ČLÁNKY SOUTĚŽE

Muzikum Fest 2017 25. dubna 2017   (07:18)Jindřichův Hradec 19.5. a 20.5. 2017

Muzikum Fest 2017

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Muzikum fest je dvou denní hudební festival, který vznikl v loňském roce nyní má druhé pokračování. 19. a 20. května 2017 v Jindřichově Hradci na letišti. Budou zde 2 Stage. Jedna hlavní a druhá zastřešená ve velikým stanu. Je zajištěno veliké parkoviště cca 100 M od festivalu za 20,-/auto. Stanové městečko je cca 150 M od festivalu a pro návštěvníky je zcela ZDARMA. V pátek 19. května bude k poslechu na hlavní stagi Reggae. Interpreti (Messenjah, Mr. Cocoman, Urban Robot, Colectiv a další...) Na druhé stagi ve stanu bude Drum and Bass s Djs ( Suki, Bifidus Aktif, Hanzal, Dirty-boy, a další...)
V sobotu to odstartuje od 11:00 dětská diskotéka ve stanu, která bude hrát celý dětský den až do 18:00 a na hlavní stagi od 12:30 vystoupí kapela Maxim Turbulenc, následuje Argema - křest alba, pak Děda Mládek Illegal Band, ...... hlavním tahounem festivalu je ARAKAIN. Dále vystoupí velice oblíbená dívčí kapela The Apples - girls rock, Morava, Honem, a večer nás rozehřejou punkové kapely ( Tragedis, Pirates of the Pups, Rozhuda.)
Na sobotní den bude připraveno pro děti několik zábavných aktivit. Jízda na velbloudovi, skákací hrad, dětský tetovací salón, atd....
Předprodej vstupenek je do 15.5. 2017 za 250 Kč na oba dny a nebo 350 Kč na místě na oba dny. Děti do 150 cm ZDARMA.
Všechny potřebné informace najdete na našich stránkách nebo  neváhejte kontaktovat. pořadatele: 739 457 307
Info@muzikumfest.cz
Webové stránky:
www.muzikumfest.cz


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autor:text:     Petr ČernohorskýDalší články žánrů Metal, Pop, Rock

Frankenstein udeří v RockOpeře Praha aneb silvestrovská koncertní premiéra se blíží Ro(c)k se s ro(c)kem sešel a nám se nenávratně blíží Vánoce a samozřejmě Silvestr. Pokud se ptáte, jak zažít nezapomenutelný silvestrovský večer se špetkou napětí, máme tu pro vás jeden tip. Beznadějně vyprodaný Panzer Storm Fest vol. 11 nezklamal Týden před vypuknutím metalového svátku v plzeňském Božkově vyhlásili pořadatelé stop v předprodejích. Kdo si nepospíšil s nákupem vstupenek včas, ten měl v sobotu 8. 12. 2018 smůlu a přišel tak o vystoupení špiček evropských kapel tohoto stylu. Thrash metalová palba s Kryptorem Plzeňský Parlament Club se v sobotu 15. 12. 2018 ocitne pod palbou decibelů pražského Kryptoru. Kromě této stálice metalových sešlostí zahrají Ankhor a Bloodcreek. Obec Šťáhlavice ožila rockovou tancovačkou Na sále místního pohostinství zahrál v pátek 7. 12. 2018 příznivcům starého dobrého bigbítu Sifon na EX s Václavem Šelmátem u mikrofonu. Limetal po roce opět boural Starou střelnici v Hranicích Křest nového EP Publikum na plzeňském koncertě Smokie nevydrželo jen v klidu sedět Plzeňský zimní stadion Kooperativa Aréna se jako mávnutím kouzelného proutku proměnil ve čtvrtek 6. 12. 2018 na obrovskou hudební scénu. Pamětníci, včetně současné generace, si nenechali ujít vystoupení legendy světového rocku – anglickou kapelu Smokie, doprovázenou maďarským symfonickým orchestrem Danubia Orchestra Obuda. Metal ProXimity v Club Barovka Kapela slavící úspěchy na všech metalových festivalech a jíž hrají na všech rockových a bigbeatových rádiích zavítá do příbramské Barovky

Další pozvánky na akce

Frankenstein udeří v RockOpeře Praha aneb silvestrovská koncertní premiéra se blíží Ro(c)k se s ro(c)kem sešel a nám se nenávratně blíží Vánoce a samozřejmě Silvestr. Pokud se ptáte, jak zažít nezapomenutelný silvestrovský večer se špetkou napětí, máme tu pro vás jeden tip. DJ NobodyListen předvede svou show v příbramském Pandora music clubu! Pandora music club přináší do Příbrami další celeropublikovou hvězdu v taneční scéně 15.12.2018 se můžete těšit na DJ NOBODYLISTEN !!! Thrash metalová palba s Kryptorem Plzeňský Parlament Club se v sobotu 15. 12. 2018 ocitne pod palbou decibelů pražského Kryptoru. Kromě této stálice metalových sešlostí zahrají Ankhor a Bloodcreek. Metal ProXimity v Club Barovka Kapela slavící úspěchy na všech metalových festivalech a jíž hrají na všech rockových a bigbeatových rádiích zavítá do příbramské Barovky Legendární Rockový bál oslaví 60. ročník v LD Staňkov! Gratulanty budou skupiny Harlet, Lord, Mash a Telefon Pozor!!! Pozor!!! Hlášení pro všechny rockery, rockerky a rockerčata. Rockový bál oslaví jubilejní ročník a chystá pořádnou rockem nadupanou nadílku. A navíc do 21 let do 21 hodin bude vstup zdarma. A co budete o svátcích dělat vy? Nabitý koncertní rok zakončují HORRIBLE CREATURES jak jinak, než na pódiích. Krom dosavadních akcí stíhají přidat ještě dvě další, a to konkrétně v Praze a v Plzni. „Do Prahy se vracíme poprvé od našeho koncertu se SOULFLY. Hodně lidí se nás ptalo, kdy se tam zase ukážeme, no tak tady jsme! Stejná věc platí pro Plzeň. Ta se nám úspěšně několik let vyhýbala. Jsou to zhruba tři, nebo čtyři roky, co jsme naposled Pod Lampou hráli, tak budeme doufat, že si to pěkně, se vším všudy, vynahradíme. Takže nečumte přes svátky doma na pohádky a dorazte podpořit nás a další kapely!“ komentují svoje štace do konce roku HORRIBLE CREATURES. Tímto se s námi zároveň na dva měsíce kapela loučí a protáhne naše sluchovody až v březnu příštího roku. Špejlb‘s Helprs vystoupí již tuto sobotu v klubu Za 5 dvanáct V sobotu 8.prosince čekejte v Příbrami pořádnou hudební nadílku. Na Březové Hory dorazí známá příbramská kapela Špejbl’s Helprs.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz