ČLÁNKY SOUTĚŽE

Pekelný Ostrov 2017 a ohlédnutí za loňským rokem této akce 3. května 2017   (07:00)Pekelný Ostrov Holýšov 2017, rockový open air

Pekelný Ostrov 2017 a ohlédnutí za loňským rokem této akce

Vlaďka Votrubová


Jak už bývá v červenci zvykem, i v letošním roce proběhne rockový open air Pekelný Ostrov 2017, který je řazen k nejlepším rockovým festivalům v západních Čechách. Festival se bude konat 6. – 8. 7. 2017 v Holýšově. Nedočkaví fanoušci mohou na tuto akci dorazit už 6. 7.,kdy proběhne Warm-up párty. Hlavní hvězdou Pekelného Ostrova 2017 budou v sobotu legendární The SWEET. Na tomto jedinečném festivalu mohou návštěvníci dále vidět a slyšet kapely Trautenberk, Harlej, Dymytry, Olympic, Rybičky 48, Walda Gang, Dogu, Krucipüsk, Vypsanou Fixu, Iné Kafe, Jaroslava Uhlíře, Katapult, Davida Kollera, Metalindu, Alkehol, Komunál, Traktor, Interloud, Septic People, Doctor P.P. a další. Kromě skvělé muziky nabízí areál open airu také dvě scény, velkoplošnou obrazovku, festivalové parkoviště, stanové městečko, V.I.P. zónu, pohodlné a příjemné zázemí včetně možnosti dobíjení telefonu, úschovnu cenností, dostatek místa k posezení, dobré občerstvení, soutěže o ceny, bohatý doprovodný program a řadu dalších možností. Mimo jiné se už tradičně Pekelný Ostrov zapojuje do projektu ČISTÝ FESTIVAL, jehož součástí je i takzvaná REC. stage.

Jak už bývá v červenci zvykem, i …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
A teď už je čas ohlédnout se za loňským rokem tohoto rockového festivalu. Byl čtvrteční podvečer 7. 7. 2016, slunce pomalu zapadalo a první návštěvníci, kteří přijeli na rockový festival Pekelný Ostrov 2016 do Holýšova, obsadili přilehlá parkoviště. Ve stanovém městečku rozbalili svá dočasná obydlí a společně s ostatními  zamířili k branám festivalu, kde startoval zahajovací Warm-up vystoupením kapel Metallica Revival Beroun a Kabát Revival Plzeň. Pro již tak početné publikum servílovaly skupiny léty prověřené hity.
 

A teď už je čas ohlédnout se za loňským rokem …
Po čtvrtečním Warm-upu nás čekala páteční „nálož“ skvělé muziky v podání kapel Arakain, Komunál, Iné Kafe, Rybičky 48, Chinaski, Škwor a dalších. Publikum si tyto hudební lahůdky užívalo, z kapel sálala neskutečná energie a celá atmosféra pátečního letního dne byla skvělá. 

Po čtvrtečním Warm-upu nás čekala páteční …
Byla tu sobota a organizátoři jednoho z největších západočeských rockových festivalů přidávali další parkovací plochu, protože na zúčastněné skupiny dorazil rekordní počet návštěvníků. Přišli si poslechnout Traktor, Debill Heads, Citron, Tři Sestry, Alkehol, Harlej, Turbo  a další  skvělé  kapely. Sobotním překvapením „open airu“ bylo vystoupení klatovské party Trautenberk. Hlavní hvězdou celého festivalu byla skotská rocková legenda Nazareth.   

Byla tu sobota a organizátoři jednoho z …
Atmosféra Pekelného Ostrova 2016 byla úplně skvělá. Spojení výborných kapel a super organizace vyvolalo v návštěvnících nezapomenutelný zážitek! 
 
Poděkování patří především pořadatelům akce, ale také všem sponzorům a ROCK RÁDIU, které bylo mediálním partnerem.
 
Nezbývá, než se společně s Vámi těšit na letošní ročník. Nenechme si ho ujít!!!

http://www.pekelnyostrov.cz/
https://www.vstupenkovna.cz/pekelny-ostrov-2017/

 


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.


Vlaďka Votrubová 62 fotografií v galerii


autoři:text:     Pavel Macán, Vlaďka Votrubová
foto:     Vlaďka VotrubováDalší články žánrů Metal, Punk (rock), Rock

Three Days Grace si po roce přijeli znovu podmanit Prahu Malou sportovní halu osvítila světla a rozechvěla hudba kanadské rockové kapely Three Days Grace, která se vrátila do Prahy představit nové album Outsider. S sebou přivezla jako support heavy metalovou skupinu z Los Angeles - Bad Wolves. Black Stone Cherry s Monster Truck zahrají v listopadu v Lucerna Music baru Americká hardrocková kapela Black Stone Cherry přijede do Prahy s novým albem Family Tree, které vychází 20. dubna 2018 na Mascot Records. Way to a Klokain rozezní plzeňský music bar Anděl Plzeňská skupina Way to slaví své první narozeniny v nové sestavě. Dárek k tomuto výročí však dá tahle parta svým fanouškům. Tím máme samozřejmě na mysli společný koncert oslavenců Way to a skupiny Klokain. Dvě maďarské kapely nabité folk punkovou energií vystoupí na podzim v Praze Folkpunk nejvyšší kvality dovezou do Prahy nejprve Paddy and The Rats (24. října v Lucerna Music Baru), zanedlouho poté nabídnou geniální mix balkánu, punku a folku Bohemian Betyars (7. listopadu v Rock Café). Oba koncerty se konají pod hlavičkou Mighty Sounds. Metalový Onion Fest 2018 oslavil kulaté 15. výročí Hořovický open air festival s přehlídkou několika metalových stylů letos opět nezklamal. Na pódiu se vystřídalo sedm kapel a litovat může jen ten, kdo si v sobotu 13. 10. 2018 nepřivstal a přišel tak o thrashový nářez u příležitosti hojně navštěvovaného Cibulového jarmarku. Bullet for my Valentine opět přijedou rozbourat Prahu Welšská hvězda a kapela, která vytáhla metalcore na stadiony – BULLET FOR MY VALENTINE se vrací do Česka! Soutěžíme o vstupenky na představení 7 proti Thébám v pražské RockOpeře! Pozor !!! Pozor!!! Metalisté a metalistky, rockeři a rockerky, máme tu pro vás další soutěž o vstupenky do pražské RockOpery! V úterý 23. 10. od 19:00 rozezní RockOperu Praha tóny metalové opery 7 proti Thébám.

Další události, novinky, fotoreportáže

Three Days Grace si po roce přijeli znovu podmanit Prahu Malou sportovní halu osvítila světla a rozechvěla hudba kanadské rockové kapely Three Days Grace, která se vrátila do Prahy představit nové album Outsider. S sebou přivezla jako support heavy metalovou skupinu z Los Angeles - Bad Wolves. Black Stone Cherry s Monster Truck zahrají v listopadu v Lucerna Music baru Americká hardrocková kapela Black Stone Cherry přijede do Prahy s novým albem Family Tree, které vychází 20. dubna 2018 na Mascot Records. Dvě maďarské kapely nabité folk punkovou energií vystoupí na podzim v Praze Folkpunk nejvyšší kvality dovezou do Prahy nejprve Paddy and The Rats (24. října v Lucerna Music Baru), zanedlouho poté nabídnou geniální mix balkánu, punku a folku Bohemian Betyars (7. listopadu v Rock Café). Oba koncerty se konají pod hlavičkou Mighty Sounds. Metalový Onion Fest 2018 oslavil kulaté 15. výročí Hořovický open air festival s přehlídkou několika metalových stylů letos opět nezklamal. Na pódiu se vystřídalo sedm kapel a litovat může jen ten, kdo si v sobotu 13. 10. 2018 nepřivstal a přišel tak o thrashový nářez u příležitosti hojně navštěvovaného Cibulového jarmarku. Bullet for my Valentine opět přijedou rozbourat Prahu Welšská hvězda a kapela, která vytáhla metalcore na stadiony – BULLET FOR MY VALENTINE se vrací do Česka! Psychobilly attack v Lampě Páteční večer se v Divadle pod lampou nesl ve znamení temné strany rock´n´rollu – toť psychobilly. Gauneři s noži po kapsách, krásné pin-upky, cvakající kontrabas, vůně pomády, havajský dress code a celkově opravdu podařený večírek. Rozpohybovat Plzeň přijel psychobilly cirkus ve složení - Kungpao Cowboys, Duo Rimini a Out of Luck, vše pod taktovkou Screaming Cats booking! A že bylo, na co se těšit! Rocková tancovačka měla v Horažďovicích skvělou atmosféru Plzeňská kapela Extra band revival předvedla v Horažďovicích 13. 10. 2018 parádní výkon. Opravdový Rockový bál si tu užíval celý sál se zaplněným parketem. Ostrá světla a dobrý zvuk potěšily snad každého, kdo si do Horažďovic našel cestu.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz