ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Události, pozvánky na akce688 událostí

Our Last Night zveřejnili zastávky podzimního evropského turné! 7. června 2017   (16:38)Americká post-hardcorová kapela Our Last Night, která je v České republice víc a víc oblíbená, zveřejnila zastávky svého podzimního evropského turné. Praha nebude chybět!

Our Last Night zveřejnili zastávky podzimního evropského turné!

Our Last Night je čtyřčlenná kapela z amerického Hollisu tvořená z bratrů Wentworthových, Woodyho, alias Alexe Woodrowa, a Tima Molloyho. Tato skupina zaujala své posluchače nejprve předělávkami známých písní. "Zcoverovali" písně od interpretů jako jsou: Imagine Dragons, Miley Cyrus nebo Taylor Swift. A měli s nimi úspěch.
OLN mají na svém kontě již 5 studiových alb, několik EP a nespočet coverů. I když si kluci jedou svoji tvorbu, na předělávky, které jim pomohly k tomu, aby byli tam, kde jsou teď, rozhodně nezapomínají.


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Kapela v České republice odehrála již několik koncertů a klub, v němž hrají, se každoročně zvětšuje. Poslední vystoupení, které u nás Our Last Night odehráli, bylo na loňském ročníku festivalu Rock for People, kde patřili k headlinerům.
Ani letos Our Last Night Čechy nevynechají. Po létě, které je pro ně ve znamení Vans Warped tour po Americe, zavítají do Evropy. Turné začíná 6.10.2017 v Německu a končí 19.11.2017 v Rusku. U nás vystoupí v druhé polovině turné, a to 4.11.2017 v pražském klubu Meet Factory (vstupenky k dispozici ZDE!)

Jako support si s sebou Our Last Night přivezou kapely Bless The Fall a The Color Morale. Na vybraných zastávkách vystoupí také New Volume.

A abyste si čekání na pražský koncert zkrátili, můžete si pustit jejich nový videoklip k singlu Tongue Tied, který byl zveřejněný včera!


autoři:text:     Monika Pokorná
foto:     https://www.facebook.com/ourlastnightbandDalší události, pozvánky na akce

Lucie Bílá zavítá 2. března do Příbrami Chcete darovat nejbližším skvělý hudební zážitek? Nadělte jim pod stromeček Lucii Bílou. Nevíš co se sobotou? Honem do Divadelky na punk-rockovej večírek! Honem a Civilní Obrana vystoupí v sobotu 16. 12. v píseckém Music clubu Divadelka. Horkýže Slíže v Depu 2015 Plzeň Předposlední zastávkou turné „25 let tour“ se stane 12. a 13. 12. 2017 plzeňské Depo 2015. Jako hosté vystoupí zakázanÝ ovoce a Mean Messiah, které se slovenskou kapelou celou dlouhou šňůru jedou. Jesus Advent Rock'n'roll! Alias pořádná RAK ŠAU! 16.12. v Modré Vopici v Praze vystoupí kapely Crossroads banD, Souboj s pamětí a Blek Defekt. Rockové Vánoce - Úmyslovice vol.8 V pořadí již osmý ročník Rockových Vánoc v Úmyslovicích. Pearl Jam zahrají v červenci 2018 v Praze Pearl Jam oznámili letní termíny svého evropského turné 2018. To zahrnuje i pražskou O2 arenu Ostravský koncert Scorpions byl přeložen na červen 2018 Scorpions byli nuceni na svém současném Crazy World European Tour přeložit 3 koncerty. Jedním z nich byl i ten český Faust se naposledy v tomto roce objeví v RockOpeře Praha! Faust, 15. 12. 2017, naposledy v tomto roce, rockový nářez, RockOpera Praha Five Finger Death Punch si pohráli se songem od The Offspring Pětiprsťáci vytvořili cover songu Gone Away. Kreator se ujmou postu headlinera na Ostravě v plamenech Jedno z velkých jmen světového thrash metalu zamíří do Ostravy
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2017 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz