ČLÁNKY SOUTĚŽE

Mydy Rabycad na Špilberku 19. srpna 2017   (15:15)Koncerty pod širým nebem v prostředí krásného hradu Špilberk se stejně jako léto blíží ke konci. Jednou z posledních kapel, co vás roztančí, budou Mydy Rabycad.

Mydy Rabycad na Špilberku

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
24. srpna bude brněnský „Špilas“ opět tančit. Tentokrát za doprovodu electro-swingových tónů.
Pokud jste příznivcem tohoto žánru, rozhodně byste si tuhle akci, která se koná v rámci série koncertů „Koncerty na letňáků“, neměli nechat ujít.
Okouzlující zrzavá zpěvačka s podmanivým hlasem vás prostě dostane.

Já se přiznám, že v tomhle žánru se moc neorientuju, ale při poslechu některých starších písní mi přijde, že je to takový český Parov Stelar -  myšleno v tom nejlepším slova smyslu.
Beru to z pohledu člověka, co tuhle partu ještě nikdy neslyšel a neví, co si pod tím pojmem má představit.
Kdyby mi někdo řekl, že je to český Parov Stelar, tak jsem hned v obraze, protože toho nám pouští z rádia dnes a denně.  
I když zase je pravda, že posledních pár songů už trošku z žánru electro-swingu vybočuje, a tak si kapela vymyslela vlastní žánr a tím je „glamtronic“ (stejně tak se jmenuje i jejich poslední album).

Mydy Rabycad rozhodně mají co nabídnout. V roce 2016 hráli na festivalu v Glastonbury, dokonce zavítali i na asijský kontinent, kde se v Jižní Koreji zúčastnili jazzových festivalů v Soulu a Tegu, vyhledávajících mladé talenty. Od roku 2015 projeli asi 10 evropských zemí, což je na českou kapelu víc než dost a mají rozhodně slušně našlápnuto to někam dotáhnout.
Pokud máte ve čtvrtek čas, rozhodně neváhejte a běžte na Mydy Rabycad mrknout.

Lístky jsou v předprodeji za 200 Kč (GoOut.cz, Indies), ale seženete je i na místě a to za 260 Kč.
Být vámi, beru ten předprodej, protože kapacita je omezená.

Více info najdete na události zde.


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Veronika Dawidowicz
foto:     Facebook Mydy RabycadDalší články s interpretem Mydy Rabycad

Další články žánrů Elektronická hudba, Swing

V Sobotním Blackrushy předvedli své umění mistři elektronické hudby V Příbramském music klubu Pandora byl mejdan. DJ NobodyListen předvede svou show v příbramském Pandora music clubu! Pandora music club přináší do Příbrami další celeropublikovou hvězdu v taneční scéně 15.12.2018 se můžete těšit na DJ NOBODYLISTEN !!! Elektro Kačeři přináší sváteční mejdan s DJ Luccou Nejtradičnější mejdan festivalu Elektro Kačeři, otevře dveře KD Březnice již osmým rokem. Ve sváteční sobotu 17. listopadu se uskuteční opravdu speciální vydání. Po dvou letech se představí královna českého DJingu Lucca. Po celé republice se slaví, slavilo 100 let České resp. Československé republiky. I v Dobříši byl uspořádán koncert k výročí 100 let republiky. 25. září ve sportovní hale vystupovali známé osobnosti z naší hudební brandže: Jitka Zelenková, Petra Janů, Lucie Bílá a kapela Petra Maláska. Dva dny se v Palackého sadech pilo, hodovalo i tančilo. Druhý zářijový víkend (7. - 8. 9.) se v královském městě Písku konal oblíbený pivní festival. Nabídl velkou škálu větších i menších pivovarů, farmářský trh, řemeslný jarmark, gastronomické speciality, hudební vystoupení i doprovodné programy. Festival Kačeři v obrazech Páteční program festivalu Kačeři už jsme Vám reportovali, sobotního jsme se bohužel nemohli zúčastnit, tak zde přinášíme páteční den v obrazech. Jak to tam vypadalo, kdo vystupoval, kdo pracoval a kdo si prostě jen užíval. Festival Kačeři je rozjetý na plné obrátky, pátek je za námi, přijďte si užít ještě sobotu. Páteční program festivalu Kačeři už je za námi. Byl rozhoupaný hip hopem, roztančený krotiteli desek v rytmu D'n'B, nebo rozdrnčený říznými kytarovými ryfy hard-core metalových partiček.

Další pozvánky na akce

Po 17. letech se CI5 vrací na prkna klubu Runway Hard rocková skupina CI5 si po dlouhých 17. letech zahraje v pátek 18. 1. 2019 na pódiu, kde to prvními koncerty před veřejností vše začalo. Na klubové scéně plzeňského Runwaye jim publikum rozehřeje kapela Hi-Fly. Sifon s Václavem Šelmátem vybalí ve Dvorci staré dobré songy Kultovní sál dvoreckého Hotelu se stane v sobotu 19. 1. 2019 centrem dění na Nepomucku. Sehraná rocková parta s legendou západočeského bigbítu Václavem Šelmátem rozjede tancovačku jako za starých časů. Mroží setkání vol. 2 v Plzni V plzeňském Vinyl Club & Cafe si ve středu 16. 1. 2019 zahrají hned dvě kapely – Masový Hrach a Pan Cicvárek, ovčí člověk. Rival Sons představí Evropě dlouho očekávané album Americká rocková parta Rival Sons se po předskakování Rolling Stones na části jejich loňského evropského turné vrací na začátku tohoto roku do Evropy. Rival Sons chystají na 25. leden 2019 vydání nového alba s názvem Feral Roots. Pražský Rehab poprvé na prknech RC Prdel Beroun V sobotu 19. 1. 2019 se na scéně berounského klubu představí rocková parta Rehab. Jako hosta si do známého RC pozvali skupinu Dignified Suicide. Pro obrovský zájem oslaví Progres 2 výročí 50. let v brněnském Sonu podruhé Brněnská skupina Progres 2 v Sono centru odehrála skvělý koncert již v listopadu loňského roku. K obrovské radosti příznivců kapely byl dohodnut ještě další termín a to hned 23. ledna 2019. Nadupané Night Of Open Graves v pražském klubu Fatal V sobotu 19. ledna 2019 bude pražský klub Fatal hostit pořádně tvrdou party, na které se představí trojice kapel.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz