ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Události, pozvánky na akce566 událostí

Our Last Night zveřejnili zastávky podzimního evropského turné! 7. června 2017   (16:38)Americká post-hardcorová kapela Our Last Night, která je v České republice víc a víc oblíbená, zveřejnila zastávky svého podzimního evropského turné. Praha nebude chybět!

Our Last Night zveřejnili zastávky podzimního evropského turné!

Our Last Night je čtyřčlenná kapela z amerického Hollisu tvořená z bratrů Wentworthových, Woodyho, alias Alexe Woodrowa, a Tima Molloyho. Tato skupina zaujala své posluchače nejprve předělávkami známých písní. "Zcoverovali" písně od interpretů jako jsou: Imagine Dragons, Miley Cyrus nebo Taylor Swift. A měli s nimi úspěch.
OLN mají na svém kontě již 5 studiových alb, několik EP a nespočet coverů. I když si kluci jedou svoji tvorbu, na předělávky, které jim pomohly k tomu, aby byli tam, kde jsou teď, rozhodně nezapomínají.


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Kapela v České republice odehrála již několik koncertů a klub, v němž hrají, se každoročně zvětšuje. Poslední vystoupení, které u nás Our Last Night odehráli, bylo na loňském ročníku festivalu Rock for People, kde patřili k headlinerům.
Ani letos Our Last Night Čechy nevynechají. Po létě, které je pro ně ve znamení Vans Warped tour po Americe, zavítají do Evropy. Turné začíná 6.10.2017 v Německu a končí 19.11.2017 v Rusku. U nás vystoupí v druhé polovině turné, a to 4.11.2017 v pražském klubu Meet Factory (vstupenky k dispozici ZDE!)

Jako support si s sebou Our Last Night přivezou kapely Bless The Fall a The Color Morale. Na vybraných zastávkách vystoupí také New Volume.

A abyste si čekání na pražský koncert zkrátili, můžete si pustit jejich nový videoklip k singlu Tongue Tied, který byl zveřejněný včera!


autoři:text:     Monika Pokorná
foto:     https://www.facebook.com/ourlastnightbandPartneři portálu
Rock Rádio Příbram.cz ATTACKER of music
2016 ....... 2017 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz