ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Muzikum Fest 2017 25. dubna 2017   (07:18)Jindřichův Hradec 19.5. a 20.5. 2017

Muzikum Fest 2017

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Muzikum fest je dvou denní hudební festival, který vznikl v loňském roce nyní má druhé pokračování. 19. a 20. května 2017 v Jindřichově Hradci na letišti. Budou zde 2 Stage. Jedna hlavní a druhá zastřešená ve velikým stanu. Je zajištěno veliké parkoviště cca 100 M od festivalu za 20,-/auto. Stanové městečko je cca 150 M od festivalu a pro návštěvníky je zcela ZDARMA. V pátek 19. května bude k poslechu na hlavní stagi Reggae. Interpreti (Messenjah, Mr. Cocoman, Urban Robot, Colectiv a další...) Na druhé stagi ve stanu bude Drum and Bass s Djs ( Suki, Bifidus Aktif, Hanzal, Dirty-boy, a další...)
V sobotu to odstartuje od 11:00 dětská diskotéka ve stanu, která bude hrát celý dětský den až do 18:00 a na hlavní stagi od 12:30 vystoupí kapela Maxim Turbulenc, následuje Argema - křest alba, pak Děda Mládek Illegal Band, ...... hlavním tahounem festivalu je ARAKAIN. Dále vystoupí velice oblíbená dívčí kapela The Apples - girls rock, Morava, Honem, a večer nás rozehřejou punkové kapely ( Tragedis, Pirates of the Pups, Rozhuda.)
Na sobotní den bude připraveno pro děti několik zábavných aktivit. Jízda na velbloudovi, skákací hrad, dětský tetovací salón, atd....
Předprodej vstupenek je do 15.5. 2017 za 250 Kč na oba dny a nebo 350 Kč na místě na oba dny. Děti do 150 cm ZDARMA.
Všechny potřebné informace najdete na našich stránkách nebo  neváhejte kontaktovat. pořadatele: 739 457 307
Info@muzikumfest.cz
Webové stránky:
www.muzikumfest.cz


autor:text:     Petr ČernohorskýDalší pozvánky na akce

Žižkovská Noc ovládne Prahu Blíží se nejdelší noc, jaká může před přechodem na letní čas nastat. Poprvé po celé tři dny a noci bude Žižkovská Noc vstupovat do hospod, klubů a divadel na Žižkově, v blízkých Holešovicích a na Vinohradech. Bohatý a pestrý program pojme do sebe tuzemské a zahraniční hudebníky, progresivní divadlo i nejlepší současnou literaturu. Civilní Obrana bude opět v Praze Civilní Obrana v rámci jarního turné zavítá do RockCafé na Národní třídě, kde hrála naposledy koncem roku 2017 Album na míru letošnímu létu chystá křest IDIO&IDIO vydávají barvami sálající nové album - přinášíme recenzi Pilsen Easter Night aneb pojďme zažít metalové Velikonoce v Buena Vista Clubu Plzeň Pilsen Easter Night – Velikonoce tak trochu jinak S novým klipem Pipes and Pints pomáhalo více než 200 fanoušků 13. 3. ve 13:13 kapela Pipes and Pints zveřejnila nový singl "Dark into the Night". Do tvorby doprovodného lyric videa se zapojilo přes 200 fanoušků a kamarádů ze všech koutů světa. Všichni už netrpělivě očekávají dubnový návrat na podia, se startem v Praze a Brně. Kapela zároveň předstauje nový zvuk, ve kterém můžete slyšet banjo a vlivy country music. V Divadle pod lampou proběhne 3. kolo Múzy 2018 Ve čtvrtek 22. 3. 2018 se na prknech plzeňského klubu utkají 4 kapely o postupové místo ve výběrové soutěži Múza 2018. O Velikonocích bude v LD Staňkov „Trautenberkovo“, jako host vystoupí Aušus V sobotu 31. 3. rozjede Trautenberk a Aušus svůj Velikonoční bigbít ve Staňkově! Visací Zámek a Znouzectnost rozvíří punkové vody ve Svrčovci! Punkové království 30. 3. 2018 v KD Svrčovec! Limetal, Kapriola a Elegie rock v KD Mrákov? To bude nářez! Limetal dorazí 24. 3. 2018 do KD Mrákov. Přiveze i úvodní píseň z filmu Špindl nebo scénu, kterou mu navrhoval tým od kapely Kabát. Jako hosté vystoupí Kapriola a Elegie rock. Brooklynský vrah přijede do Uhelny. Horror, porno, pot, pořádný ranec drog, šílenství zralé k léčení, i tak si leckdo představuje brooklynského řezníka Necra. Toto jsou jen skutečná synonyma většiny skalních fanoušků pořádného horror rapu.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz