ČLÁNKY SOUTĚŽE

Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově 26. března 2017   (19:32)Pořadatel Vašík Sladký za mediální podpory ROCK RÁDIA uspořádal v KD Mrákov koncert Kreyson Memorial a Self Defence.

Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově

Vlaďka Votrubová

Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (8 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (9 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (10 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (11 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (12 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (13 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (14 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (15 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (16 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (17 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (18 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (19 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (20 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (21 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (22 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (23 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (24 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (25 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (26 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (27 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (28 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (29 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (30 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (31 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (32 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (33 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (34 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (35 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (36 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (37 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (38 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (39 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (40 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (41 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (42 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (43 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (44 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (45 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (46 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (47 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (48 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (49 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (50 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (51 / 52) Kreyson Memorial společně se Self Defence v Mrákově (52 / 52)

Je sobotní večer 25.3. a z mrákovského sálu se ozývají zvukové zkoušky kapel Self Defence a Kreyson Memorial. Světla odzkoušena, zvuk naladěn a vše je připraveno k zahájení koncertu. Je lehce po 21. hodině a na pódium naskočila kapela Self Defence. Mezi prvními zazněly skladby : Věčná pouta, Black dog, Jediné přání, Proč, Sníh..... Jejich koncert se publiku líbil, což kapela opětovala věnováním CD jednomu z návštěvníků. Večer se Self Defence rychle ubíhal a pomalu se schylovalo ke konci jejich vystoupení. V závěru večera zazněla skladba Volnej pád. Tato pražská  pětičlenná metalová skupina zahrála ve složení: Kristýna Houserová – zpěv, Michal Rožek– kytara/vokál, Jan Havlíček – kytara, Petr Formánek – baskytara, Vlastimil Bronec – bicí.
 

Je sobotní večer 25.3. a z mrákovského …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Kreyson Memorial vrací na pódia koncertní program vytvořený k desce „Anděl na útěku“ a v rámci své koncertní tour zavítal právě v sobotu 25.3. do KD Mrákov.  Je to již 25 let, kdy skončila koncertní šňůra k této desce. K tomuto výročí obnovili zakládající členové – bubeník Robert „Killer“  Vondrovic, kytarista Daniel „Rohlik“  Krob a bývalý člen kapely kytarista Radek „Reddy“  Kroc  koncertní program „Kreyson – Anděl na útěku“ . Tuto sestavu doplnil zpěvák Petr „Doldy“ Dolének, basista Stanislav Jokiel a klávesista Marek Svoboda. Kreyson Memorial odstartoval své vystoupení úvodní peckou Oběti slávy. Dále servírovali léty prověřené hity jako: Vzdálená, Poslední den jsi má, Anděl na útěku, Čarovná noc, Fade out a další…. Nejen tyto skladby roztančily publikum v sále. Vystoupení této kapely se fanouškům líbilo, bouřlivý potlesk v závěru přivedl skupinu zpět na pódium a přídavek zakončil sobotní večer v Mrákově.
 

Kreyson Memorial vrací na pódia koncertní …
Součástí  turné „Kreyson Memorial Tour 2017“  je i koncert kapely Perseus, která však z důvodu nemoci do Mrákova nezavítala. Celý večer se nesl v pohodové náladě a publikum odcházelo domů spokojené.
 


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Pavel Macán, Vlaďka Votrubová
foto:     Vlaďka VotrubováDalší články žánrů Metal, Rock

O vystoupení skupiny Plektrum byl mimořádný zájem Roční abstinence rockové tancovačky v Řesanicích měla za následek plný parket natěšených příznivců chebské kapely, která tu v pátek 13. 7. 2018 představila z brusu nové CD Máš to mít. Jemnostfest 2018 zněl od Šumavy až po Krkonoše Bylo středeční odpoledne a party natěšených fanoušků mířily do Camp Lázní Klatovy. A mnohé z vás možná napadlo: „Copa se to v těch Klatovech vlastně dělo?“ Robert Plant (Led Zeppelin) vystoupí v Pardubicích Zpěvák legendární kapely Led Zeppelin, Robert Plant, vystoupí na konci měsíce v pardubické Tipsport Areně. Twenty One Pilots přijedou do Prahy se svou The Bandito Tour Držitelé ceny Grammy Twenty One Pilots se vrací do Prahy. Jejich koncert proběhne 16. února 2019 v O2 areně v rámci světového turné The Bandito Tour, na kterém představí chystané album Trench. Twenty One Pilots do Prahy přijíždějí potřetí. První pražské vystoupení vyprodali čtvrt roku dopředu, to další bylo pro velký zájem přesunuto do prostornější Tipsport areny. Ceny vstupenek na únorový koncert se pohybují v rozmezí 1090–1590 Kč, jejich prodej bude spuštěn v pátek 20. července v 10 hodin skrze síť Ticketportal. Wohnouti vydávají Hloupou písníčku Kapela Wohnout vypouští další singl z připravovaného alba. Všichni momentálně tráví čas ve studiu a chystají novou dlouhohrající placku, které vyjde v listopadu a zatím nese pracovní název „Máme na míň“. 2. den festivalu Přeštěnice se nesl v duchu rockového rádia Program tak byl, na rozdíl od pátečního, koncipován spíše pro starší a rockovější publikum. Několikrát se však představily mladé, úžasně talentované kapely, které by si určitě zasloužily mohutnější popularitu. Jedna otevírala sobotní program na hlavní stage, jiná zase uzavírala celkový program festivalu. Benátská! s Impulsem už za dva týdny, úplně poprvé zde vystoupí Marie Rottrová Benátská! s Impulsem – festival dobré nálady - se kvapem blíží. Zbývají dva týdny do doby, než se festivalové brány znovu otevřou a přivítají návštěvníky již po dvacáté šesté.

Další fotoreportáže

O vystoupení skupiny Plektrum byl mimořádný zájem Roční abstinence rockové tancovačky v Řesanicích měla za následek plný parket natěšených příznivců chebské kapely, která tu v pátek 13. 7. 2018 představila z brusu nové CD Máš to mít. Jemnostfest 2018 zněl od Šumavy až po Krkonoše Bylo středeční odpoledne a party natěšených fanoušků mířily do Camp Lázní Klatovy. A mnohé z vás možná napadlo: „Copa se to v těch Klatovech vlastně dělo?“ 2. den festivalu Přeštěnice se nesl v duchu rockového rádia Program tak byl, na rozdíl od pátečního, koncipován spíše pro starší a rockovější publikum. Několikrát se však představily mladé, úžasně talentované kapely, které by si určitě zasloužily mohutnější popularitu. Jedna otevírala sobotní program na hlavní stage, jiná zase uzavírala celkový program festivalu. The Prodigy na Rock for People letos bez zpoždění Čtvrteční line up přilákal na Rock for People nejvíce návštěvníků za celý letošní festival. Hlavní hvězdou večera byla kapela The Prodigy, která tentokrát nenechala diváky čekat. Pekelný ostrov 2018 aneb když se peklo stalo rájem! Byla tu neděle. Na holýšovském ostrově „U mlýna“ už v noci dozněly poslední rockové tóny společně s potleskem a areál Pekelného ostrova bude opět rok čekat na další festivalový nářez. Ale nabízí se otázky: „Jaký vlastně byl letošní Pekelný ostrov?“ „A jak to celé probíhalo?“ Pojďte se společně s námi za tímto pekelně vydařeným festivalem ohlédnout! Enter Shikari ovládli první den Rock for People První den festivalu Rock for People se představily kapely jako Enter Shikari, The Kooks, The Vaccines, John Wolfhooker, Horkýže Slíže, Vypsaná FiXa nebo Tři sestry. Manětínský festival výběrem kapel nezklamal Dlouho očekávaný Rock for JK Manětín přilákal 5. 7. 2018 obrovský počet fanoušků, kteří si užili energický Zputnik, mohli se stát lidským mořem při surfování zpěváka Cocotte Minute či si poslechnout nový hit Trautenberků.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz