ČLÁNKY SOUTĚŽE

Musicgate.cz a Rockfest Jince pomáhají dobré věci 15. července 2017   (20:00)Charitativní akce pro MŠ speciální, Příbram

Musicgate.cz a Rockfest Jince pomáhají dobré věci

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Náš hudební portál musicgate.cz v srpnu pořádá charitativní tombolu na pomoc Mateřské školce speciální v Příbrami. Ta bude probíhat, po dohodě s pořadatelem Zdeňkem Ulmanem, na Rockfestu v Jincích 5. 8. 2017. Vybrané peníze poputují k paní ředitelce školky Bc. Jitce Borczákové, která by měla být na festivale přítomna. V případě, že se nebude moci osobně zúčastnit, bude obnos na místě předán osobě, kterou paní ředitelka sama zvolí. Samozřejmě bude zajištěna fotodokumentace.

Mateřská škola speciální, Příbram, Hradební 67 je jediná mateřská škola v regionu samostatně zřízená pro děti se zdravotním postižením. Poskytuje předškolní vzdělávání zejména dětem s mentálním postižením, s vadami řeči, poruchami komunikace, se smyslovými vadami, s tělesným postižením, s vývojovými vadami, se souběžným postižením více vad a s autismem.

Jedná se o krajskou školku, proto jsou finanční prostředky značně omezené a mnohdy využitelné jen na opravy a údržbu prostor, jenž mají v nájmu od města Příbram, případně provozní náklady. Nezbývá tak mnoho prostředků na nákup vybavení ani speciálních pomůcek, které jsou pro účel školky nezbytné. Přesto se paní ředitelka společně s učitelkami a rodiči dětí snaží vše potřebné obstarat svépomocí ze svých prostředků, což je dost náročné. Sponzorské dary MŠ příliš často nedostává, proto jsme si ji vybrali, abychom dětem dopomohli k lepším podmínkám. Momentálně by bylo potřeba nejen pořídit speciální pomůcky a hračky, ale i revitalizovat dětské hřiště včetně pískoviště.

Přispět může každý, kdo bude chtít. Na Rockfestu v Jincích 5. 8. 2017 bude probíhat tombola ve prospěch MŠ speciální, Příbram. V tuto chvíli shromažďujeme dary od různých muzikantů a sponzorů. Lístky do tomboly budou k zakoupení na místě a všichni přispěvatelé zde budou samozřejmě zvřeřejněni. 

Vše bude řádně zdokumentováno a v budoucnu budeme informovat, co vše si za to do školky pořídili a přineseme vám i rozhovor s paní ředitelkou Bc. Jitkou Borczákovou.

Pokud byste se chtěli o dané školce dozvědět více informací, můžete ZDE.
Informace o Rockfestu v Jincích naleznete na stránkách facebooku a v našem článku zde http://musicgate.cz/clanek/rock-fest-v-jincich-jasne/554/.
 


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

zdroj:skoly.pb.cz
autoři:text:     Romana Havlánová, Lenka Synková
foto:     pribram.euDalší články žánru Rock

Three Days Grace si po roce přijeli znovu podmanit Prahu Malou sportovní halu osvítila světla a rozechvěla hudba kanadské rockové kapely Three Days Grace, která se vrátila do Prahy představit nové album Outsider. S sebou přivezla jako support heavy metalovou skupinu z Los Angeles - Bad Wolves. Black Stone Cherry s Monster Truck zahrají v listopadu v Lucerna Music baru Americká hardrocková kapela Black Stone Cherry přijede do Prahy s novým albem Family Tree, které vychází 20. dubna 2018 na Mascot Records. Way to a Klokain rozezní plzeňský music bar Anděl Plzeňská skupina Way to slaví své první narozeniny v nové sestavě. Dárek k tomuto výročí však dá tahle parta svým fanouškům. Tím máme samozřejmě na mysli společný koncert oslavenců Way to a skupiny Klokain. Rocková tancovačka měla v Horažďovicích skvělou atmosféru Plzeňská kapela Extra band revival předvedla v Horažďovicích 13. 10. 2018 parádní výkon. Opravdový Rockový bál si tu užíval celý sál se zaplněným parketem. Ostrá světla a dobrý zvuk potěšily snad každého, kdo si do Horažďovic našel cestu. Soutěž o lístky na zakázanÝovoce, Jaksi Taksi a By The Way do KD Kovářov Vyhrajte vstupenku na sobotní koncert. zakázanÝovoce, Jaksi Taksi a By The Way vezmou útokem KD Kovářov. Rockové soboty v Kovářově hostí další suprový koncert. Plzeň zažije metalové zemětřesení s legendou Bonfire a speciálními hosty! Němečtí Bonfire rozjedou svůj heavy metalový vlak naplno a nahrnou do nás své megahity společně s neméně legendárními přáteli - zpěváky ze skupin Rainbow, Deep Purple, Puhdys, Toto, UFO, Survivor, Axel Rudi Pell, Grave Digger, House Of Lords. Nechybí ani Geoff Tate.

Další tiskovky

Black Stone Cherry s Monster Truck zahrají v listopadu v Lucerna Music baru Americká hardrocková kapela Black Stone Cherry přijede do Prahy s novým albem Family Tree, které vychází 20. dubna 2018 na Mascot Records. Festival TOPFEST 2019 odstartoval předprodej vstupenek, setkáme se na Zelené vodě v Novém Meste nad Váhom Už patnáctým rokem startuje TOPFEST festivalovou sezónu a tak tomu bude i příští rok! Přijďte zažít dokonalou festivalovou atmosféru na TOPFEST 28. až 29. června 2019 na Zelené vodě v Novém Meste nad Váhom. Kromě koncertů na vás čekají i skvělé atrakce. Opravdu s pestrým výběrem kapel se hlásí o slovo festival ARSSFEST 2019 V krásném prostředí Jižních Čech a přímo v rodišti Jana Žižky – TROCNOVě se bude konat jeden z největších festivalů klubové scény podpořený hvězdami, spojený s moto-srazem ARSSFEST 2019. Pokud máte rádi československou rockovou klubovou scénu, motorky a drsné chlapíky neměli by jste u toho chybět. Vaše účast nejen že podpoří klubové kapely ale umožní také pokračování tohoto vyjímečného festivalu. ARSSFEST je festival, který nenabízí jen hvězdy které jsou na všech festivalech ale také přes 20 kapel, vlastně výběr toho nejlepšího z československé klubové scény. Navíc je to absolutní průřez rockovým žánrem takže si každý přijde na své. Dvě maďarské kapely nabité folk punkovou energií vystoupí na podzim v Praze Folkpunk nejvyšší kvality dovezou do Prahy nejprve Paddy and The Rats (24. října v Lucerna Music Baru), zanedlouho poté nabídnou geniální mix balkánu, punku a folku Bohemian Betyars (7. listopadu v Rock Café). Oba koncerty se konají pod hlavičkou Mighty Sounds. Bullet for my Valentine opět přijedou rozbourat Prahu Welšská hvězda a kapela, která vytáhla metalcore na stadiony – BULLET FOR MY VALENTINE se vrací do Česka! Plzeň zažije metalové zemětřesení s legendou Bonfire a speciálními hosty! Němečtí Bonfire rozjedou svůj heavy metalový vlak naplno a nahrnou do nás své megahity společně s neméně legendárními přáteli - zpěváky ze skupin Rainbow, Deep Purple, Puhdys, Toto, UFO, Survivor, Axel Rudi Pell, Grave Digger, House Of Lords. Nechybí ani Geoff Tate. Paddy and The Rats společně s Cheers! rozhoupají Lucerna Music Bar Kvalitní folk punkový koncert je na podzim ideální příležitostí dobít ubývající energii po létě.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz