ČLÁNKY SOUTĚŽE

KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! 25. dubna 2017   (20:14)Komunál, párty na Parníku Tyrš, 25. 5. 2017, Praha

KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ!

Vlaďka Votrubová

KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! (1 / 5) KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! (2 / 5) KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! (3 / 5) KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! (4 / 5) KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! (5 / 5)

Ve čtvrtek 25. 5. v 19:00  Komunál opět vyplouvá na Parníku Tyrš. Touto akcí kapela navazuje na velmi vydařenou plavbu po Vltavě, která se na Parníku Tyrš konala v loňském roce.  Na Komunál párty na Parníku Tyrš v Praze se těší skupina i fanoušci a tak není divu, že většina lístků na tento výjimečný koncert byla prodána během několika hodin. Návštěvníci tohoto vystoupení mohou od Komunálu slyšet jak hity z nové desky jako například Srdce v řece, Lovec lidí, Chlap s černou duší, ale i legendární skladby jako Kříže v poli, Střílej zezadu, Volnej pád, Je to zlý, 11 hodin do útoku a další...

Ve čtvrtek 25. 5. v 19:00  Komunál …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Komunál vystupuje ve složení Luboš Suchánek (zpěv), Pavel Hanuš (kytara, zpěv), Radek Plachetka (kytara, zpěv), Filip Litera (baskytara, zpěv), Jaroslav Novák (klávesy, zpěv) a David Hlaváček (bicí, zpěv).
 
Jistě to bude „SUPER  AKCIČKA“, což píše i Komunál na svých webových stránkách. Nezbývá než se společně těšit na tento oblíbený koncert. Za měsíc vyplouváme!


komunalniodpad.com/
https://www.ticketstream.cz/komunál-party-na-parníku-tyrš-114848
 

Komunál vystupuje ve složení Luboš …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.


Vlaďka Votrubová 5 fotografií v galerii

KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! (1 / 5) KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! (2 / 5) KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! (3 / 5) KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! (4 / 5) KOMUNÁL PÁRTY NA PARNÍKU TYRŠ! (5 / 5)

autoři:text:     Pavel Macán, Vlaďka Votrubová
foto:     Vlaďka VotrubováDalší články žánrů Metal, Rock

Jedinečné turné skupin Arzén a Čechomor startuje 1. března v bratislavské Hant Aréně Dvě oslavy dvou výročí! Tak bude vypadat společné turné oblíbených skupin Čechomor a Arzén! Česká skupina Čechomor je na scéně 30 let, slovenská kapela Arzén 35 a umí to patřičně roztočit. Uvidíme se na baru tour 2019 Od 16. února 2019 vyjíždí formace čtyř kapel spolu se speciálními hosty na turné po republice. Dvoudenní festival Prdel rock pro Klubíčko Vol. 6 Letošní formát dvoudenního maratónu hudebních vystoupení nabídne příznivcům dobré muziky ve dnech 25. a 26. 1. 2019 jedenáct kapel z blízka i širokého okolí. Nebudou chybět domácí Padlí Andělé či Bulldog, účast přislíbilo několik pražských skupin a v neposlední řadě tu Stochovský Mentol představí loňské album. Sendwitch představují zbrusu nový videoklip Nahoru dolu plný pravé koncertní atmosféry a s featuringem Kuby Ryby! Přestože je teprve první měsíc nového roku, pop rockoví sympaťáci ze skupiny Sendwitch nezahálí a pro své fanoušky přichystali několik novinek. A věřte, máte se na co těšit. Hudební legenda Peter Nagy slaví třicet pět let od prvního koncertu Přesně třicet pět let uplynulo od prvního koncertu hudební legendy Petra Nagye! Jako čerstvě skončený vysokoškolák ještě Peter Nagy netušil, že se po několika letech amatérského hraní s kytarou ve vysokoškolských klubech splní jeho muzikantský sen. Michal Pavlíček vydává autorské album Pošli to tam a představí ho na jedinečných koncertech Kytarový virtuóz a skladatel Michal Pavlíček vydává album autorských písní Pošli to tam. Pro spolupráci oslovil jak prověřené umělce – Müllera, Načevu, Třešňáka, Hedla, Horáčka ad. – tak naprosté nováčky. Jedním z nich je zpěvačka Milly Honsová, která bude zároveň hostem na jeho podzimním a jarním turné. Crosseoverová Insania pokřtí unikátní knihu Kacířův kancionál v brněnském Sono Koncem února 2019 odstartuje Insania sérii koncertů Kancionál Tour na podporu unikátního projektu multimediální knihy Kacířův kancionál, souboru ilustrovaných textů Insanie komentovaných historickými figurami, vrahy, filozofy, revolucionáři, ďáblem i Bohem formou diskusí na sociálních sítích.

Další pozvánky na akce

Uvidíme se na baru tour 2019 Od 16. února 2019 vyjíždí formace čtyř kapel spolu se speciálními hosty na turné po republice. Tom Odell se vrací do Prahy Anglický lamač dívčích srdcí vyrazil na další evropské turné a ani tentorkát nevynechá Prahu. Za poslední 2 roky se do hlavního města vrací již potřetí a není vůbec divu, že si české fanoušky oblíbil. Dvoudenní festival Prdel rock pro Klubíčko Vol. 6 Letošní formát dvoudenního maratónu hudebních vystoupení nabídne příznivcům dobré muziky ve dnech 25. a 26. 1. 2019 jedenáct kapel z blízka i širokého okolí. Nebudou chybět domácí Padlí Andělé či Bulldog, účast přislíbilo několik pražských skupin a v neposlední řadě tu Stochovský Mentol představí loňské album. Michal Pavlíček vydává autorské album Pošli to tam a představí ho na jedinečných koncertech Kytarový virtuóz a skladatel Michal Pavlíček vydává album autorských písní Pošli to tam. Pro spolupráci oslovil jak prověřené umělce – Müllera, Načevu, Třešňáka, Hedla, Horáčka ad. – tak naprosté nováčky. Jedním z nich je zpěvačka Milly Honsová, která bude zároveň hostem na jeho podzimním a jarním turné. Crosseoverová Insania pokřtí unikátní knihu Kacířův kancionál v brněnském Sono Koncem února 2019 odstartuje Insania sérii koncertů Kancionál Tour na podporu unikátního projektu multimediální knihy Kacířův kancionál, souboru ilustrovaných textů Insanie komentovaných historickými figurami, vrahy, filozofy, revolucionáři, ďáblem i Bohem formou diskusí na sociálních sítích. Po 17. letech se CI5 vrací na prkna klubu Runway Hard rocková skupina CI5 si po dlouhých 17. letech zahraje v pátek 18. 1. 2019 na pódiu, kde to prvními koncerty před veřejností vše začalo. Na klubové scéně plzeňského Runwaye jim publikum rozehřeje kapela Hi-Fly. Sifon s Václavem Šelmátem vybalí ve Dvorci staré dobré songy Kultovní sál dvoreckého Hotelu se stane v sobotu 19. 1. 2019 centrem dění na Nepomucku. Sehraná rocková parta s legendou západočeského bigbítu Václavem Šelmátem rozjede tancovačku jako za starých časů.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz