ČLÁNKY SOUTĚŽE

KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! 25. dubna 2017   (20:14)Komunál, párty na Parníku Tyrš, 25. 5. 2017, Praha

KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ!

Vlaďka Votrubová

KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! (1 / 5) KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! (2 / 5) KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! (3 / 5) KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! (4 / 5) KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! (5 / 5)

Ve čtvrtek 25. 5. v 19:00  Komunál opět vyplouvá na Parníku Tyrš. Touto akcí kapela navazuje na velmi vydařenou plavbu po Vltavě, která se na Parníku Tyrš konala v loňském roce.  Na Komunál párty na Parníku Tyrš v Praze se těší skupina i fanoušci a tak není divu, že většina lístků na tento výjimečný koncert byla prodána během několika hodin. Návštěvníci tohoto vystoupení mohou od Komunálu slyšet jak hity z nové desky jako například Srdce v řece, Lovec lidí, Chlap s černou duší, ale i legendární skladby jako Kříže v poli, Střílej zezadu, Volnej pád, Je to zlý, 11 hodin do útoku a další...

Ve čtvrtek 25. 5. v 19:00  Komunál …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Komunál vystupuje ve složení Luboš Suchánek (zpěv), Pavel Hanuš (kytara, zpěv), Radek Plachetka (kytara, zpěv), Filip Litera (baskytara, zpěv), Jaroslav Novák (klávesy, zpěv) a David Hlaváček (bicí, zpěv).
 
Jistě to bude „SUPER  AKCIČKA“, což píše i Komunál na svých webových stránkách. Nezbývá než se společně těšit na tento oblíbený koncert. Za měsíc vyplouváme!


komunalniodpad.com/
https://www.ticketstream.cz/komunál-party-na-parníku-tyrš-114848
 

Komunál vystupuje ve složení Luboš …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.


Vlaďka Votrubová 5 fotografií v galerii

KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! (1 / 5) KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! (2 / 5) KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! (3 / 5) KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! (4 / 5) KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! (5 / 5)

autoři:text:     Pavel Macán, Vlaďka Votrubová
foto:     Vlaďka VotrubováDalší články žánrů Metal, Rock

Velikonoční turné S Pomlázkou do Poga! v Plzni Společným jmenovatelem čtyřdenní šňůry se zastávkami ve velkých českých městech je pražská punk rocková kapela Přísun povolen. Na jejich turné je doprovází spřízněné skupiny, které v pátek 19. 4. 2019 dokázaly plzeňské publikum v Parlament Clubu náležitě rozehřát. Ze sedmého kola Múzy 2019 nečekaně postoupila kapela IDK Předposlední základní kolo Múzy 2019 v Divadle Pod lampou 18. 4. 2019 přineslo překvapení ve výroku poroty, která do semifinále poslala mladičkou skupinu IDK. V diváckém hlasování si vavříny odnesl Vulcano Band. V rámci turné Btfl15yrs zavítali The.Switch i do Plzně Kapela The.Switch vyrazila začátkem března na celorepublikové turné, které nese název BTFL15YRS. V rámci turné zavítali i v pátek 12. 4. do Plzně do Divadla Pod lampou. Dolany Fest plný skvělé muziky se blíží! Traktor, Doga, Komunál, Enola Gay a HaXna...tak zní nabitý line up prvního ročníku Dolany Festu. Škwor si svým UNPLUGGED TOUR podmanil Plzeň Byl sobotní podvečer a srdce všech rockových fanoušků západočeského kraje bila na poplach. Do plzeňského Depa2015 totiž zavítal Škwor se svým výjimečným UNPLUGGED TOUR. Vyhlášený Regionfest 2019 přilákal do Hořovic početné publikum Hořovický Klub Labe se stal v sobotu 13. 4. 2019 dějištěm 3. ročníku úspěšné přehlídky regionálních kapel. Akce s názvem Regionfest 2019 doznala od loňska změny jak pořadatelské, tak množstvím vystupujících formací. V plejádě stylů si mohl vybrat snad každý – heavy, death a thrash rozhýbaly fanoušky skvělé muziky. Trautenberk - Krkonošské pohádky se zhmotnily v Kovářově. Anče, Kuba, Hajnej a samozřejmě jemnostpán z Trautenberku předvedli za podpory Cocotte minute v Kovářovském KD pořádné "mejdlo".

Další pozvánky na akce

Dolany Fest plný skvělé muziky se blíží! Traktor, Doga, Komunál, Enola Gay a HaXna...tak zní nabitý line up prvního ročníku Dolany Festu. Předposlední postupové kolo Múzy 2019 odkryje pětici soutěžících skupin Sedmým kolem bude ve čtvrtek 18. 4. 2019 pokračovat osmidílný maratón základních hudebních soubojů amatérských kapel. Dnes budou plzeňské barvy obhajovat formace IDK a Vulcano Band. Koncertní šňůra S pomlázkou do Poga! bude mít i plzeňskou zastávku Velký pátek nadcházejících velikonočních svátků si budeme moci zpříjemnit návštěvou plzeňského Parlament Clubu. Na prknech tu 19. 4. 2019 vystoupí čtyři kapely v rámci šňůry s názvem S pomlázkou do Poga! Ve lnářském KD zahraje na Jarní Tour 2019 Harlej a Loco Loco Jarní šňůra známého Harleje s názvem Tour Jaro 2019 zavítá 20. 4. 2019 do lnářského Kulturního domu, kam si s sebou přivezou i LED projekci posouvající koncert do vyššího levelu. Kromě skvělé muziky tu na hosty čeká od 20:10 autogramiáda muzikantů a jen málo skalních fanoušků si domů neodnese podepsané foto či povedené selfíčko. Na celorepublikovém turné jim plné sály rozehřívá pražská kapela Loco Loco. Himl hergot donrvetr - Trautenberk se představí v Kovářově za podpory Cocotte minute. Krkonošské pohádky se zhmotní na kovářovském pódiu. Punkový festival Vyvrhells pro Kačenku je přesunutý do Saloonu Roudná Velký svátek punkerů a příznivců skvělé muziky vypukne v sobotu 20. 4. 2019 v plzeňském klubu Saloon Roudná. Během koncertů zde dojde na předání vybraných finančních příspěvků rodičům nemocné Kateřiny Podrázské, které dokázali nýřanští Vyvrhells nashromáždit v uplynulých měsících na jimi pořádaných akcích. Akce je přesunutá z dříve avizovaného Bílýho Medvěda do Saloonu Roudná a start punkového maratónu je plánovaný na 15:00 hodin. Jaro je tady a s ním i Číro fest 2019 Již devátý ročník pravidelného dubnového Číro Festu, který se bude tradičně konat v areálu klubu Modrá Vopice v Praze v termínu 19. - 20. dubna 2019. Letos nás čeká 25 kapel z Česka, Slovenska a Německa.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz