nekonečnou frontu na občerstvení, která postupovala jen velmi pomalu, a tak si mnozí návštěvníci kapelu poslechli jen přes zeď. K této skutečnosti se hned dnes ráno vyjádřila agentura VM Art, jež koncert, v rámci Kooperativa Tour 2017, v Příbrami pořádala. Důvodem této nešťastné situace byla havárie druhého cateringového vozu, který tím pádem nedorazil, a tak se nedalo nic dělat. 
Nicméně skupina se své role zhostila s vervou, a tak jsme si jejich vystoupení užili. 


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Když už se na pódiu objevili očekávaní Čechomor, vypadalo vše téměř idylicky. Nové aranžmá jejich písní jim na kráse neubralo a Martina Pártlová, při skladbě Proměny, tančila po pódiu jako víla. Vychutnávali jsme si atmosféru, ale co čert nechtěl. Nečekána, nezvána, objevila se na horizontu bouřka a přiletěla k nám tak rychle, že jsme se nestačili divit. S prvními kapkami byli mnozí z nás ještě plní naděje, že jak to rychle přišlo, tak to zase odejde, ale ono ne. Spustil se takový liják, že se "letňák" začal vylidňovat, všichni se utíkali někam schovat nebo rovnou ke svým automobilům. Sprchu vystřídalo krupobití, a to už se začali vzdávat i ti otrlejší návštěvníci, včetně mě.

Kdo ale vydržel a nenechal se bouřkou zviklat, dočkal se pokračování hudebního zážitku, včetně přídavku. Za to patří Čechomorům velké díky a přeživším se klaním za jejich odvahu. Doufám, že jste si to pořádně užili, moc nezmokli a nenastydli. Snad na nás příště bude počasí vlídnější.


autoři:text:     Lenka Synková, Jiří Trnka
foto:     Jiří TrnkaDalší fotoreportáže, videoreportáže

Woodstock Oleško - Březová Pokračování ze soboty Mikulovské pivobraní 7. ročník Vydařené slavnosti rezavého moku a dobré rockové muziky,kde vystoupily kapely jako Dymytry, Arakain, Iné Kafe, Horkýže Slíže, Rybičky 48 a K2. Chodrockfest 2017 Domažlice! Chodrockfest Domažlice, 11. - 12. 8 . 2017 Brazílie v Teplicích 12.8.2017 - Zero Zero, Dedo Podre a Peter Shabby Rock na Křivo 2017 – 3. ročník V sobotu 12. 8. 2017 proběhl v Křivoklátě hudební festival pod názvem Rock na Křivo, letos poprvé pod širým nebem. Kterak Špilberk vydržel nájezd Balkánu 12. srpna zažilo nádvoří brněnského hradu Špilberk nájezd v balkánském stylu. Jak jsem si tento festival užila já? Vladimír Mišík a Hard Rock Džem zazněli v Buchlovicích, avšak vystoupení Kamila Střihavky bylo odloženo. 11. 8. 2017 Buchlovický přírodní amfiteátr ožil kapelou Hard Rock Džem a Vladimírem Mišíkem v doprovodu skupiny Etc. Ale počasí nevyšlo, jak bychom si přáli a fanoušci Kamila Střihavky se skupinou Leaders museli odejít s nepořízenou. Keltská noc 2017 v Harrachově Dvaadvacátý ročník Keltské noci se letos konal opět na doskočišti mamutího můstku v Harrachově. Na své si přišli mladí i starší, rockeři, punkeři i fanoušci českých písničkářů. 10. ročník Woodstock Březová-Oleško + IT Fest 2017 Pátek 11. 8. 2017 Dedo Podre, Trest Smrti a Peter Shabby - to byl středeční Vagon 9.srpna v pražském klubu Vagon zahájil svou koncertní šňůru trojlístek interpretů – jihočeští punkáči Trest Smrti, brazilskej nářez Dedo Podre a punk rockový projekt Peter Shabby.
2016 ....... 2017 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz