ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Události, novinky154 událostí, novinek

Kapelu Čechomor z letního kina v Příbrami vyhnala bouře, silný vítr a krupobití 31. července 2017   (19:38)Koncert byl přesto nezapomenutelným zážitkem. Fanoušci, kteří vydrželi, byli odměněni několika unplugged improvizovanými písněmi a nálada byla více než pozitivní až rodinná.


Včera do příbramského letního kina zavítaly kapely Všichni svatí a Čechomor s Martinou Pártlovou.

Všichni svatí celou akci zahájili před zpola zaplněným prostorem. Druhá polovina obecenstva totiž stála nekonečnou frontu na občerstvení, která postupovala jen velmi pomalu, a tak si mnozí návštěvníci kapelu poslechli jen přes zeď. K této skutečnosti se hned dnes ráno vyjádřila agentura VM Art, jež koncert, v rámci Kooperativa Tour 2017, v Příbrami pořádala. Důvodem této nešťastné situace byla havárie druhého cateringového vozu, který tím pádem nedorazil, a tak se nedalo nic dělat. 
Nicméně skupina se své role zhostila s vervou, a tak jsme si jejich vystoupení užili. 


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Když už se na pódiu objevili očekávaní Čechomor, vypadalo vše téměř idylicky. Nové aranžmá jejich písní jim na kráse neubralo a Martina Pártlová, při skladbě Proměny, tančila po pódiu jako víla. Vychutnávali jsme si atmosféru, ale co čert nechtěl. Nečekána, nezvána, objevila se na horizontu bouřka a přiletěla k nám tak rychle, že jsme se nestačili divit. S prvními kapkami byli mnozí z nás ještě plní naděje, že jak to rychle přišlo, tak to zase odejde, ale ono ne. Spustil se takový liják, že se "letňák" začal vylidňovat, všichni se utíkali někam schovat nebo rovnou ke svým automobilům. Sprchu vystřídalo krupobití, a to už se začali vzdávat i ti otrlejší návštěvníci, včetně mě.

Kdo ale vydržel a nenechal se bouřkou zviklat, dočkal se pokračování hudebního zážitku, včetně přídavku. Za to patří Čechomorům velké díky a přeživším se klaním za jejich odvahu. Doufám, že jste si to pořádně užili, moc nezmokli a nenastydli. Snad na nás příště bude počasí vlídnější.


autoři:text:     Lenka Synková, Jiří Trnka
foto:     Jiří TrnkaDalší fotoreportáže

The Dire Straits Experience uchvátili Plzeň! The Dire Straits Experience exkluzivně vystoupili v ČR a my jsme měli možnost zažít a přinést fotoreport o koncertu v TJ Lokomotivě Plzeň! Kdo má rád sex? Ptali se Highly Suspect Pražanů V sobotu 17. února přijeli potvrdit svoji sílu američtí Highly Suspect do Lucerna Music Baru v Praze. Věříme, že návštěvníci jsou vděční festivalu Rock for People, pod jehož křídla spadala organizace tohoto dynamického, hudebně barevného, a hlavně vyprodaného koncertu, že do České republiky přivezl další zásadní kapelu současné rockové scény a společně s ní i doposud nepoznaný koncertní zážitek. Dušan Vančura se Spirituál kvintetem a hosty velkolepě oslavil v nabité Lucerně své osmdesátiny Spirituál kvintet, František Nedvěd, Jarek Nohavica, Antikvartet, Allan Mikušek, Ivo Šmoldas, Hana Maciuchová, Oliver Dohnány a sbor Canticorum Iubilo rozsvítili Lucernu pro oslavence. Debustrol na šňůře Winter Bloody Tour 2018 Sobotní večer 17. 2. 2018 v Čenkově patřil bez výhrady příznivcům tvrdé muziky. Na pódiu zde zahrály kapely Valury a Debustrol Dymytry a jejich hudební exploze ve vyprodané Šeříkovce! Dymytry, Hämatom a Jerem.I, turné 15 LET POD MASKOU, páteční masakr v KD Šeříkovka Plzeň Ve Dvorci u Nepomuka se představily známé tváře z TV Šlágr Duo Adamis navštívilo v pátek 16. 2. 2018 sál dvoreckého Hotelu, kde na připraveném sále potěšilo obecenstvo z širokého okolí. Morava na Moravě - Třebíč Hoši opět na pódiu..... 17. 2. 2018 Klub B - Třebíč Jan Tejkal a Sedmý smysl roztančili Buena Vista Club v Plzni! Koncert Jana Tejkala a Sedmého smyslu s názvem Navěky jediná Letuška z Palerma v Buena Vista Clubu Plzeň se vydařil! Dymytry zahájili turné masakrem v zaplněném S - klubu Turné 15 let pod maskou Odyssea rozjela rockový mejdan ve velkém stylu Vyprodaný sál dvoreckého Hotelu v sobotu 10. 2. 2018 tančil v rytmech legendy českého bigbítu do pozdních nočních hodin.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz