ČLÁNKY SOUTĚŽE

Pražskej Teplárenskej Sjezd v Příbrami 6. března 2017   (19:26)Aneb Prago Union, Cocotte Minute a Hentai Corporation v jedný boudě


3.3.2017 se kulturní dům v Příbrami otřásl v základech, jelikož ho navštívila netradiční sestava Prago  Union, Hentai Corporation a Cocotte Minute v rámci turné Pražskej Teplárenskej Sjezd. Přesně v tomto pořadí odehráli mega show pro svý fandy.  


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
První tedy nastoupili na pódium Prago Union a rozproudili sál svým jedinečným hip-hopovým projevem. Zazněly známé věci z jejich repertoáru, například příjemně houpavý track Varování. Nejen jejich fanoušci ale i ti, kteří čekali na Cocotte Minute a Hentai Corporation, se příjemně bavili a pomalu a jistě se jejich krev rozproudila. Dj Maro byl jak jinak než člověk na svém místě a pod rukama se mu linula skvělá hudba. Kato je proslulý tím, že nepíše texty pro děti a jeho věci mají co do sebe. A to samé jsme mohli slyšet dnes večer. Kato a Maro k sobě sedí jako pr**l na hrnec, jak se říká. Člověk Prago Union nemusí představovat, všichni je znají a vědí, co čekat a to jsme také obdrželi, díky.

První tedy nastoupili na pódium Prago Union a …
Po krátké pauze pokračovali v jízdě Hentai Corporation. To je kapitola sama pro sebe, opravdový „oříšek“. Ačkoli tento styl hudby nijak zvlášť nepreferuji, musím uznat, že mě kluci mile překvapili svým projevem nahoře na prknech i dole mezi lidmi. Větší úchylnou show (v dobrém slova smyslu) jsem ještě nezažila. Zazněly tu výroky zpěváka Radka: „Všichni říkaj, že šu**t chlapy je špatný, ale my stále rostem...zamyslete se nad tím.“ nebo „Tak ahoj, pro vás a vaší smrt.“, které lidi dost bavily. Radek měl na sobě stylový oblek s rozepnutým sakem bez košile. Před písní Tragedy Of Uncle Hitler odložil sako.

S lidmi Radek umí výborně pracovat během vystoupení, skočil z pódia mezi ně, pařil s nimi a tím je opravdu dokázal vyburcovat. Všimla jsem si jednoho návštěvníka, byl to hip-hopper, který celou jejich akci hltal od začátku až do konce. Radek v neposlední řadě prohlásil: „Tímto vyzýváme Krajča, aby zazpíval Dokktor Zaius, ty zm**e.“ a začali hrát píseň Až ti řeknu (David Koller & Friends). Radkova flow při stylu jejich hudby je obdivuhodná, je mu skvěle rozumět a to málokterý zpěvák kapel podobného žánru umí. Líbil se mi i jejich bubeník Zdenda, který předvedl docela smrtelné tempo. Byla jsem jednoduše svědkem toho, jak Hentai Corporation dokáží změnit celý sál lidí na sál malých zvířátek, silný to zážitek. 

Po krátké pauze pokračovali v jízdě …
Večer završili Cocotte Minute a nastartovali s písní Srdce. Pak zahráli další oblíbenou Tanči. Překvapil mě zvuk kapely i zpěv Zellera, naživo zněli stejně jako na youtube a je vidět, že jsou sehraní a celkově působili jako ostřílení profíci. Hráli s plnou soustředěností a oba kytaristé byli ve skákání do rytmu hudby zcela totožní. Komunikace Zellera s davem pod pódiem byla tak silná, že jim jeden fanoušek vylezl nahoru a musela nastoupit ochranka, aby ho nasměrovala zpět pod pódium. Czendál si upravil čepičku a jelo se dál. Část s Cocotte Minute  jsem si oblíbila hned od začátku, kluci mají totiž skvělé texty i hudbu a celé to dává smysl. Až na pár jedinců všichni poslouchali, zpívali, tančili a bavili se. Během večera ze sebe vydali maximum, proto na konci nemohli odolat skandování davu a museli se vrátit. Obrovský úspěch a díky této tour mají minimálně o jednoho fanouška více – mě určitě. 

Tento večer byl jednoduše nezapomenutelný a vy, co váháte, jestli jít či nejít, rozhodně neváhejte a jděte do toho! 

Partnerem akce je pribram.cz

Večer završili Cocotte Minute a nastartovali s …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Lenka Kadeřábková
foto:     Jiří TrnkaDalší články žánrů Crossover, Hip Hop / Rap, Metal, Rock

Odyssea v jezdeckém areálu Zofi Legendární Odyssea rock se po roce vrátila na pódium jezdeckého areálu firmy Zofi Kadov a v sobotu 19. 5. 2018 vyzvala k tanci takřka vyprodanou jezdeckou arénu. Turbo na pouťovém festivalu v Nepomuku Součástí vyhlášené pouti v Nepomuku 19. 5. 2018 byl i hudební festival v areálu firmy Unibrick, kde zahrála plzeňská rocková skupina Turbo. Čechomor slaví třicet let existence na turné. To zahrne i dva exkluzivní koncerty s Kumpanovými muzikanty v Telči a Liblicích Skupina Čechomor těší svým nápaditým aranžmá lidových písní své posluchače už po tři dekády. Aktuálně k tomuto výročí absolvuje v omlazené sestavě a s hostující zpěvačkou Martinou Pártlovou Přestupte do vyšší ligy s FOOTFESTEM 2018! Dávka té nejkvalitnější muziky z České republiky i zahraničí, originální turnaje v nejrůznějších sportovních aktivitách, atraktivní nabídky VIP vstupenek, speciální akce pro děti, bohatý doprovodný program. To je Footfest 2018! Hudebně-sportovní událost na jihu Čech, která spojuje kulturní zážitek s aktivním pohybem. Metalová Amnesia Tour ve Spáleném Poříčí Jedna ze zastávek republikové šňůry, na podporu nového stejnojmenného alba Amnesia skupiny InnerSphere, připadla 15. 5. 2018 na spálenopoříčský MC Sklep. Traktor a jeho hosté roztančili a rozjásali Korunní pevnůstku v Olomouci Festival Traktor Open Air Aerodrome Festival: letošní soupisku zahraničních účinkujících uzavírají Halestorm Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu, jsou američtí Halestorm. Tato pennsylvánská čtveřice soustředěná kolem zpěvačky Lzzy Hale do dnešního dne nahrála tři studiová alba a v roce 2013 se se singlem Love Bites (So Do It) zapsala do historie Grammy Awards v kategorii "Best Hard Rock/Metal Performance". Od svého vzniku v roce 2009 jsou Halestorm prakticky neustále na turné a každý rok odehrají na neuvěřitelných 250 koncertů. Během svých turné sdíleli pódium s desítkami rockových a metalových hvězd jako např. s Evanescence, Papa Roach, Alter Bridge nebo Stone Sour a Bullet For My Valentine, se kterými je nyní svede dohromady i Aerodrome Festival.

Další fotoreportáže

Odyssea v jezdeckém areálu Zofi Legendární Odyssea rock se po roce vrátila na pódium jezdeckého areálu firmy Zofi Kadov a v sobotu 19. 5. 2018 vyzvala k tanci takřka vyprodanou jezdeckou arénu. Turbo na pouťovém festivalu v Nepomuku Součástí vyhlášené pouti v Nepomuku 19. 5. 2018 byl i hudební festival v areálu firmy Unibrick, kde zahrála plzeňská rocková skupina Turbo. Metalová Amnesia Tour ve Spáleném Poříčí Jedna ze zastávek republikové šňůry, na podporu nového stejnojmenného alba Amnesia skupiny InnerSphere, připadla 15. 5. 2018 na spálenopoříčský MC Sklep. Kladenský klub Auto Da Fé uspořádal již druhý United fest for help V sobotu 19. 5. zažíval kladenský klub punkrockovou akci, která byla uspořádána pro dobrou věc. Probíhala zde totiž sbírka na léčení a pomůcky k tomu potřebné pro malého Štěpánka ze Slaného. Traktor a jeho hosté roztančili a rozjásali Korunní pevnůstku v Olomouci Festival Traktor Open Air Recitál Lucie Bílé a Petra Maláska dojal publikum ve Vimperku Jedna z nejpopulárnějších českých zpěvaček Lucie Bílá ve čtvrtek přijela potěšit své příznivce do KD Cihelny Vimperk. Návštěvníci se mohli těšit na velmi emotivní koncertní program Recitál, při kterém Lucii Bílou doprovází skladatel a klavírista Petr Malásek. Miss Agro navštívilo přes tisíce navštěvníků Zemědělská univerzita v Praze pořádala za pomoci sponzorů a partnerů, již 20. ročník Miss Agro. My Vám zde přinášíme fotoreport.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz