ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

PašaFest bude letos opět bez bariér! 11. července 2017   (16:40)vystoupí Peshata, Volant, Five O´ clock Tea, Vasilův Rubáš a mnoho dalších...

PašaFest bude letos opět bez bariér!

Hledáte festival, kde se rodinná atmosféra snoubí s dobrou hudební produkcí, festival, který je organizován především srdcem a bezmeznou láskou k muzice? Dovolte, abych vám představila PašaFest

V pátek 11. srpna 2017 opět ožije fotbalové hřiště u městyse Stádlec (hledej ho kousek od Tábora) hudbou a tancem. Koná se zde již osmý ročník festivalu Pašafest, letos již potřetí bez bariér.
Malebný areál plný zeleně láká nejen na příjemnou atmosféru, sportovní vyžití v podobě nohejbalu, nebo stolního fotbálku, ale především na pořádnou nálož kvalitního punku, rocku, skáčka, nebo reggae. Na své si přijdou i příznivci techna, jungle, nebo D. n. B. To vše jen pár metrů od sebe na dvou pódiích, až do neděle.

A na jaké interprety se můžeme letos těšit?

Hledáte festival, kde se …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Five O´clock Tea nám pohladí nejen sluchový aparát, ale i naše dušička bude nakrmena díky skvělým textům v našem mateřském jazyce. Tahle šestičlenná energická partička, v čele se sympatickou Markét, totiž umí fanouškům připravit perfektní atmosféru. 5OT mají za sebou jarní tour – To dobrý je v nás, kde představovali  songy ze stejnojmenného alba, které vyšlo loni na podzim. Teď se rozhodli nové písně provětrat na mnoha akcích pod širým nebem a jsem si jistá, že jejich koncert bude zážitek. Zdali i na Pašafestu vsadí na songy z nové desky nebo si sborově zazpíváme starší hity jako Helmut, Slunovrat, či Poker fake se nechme překvapit. V obou případech to bude stát za to. 

Peshata, aneb zoopunková legenda to nebude mít daleko. Pochází z nedalekého Tábora a jejich parádní show, se spoustou dechových aranží v peckách jako Akvarista, Ajťáci a mnoho dalších si můžete užít letos na Pašafestu, stejně jako další táborské seskupení DON-KEY, které je punk rockovým projektem členů kapel Peshata, Jaxvině, Gangsta ska, Bastards way a Silver colt.

Volant je další skvělou volbou pořadatelů. Až se areálem rozezní  „Točte se pankáčové“ jsem si jistá, že se dají do tance nejen příznivci tohoto ska-punk rocku se specifickým humorem a saxofonem, ale i všichni ostatní přihlížející. Písně jako Až vypiju toho tolik, Pan Zdeněk hulí trávu, nebo Fuck the Law prostě nestárnou. A ani po téměř 20ti letech hraní, fanoušky nebo kapelu neomrzely, ba naopak. Pódium si užívají na dvě stě procent a fanoušci pokaždé odchází nabití pozitivní energií.

Z Prahy dovalí i další punkáči, duo které si říká Vasilův Rubáš. Svoje debutové album s názvem Konec světa vydali v roce 2012, a jelikož konec světa nenastal, pokračují tématicky albem "Nebyl, ale", které pokřtili loni v prosinci.

Dorazí i písečáci! A to v zastoupení kapely Jablko Znetvořené Lidským Faktorem. Na původ názvu kapely se kluků můžete zeptat,třeba po koncertě na baru. JZLF sebou zajisté přivezou svůj vytříbený repertoár, kterej si rozhodně nebere servítky. Song Nesnáším svýho psa, můžou kluci na své rodné půdě už považovat za legendární, ale umí i překvapit výbornou interpretací světových melodií, jejichž rytmus nenechá nikoho pod podiem jen tak v klidu stát.  

A velkým lákadlem bude návštěva přespolní kapely Big Famili, která svými reggae rytmy, dovezenými až z Francie přesvěčí, že je svět moc krásný místo a hudba prostě spojuje. Stejně jako další vyznavači reggae, jamajsko-čeští hoši SWAMP SAFARI SOUND SYSTEM.

Five O´clock Tea nám pohladí nejen sluchový …
Aktuality můžete sledovat na FB stránkách PašaFestu.
https://www.facebook.com/pasafest/?fref=ts

 
Je  znát, že organizátor Zdeněk Pařík, alias Paša, je srdcař, což dokázal i minulý ročník, kdy zde nechal pokřtít svou dceru Vandu, kým jiným, než headlinerem minulého ročníku -  Vilémem Čokem.

Pašafestu přejeme, aby se letošní ročník vydařil a čtenáře MusicGate budeme jistě informovat. 


autoři:text:     Lenka Hlavičková
foto:     PašaFestDalší pozvánky na akce

Žižkovská noc ovládne Prahu Blíží se nejdelší noc, jaká může před přechodem na letní čas nastat. Poprvé po celé tři dny a noci bude Žižkovská Noc vstupovat do hospod, klubů a divadel na Žižkově blízkých Holešovicích a Vinohradech. Bohatý a pestrý program pojme do sebe tuzemské a zahraniční hudebníky, progresivní divadlo i nejlepší současnou literaturu. Civilní Obrana bude opět v Praze Civilní Obrana v rámci jarního turné zavítá do RockCafé na Národní třídě, kde hrála naposledy koncem roku 2017 Album na míru letošnímu létu chystá křest IDIO&IDIO vydávají barvami sálající nové album - přinášíme recenzi Pilsen Easter Night aneb pojďme zažít metalové Velikonoce v Buena Vista Clubu Plzeň Pilsen Easter Night – Velikonoce tak trochu jinak S novým klipem Pipes and Pints pomáhalo více než 200 fanoušků 13. 3. ve 13:13 kapela Pipes and Pints zveřejnila nový singl "Dark into the Night". Do tvorby doprovodného lyric videa se zapojilo přes 200 fanoušků a kamarádů ze všech koutů světa. Všichni už netrpělivě očekávají dubnový návrat na podia, se startem v Praze a Brně. Kapela zároveň předstauje nový zvuk, ve kterém můžete slyšet banjo a vlivy country music. V Divadle Pod lampou proběhne 3. kolo Múzy 2018 Ve čtvrtek 22. 3. 2018 se na prknech plzeňského klubu utkají 4 kapely o postupové místo ve výběrové soutěži Múza 2018 O Velikonocích bude v LD Staňkov „Trautenberkovo“, jako host vystoupí Aušus V sobotu 31. 3. rozjede Trautenberk a Aušus svůj Velikonoční bigbít ve Staňkově! Visací Zámek a Znouzectnost rozvíří punkové vody ve Svrčovci! Punkové království 30. 3. 2018 v KD Svrčovec! Limetal, Kapriola a Elegie rock v KD Mrákov? To bude nářez! Limetal dorazí 24. 3. 2018 do KD Mrákov. Přiveze i úvodní píseň z filmu Špindl nebo scénu, kterou mu navrhoval tým od kapely Kabát. Jako hosté vystoupí Kapriola a Elegie rock. Brooklynský vrah přijede do Uhelny. Horror, porno, pot, pořádný ranec drog, šílenství zralé k léčení, i tak si leckdo představuje brooklynského řezníka Necra. Toto jsou jen skutečná synonyma většiny skalních fanoušků pořádného horror rapu.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz