ČLÁNKY SOUTĚŽE

OBĚŽNÁ DRÁHA 2017 Finalisté ve studiu 10. května 2017   (20:42)Již po šesté se 26. 5. v DK Milevsko uskuteční finále pěvecké soutěže Oběžná dráha

OBĚŽNÁ DRÁHA 2017  Finalisté ve studiu

Již po šesté se 26. 5. v DK Milevsko uskuteční finále pěvecké soutěže Oběžná dráha, která se zařadila mezi nejvyhledávanější pěvecké soutěže naší republiky.

Finalisté pěvecké soutěže se dva víkendy v dubnu a květnu připravovali ve studiu Lavadero muzikanta a producenta Jaromír Kašpara. Hlavní náplní byl výběr soutěžních písniček a jejich nahrávání. Z hlediska dramaturgie finálového večera se pak následně upravovala jejich délka tak, aby přesně zapadly do programu soutěže, který je zároveň hudebním představením pro diváky. Finále pěvecké soutěže Oběžná dráha se zúčastní jako každoročně 15 zpěváků z různých koutů naší republiky ve věku od 10 do 20 let. Jde opravdu o velké talenty, kteří jsou nejen pěvecky dobře vybaveni, ale je mezi nimi mnoho osobností, které se v budoucnu klidně mohou stát součástí naší hudební scény. Loňského finále se například účastnili Hynek a Patrik Hradecký, kteří v tomto roce budou vydávat své vlastní CD s autorskou tvorbou. Mezi jejich první hity patří písnička Léto, jak má být.

 

Již po šesté se 26. 5. v DK Milevsko …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Finalisté soutěže
 
1. Daniela Vítková 18 let Praha
2. Kristina Vasileska 16 let Praha
3. Sabina Pletanová 13 let Praha
4. Petr Obdržálek 18 let Domažlice
5. Nicol Svobodová 10 let Praha
6. Lucie Šreinová 14 let Loket
7. Lucie Lexová 13 let České Budějovice
8. Karolína Anna Bokstefflová 11 let Praha
9. Michaela Mužíková 10 let Neveklov
10. Jana Nováková 13 let Klášterec nad Ohří
11. Matyáš Cahák 13 let Lišov
12. Klára Brožová 17 let Milevsko
13. Eliška Kotlínová 14 let Vodňany
14. Antonín Vavruška 12 let Vodňany
15. Carmen Sarojanová 14 let Kuřim
 

Finalisté soutěže
 
1. Daniela Vítková …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autor:foto:     Jaromír KašparDalší články žánrů Disco, Folk, Pop, Rock

Lordi rozpálí Pekelný ostrov 2019! Hard rock heavy metalové peklo ukáže svou pravou tvář. V příštím roce totiž na tento pekelně dobrý festival zavítají legendární finští Lordi! Sine Krucipüsk Nihil Kultovní liberecká skupina Krucipüsk zahájila podzimní turné a 10. listopadu se tak uskutečnil v pořadí druhý koncert v řadě a to v KD Vltava v Českých Budějovicích. Tour nese název podle jedenáctého studiového alba Sine Amore Nihil ( Bez lásky není nic ), které spatřilo světlo světa v listopadu loňského roku. Celý večer rock 'n' roll aneb legendární Brutus v KD Svrčovec! Oujééé! Proto neváhejte, opusťte všechny Hospody hospody a restaurace a doražte do KD Svrčovec, kde vám jistě někdo řekne: „Pojď tančit“, zpříjemníte si čekání na Čas vánoční a bude Celý večer rock 'n' roll !!! Minifestival 100% Tolerance představil čtyři kapely Hospůdka Na Růžku v Komárově hostila letos již podruhé úspěšnou akci, na které se v sobotu 10. 11. 2018 předvedly kapely několika hudebních žánrů. Krásná novinka od skupiny HEX, písnička Srdce vás dostane Skupina HEX má nové Srdce. To je název aktuálního singlu a nového videoklipu oblíbené bratislavské kapely. Skvělý text přetavila skupina do silného a emotivního klipu, ve kterém účinkuje jen zpěvák, autor hudby a producent HEXu Peter „Ďuďo“ Dudák. Keks opět po roce v Kovářově. KD Kovářov v rámci tradice představí skupinu Keks. Chinaski zmenší festivalovou show a vyrazí s ní do Lnář Podzimní turné jedné z nejpopulárnější českých skupin Chinaski bude v několika ohledech speciální.

Další pozvánky na akce

Lordi rozpálí Pekelný ostrov 2019! Hard rock heavy metalové peklo ukáže svou pravou tvář. V příštím roce totiž na tento pekelně dobrý festival zavítají legendární finští Lordi! Křest nového alba Zvrácené umění od kapely Morrigan se blíží Na 1.12. je naplánován křest alba Zvrácené umění na již tradičním 10. ročníku Crucifixion festu, který se uskuteční v plzeňském klubu Parlament. Dále zde vystoupí skupina Et Moriemur, kterou asi netřeba plzeňským fans představovat, a těleso Middledark, které v současné době připravuje své nové EP. Celý večer rock 'n' roll aneb legendární Brutus v KD Svrčovec! Oujééé! Proto neváhejte, opusťte všechny Hospody hospody a restaurace a doražte do KD Svrčovec, kde vám jistě někdo řekne: „Pojď tančit“, zpříjemníte si čekání na Čas vánoční a bude Celý večer rock 'n' roll !!! Trojice milovaných metalcore kapel na konci listopadu v Praze! AUGUST BURNS RED + WAGE WAR + BETRAYING THE MARTYRS 25.11.2018 – PRAHA – PALÁC AKROPOLIS Keks opět po roce v Kovářově. KD Kovářov v rámci tradice představí skupinu Keks. Chinaski zmenší festivalovou show a vyrazí s ní do Lnář Podzimní turné jedné z nejpopulárnější českých skupin Chinaski bude v několika ohledech speciální. Excalibur a Roxor aneb pravý mikulášský heavy metalový mazec v Božkově Potěšit metalová srdce přijede do Hospody Pod Kopcem v Božkově nymburská hard and heavy metalová skupina Roxor a heavymetalový Excalibur. Bez přehánění bude tento večer pořááádnou mikulášskou nadílkou s pekelným nářezem. Co vám budeme povídat… Zkrátka to bude mazec, na kterém žádný nejen západočeský fanoušek skvělé metalové muziky nesmí chybět !!!
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz