ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Události, novinky154 událostí, novinek

Lucka Bílá zazpívá na Advent v Obořišti v kostele 11. srpna 2017   (08:36)24. listopadu 2017 Obořiště

Lucka Bílá zazpívá na Advent v Obořišti v kostele

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Lucie Bílá se už desítky let drží na vrcholu české popové scény. Každoročně objíždí koncerty po celé České republice, a stejně tak jako minulý rok, i letos navštíví náš okres. V malé vesnici Obořiště nedaleko Dobříše totiž svým koncertem v místním kostele zahájí nejkrásnější období v roce.
Koncerty v kostele bývají často navštěvovány i těmi, kteří daný žánr zrovna nevyhledávají. Jde o skvělý akustický zážitek v jedinečném prostředí. A právě proto se rozhodla agentura VDN promo jeden takový koncert uskutečnit. A s kým jiným než s nejlepší českou zpěvačkou Lucií Bílou. Ta zazpívá v kostele v obci Obořiště 24. listopadu, tedy těsně před tím, než začne Advent. ,,Jsem rád, že můžeme s naší agenturou organizovat koncert v tak nádherném kostele a ještě v místě, ke kterému mám osobní vztah,“ řekl Petr Větrovský, který z Obořiště pochází.
Vstupenky jsou v prodeji
Vstupenky jsou do konce srpna v prodeji pouze pro obyvatele obce Obořiště a Lhotka, na OÚ Obořiště, a od září se dostanou i k ostatním zájemcům. Svůj lístek si můžete ovšem ihned rezervovat na info@vdnpromo.cz. Ceny začínají na 590 Kč a kapacita kostela je velmi omezena.
Vánoční atmosféra na Vás dýchne již před kostelem, kde se budou hrát koledy, prodávat svařák či bavorská klobása, a budete se moci odnést buď adventní věnec, nebo strážného andělíčka vyrobeného přímo Lucií Bílou.
Tak neváhejte s rezervací. Koncert začíná v 19 hodin.

Lucie Bílá se už desítky let drží na vrcholu …

autoři:text:     Jitka Doubravová
foto:     Petr ČernohorskýDalší pozvánky na akce

Krleš po roce opět v RC Prdel Beroun Po roční pauze se na prkna berounského klubu vrací kapela Krleš, která si zde v pátek 2. 3. 2018 zahraje se skupinou Moravius V plzeňském Divadle Pod lampou proběhne již 2. kolo hudební soutěže Můza Ve 26. ročníku nejstarší vyhledávací hudební soutěže v Česku se utká ve druhém kole 1. 3. 2018 pět kapel převážně s rockovým repertoárem Mejdan Trautenberku a Zvlášňý školy v ALFĚ Plzeň se blíží! Trautenberk a Zvlášňý škola rozjedou svou show 6. 4. 2018 v ALFĚ Plzeň Pokáč jede! Písničkář Pokáč jede na jarní turné Tomáš Klus připravuje novou desku, vyráží na klubové turné a zopakuje si koncert s filharmonií Po zaslouženém odpočinku po úspěšném podzimnímRecyklus tourse Tomáš Klus a jeho Cílová skupina opět naplno pouští do intenzivní práce: V těchto dnech natáčejí novou desku, která by měla vyjít ještě před létem. Od března do dubna je v plánu klubové turné s názvem prostekoncertvklubu a také mimořádné koncerty s Moravskou filharmonií Olomouc a Janáčkovou filharmonií Ostrava. Aktuálně Tomáš Klus dominuje nominacím v hudební anketě Žebřík, kde ho fanoušci vyslali hned do pěti soutěžních kategorií. Nová deska Plexis pokřtí nové CD v klubu Futurum Dne 5. dubna pražská punková legenda pokřtí své CD Kašpar v nesnázích v klubu Futurum. Pojďte zpátky do klubů! Tragedis, Žádnej stres a Pensée v Praze G3 přijedou podruhé do Prahy vyprodat Kongresové centrum Tentokrát ve složení Joe Satriani, John Petrucci a Uli John Roth RockOpera Praha předvede pořádnou nálož metalu s představením 7 proti Thébám! RockOpera Praha 2. 3. 2018 rozpálí publikum svou metalovou operou 7 proti Thébám Otevřená hudební scéna v Kralupech Druhý Kralupský Open Mic
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz