ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Na brněnském Špilberku to v létě žije hudbou! 14. července 2017   (15:41)Brněnský hrad Špilberk poskytuje sám o sobě jedinečnou atmosféru. Když k tomu přidáte ještě dobrou hudbu různých žánrů, nabízí se zážitek vskutku neopakovatelný. A co že se bude v letním kině na Špilasu hrát každý čtvrtek?

Na brněnském Špilberku to v létě žije hudbou!

6. 7. 2017 odstartoval sérií koncertů konajících se na terase hradu populární zpěvák Voxel a spolu s ním Johny Kay. Týden po něm měla celé Brno jako na dlani folk-punková zpěvačka Mucha. Tyto show už bohužel nestihnete. Zato ale můžete stihnout ty další. 20. 7. 2017 například  písničkáře, který dle mého, má strašně charismatickou barvu hlasu (může mít hlas charisma?) - Pokáče. Poslední dobou je o něm slyšet víc a víc. Vidět ho živě proto určitě nebude ztráta času. Posuďte sami, před šesti dny vydal svůj nový klip Aromatické léto


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
27. 7. 2017 si od hudby trochu oddychneme a na své si přijdou příznivci trabantů a cestování. Bude se zde konat BEST of přednáška Trabantem napříč kontinenty.

První srpnový čtvrtek vystoupí už vyloženě prosáklá, pražská hip-hopová formace Prago Union a spolu s nimi brněnští rock-rapoví HYV.

Nahoďte úsměv, rozhoďte deku a hoďte se do pohody. 10. 8. 2017 přijde na scénu rodák ze San Francisca, pohodář Rocky Leon. A aby na ten brněnský dav nebyl sám, druhým účinkujícím večera bude Jirka Drtil z Kostelce na Hané.

Jediný "nečtvrteční" koncert je festival Špilberk Balkannn, kdy se okolí Špilasu bude vlnit v rytmu balkánského styl. Rozhýbe vás třeba Dubioza Kolektiv, Circus Brothers a další. Více info v článku zde

Dalším písničkářem v pořádí bude Pavel Callta. Na toho se můžete přijít mrknout 17. 8. 2017.

24. 8. 2017 se od Špilasu budou linout electro-swingové tóny, o které se postará kapela Mydy Rabycad. Připravte si nožičky, bude se trsat.

1. 9. 2017 se o závěrečný koncert postarají místní kluci ze Supertesly a na pódiu se s nimi vystřídá Nežfaleš.

Vstupenky lze zakoupit na místě a na vybrané koncerty i v předprodeji na GoOut.cz nebo v brněnském Indies.
.
Sledujte události na FB Letního kina Špilberk a nic vám neuknikne!


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Veronika Dawidowicz
foto:     Letní kino ŠpilberkDalší články žánrů Folk, Reggae, dancehall, Rock, Rock'n'roll

Restaurace Na Radosti Chválenice zažije předčasné rockové Vánoce Plzeňská rocková ikona Extra Band revival roztančí v sobotu 21.12.2019 prostorný parket nestárnoucími hity, které doprovází fanoušky více jak 20 let. Na Tour 2019 se legendární Olympic zastaví ve vyprodaném KD Lnáře Kulturní dům ve Lnářích bude mít tu čest na svých prknech pohostit kapelu, jejíž jméno vyslovují s respektem fanouškové několika rockových generací. Na celorepublikové šňůře Olympic Tour 2019 představí kapela v sobotu 21.12.2019 průřez z více jak pětapadesátileté hudební tvorby. Doga zahraje na předvánočním koncertě ve Spáleném Poříčí Ke zpříjemnění předvánočního dění a odlehčení svátečního shonu přispěje dlouho avizovaný koncert na Sokolovně Spálené Poříčí v pátek 20.12.2019. Pořadatelé si pro fanoušky dobré muziky připravili trojici kapel s dlouhými hudebními rodokmeny. Velké finále posledního letošního představení ve Spáleném Poříčí bude patřit karvinské skupině Doga, která se na místní prkna velice ráda vrací. Dvacátého prvního února bude hořet maštal v Lučenci, Horkýže Slíže odpálí koncert ve Sportovní hale Fanoušci skupiny Horkýže Slíže pozor! Slovenská nejlepší kapela odpálí 21. února 2020 megakoncert ve Sportovní hale Lučenec. Za předskokana si zvolila místní punk rockovou formaci Experiment. Gingerhead projedou Prahu na běžkách Skupina Gingerhead, si počkala na vánoční atmosféru, aby šokovala fanoušky svým zbrusu novým vtipným videoklipem. Parta herců se nebála obout běžky v létě a užít si tak nevídaný výlet po našem hlavním městě za doprovodu dynamicky zběsilé zázvorové party s nezaměnitelným hlasem Elišky Pekárek Flakové. Doutnající Pařezy oslavily 25. výročí koncertem ve Šťáhlavicích Velký comeback si před zaplněný šťáhlavický sál připravila skupina Doutnající Pařezy. Pro dnešní páteční večer 6.12.2019 povstaly z popela a rozjely nebývale úspěšný mejdan před takřka domácím publikem. Punkovým vánocům je odzvoněno Poslední ročník už kultovního vánočního večírku Kids & Heroes X-Mas je za námi. Tradice legendárních svátečních mejdanů napříč republikou odstartovaná v roce 2007 je letoškem definitivně za zenitem.

Další pozvánky na akce

Restaurace Na Radosti Chválenice zažije předčasné rockové Vánoce Plzeňská rocková ikona Extra Band revival roztančí v sobotu 21.12.2019 prostorný parket nestárnoucími hity, které doprovází fanoušky více jak 20 let. Na Tour 2019 se legendární Olympic zastaví ve vyprodaném KD Lnáře Kulturní dům ve Lnářích bude mít tu čest na svých prknech pohostit kapelu, jejíž jméno vyslovují s respektem fanouškové několika rockových generací. Na celorepublikové šňůře Olympic Tour 2019 představí kapela v sobotu 21.12.2019 průřez z více jak pětapadesátileté hudební tvorby. Doga zahraje na předvánočním koncertě ve Spáleném Poříčí Ke zpříjemnění předvánočního dění a odlehčení svátečního shonu přispěje dlouho avizovaný koncert na Sokolovně Spálené Poříčí v pátek 20.12.2019. Pořadatelé si pro fanoušky dobré muziky připravili trojici kapel s dlouhými hudebními rodokmeny. Velké finále posledního letošního představení ve Spáleném Poříčí bude patřit karvinské skupině Doga, která se na místní prkna velice ráda vrací. Podzimní tour zavede kapelu Harlej na horažďovické pódium Celorepubliková šňůra české rockové ikony Harlej bude mít 14.12.2019 zastávku v Kulturním domě Horažďovice. Jako host se na scéně představí Komunál s ostře nabitým playlistem. Pokáč umí pobavit velké i drobné davy. 8. 12. rozjasní Příbram. Jeden z nejžádanějších písničkářů Pokáč 24. 10. křtil své album před půl roku předem beznadějně vyprodaným Fórem Karlín. Ale pokora a pohoda mu nechybí a rád nás potěší i na menších pódiích. Pojďme si jej užít v rámci bronzové adventní neděle na Náměstí 17. listopadu v Příbrami od 18:00. Sepultura sa vracia na Dobrý Festival. Predstaví nový album Quadra Organizátori Dobrého Festivalu majú pre metalových návštevníkov parádny mikulášsky darček. Prostredníctvom facebookového profilu oznámili, že sa Sepultura vráti po troch rokoch do Prešova. A to hneď s novým konceptuálnym albumom Quadra, ktorý vyjde už vo februári 2020. Brazílske ikony, lídri druhej vlny thrash metalu z konca osemdesiatych rokov, tak návštevníkom najväčšieho východniarskeho festivalu zahrajú naživo legendárne skladby, pripomenú úspešný album MachineMessiah a hlavne predstavia novinky z vrelo očakávanej Quadry Vyvrhell Tour 2019 vyvrcholí v nýřanském Pankráci Závěrečný koncert osmi zastávkové šňůry po vlastech českých včetně dvou vystoupení v sousedním Německu ukončí hudební maratón nýřanských S.A.S. V hostinci Pankrác dostane tour 14.12.2019 sladkou třešničku představením na vlastní půdě.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz