ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Pražskej Teplárenskej Sjezd v Příbrami 6. března 2017   (19:26)Aneb Prago Union, Cocotte Minute a Hentai Corporation v jedný boudě


3.3.2017 se kulturní dům v Příbrami otřásl v základech, jelikož ho navštívila netradiční sestava Prago  Union, Hentai Corporation a Cocotte Minute v rámci turné Pražskej Teplárenskej Sjezd. Přesně v tomto pořadí odehráli mega show pro svý fandy.  


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
První tedy nastoupili na pódium Prago Union a rozproudili sál svým jedinečným hip-hopovým projevem. Zazněly známé věci z jejich repertoáru, například příjemně houpavý track Varování. Nejen jejich fanoušci ale i ti, kteří čekali na Cocotte Minute a Hentai Corporation, se příjemně bavili a pomalu a jistě se jejich krev rozproudila. Dj Maro byl jak jinak než člověk na svém místě a pod rukama se mu linula skvělá hudba. Kato je proslulý tím, že nepíše texty pro děti a jeho věci mají co do sebe. A to samé jsme mohli slyšet dnes večer. Kato a Maro k sobě sedí jako pr**l na hrnec, jak se říká. Člověk Prago Union nemusí představovat, všichni je znají a vědí, co čekat a to jsme také obdrželi, díky.

První tedy nastoupili na pódium Prago Union a …
Po krátké pauze pokračovali v jízdě Hentai Corporation. To je kapitola sama pro sebe, opravdový „oříšek“. Ačkoli tento styl hudby nijak zvlášť nepreferuji, musím uznat, že mě kluci mile překvapili svým projevem nahoře na prknech i dole mezi lidmi. Větší úchylnou show (v dobrém slova smyslu) jsem ještě nezažila. Zazněly tu výroky zpěváka Radka: „Všichni říkaj, že šu**t chlapy je špatný, ale my stále rostem...zamyslete se nad tím.“ nebo „Tak ahoj, pro vás a vaší smrt.“, které lidi dost bavily. Radek měl na sobě stylový oblek s rozepnutým sakem bez košile. Před písní Tragedy Of Uncle Hitler odložil sako.

S lidmi Radek umí výborně pracovat během vystoupení, skočil z pódia mezi ně, pařil s nimi a tím je opravdu dokázal vyburcovat. Všimla jsem si jednoho návštěvníka, byl to hip-hopper, který celou jejich akci hltal od začátku až do konce. Radek v neposlední řadě prohlásil: „Tímto vyzýváme Krajča, aby zazpíval Dokktor Zaius, ty zm**e.“ a začali hrát píseň Až ti řeknu (David Koller & Friends). Radkova flow při stylu jejich hudby je obdivuhodná, je mu skvěle rozumět a to málokterý zpěvák kapel podobného žánru umí. Líbil se mi i jejich bubeník Zdenda, který předvedl docela smrtelné tempo. Byla jsem jednoduše svědkem toho, jak Hentai Corporation dokáží změnit celý sál lidí na sál malých zvířátek, silný to zážitek. 

Po krátké pauze pokračovali v jízdě …
Večer završili Cocotte Minute a nastartovali s písní Srdce. Pak zahráli další oblíbenou Tanči. Překvapil mě zvuk kapely i zpěv Zellera, naživo zněli stejně jako na youtube a je vidět, že jsou sehraní a celkově působili jako ostřílení profíci. Hráli s plnou soustředěností a oba kytaristé byli ve skákání do rytmu hudby zcela totožní. Komunikace Zellera s davem pod pódiem byla tak silná, že jim jeden fanoušek vylezl nahoru a musela nastoupit ochranka, aby ho nasměrovala zpět pod pódium. Czendál si upravil čepičku a jelo se dál. Část s Cocotte Minute  jsem si oblíbila hned od začátku, kluci mají totiž skvělé texty i hudbu a celé to dává smysl. Až na pár jedinců všichni poslouchali, zpívali, tančili a bavili se. Během večera ze sebe vydali maximum, proto na konci nemohli odolat skandování davu a museli se vrátit. Obrovský úspěch a díky této tour mají minimálně o jednoho fanouška více – mě určitě. 

Tento večer byl jednoduše nezapomenutelný a vy, co váháte, jestli jít či nejít, rozhodně neváhejte a jděte do toho! 

Partnerem akce je pribram.cz

Večer završili Cocotte Minute a nastartovali s …

autoři:text:     Lenka Kadeřábková
foto:     Jiří TrnkaDalší fotoreportáže

Žádné sci-fi ani horor, ale Michal Hrůza s kapelou Hrůzy a předkapelou Nanosféra navštívili Dobříš 16. března se Dobříšský kulturní dům transformoval do nanosférické hrůzy, ale pouze v pozitivním smyslu slova. Energickou, melancholickou i taneční, digitálně instrumentální show předvedla čáslavská partička Nanosféra, která tak velmi příjemně rozehřála fanoušky, dychtivě očekávající vystoupení hlavního interpreta večera Michala Hrůzy s jeho kapelou Hrůzy. Doga otevřela svou Fabriku rock´n´rollu v Mrákově Doga se svým Hard Werk Tour dorazila do Mrákova, jako hosté vystoupili Komunál a Booters Rocková tancovačka v Hostinci Pod Kopcem Plzeň Plzeňský Božkov patřil v pátek 16. 3. 2018 příznivcům svižné muziky a rockových vypalovaček. Za pět dvanáct Vojtaano v klubu Za pět dvanáct Třetí slunce, O.K.mžik a Vojtaano v klubu Za pět dvanáct v Příbrami zpříjemnili náladu všem divákům a některé i rozesmáli. Ovocno-zeleninový mix a RockTom rozparádili publikum v RockCafé Brutální jahoda a Zelenina navštívili 13. 3. pražský klub a přivezli s sebou RockToma. Do klubu Vagon dorazilo zakázanÝovoce V rámci „Štastných 13 tour“ kluci oslavili své třinácté výročí na scéně. Podporu jim dělaly kapely Marathon a By The Way. Klub Vagon byla první zastávkou kapely a hned byl klub naplněný k prasknutí. Therion se svou jedinečnou metalovou operou Beloved Antichrist dobyl Prahu! Metalová šelma Therion zaútočila na Prahu, hosty večera byly skupiny: The Devil, Null Positiv a Imperial Age AMERICKO UKRAJINSKÝ DEATHMETALOVÝ URAGÁN SE PROHNAL BRNEM 11. 3. 2018 Klub Melodka od 19:30 hod V rámci European Justice Tour k nám zavítaly čtyři americké a jedna ukrajinská deathmetalová smečka. Večer plný "smrti" ovládl brněnskou Melodku Britské punkerky ovládly Rock Café The Sex Pissed Dolls aneb Anna Key, Nancy Doll, Kitty Vacant, Connie Rotter a Jilli Idol v rámci svého evropského Psycho Tour naplnily pražský klub Rock Café. Benefiční koncert orchestru Tremolo a pěveckého sboru Arnicor pro Nadaci pro transplantace kostní dřeně 11. 3. 2018, 17.00 KD Záluží. Reportáž z pohledu moderátorky
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz