ČLÁNKY SOUTĚŽE

Musicgate.cz a Rockfest Jince pomáhají dobré věci 15. července 2017   (20:00)Charitativní akce pro MŠ speciální, Příbram

Musicgate.cz a Rockfest Jince pomáhají dobré věci

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
Náš hudební portál musicgate.cz v srpnu pořádá charitativní tombolu na pomoc Mateřské školce speciální v Příbrami. Ta bude probíhat, po dohodě s pořadatelem Zdeňkem Ulmanem, na Rockfestu v Jincích 5. 8. 2017. Vybrané peníze poputují k paní ředitelce školky Bc. Jitce Borczákové, která by měla být na festivale přítomna. V případě, že se nebude moci osobně zúčastnit, bude obnos na místě předán osobě, kterou paní ředitelka sama zvolí. Samozřejmě bude zajištěna fotodokumentace.

Mateřská škola speciální, Příbram, Hradební 67 je jediná mateřská škola v regionu samostatně zřízená pro děti se zdravotním postižením. Poskytuje předškolní vzdělávání zejména dětem s mentálním postižením, s vadami řeči, poruchami komunikace, se smyslovými vadami, s tělesným postižením, s vývojovými vadami, se souběžným postižením více vad a s autismem.

Jedná se o krajskou školku, proto jsou finanční prostředky značně omezené a mnohdy využitelné jen na opravy a údržbu prostor, jenž mají v nájmu od města Příbram, případně provozní náklady. Nezbývá tak mnoho prostředků na nákup vybavení ani speciálních pomůcek, které jsou pro účel školky nezbytné. Přesto se paní ředitelka společně s učitelkami a rodiči dětí snaží vše potřebné obstarat svépomocí ze svých prostředků, což je dost náročné. Sponzorské dary MŠ příliš často nedostává, proto jsme si ji vybrali, abychom dětem dopomohli k lepším podmínkám. Momentálně by bylo potřeba nejen pořídit speciální pomůcky a hračky, ale i revitalizovat dětské hřiště včetně pískoviště.

Přispět může každý, kdo bude chtít. Na Rockfestu v Jincích 5. 8. 2017 bude probíhat tombola ve prospěch MŠ speciální, Příbram. V tuto chvíli shromažďujeme dary od různých muzikantů a sponzorů. Lístky do tomboly budou k zakoupení na místě a všichni přispěvatelé zde budou samozřejmě zvřeřejněni. 

Vše bude řádně zdokumentováno a v budoucnu budeme informovat, co vše si za to do školky pořídili a přineseme vám i rozhovor s paní ředitelkou Bc. Jitkou Borczákovou.

Pokud byste se chtěli o dané školce dozvědět více informací, můžete ZDE.
Informace o Rockfestu v Jincích naleznete na stránkách facebooku a v našem článku zde http://musicgate.cz/clanek/rock-fest-v-jincich-jasne/554/.
 


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

zdroj:skoly.pb.cz
autoři:text:     Romana Havlánová, Lenka Synková
foto:     pribram.euDalší články žánru Rock

Extra Band revival zahraje ve Starém Plzenci Západočeská ikona rockových sešlostí zahraje v pátek 29. 3. 2019 ve staroplzeneckém Lidovém domě. Na večerním představení po boku Jaroslava Soukupa zazpívá jako host Radek Zíka. Ve čtvrtém kole Múzy 2019 dominovali Slepí Křováci Nejstarší hudební výběrová soutěž v ČR měla na programu ve čtvrtek 21. 3. 2019 vystoupení tří kapel, ze kterých se na poslední chvíli omluvilo zlínské duo Markéta Vodičková & Filip Vítů. Večer tak patřil pouze Slepým Křovákům a skupině Kestera Bayneho. Ovoce a Zelenina jedou na druhý rande! Druhý Rande Tour 2019 je společné turné Brutální Jahody a Zeleniny. V rámci turné navštíví i Prahu. Po dlouhých 11 letech se dočkali fanoušci koncertu rockové kapely Gaia Mesiah v Písku. 16. března přijela do píseckého Divadla Pod čarou rocková parta Gaia Mesiah s novým albem Excellent Mistake, které vyšlo letos v únoru. S plzeňskou předkapelou Seventh Passion nabíral večer správný koncertní spád. Gaia Mesiah v čele s Markou Rybin předvedla vynikající výkony i show na pódiu. Škwor se svým exkluzivním akustickým turné UNPLUGGED TOUR rozezní Plzeň! „Že věci některý jsou neměnný jak síla starejch vín“... A jednou z nepochybně neměnných věcí je i ta, že Škwor neusnul na vavřínech a k dvaceti jedna letům na scéně naplánoval pro své fans exkluzivní akustické turné UNPLUGGED TOUR. Skupina Plešatá Zpěvačka představila horké novinky Open Stage v Divadle Pod lampou patřilo ve středu 20. 3. 2019 dvěma kapelám, které na klubové scéně předvedly fanouškům ne zcela běžné hudební styly. Italský Jezoo a česká Plešatá Zpěvačka dokázaly rozhýbat hosty, kteří si uprostřed pracovního týdne do Lampy našli cestu. Múza 2019 ve 4. kole představí multižánrový koktejl Již tradičně se ve čtvrtek 21. 3. 2019 sejdou aktéři 4. postupového kola nejstarší hudební výběrové soutěže Múza 2019. V plzeňském klubu Divadlo Pod lampou se tentokrát můžeme těšit na pestrou mozaiku několika stylů.

Další tiskovky

Škwor se svým exkluzivním akustickým turné UNPLUGGED TOUR rozezní Plzeň! „Že věci některý jsou neměnný jak síla starejch vín“... A jednou z nepochybně neměnných věcí je i ta, že Škwor neusnul na vavřínech a k dvaceti jedna letům na scéně naplánoval pro své fans exkluzivní akustické turné UNPLUGGED TOUR. Festival TOPFEST zažije jediný koncert projektu Zemětřesení na Slovensku! Festival TOPFEST zveřejňuje další jména účinkujících! V areálu Zelené vody u Noveho Mesta nad Váhom vypukne Zemětřesení. Nepůjde však o přírodní jev, ale o smršť hitů Jiřího Schelingera v podání legendárních hudebníků. „Říká se, že věk je jen číslo, ale já nevnímám ani to číslo,“ tvrdí legendární Peter Nagy, který oslaví šedesátku velkolepým turné Peter Nagy slaví šedesátku! Hitmaker oslaví jubileum a 35 let na hudební scéně velkolepým česko – slovenským turné. Legenda hudební scény odehraje dvouhodinový koncert plný megahitů v pop rockových aranžích. František Nedvěd slaví padesát let na scéně, odehraje přes sto koncertů! Legendární zpěvák a kytarista František Nedvěd slaví padesát let na hudební scéně a stále má fanouškům co nabídnout. Underground Thrash IV. První dubnový víkend se pozornost středočeského undergroundu zaměří na malý, doslova undergroundový klub v Berouně, kde místní thrashoví maniaci z Murder Inc. pořádají další ze svých tradičních akcí. I přes název akce se opět podařilo sestavit program napříč extrémními žánry, kde sice thrash metal bude hrát velkou roli, ale v „konkurenci“ HC a grind partiček to nebude mít vůbec lehké. Kapela Gingerhead vydává nový klip a vyráží na turné s Wohnouty Praha únor 2019 – Kapela Gingerhead vydává nový videoklip ke své vůbec první česky zpívané písničce. Jde o druhý singl z chystaného debutového alba, které by mělo vyjít v druhé půlce letošního roku. Přestože oficiálně novinka nese název „To mezi náma…“, nejčastěji se v ní opakuje slovo „věřím“. Pozitivní volnomyšlenkářka se v klipu nevzdává naděje na záchranu vztahu s přítelem, jehož život se řídí striktním řádem, odříkáním a sebemrskačstvím. Odlišné životní přístupy obou postav se odráží i v jejich zdánlivě neslučitelných náboženstvích. Jak ale ukazuje videoklip, žádný rozdíl není tak velký, aby se při troše dobré vůle nedal překonat. Dead Daniels vyrazí v červnu opět do Německa Předtím je ale uslyšíte 29. března v pražském klubu KAIN
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz