ČLÁNKY SOUTĚŽE

Mydy Rabycad na Špilberku 19. srpna 2017   (15:15)Koncerty pod širým nebem v prostředí krásného hradu Špilberk se stejně jako léto blíží ke konci. Jednou z posledních kapel, co vás roztančí, budou Mydy Rabycad.

Mydy Rabycad na Špilberku

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
24. srpna bude brněnský „Špilas“ opět tančit. Tentokrát za doprovodu electro-swingových tónů.
Pokud jste příznivcem tohoto žánru, rozhodně byste si tuhle akci, která se koná v rámci série koncertů „Koncerty na letňáků“, neměli nechat ujít.
Okouzlující zrzavá zpěvačka s podmanivým hlasem vás prostě dostane.

Já se přiznám, že v tomhle žánru se moc neorientuju, ale při poslechu některých starších písní mi přijde, že je to takový český Parov Stelar -  myšleno v tom nejlepším slova smyslu.
Beru to z pohledu člověka, co tuhle partu ještě nikdy neslyšel a neví, co si pod tím pojmem má představit.
Kdyby mi někdo řekl, že je to český Parov Stelar, tak jsem hned v obraze, protože toho nám pouští z rádia dnes a denně.  
I když zase je pravda, že posledních pár songů už trošku z žánru electro-swingu vybočuje, a tak si kapela vymyslela vlastní žánr a tím je „glamtronic“ (stejně tak se jmenuje i jejich poslední album).

Mydy Rabycad rozhodně mají co nabídnout. V roce 2016 hráli na festivalu v Glastonbury, dokonce zavítali i na asijský kontinent, kde se v Jižní Koreji zúčastnili jazzových festivalů v Soulu a Tegu, vyhledávajících mladé talenty. Od roku 2015 projeli asi 10 evropských zemí, což je na českou kapelu víc než dost a mají rozhodně slušně našlápnuto to někam dotáhnout.
Pokud máte ve čtvrtek čas, rozhodně neváhejte a běžte na Mydy Rabycad mrknout.

Lístky jsou v předprodeji za 200 Kč (GoOut.cz, Indies), ale seženete je i na místě a to za 260 Kč.
Být vámi, beru ten předprodej, protože kapacita je omezená.

Více info najdete na události zde.


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Veronika Dawidowicz
foto:     Facebook Mydy RabycadDalší články s interpretem Mydy Rabycad

Další články žánrů Elektronická hudba, Swing

Kvalitní hip hop v Ústí nad Labem Druhý díl festivalu Sala Sucia už zná svá jména a rychle se blíží. Mácháč club tour 2018 v Březnici Po roce se do Březnice opět vrátila akce zvaná Mácháč club tour. DJs, kteří se točí kolem festivalu Mácháč, brázdí po celý zbytek roku různé kluby, sály a kulturáky. Letos své umění s plackami předvedli mladí i ostřílení borci a jedna mladá DJka. Velikonoční The Roosters - Men's Cabaret & Burlesque show První česká pánská kabaretní a burleskní show The Roosters má pro vás Speciální Velikonoční představení v krásném prostředí klubu ROYAL! Zažijte nepřekonatelný zážitek z celovečerní show v podání našich elegánu. Těšte se na vystoupení plné tance, akrobacie, elegance, napětí, vzrušení i humoru a nadsázky. Scarlxrd vám v Praze vyřve díru do duše 20. 5. 18 MeetFactory, Praha Scarlxrd aka Marius Listhrop aka Maz se chystá poprvé do Prahy. Rap screamo smršť plnou zoufalství a hněvu rozpoutá 20. května 2018 v MeetFactory. Vstupenky za 450 Kč budou v prodeji od 28. března (10:00) na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro. SLAVÍME NAROZENINY a děkujeme všem interpretům, pořadatelům a především čtenářům Čas se s časem sešel a se změnou letního času příchází také druhý rok portálu MUSICGATE.cz. Za ten rok fungování jsme zažili neskutečné množství zážitků v redakci i na akcích a rozšířily se naše obzory za hranice našich snů. Žižkovská Noc ovládne Prahu Blíží se nejdelší noc, jaká může před přechodem na letní čas nastat. Poprvé po celé tři dny a noci bude Žižkovská Noc vstupovat do hospod, klubů a divadel na Žižkově, v blízkých Holešovicích a na Vinohradech. Bohatý a pestrý program pojme do sebe tuzemské a zahraniční hudebníky, progresivní divadlo i nejlepší současnou literaturu. FOTOREPORT: Disciple Records premiérově v ČR Virtual Riot, PhaseOne a Barely Alive společně předvedli skvělou dubstepovou show.

Další pozvánky na akce

Závěrečné postupové kolo Múzy 2018 O posledních postupujících do finálových soubojů bude rozhodnuto 26. 4. 2018 v Divadle Pod lampou. Páteční bigbeat v Lužanech u Přeštic V pátek 27. 4. 2018 si mohou příznivci rockových dýchánků zajet do obce Lužany, kde na místním pódiu KD vystoupí kapely Elegie rock a Grady Ann. Harlej v sobotu zaburácí v Kovářově. Rockové soboty vytáhly další trumf z rukávu. Tlustá Berta versus De Bill Heads zakončí své Žijte jako o život tour 2018 v Mrákově. Bude to pravá rocková bomba! Milí rockeři, milé rockerky, zakroužkujte si červeně datum sobotu 28. 4. Do KD Mrákov totiž dorazí Tlustá Berta versus De Bill Heads v rámci Žijte jako o život tour 2018 a bude to velké! Rockem proti rakovině XV První květnovou sobotu ožije již po patnácté přírodní amfiteátr v Ražicích tradičním open air festivalem Rockem proti rakovině Voznice fest zveřejnil své kapely pro první ročník Soutěž hudebních kapel všech žánrů. Jedinečná možnost vyhrát natáčení videoklipu včetně střihu a postprodukce od Junek Film. Rockový Slunovrat bude letos dvoudenní Festival Rockový Slunovrat po vydařeném loňském ročníku rozhodně nezahálí a v tomto roce slibuje ještě velkolepější a bohatší hudební program. Poprvé v novodobé historii bude dvoudenní, konat se bude od pátku 1. června do soboty 2. června. Festivalový areál se v posledních letech stále rozšiřuje a ani tentokrát tomu nebude jinak. Ke kouzelnému prostředí Lesního divadla v Řevnicích a přilehlého lesa letos přibyde ještě rozlehlý prostor na překrásné louce, kde vyroste nová velká stage.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz