ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Kníry pokřtí své CD "Plejáda gigantů" v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby 15. května 2017   (21:55)Kníry, křest CD "Plejáda gigantů", hostem Bouchací Šrouby, 19. 5. 2017, Divadlo pod lampou

Kníry pokřtí své CD "Plejáda gigantů" v Divadle pod lampou, jako host Bouchací Šrouby

V pátek 19. 5. proběhne v Divadle pod lampou křest druhého studiového CD opravdových mužů ze skupiny Kníry. Nové CD nesoucí název "Plejáda gigantů" obsahuje devět skladeb. Některé z nich mohou příznivci Knírů slyšet už na koncertech, přesto na ně na CD čeká nejedno překvapení. CD "Plejáda gigantů" vychází tři a půl roku po debutovém albu „Knír v duši“. V plzeňské kapele Kníry (moustache rock´n´roll) najdete muzikanty, kteří prošli celou řadou kapel jako např. Tleskač, Požár Mlýna, m.y. music, Sebevrány, Madebythefire, Ausgerechnet, wYF#?, Kráva nebo Dispinxies. Těchto sedm novodobých statečných mužů v čele s frontmanem MírouPrasopsemCíslerem si prostřednictvím našlápnutého rock´n´rollu s tříčlennou dechovou sekcí rychle rozšiřuje řady svých fanoušků po celé republice. Při premiérovém vystoupení 5. 4. 2013 skupina beznadějně vyprodala  plzeňské Divadlo pod lampou, stejná situace se zde opakovala 29. 11. 2013 při křtu již zmiňovaného debutového alba „Knír v duši“.

V pátek 19. 5. proběhne v Divadle …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Jako host na křtu CD "Plejáda gigantů" vystoupí jazzová kapela Bouchací Šrouby z Lysé nad Labem. Bouchací Šrouby patří k jedné z nejosobitějších kapel hudební scény. Netradiční nástroje jako jsou basbalalajka, kosa, basběžka, rádio podpořené standardní rytmikou a uzemňujícími texty, zaručí každému návštěvníkovi jejich koncertu nevšední zážitek.
 
Spojení těchto dvou kapel bude jistě neopakovatelnou show!

https://www.facebook.com/profile.php?id=250708328737027&ref=ts&fref=ts                        


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Pavel Macán, Vlaďka VotrubováDalší články žánrů Jazz, Rock

Traktor rozpoutal úspěšný druhý tah Šachoffnice tour 2019! Šach mat velkolepé show a hitů zažije i Staňkov Charismatičtí muzikanti z Traktoru oslovují svým specifickým a dynamickým melodickým rockem s řízným zpěvem a emotivními texty stále více rockových srdcí. Po velmi úspěšném prvním tahu v rámci často vyprodaného a nabitého jarního Šachoffnice tour 2019 pokračují tito rockoví živlové v krasojízdě a podzim věnují druhému tahu tohoto velkolepého turné. Bohoslužba, jak ji ještě neznáte Kdo si počkal, ten se dočkal - Ghost, slavná švédská formace zahalena jedním velkým tajemstvím přijela vůbec poprvé jako samostatný headliner na území ČR. Sice se tento rok už jednou představila pražskému publiku, a to v létě, když přijela jako předkapela na koncertě skupiny Metallica, ale to byl však open-air, tedy jasné denní světlo, krátký set a pouze jemně naaranžovaná stage, která je ke skutečnému poznání této šílené sebranky naprosto nedostačující. To se Ghost rozhodli napravit samostatným koncertem, 1.12. v pražském O2 Universum. Křižovatka generací aneb legendární Brutus ovládl Svrčovec! Byl sobotní poslední listopadový podvečer a plakáty s nápisem Brutus lemující Klatovy i přilehlé okolí už prozrazovaly, co v KD Svrčovec vypukne. Plzeňská metalovka Hi-Fly pokřtí nové CD Velký den pro plzeňskou skupinu Hi-Fly nastane ve středu 4.12.2019. V Plzeňském Divadle Pod lampou pokřtí druhý vydaný titul ve své hudební kariéře. Jako host se na klubové scéně představí rocková kapela Ill Fish. Benefiční koncetr pro malé princezny V sobotu 7. 12. se v Rokycanech v restauraci Na Střelnici odehraje benefiční koncert pro dvě malé slečny. Turné „60“ - narozeninový koncert Jakuba Smolíka. Narozeninový koncert v Písku v divadle F. Šrámka začal slovy Jakuba Smolíka: „Nechtěl jsem nic slavit, až ve svých 100 letech, ale pak jsem si uvědomil, že mnozí z Vás by na koncertě asi nebyli.“ Doutnající Pařezy povstanou z popela Celé čtvrtstoletí od vzniku oslaví šťáhlavská skupina Doutnající Pařezy právě v těchto dnech. Je pravda, že ne všechny roky byly vyplněny koncerty, přesto se ke kulatému výročí dali muzikanti dohromady a 6.12.2019 ve Šťáhlavicích předvedou, jak jim to pořád šlape.

Další pozvánky na akce

Vyvrhell Tour 2019 vyvrcholí v nýřanském Pankráci Závěrečný koncert osmi zastávkové šňůry po vlastech českých včetně dvou vystoupení v sousedním Německu ukončí hudební maratón nýřanských S.A.S. V hostinci Pankrác dostane tour 14.12.2019 sladkou třešničku představením na vlastní půdě. Vánoce s Erasmem+ Ty, já, on, oni, ony můžeš být Erasmus+. Každý má právo podílet se na pomoci slabším. Doraž a dozvíš se i ty, jak funguje neziskovka ve Tvém okolí a zároveň si užiješ prima den! Traktor rozpoutal úspěšný druhý tah Šachoffnice tour 2019! Šach mat velkolepé show a hitů zažije i Staňkov Charismatičtí muzikanti z Traktoru oslovují svým specifickým a dynamickým melodickým rockem s řízným zpěvem a emotivními texty stále více rockových srdcí. Po velmi úspěšném prvním tahu v rámci často vyprodaného a nabitého jarního Šachoffnice tour 2019 pokračují tito rockoví živlové v krasojízdě a podzim věnují druhému tahu tohoto velkolepého turné. Plzeňská metalovka Hi-Fly pokřtí nové CD Velký den pro plzeňskou skupinu Hi-Fly nastane ve středu 4.12.2019. V Plzeňském Divadle Pod lampou pokřtí druhý vydaný titul ve své hudební kariéře. Jako host se na klubové scéně představí rocková kapela Ill Fish. The Fialky – nový videoklip „Lidi to chtěj“ The Fialky, spolu s přáteli vyráží na tři poslední letošní koncerty v rámci Kids and heroes punkrock X-mas tour, se čtyřmi novinkami v zádech. Těmi jsou písně „Mighty sounds song“, „Chřipka“, „Lampy“ a „Lidi to chtěj“, které se objeví na nové řadové desce ohlášené na začátek února. Benefiční koncetr pro malé princezny V sobotu 7. 12. se v Rokycanech v restauraci Na Střelnici odehraje benefiční koncert pro dvě malé slečny. Doutnající Pařezy povstanou z popela Celé čtvrtstoletí od vzniku oslaví šťáhlavská skupina Doutnající Pařezy právě v těchto dnech. Je pravda, že ne všechny roky byly vyplněny koncerty, přesto se ke kulatému výročí dali muzikanti dohromady a 6.12.2019 ve Šťáhlavicích předvedou, jak jim to pořád šlape.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz