ČLÁNKY SOUTĚŽE

OBĚŽNÁ DRÁHA 2017 Finalisté ve studiu 10. května 2017   (20:42)Již po šesté se 26. 5. v DK Milevsko uskuteční finále pěvecké soutěže Oběžná dráha

OBĚŽNÁ DRÁHA 2017  Finalisté ve studiu

Již po šesté se 26. 5. v DK Milevsko uskuteční finále pěvecké soutěže Oběžná dráha, která se zařadila mezi nejvyhledávanější pěvecké soutěže naší republiky.

Finalisté pěvecké soutěže se dva víkendy v dubnu a květnu připravovali ve studiu Lavadero muzikanta a producenta Jaromír Kašpara. Hlavní náplní byl výběr soutěžních písniček a jejich nahrávání. Z hlediska dramaturgie finálového večera se pak následně upravovala jejich délka tak, aby přesně zapadly do programu soutěže, který je zároveň hudebním představením pro diváky. Finále pěvecké soutěže Oběžná dráha se zúčastní jako každoročně 15 zpěváků z různých koutů naší republiky ve věku od 10 do 20 let. Jde opravdu o velké talenty, kteří jsou nejen pěvecky dobře vybaveni, ale je mezi nimi mnoho osobností, které se v budoucnu klidně mohou stát součástí naší hudební scény. Loňského finále se například účastnili Hynek a Patrik Hradecký, kteří v tomto roce budou vydávat své vlastní CD s autorskou tvorbou. Mezi jejich první hity patří písnička Léto, jak má být.

 

Již po šesté se 26. 5. v DK Milevsko …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Finalisté soutěže
 
1. Daniela Vítková 18 let Praha
2. Kristina Vasileska 16 let Praha
3. Sabina Pletanová 13 let Praha
4. Petr Obdržálek 18 let Domažlice
5. Nicol Svobodová 10 let Praha
6. Lucie Šreinová 14 let Loket
7. Lucie Lexová 13 let České Budějovice
8. Karolína Anna Bokstefflová 11 let Praha
9. Michaela Mužíková 10 let Neveklov
10. Jana Nováková 13 let Klášterec nad Ohří
11. Matyáš Cahák 13 let Lišov
12. Klára Brožová 17 let Milevsko
13. Eliška Kotlínová 14 let Vodňany
14. Antonín Vavruška 12 let Vodňany
15. Carmen Sarojanová 14 let Kuřim
 

Finalisté soutěže
 
1. Daniela Vítková …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autor:foto:     Jaromír KašparDalší články žánrů Disco, Folk, Pop, Rock

The Neighbourhood se vrací do Prahy Americká pop-rocková skupina The Neighbourhood během svého Evropského turné nevynechá Prahy. Bude se tak vracet po tříleté pauze a představí se 6. února 2019 ve Foru Karlín. Traktor odkryje svou šachovou partii na velkolepém turné Šachoffnice tour 2019! Že už se teď těšíte? To my samozřejmě také! Tak si pojďte zkrátit odpočítávání dnů v kalendáři poslechem nových alb Traktoru i Forrest Jump a pak vyražte zažít atmosféru těchto jedinečných koncertů live. Návrat Ci5 do Runwaye slavil úspěch Po 17. letech se plzeňská Ci5 vrátila na prkna plzeňského klubu Runway. Páteční akce 18. 1. 2019 měla u publika ohlas, stejně tak jako vystoupení hosta večera – metalové skupiny Hi-Fly. Britští “indie-rock heroes” Razorlight poprvé v České republice! Britská kapela Razorlight, jedna z předních indie rockových kytarovek první dekády 21. století, vystoupí poprvé v České republice. 7. února 2019 v pražském Lucerna Music Baru představí naživo novou desku Olympus Sleeping, která vychází po dlouhých deseti letech letos 26. října. Razorlight (UK) 7. února 2019, 20.00, Lucerna Music Bar, Praha Vstupenky: od 26. října, 10.00, v sítích GoOut a Ticketportal Muzikál Matúš Čák Trenčiansky má novoroční překvapení, pokud si koupíte tři vstupenky, čtvrtou dostanete zdarma Příběh plný radosti, nenávisti, zlosti, smutku a lásky. To je muzikál Matúš Čák Trenčiansky, který se hraje od září v divadle Wüstenrot v Dome odborov Istropolis v Bratislavě. Historický příběh jednoho z nejznámějších středověkých velmožů z pera Ľuba Horňáka a Doda Gombára teď pojede za svými fanoušky. Michal Prokop prozradil, jaká je jeho nejoblíbenější písnička. Zazněla i na koncertě v Divadle Pod čarou. Starší i mladší generace fanoušků a posluchačů si nenechala ujít koncert Michala Prokopa a skupiny Framus Five, který se konal v pátek 18. ledna v Divadle Pod čarou v Písku. Jedinečné turné skupin Arzén a Čechomor startuje 1. března v bratislavské Hant Aréně Dvě oslavy dvou výročí! Tak bude vypadat společné turné oblíbených skupin Čechomor a Arzén! Česká skupina Čechomor je na scéně 30 let, slovenská kapela Arzén 35 a umí to patřičně roztočit.

Další pozvánky na akce

Budějčáci do Fabriky! Marked As An Enemy vás už 25.1.2019 zvou na narozeninovou párty Punkový festival Úmrtí Sida fest se pyšní pořadovým číslem 16 Velký den pro příznivce punkové muziky nastane v sobotu 2. 2. 2019. V plzeňském klubu Bílej Medvěd proběhne již 16. ročník hudebního festivalu k uctění památky Sida Viciouse. Kromě známých jmen z naší scény zahraje i anglická legenda 999. Traktor odkryje svou šachovou partii na velkolepém turné Šachoffnice tour 2019! Že už se teď těšíte? To my samozřejmě také! Tak si pojďte zkrátit odpočítávání dnů v kalendáři poslechem nových alb Traktoru i Forrest Jump a pak vyražte zažít atmosféru těchto jedinečných koncertů live. Britští “indie-rock heroes” Razorlight poprvé v České republice! Britská kapela Razorlight, jedna z předních indie rockových kytarovek první dekády 21. století, vystoupí poprvé v České republice. 7. února 2019 v pražském Lucerna Music Baru představí naživo novou desku Olympus Sleeping, která vychází po dlouhých deseti letech letos 26. října. Razorlight (UK) 7. února 2019, 20.00, Lucerna Music Bar, Praha Vstupenky: od 26. října, 10.00, v sítích GoOut a Ticketportal Světová megastar Ed Sheeran prodala v Praze přes 100 000 vstupenek! Lístky zbývají už pouze na druhé vystoupení. Nejprodávanější hudební umělec planety Ed Sheeran potvrzuje i v Praze, že jeho živé koncerty patří mezi celosvětově nejžádanější akce. Nejen, že se kvůli velkému zájmu musel přidávat druhý koncert, ale nyní prodeje obou vystoupení v pražských Letňanech překonaly magickou hranici 100 000 prodaných vstupenek. Lístky jsou nyní k dispozici už pouze na vystoupení 8. července 2019 a pořadatelé doporučují s nákupem neotálet. Předprodej vstupenek a všechny informace návštěvníci najdou na www.edsheeran.cz. Koncert pořádá agentura Charmenko CZ. Uvidíme se na baru tour 2019 Od 16. února 2019 vyjíždí formace čtyř kapel spolu se speciálními hosty na turné po republice. Tom Odell se vrací do Prahy Anglický lamač dívčích srdcí vyrazil na další evropské turné a ani tentorkát nevynechá Prahu. Za poslední 2 roky se do hlavního města vrací již potřetí a není vůbec divu, že si české fanoušky oblíbil.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz