ČLÁNKY SOUTĚŽE

OBĚŽNÁ DRÁHA 2017 Finalisté ve studiu 10. května 2017   (20:42)Již po šesté se 26. 5. v DK Milevsko uskuteční finále pěvecké soutěže Oběžná dráha

OBĚŽNÁ DRÁHA 2017  Finalisté ve studiu

Již po šesté se 26. 5. v DK Milevsko uskuteční finále pěvecké soutěže Oběžná dráha, která se zařadila mezi nejvyhledávanější pěvecké soutěže naší republiky.

Finalisté pěvecké soutěže se dva víkendy v dubnu a květnu připravovali ve studiu Lavadero muzikanta a producenta Jaromír Kašpara. Hlavní náplní byl výběr soutěžních písniček a jejich nahrávání. Z hlediska dramaturgie finálového večera se pak následně upravovala jejich délka tak, aby přesně zapadly do programu soutěže, který je zároveň hudebním představením pro diváky. Finále pěvecké soutěže Oběžná dráha se zúčastní jako každoročně 15 zpěváků z různých koutů naší republiky ve věku od 10 do 20 let. Jde opravdu o velké talenty, kteří jsou nejen pěvecky dobře vybaveni, ale je mezi nimi mnoho osobností, které se v budoucnu klidně mohou stát součástí naší hudební scény. Loňského finále se například účastnili Hynek a Patrik Hradecký, kteří v tomto roce budou vydávat své vlastní CD s autorskou tvorbou. Mezi jejich první hity patří písnička Léto, jak má být.

 

Již po šesté se 26. 5. v DK Milevsko …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Finalisté soutěže
 
1. Daniela Vítková 18 let Praha
2. Kristina Vasileska 16 let Praha
3. Sabina Pletanová 13 let Praha
4. Petr Obdržálek 18 let Domažlice
5. Nicol Svobodová 10 let Praha
6. Lucie Šreinová 14 let Loket
7. Lucie Lexová 13 let České Budějovice
8. Karolína Anna Bokstefflová 11 let Praha
9. Michaela Mužíková 10 let Neveklov
10. Jana Nováková 13 let Klášterec nad Ohří
11. Matyáš Cahák 13 let Lišov
12. Klára Brožová 17 let Milevsko
13. Eliška Kotlínová 14 let Vodňany
14. Antonín Vavruška 12 let Vodňany
15. Carmen Sarojanová 14 let Kuřim
 

Finalisté soutěže
 
1. Daniela Vítková …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autor:foto:     Jaromír KašparDalší články žánrů Disco, Folk, Pop, Rock

Velikonoční Rockový bál rozproudil Staňkov! Byl sobotní podvečer a stěny LD Staňkov rozduněly tóny Velikonočního Rockového bálu. Pořádný nášup hitů do nás nahrnuly kapely Septic People, Telefon, Aušus a Harlet. Harlej si do Lnář přivezl obří LED projekci Sobotní večer 20. 4. 2019 se ve Lnářích nesl ve znamení skvělé muziky, kterou tu představil oblíbený Harlej s Tomášem Hrbáčkem u mikrofonu. Publikum mu do provozní teploty naladila předkapela Loco Loco s velice živým show, při kterém se kotel u zábran zcela zaplnil. Velikonoční soutěž o 2 x 2 vstupenky na Jarní Kačery Jarní vydání festivalu Kačeři s koncerty známých kapel je již mnoho let tradicí. V pátek 26. dubna vystoupí v Březnici v kulturním domě dvě české legendy. Po pěti letech zahraje Mňága & Žďorp společně s premiérou v kulturním domě, ještě legendárnější příbramskou punkovou partou E!E. Velikonoční turné S Pomlázkou do Poga! v Plzni Společným jmenovatelem čtyřdenní šňůry se zastávkami ve velkých českých městech je pražská punk rocková kapela Přísun povolen. Na jejich turné je doprovází spřízněné skupiny, které v pátek 19. 4. 2019 dokázaly plzeňské publikum v Parlament Clubu náležitě rozehřát. Ze sedmého kola Múzy 2019 nečekaně postoupila kapela IDK Předposlední základní kolo Múzy 2019 v Divadle Pod lampou 18. 4. 2019 přineslo překvapení ve výroku poroty, která do semifinále poslala mladičkou skupinu IDK. V diváckém hlasování si vavříny odnesl Vulcano Band. V rámci turné Btfl15yrs zavítali The.Switch i do Plzně Kapela The.Switch vyrazila začátkem března na celorepublikové turné, které nese název BTFL15YRS. V rámci turné zavítali i v pátek 12. 4. do Plzně do Divadla Pod lampou. Dolany Fest plný skvělé muziky se blíží! Traktor, Doga, Komunál, Enola Gay a HaXna...tak zní nabitý line up prvního ročníku Dolany Festu.

Další pozvánky na akce

The Stringz - nadčasová crossover hudební show v Hradci Králové Excelentní muzikanti – piano, cello a housle a pořádná dávka emocí! Popová houslistka Lucie Klasek představila svůj nový hudební instrumentální projekt ostravskému publiku a míří do Hradce Králové. The Stringz zahrají ve čtvrtek 25. dubna v královehradecké PETROF Gallery. Dolany Fest plný skvělé muziky se blíží! Traktor, Doga, Komunál, Enola Gay a HaXna...tak zní nabitý line up prvního ročníku Dolany Festu. Předposlední postupové kolo Múzy 2019 odkryje pětici soutěžících skupin Sedmým kolem bude ve čtvrtek 18. 4. 2019 pokračovat osmidílný maratón základních hudebních soubojů amatérských kapel. Dnes budou plzeňské barvy obhajovat formace IDK a Vulcano Band. Koncertní šňůra S pomlázkou do Poga! bude mít i plzeňskou zastávku Velký pátek nadcházejících velikonočních svátků si budeme moci zpříjemnit návštěvou plzeňského Parlament Clubu. Na prknech tu 19. 4. 2019 vystoupí čtyři kapely v rámci šňůry s názvem S pomlázkou do Poga! Ve lnářském KD zahraje na Jarní Tour 2019 Harlej a Loco Loco Jarní šňůra známého Harleje s názvem Tour Jaro 2019 zavítá 20. 4. 2019 do lnářského Kulturního domu, kam si s sebou přivezou i LED projekci posouvající koncert do vyššího levelu. Kromě skvělé muziky tu na hosty čeká od 20:10 autogramiáda muzikantů a jen málo skalních fanoušků si domů neodnese podepsané foto či povedené selfíčko. Na celorepublikovém turné jim plné sály rozehřívá pražská kapela Loco Loco. Himl hergot donrvetr - Trautenberk se představí v Kovářově za podpory Cocotte minute. Krkonošské pohádky se zhmotní na kovářovském pódiu. Punkový festival Vyvrhells pro Kačenku je přesunutý do Saloonu Roudná Velký svátek punkerů a příznivců skvělé muziky vypukne v sobotu 20. 4. 2019 v plzeňském klubu Saloon Roudná. Během koncertů zde dojde na předání vybraných finančních příspěvků rodičům nemocné Kateřiny Podrázské, které dokázali nýřanští Vyvrhells nashromáždit v uplynulých měsících na jimi pořádaných akcích. Akce je přesunutá z dříve avizovaného Bílýho Medvěda do Saloonu Roudná a start punkového maratónu je plánovaný na 15:00 hodin.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz