ČLÁNKY SOUTĚŽE

KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! 25. dubna 2017   (20:14)Komunál, párty na Parníku Tyrš, 25. 5. 2017, Praha

KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ!

Vlaďka Votrubová


Ve čtvrtek 25. 5. v 19:00  Komunál opět vyplouvá na Parníku Tyrš. Touto akcí kapela navazuje na velmi vydařenou plavbu po Vltavě, která se na Parníku Tyrš konala v loňském roce.  Na Komunál párty na Parníku Tyrš v Praze se těší skupina i fanoušci a tak není divu, že většina lístků na tento výjimečný koncert byla prodána během několika hodin. Návštěvníci tohoto vystoupení mohou od Komunálu slyšet jak hity z nové desky jako například Srdce v řece, Lovec lidí, Chlap s černou duší, ale i legendární skladby jako Kříže v poli, Střílej zezadu, Volnej pád, Je to zlý, 11 hodin do útoku a další...

Ve čtvrtek 25. 5. v 19:00  Komunál …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Komunál vystupuje ve složení Luboš Suchánek (zpěv), Pavel Hanuš (kytara, zpěv), Radek Plachetka (kytara, zpěv), Filip Litera (baskytara, zpěv), Jaroslav Novák (klávesy, zpěv) a David Hlaváček (bicí, zpěv).
 
Jistě to bude „SUPER  AKCIČKA“, což píše i Komunál na svých webových stránkách. Nezbývá než se společně těšit na tento oblíbený koncert. Za měsíc vyplouváme!


komunalniodpad.com/
https://www.ticketstream.cz/komunál-party-na-parníku-tyrš-114848
 

Komunál vystupuje ve složení Luboš …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.


Vlaďka Votrubová 5 fotografií v galerii

KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! (1 / 5) KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! (2 / 5) KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! (3 / 5) KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! (4 / 5) KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! (5 / 5)

autoři:text:     Pavel Macán, Vlaďka Votrubová
foto:     Vlaďka VotrubováDalší články žánrů Metal, Rock

ZRUŠENO: Bonfire and Friends a jejich show A Night with rock legends s hostem skupinou Sebastien v Plzni se nekoná! Z vážných zdravotních potíží zakladatele, kytaristy a duše kapely Bonfire - Hanse Zillera je toto vystoupení bohužel ZRUŠENO! Za redakci i za fanoušky přejeme Hansovi brzké uzdravení! ČERNÝ RACEK PŘILÉTÁ Černý racek je jedna z nejlepších rockových skladeb, kterou napsal Oldřich Veselý, autor mimo i písně Válka je vůl a mnoha dalších. 13. listopadu by se dožil sedmdesáti let. Bohužel to nestihl, protože v lednu letošního roku zemřel. Odešla tak velká rocková legenda. Umělecký život Oldřicha Veselého byl spojen především se skupinou Synkopy 61, později přijal nabídku Radima Hladíka a přidal se ke skupině Blue Effect. V kapele se setkal mimo jiné i s Leškem Semelkou. V té době vznikla legendární rocková alba Svitanie a Noc hledačů. MARPO & TroubleGang si podmanili Mrákov! MARPO & TroubleGang rozjeli svou velkolepou show v Mrákově.Od té doby se naplňoval slogan kapely: Zbourali jsme O2 Arénu, teď zbouráme tvůj kulturák !!! Nesmazatelný otisk vypálí do stěn Sokolovny Komunál s úspěšným Best of Tour 2018 V sérii tří rockových koncertů v závěru letošního roku se ve druhém hudebním dějství 16. 11. 2018 představí ve Spáleném Poříčí známá jména z české hudební scény – Komunál a De Bill Heads. S Čechomorem zažijeme vánoční Nadechnutí v Klatovech Čechomor oslaví své 30. narozeniny i vánočním koncertem v Klatovech. Proto neváhejme a pojďme si společně s ním zpříjemnit čekání na nejkouzelnější svátky v roce! TOPFEST 2019 ohlašuje prvního headlinera, na festivalu zahraje legendární kytarista Slash Festival TOPFEST má pro fanoušky bombastickou zprávu. Jedním z headlinerů festivalu bude rocker Slash. Soutěž o Malého prince v pražské RockOpeře! Malý princ po čase opět prolétne RockOperou. Napadá vás, že si tuhle první rodinnou rockovou operu nesmíte nechat ujít? V tom případě neváhejte a zkuste své štěstí v naší soutěži.

Další pozvánky na akce

Martha & Tena Elefteriadu Martha & Tena slaví 50 let své pěvecké kariéry Nesmazatelný otisk vypálí do stěn Sokolovny Komunál s úspěšným Best of Tour 2018 V sérii tří rockových koncertů v závěru letošního roku se ve druhém hudebním dějství 16. 11. 2018 představí ve Spáleném Poříčí známá jména z české hudební scény – Komunál a De Bill Heads. S Čechomorem zažijeme vánoční Nadechnutí v Klatovech Čechomor oslaví své 30. narozeniny i vánočním koncertem v Klatovech. Proto neváhejme a pojďme si společně s ním zpříjemnit čekání na nejkouzelnější svátky v roce! Backstreet Boys se po osmnácti letech vrací na halová pódia, nevynechají ani to pražské. Není snad nikdo, kdo nezažil devadesátá léta a přitom by neznal Backstreet Boys, jeden z nejúspěšnejších boybandů nejen své doby. Jejich věhlas de facto trvá dodnes a my se tak můžeme v příštím roce těšit na halové turné, které bude mít svou zastávku v Praze. OMNIUM GATHERUM + WOLFHEART + NOTHGARD 11.11.2018 PRAHA / NOVÁ CHMELNICE Severská invaze se kvapem blíží! Na hudebním festivalu 100% Tolerance se představí čtyři kapely. Obec Komárov poblíž Hořovic se stane v sobotu 10. 11. 2018 středobodem fanoušků několika stylů. Zapogovat si budou moci příznivci punku, vyřádit se budeme moci u hard rockové nadílky a na své si přijdou i vyznavači nadupaného death metalu. Podzimní splíny a deprese spolehlivě zažene E!E a SPS. Chodim prázdnou ulicí, v ruce párek s hořčicí, ejhle, spatřim plakát visící. Pogo Tour 2018
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz