ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Události, pozvánky na akce739 událostí

Oscarový skladatel Nicola Piovani poprvé v České republice! 4. června 2017   (19:35)SOUNDTRACK Poděbrady 2017 Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií

Oscarový skladatel Nicola Piovani poprvé v České republice!

Jedním z vrcholů programu Mezinárodního festivalu filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady bude česká premiéra koncertu legendárního Oscarem oceněného italského skladatele Nicoly Piovaniho, který vystoupí poprvé v České republice s výběrem hudby ze svých nejúspěšnějších filmů.
 
Skladatel, který skládal mimo jiné pro slavného režiséra Federica Felliniho vystoupí s Filharmonií Hradec Králové v sobotu 26. 8. 2017 ve 21.00 hodin.
 
Budete mít jedinečnou příležitost poslechnout si živé provedení melodií nejen z filmu Život je krásný režiséra Roberta Benigniho, za který tuto prestižní cenu získal, ale uslyšíme také skladby z Dobré ráno, Babylone bratří Tavianů, Pinocchio opět Roberta Benigniho nebo Ginger a Fred Federica Felliniho.
 
Vstupenky na koncert jsou k dispozici v síti Ticketlive.

Jedním z vrcholů programu Mezinárodního …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Lázeňské město Poděbrady bude Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK hostit ve dnech 24. – 27. 8. 2017. Festival nabídne unikátní interaktivní zážitek pro celé rodiny - kombinaci hudby a moderních technologií.
 
Festival navazuje na loňský festivalový trailer, který proběhl 27. 8. 2016 a v jediném dni ho navštívilo přes 15.000 návštěvníků. První oficiální ročník by tak rád navázal na úspěšný start z minulého roku.
 
Svou novou koncepcí cílí na návštěvníky všech generací – od dětí přes teenagery až po zralé publikum. Pro návštěvníky bude k dispozici také bohatý bezplatný kulturní a společenský program, který vytvoří ten pravý festivalový zážitek a oživí celé město.
 
Partnery festivalu SOUNDTRACK Poděbrady jsou město Poděbrady, Středočeský kraj a AUDI. Oficiálním golfovým hřištěm je Golf Club Poděbrady. O ubytování bude postaráno ve festivalovém hotelu Lázně Felicitas a v síti hotelů Vienna House Czech Republic. Festivalovým kolem je kolo SCOTT.
 
Hlavním mediálním partnerem je Česká televize. Mediálními partnery jsou dále Český Rozhlas, Seznam.cz, ČSFD.

Lázeňské město Poděbrady bude Mezinárodní …

zdroj:Tisková zprávaDalší události, pozvánky na akce, tiskovky

Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz