ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Our Last Night zveřejnili zastávky podzimního evropského turné! 7. června 2017   (16:38)Americká post-hardcorová kapela Our Last Night, která je v České republice víc a víc oblíbená, zveřejnila zastávky svého podzimního evropského turné. Praha nebude chybět!

Our Last Night zveřejnili zastávky podzimního evropského turné!

Our Last Night je čtyřčlenná kapela z amerického Hollisu tvořená z bratrů Wentworthových, Woodyho, alias Alexe Woodrowa, a Tima Molloyho. Tato skupina zaujala své posluchače nejprve předělávkami známých písní. "Zcoverovali" písně od interpretů jako jsou: Imagine Dragons, Miley Cyrus nebo Taylor Swift. A měli s nimi úspěch.
OLN mají na svém kontě již 5 studiových alb, několik EP a nespočet coverů. I když si kluci jedou svoji tvorbu, na předělávky, které jim pomohly k tomu, aby byli tam, kde jsou teď, rozhodně nezapomínají.


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Kapela v České republice odehrála již několik koncertů a klub, v němž hrají, se každoročně zvětšuje. Poslední vystoupení, které u nás Our Last Night odehráli, bylo na loňském ročníku festivalu Rock for People, kde patřili k headlinerům.
Ani letos Our Last Night Čechy nevynechají. Po létě, které je pro ně ve znamení Vans Warped tour po Americe, zavítají do Evropy. Turné začíná 6.10.2017 v Německu a končí 19.11.2017 v Rusku. U nás vystoupí v druhé polovině turné, a to 4.11.2017 v pražském klubu Meet Factory (vstupenky k dispozici ZDE!)

Jako support si s sebou Our Last Night přivezou kapely Bless The Fall a The Color Morale. Na vybraných zastávkách vystoupí také New Volume.

A abyste si čekání na pražský koncert zkrátili, můžete si pustit jejich nový videoklip k singlu Tongue Tied, který byl zveřejněný včera!


autoři:text:     Monika Pokorná
foto:     https://www.facebook.com/ourlastnightbandDalší pozvánky na akce

Žižkovská Noc ovládne Prahu Blíží se nejdelší noc, jaká může před přechodem na letní čas nastat. Poprvé po celé tři dny a noci bude Žižkovská Noc vstupovat do hospod, klubů a divadel na Žižkově, v blízkých Holešovicích a na Vinohradech. Bohatý a pestrý program pojme do sebe tuzemské a zahraniční hudebníky, progresivní divadlo i nejlepší současnou literaturu. Civilní Obrana bude opět v Praze Civilní Obrana v rámci jarního turné zavítá do RockCafé na Národní třídě, kde hrála naposledy koncem roku 2017 Album na míru letošnímu létu chystá křest IDIO&IDIO vydávají barvami sálající nové album - přinášíme recenzi Pilsen Easter Night aneb pojďme zažít metalové Velikonoce v Buena Vista Clubu Plzeň Pilsen Easter Night – Velikonoce tak trochu jinak S novým klipem Pipes and Pints pomáhalo více než 200 fanoušků 13. 3. ve 13:13 kapela Pipes and Pints zveřejnila nový singl "Dark into the Night". Do tvorby doprovodného lyric videa se zapojilo přes 200 fanoušků a kamarádů ze všech koutů světa. Všichni už netrpělivě očekávají dubnový návrat na podia, se startem v Praze a Brně. Kapela zároveň předstauje nový zvuk, ve kterém můžete slyšet banjo a vlivy country music. Julien Baker přijede poprvé do Prahy s velice osobní zpovědí Mladičká písničkářka z Memphisu Julien Baker se poprvé chystá do České republiky. Její sametový hlas rozezní experimentální prostor NoD 14. září 2018. Večer bude otevírat country zpěvačka Becca Mancari. Vstupenky za 390 Kč budou v prodeji od pátku 16. března v 10:00 na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro. .. Singer-songwriter from Memphis Julien Baker is coming to Prague for the first time. Her tender voice will resonate through NoD on September 14th 2018. A country singer Becca Mancari to open the evening. Tickets are available from Friday, March 16th (10 am) via fource.cz, GoOut.cz and Ticketpro. V Divadle pod lampou proběhne 3. kolo Múzy 2018 Ve čtvrtek 22. 3. 2018 se na prknech plzeňského klubu utkají 4 kapely o postupové místo ve výběrové soutěži Múza 2018. O Velikonocích bude v LD Staňkov „Trautenberkovo“, jako host vystoupí Aušus V sobotu 31. 3. rozjede Trautenberk a Aušus svůj Velikonoční bigbít ve Staňkově! Visací Zámek a Znouzectnost rozvíří punkové vody ve Svrčovci! Punkové království 30. 3. 2018 v KD Svrčovec! Limetal, Kapriola a Elegie rock v KD Mrákov? To bude nářez! Limetal dorazí 24. 3. 2018 do KD Mrákov. Přiveze i úvodní píseň z filmu Špindl nebo scénu, kterou mu navrhoval tým od kapely Kabát. Jako hosté vystoupí Kapriola a Elegie rock.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz