ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Mordors gang v TV 4. července 2017   (11:48)rozhovor se skupinou Mordors gang pro klatovskou TV FilmPro.


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Plzeňská skupina Mordors gang vystoupila v červnu v pořadu Hudebník klubu Alana Rohana v regionální Tv FilmPro v Klatovech.
Povídali jsme si o jejich staré i nové tvorbě. O subkultuře a sub žánrech v USA a jejich přenos do Evropy.
I do Česka. Bohužel rockabilly, psychobilly, rock n roll, swing boogie woogie, a další směry se v Česku moc neujaly a nejsou vyhledávaným žánrem.
Přesto jde o velmi kvalitní zaměření.

http://bandzone.cz/mordorsgang


https://www.youtube.com/watch?v=3pkb03m5UGU&list=PLF02912DBD609EAAD&index=1


zdroj:http://www.filmpro.cz/filmpro/
autor:text:     Alan RohanDalší rozhovory

Legenda světových pódií Jolana vyprodává stadióny dodnes! Pojďte společně s námi na malou exkurzi do prvního soukromého muzea českých elektrofonických kytar – Retro Jolana "Příznivci metalu mají právě teď příležitost ukázat, jak moc dokážou držet při sobě," říká zakladatelka iniciativy Help for Colectiv Rozhovor o tom, co prožívaly a stále prožívají oběti požáru v klubu Colectiv, o (ne)podpoře metalistů a o tom, že bychom na to rozhodně neměli zapomenout. Platonic - nový objev české hudební scény. Hrají pěkně od podlahy. Zeptali jsme se Turba Rozhovor s Jirkou Langem a Mírou Chrástkou ATD: Koncert v Rock Café bude podle nás mejdan ro(c)ku 2017! Rozhovor s basákem kapely Františkem Chotovinským o začátcích ATD, Rock Live tour a v neposlední řadě o posledním koncertu tohoto turné v pražském klubu Rock Café! Radegaster a jeho rapový sen Talentovaný rapper v našem rozhovoru Sebastien chystá třetí album ,,Act Of Creation“, Již brzy vyjde Act Of Creation“, O turné Traktoru - Prach a vzduch tour 2017 - naplno a nahlas! Traktor Prach a vzduch tour 2017, jedenáct koncertů po celé ČR, hosté turné Booters a Forrest Jump Marabu: Kapely bereme jako parťáky, ne jako konkurenci. Znáte Marabu? V tomto rozhovoru se toho o ptácích dozvíte hodně. A nejen o nich, ale i o nové desce, koncertech a tak dále. Rozhovor s Dead Daniels a Sweet Leopard o Sweet Daniels, tedy vlastně Dead Leopard Tour a pozvánka na vánoční koncert 22. 12. v Kainu
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz