ČLÁNKY SOUTĚŽE

MEGA PĚNOVÁ PÁRTY 11. července 2017   (10:18)Kozárovice 15. 7. 2017

MEGA PĚNOVÁ PÁRTY

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Po několika letech opět v Kozárovicích jedna z nejoblíbenějších párty.
Neskutečné množství pěny na tanečním parketě vyráběné tou největší mašinou od firmy MBM.

Pěna je nezávadná, ale mokrá, takže doporučujeme plavky s sebou.

Prvních 100 návštěvníků dostane voucher na Redbull s vodkou za akční cenu 69,-Kč.

Nápoj večera:
Captain Morgan v.p. + 2 dl Coca Cola = 50,-Kč

Co Vás čeká:
- otevřen celý komplex (včetně balkónu, vinárny a galerky v patře)
- dva taneční sály
- ta nejlepší muzika 
- kvalitní zvuk
- světelná show
- 5 barů
- fotoreport 
- videoreport

Hraje:
Sál: Pietro Boss
Oldies: DJ Martin

---------------------------------------------------------------------------------
AUTOBUSOVÉ SVOZY tam ZDARMA, zpět 20,- Kč
----------------------------------------------------------------------------------
Zpáteční jízdenku zakoupíte v pokladně v KD. Bez zpáteční jízdenky nebudete vpuštěni do autobusu. Děkujeme za pochopení.
-------------------------------------------------------------------------------
AUTOBUS č.1
----------------------------
Milevsko 19:50 
Hrejkovice 19:55 
Kostelec - rozcestí 20:00 
Orlík - rozcestí 20:05 
Lety 20:10 
Kozárovice 20:20

AUTOBUS č. 3
---------------------------------
Mirotice 20:00 
Čimelice 20:05
Mirovice 20:10 
Zalužany 20:15 
Kozárovice 20:20 

AUTOBUS č. 4
-------------------------- -------
Příbram Jir. sady 20:45
Milín rozcestí u motorestu 20:55 
Chraštičky u kplčky 21:05
Kozárovice 21:15 

Odjezd busů zpět po stejné trase :
Bus č:1 03:00
Bus č.3 03:00
Bus č.4 02:00

Vstupné: 90,- Kč, pro nahlášené na FB v této události 70,- Kč.

KD otevřen od 20:00 hod, restaurace otevřena od 16:00 hod.

Sdílejte prosím tuto událost a pozvěte své přátele. Děkujeme.


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Nikola Čípelová
foto:     Karel SvašekDalší články žánru Disco

Muzika, táborák, koupání, kempy, Pigyáda a mnoho dalšího. To je festival PŘEHRADY FEST Předposlední červencový a první srpnový víkend bude patřit novému letnímu festivalu Přehrady Fest. První zastávka se odehraje na slapské přehradě, druhá pak na vodní nádrži Vranov. Návštěvníci se mohou těšit například na Chinaski, Tomáše Kluse, Marka Ztraceného, Jaroslava Uhlíře a další. Nebude chybět ani oblíbený festival pro děti – Pigyáda nebo unikátní Táborák stage. Enter Shikari ovládli první den Rock for People První den festivalu Rock for People se představily kapely jako Enter Shikari, The Kooks, The Vaccines, John Wolfhooker, Horkýže Slíže, Vypsaná FiXa nebo Tři sestry. 90´s Explosion open air festival 2018 Největší 90´s Festival ve střední Evropě, který přilákal na holešovické Výstaviště úctyhodných 17 000 lidí, kteří se přišli podívat na světové legendy world music. Na festivalu tak zazněly jejich největší hity a tak Vám všem přinášíme malou reportáž. Lana Del Rey, Macklemore, Nine Inch Nails, Wiz Khalifa, Limp Bizkit, Parkway Drive, Stone Sour a mnoho dalších na Aerodrome Festivalu 2018! Aerodrome festival vstupuje do pátého ročníku, který se uskuteční v závěru června, s nevídaně silným programem a řadou novinek! Rozroste se do počtu dní i pódií, nabídne ještě více zahraničních hvězd a multižánrový rozměr! Rozhovor s českým " Ricky Martinem " - zpěvákem Jaroslavem Parčim Povídání o latino muzice a jeho novém tanečním singlu 5000 diskotéka DJ Františka Mareše Galavečer u příležitosti 5000 diskotéky DJ Františka Mareše, který bilancoval 40 let na hudební scéně. Praha zažila již 14. ročník studentského festivalu Majáles 14. ročník tradičního pražského festivalu oslavujícího jaro, studentský život a studentské dovednosti.

Další pozvánky na akce

Houba začala nahrávat nové album Ústecká punková legenda Houba vydala poslední plnohodnotné album už před 10 lety. Mezitím ale stihla vydat Split CD s Punk Floid (2010), nahrát spolu s Tomem77 desku Přišel čas (2012) a také čtyřpísňové EP Houba2013 (2014), n Metalový dýchánek v Clubu Metro nebude nic pro slabší povahy Berounský Club Metro se stane v sobotu 27. 10. 2018 oázou příznivců tvrdé muziky. Na Underground Undead Festu si fanouškové užijí několika metalových stylů v podání pěti pozvaných kapel. Black Stone Cherry s Monster Truck zahrají v listopadu v Lucerna Music baru Americká hardrocková kapela Black Stone Cherry přijede do Prahy s novým albem Family Tree, které vychází 20. dubna 2018 na Mascot Records. Way to a Klokain rozezní plzeňský music bar Anděl Plzeňská skupina Way to slaví své první narozeniny v nové sestavě. Dárek k tomuto výročí však dá tahle parta svým fanouškům. Tím máme samozřejmě na mysli společný koncert oslavenců Way to a skupiny Klokain. Dvě maďarské kapely nabité folk punkovou energií vystoupí na podzim v Praze Folkpunk nejvyšší kvality dovezou do Prahy nejprve Paddy and The Rats (24. října v Lucerna Music Baru), zanedlouho poté nabídnou geniální mix balkánu, punku a folku Bohemian Betyars (7. listopadu v Rock Café). Oba koncerty se konají pod hlavičkou Mighty Sounds. Bullet for my Valentine opět přijedou rozbourat Prahu Welšská hvězda a kapela, která vytáhla metalcore na stadiony – BULLET FOR MY VALENTINE se vrací do Česka! zakázanÝovoce, Jaksi Taksi a By The Way vezmou útokem KD Kovářov. Rockové soboty v Kovářově hostí další suprový koncert.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz