ČLÁNKY SOUTĚŽE

Plaské kulturní léto zve na první noc dění 8. května 2017   (20:10)13. 5. 2017 Plaské kulturní léto

Plaské kulturní léto zve na první noc dění

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
Večer 13.5. bude v Plasích v Knížecím pivovaru ve znamení reggae a ska. Hudební kreace zde rozjedou Fast Food Orchestra, V3ska a Band-a-ska.

Po celé léto vás bude Plaské kulturní léto zásobovat dávkou koncertů a žánrově zaměřenými nocemi od folku, popu, rocku až po metal. První se zde odehraje Reggae ska night, na kterou dorazí rozproudit vaši krev a hodit vás do pohody Fast food orchestra z Prahy s ojedinělým hlasem zpěváka. Světoznámá mnohočlenná parta s trumpetou, saxofonem a mnoho dalším.

Tento večer doplní parta známá hlavně na Hracholuskách, která je ze Stoda u Plzně a na pódiu se jich sešlo také moc. Ano, se svým optimismem a veselou hudbou přijede V3ska.

A do energického kolotoče přispěje také Band-a-SKA. Kapela z okolí Týniště nad Orlicí, která se dala do kupy v roce 2010. Kombinuje off beatový rytmus SKA muziky s prvky popu, jazzu a funky. Před měsícem vydali zbrusu nový videoklip, jejž můžete vidět níže.
 


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autor:text:     Michaela MatysováDalší články žánrů Reggae, Ska, Soul

Další pozvánky na akce

V Divadle Pod lampou odstartuje 2. polovina Múzy 2019 Pátým vyřazovacím kolem se Múza 2019 přehoupne do druhé poloviny základních soubojů. Ve čtvrtek 28. 3. 2019 na prknech plzeňského klubu předvede své umění čtveřice amatérských kapel. Pódium vyhlášené Šeříkovky ožije koncertem Progresu 2 Kulturní dům v plzeňské Šeříkovce nabídne v sobotu 30. 3. 2019 fanouškům kvalitní muziky lahůdku v podání legendárního Progresu 2. Jako host tu vystoupí kapela Elegie, která se na hudební scénu vrátila restartem v roce 2016. Extra Band revival zahraje ve Starém Plzenci Západočeská ikona rockových sešlostí zahraje v pátek 29. 3. 2019 ve staroplzeneckém Lidovém domě. Na večerním představení po boku Jaroslava Soukupa zazpívá jako host Radek Zíka. Ovoce a Zelenina jedou na druhý rande! Druhý Rande Tour 2019 je společné turné Brutální Jahody a Zeleniny. V rámci turné navštíví i Prahu. Škwor se svým exkluzivním akustickým turné UNPLUGGED TOUR rozezní Plzeň! „Že věci některý jsou neměnný jak síla starejch vín“... A jednou z nepochybně neměnných věcí je i ta, že Škwor neusnul na vavřínech a k dvaceti jedna letům na scéně naplánoval pro své fans exkluzivní akustické turné UNPLUGGED TOUR. Múza 2019 ve 4. kole představí multižánrový koktejl Již tradičně se ve čtvrtek 21. 3. 2019 sejdou aktéři 4. postupového kola nejstarší hudební výběrové soutěže Múza 2019. V plzeňském klubu Divadlo Pod lampou se tentokrát můžeme těšit na pestrou mozaiku několika stylů. MANENE NA MÁCHÁČ CLUB TOUR V BŘEZNICI Festival Kačeři vítá jaro a vrací se s tanečním mejdanem po čtyřech měsících! Již 30. března do Březnice zavítá klubová tour festivalu Mácháč.
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz