ČLÁNKY SOUTĚŽE

Pekelný Ostrov 2017 a ohlédnutí za loňským rokem této akce 3. května 2017   (07:00)Pekelný Ostrov Holýšov 2017, rockový open air

Pekelný Ostrov 2017 a ohlédnutí za loňským rokem této akce

Vlaďka Votrubová


Jak už bývá v červenci zvykem, i v letošním roce proběhne rockový open air Pekelný Ostrov 2017, který je řazen k nejlepším rockovým festivalům v západních Čechách. Festival se bude konat 6. – 8. 7. 2017 v Holýšově. Nedočkaví fanoušci mohou na tuto akci dorazit už 6. 7.,kdy proběhne Warm-up párty. Hlavní hvězdou Pekelného Ostrova 2017 budou v sobotu legendární The SWEET. Na tomto jedinečném festivalu mohou návštěvníci dále vidět a slyšet kapely Trautenberk, Harlej, Dymytry, Olympic, Rybičky 48, Walda Gang, Dogu, Krucipüsk, Vypsanou Fixu, Iné Kafe, Jaroslava Uhlíře, Katapult, Davida Kollera, Metalindu, Alkehol, Komunál, Traktor, Interloud, Septic People, Doctor P.P. a další. Kromě skvělé muziky nabízí areál open airu také dvě scény, velkoplošnou obrazovku, festivalové parkoviště, stanové městečko, V.I.P. zónu, pohodlné a příjemné zázemí včetně možnosti dobíjení telefonu, úschovnu cenností, dostatek místa k posezení, dobré občerstvení, soutěže o ceny, bohatý doprovodný program a řadu dalších možností. Mimo jiné se už tradičně Pekelný Ostrov zapojuje do projektu ČISTÝ FESTIVAL, jehož součástí je i takzvaná REC. stage.

Jak už bývá v červenci zvykem, i …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
A teď už je čas ohlédnout se za loňským rokem tohoto rockového festivalu. Byl čtvrteční podvečer 7. 7. 2016, slunce pomalu zapadalo a první návštěvníci, kteří přijeli na rockový festival Pekelný Ostrov 2016 do Holýšova, obsadili přilehlá parkoviště. Ve stanovém městečku rozbalili svá dočasná obydlí a společně s ostatními  zamířili k branám festivalu, kde startoval zahajovací Warm-up vystoupením kapel Metallica Revival Beroun a Kabát Revival Plzeň. Pro již tak početné publikum servílovaly skupiny léty prověřené hity.
 

A teď už je čas ohlédnout se za loňským rokem …
Po čtvrtečním Warm-upu nás čekala páteční „nálož“ skvělé muziky v podání kapel Arakain, Komunál, Iné Kafe, Rybičky 48, Chinaski, Škwor a dalších. Publikum si tyto hudební lahůdky užívalo, z kapel sálala neskutečná energie a celá atmosféra pátečního letního dne byla skvělá. 

Po čtvrtečním Warm-upu nás čekala páteční …
Byla tu sobota a organizátoři jednoho z největších západočeských rockových festivalů přidávali další parkovací plochu, protože na zúčastněné skupiny dorazil rekordní počet návštěvníků. Přišli si poslechnout Traktor, Debill Heads, Citron, Tři Sestry, Alkehol, Harlej, Turbo  a další  skvělé  kapely. Sobotním překvapením „open airu“ bylo vystoupení klatovské party Trautenberk. Hlavní hvězdou celého festivalu byla skotská rocková legenda Nazareth.   

Byla tu sobota a organizátoři jednoho z …
Atmosféra Pekelného Ostrova 2016 byla úplně skvělá. Spojení výborných kapel a super organizace vyvolalo v návštěvnících nezapomenutelný zážitek! 
 
Poděkování patří především pořadatelům akce, ale také všem sponzorům a ROCK RÁDIU, které bylo mediálním partnerem.
 
Nezbývá, než se společně s Vámi těšit na letošní ročník. Nenechme si ho ujít!!!

http://www.pekelnyostrov.cz/
https://www.vstupenkovna.cz/pekelny-ostrov-2017/

 


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.


Vlaďka Votrubová 62 fotografií v galerii


autoři:text:     Pavel Macán, Vlaďka Votrubová
foto:     Vlaďka VotrubováDalší články žánrů Metal, Punk (rock), Rock

Po 17. letech se CI5 vrací na prkna klubu Runway Hard rocková skupina CI5 si po dlouhých 17. letech zahraje v pátek 18. 1. 2019 na pódiu, kde to prvními koncerty před veřejností vše začalo. Na klubové scéně plzeňského Runwaye jim publikum rozehřeje kapela Hi-Fly. Sifon s Václavem Šelmátem vybalí ve Dvorci staré dobré songy Kultovní sál dvoreckého Hotelu se stane v sobotu 19. 1. 2019 centrem dění na Nepomucku. Sehraná rocková parta s legendou západočeského bigbítu Václavem Šelmátem rozjede tancovačku jako za starých časů. Berounský klub Prdel zahalila Černá metalová noc Právě pod tímto titulem zahrály v sobotu 12. 1. 2019 na klubové scéně dvě metalové kapely. Domácím Padlým Andělům úspěšně sekundovala plzeňská parta Avidity for… s nadupaným playlistem. RockOpera Praha vyjede na turné a ukáže vraždící Barbie RockOpera Praha zveřejnila termíny vystoupení na další sezónu. A věřte, máte se na co těšit. Mroží setkání vol. 2 v Plzni V plzeňském Vinyl Club & Cafe si ve středu 16. 1. 2019 zahrají hned dvě kapely – Masový Hrach a Pan Cicvárek, ovčí člověk. Páteční večer v RC Prdel patřil mládí Na scéně známého berounského rockáče vybalily v pátek 11. 1. 2019 na početné publikum playlisty dvě mladičké skupiny. Poprvé se na jednom pódiu setkaly Ties a Sharks, které svými fanoušky dokázaly klub zcela zaplnit. Rival Sons představí Evropě dlouho očekávané album Americká rocková parta Rival Sons se po předskakování Rolling Stones na části jejich loňského evropského turné vrací na začátku tohoto roku do Evropy. Rival Sons chystají na 25. leden 2019 vydání nového alba s názvem Feral Roots.

Další události, novinky, fotoreportáže

Povedený bigbít v Hospodě Pod Kopcem na Božkově Sifon s Václavem Šelmátem rozjel párty 12. 1. 2019 ve známém centru kulturních akcí v plzeňském Božkově. Zaplněný taneční parket a obsazené stoly dokreslovaly kulisu taneční zábavy s oblíbenou kapelou. Berounský klub Prdel zahalila Černá metalová noc Právě pod tímto titulem zahrály v sobotu 12. 1. 2019 na klubové scéně dvě metalové kapely. Domácím Padlým Andělům úspěšně sekundovala plzeňská parta Avidity for… s nadupaným playlistem. Páteční večer v RC Prdel patřil mládí Na scéně známého berounského rockáče vybalily v pátek 11. 1. 2019 na početné publikum playlisty dvě mladičké skupiny. Poprvé se na jednom pódiu setkaly Ties a Sharks, které svými fanoušky dokázaly klub zcela zaplnit. Jedineční Parricide z Jihlavy o sobě znovu dávají vědět. Parricide V loděnickém Blázinci odstartovaly letošní sezónu známé regionální kapely Několik hudebních žánrů v podání tří kapel z nedalekého okolí okořenilo páteční večer 4. 1. 2019 v loděnickém Sportbaru Blázinec. Na pódiu pod světelnými rampami se představili zástupci rock rapu, punku a nechyběla metalová tečka. Múza 2019 - 27. ročník hudební soutěže Divadlo pod lampou vyhlašuje ke dni 1. listopad 2018 dvacátý sedmý ročník hudební soutěže Múza, nejstarší vyhledávací soutěže na území České republiky. Frankenstein ožil silvestrovskou noc v Rock Opeře. Poslední den v roce 2018, byl nejen posledním, ale zároveň i prvním dnem, kdy jsme mohli vidět, poprvé pár písní z připravovaného muzikálu Frankenstein. Večer to byl opravdu nevídaný. Vyprodaná Rock Opera opět nezklamala a my jsme si mohli užít báječný večer plný metalu,hard rocku, ale i pole dance a pořádné pyro show s prvky akrobacie.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz