ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Premiéra první rodinné rockové opery Malý Princ 8. května 2017   (17:06)Premiéra, Malý Princ, RockOpera Praha, 8.6.2017

Premiéra první rodinné rockové opery Malý Princ

8.6. proběhne v pražské RockOpeře premiéra první rodinné rockové opery Malý princ. Tato rodinná rocková opera Milana Steigerwalda a Pavly Forest na motivy stejnojmenného díla Antoine de Saint-Exupéryho se bude pohybovat spíše v žánrech art rocku a alternative rocku. Kromě skvělé muziky a velkolepé show, která je pro RockOperu již tradiční, se návštěvníci tohoto představení mohou těšit i na velmi zajímavý děj. Příběh vypráví o letci, který ztroskotá v poušti, a když opravuje svůj letoun, objeví se Malý princ, který si přeje, aby mu nakreslil beránka. Malý princ vypráví o svých zážitcích
při putování vesmírem a o podivných planetkách, které navštívil.  Kvůli cestování opustil svou rodnou planetku, na které se zamiloval do růže.
 

8.6. proběhne v pražské RockOpeře …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Malý princ je nejznámější dílo francouzského spisovatele Antoine de Saint-Exupéryho. Tato na první pohled roztomilá pohádka v sobě skrývá filozofický podtext, jenž je čtenáři jasnější s přibývajícím věkem. Proto je příběh vhodný pro děti i jejich rodiče.  Velký prostor v této rockové opeře dostane pohybové divadlo, které se odehraje pod vedením fenomenální Iriny Andreevy, která si zahraje i hlavní roli. Dále v tomto představení můžeme vidět: Kamila Střihavku, Marii Steigerwaldovou, Salvi Salvatore, Matěje Kohouta, Petra Opavu, Pavlu Forest a další skvělé zpěváky a herce.
 

Malý princ je nejznámější dílo francouzského …
Tato opera je v pořadí již devátou inscenací, která bude tvořena skvělou hudbou Milana Steigerwalda.  Rocková opera Malý princ bude jistě jedinečným a neopakovatelným divadelním zážitkem. V RockOpeře v Praze vznikne totiž historicky poprvé rocková opera, která je učena pro rodiny s dětmi. Proto bychom si tento neobyčejný zážitek neměli během nedělních odpolední nechat ujít!

rockopera.cz/
Vstupenky na představení můžete zakoupit zde: rockopera.cz/program

 


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Pavel Macán, Vlaďka VotrubováDalší články žánru Rock

Zaplněný parket nepomucké Sokolovny ani na chvíli nevychladl V sobotu večer 12.10.2019 si v nepomucké Sokolovně dali dostaveníčko příznivci rockových melodií. Na prostorném pódiu zahrála pro plný sál revivalová kapela Kabát revival Plzeň staré osvědčené kousky slavných originálů. Živelná Doga si po roce opět podmanila Svrčovec! Hostem večera byla AnarchiA Nastal páteční večer a sál KD Svrčovec na Klatovsku se stal rájem rockerů. Ptáte se proč? No přece proto, že se tam po roce opět vrátili nespoutaní hardrockoví živlové – Doga v rámci turné Live společně s hostem, kterým byla turnovská formace AnarchiA. Sprostého kocoura vystřídal blues i rock Netradiční spojení Rockfestu a divadla si užili fanoušci U dubu v Lázu Tento víkend pokřtí Ifa Rock nové album To jsme my Chotěšovský Národní dům se stane v sobotu 19.10.2019 svědkem velké hudební akce místní rockové kapely Ifa. Na připraveném sále tu muzikanti pokřtí nové album To jsme my vypuštěné do světa začátkem září 2019. Jako host vystoupí skupina Čekišó. První ze série koncertů ve Společenském klubu Loděnice čeká na svůj start příští víkend Sobotní večer 19.10.2019 si pořadatelé pro hosty loděnického klubu připravili vystoupení čtyř kapel. Večírek nebude zaměřený pouze jedním rockovým směrem – na své si přijdou i fandové příbuzných směrů svižného rytmu. V době publikace pozvánky nebylo pořadí kapel stanovené, proto se příchozí mohou těšit na příjemné překvapení. Legendární zpěvačka Bonnie Tyler míří do Prahy a Příbrami. Její profesionální hudební kariéra začala v polovině 70. let, kdy podepsala smlouvu s RCA Records. Hned její první singl, „Lost in France“ se v britské hitparádě umístil v první desítce, konkrétně na 9. místě. V roce 1977 vydala první sólové album s názvem The World Starts Tonight, v současnosti má na kontě již přibližně 15 studiových desek. Legendární Argema po letech opět ovládne KD Mrákov! Hostem večera bude Sifon rock Dvě legendy a věhlasná jména na jednom pódiu… Tak by se dal vystihnout sobotní večer, kdy bude Mekka chodského bigbítu KD Mrákov patřit dvěma zvučným jménům, legendám hudební scény – skupinám Argema a Sifon rock. A o tom, že se máme na co těšit, není pochyb!

Další pozvánky na akce

Písek se otřese v základech, bude velká tancovačka. Dvě klubové stálice Timudej a Circus Problem spojily síly a zastávka je i v Podčáře. Festival Filmový Písek doplňují besedy s významnými filmovými osobnostmi i koncerty hudebních kapel Centrum kultury města Písek zve v pátek 18. října v 18:30 do kina Portyč na promítání filmu Bluesman. Po jeho skončení bude od 19:30 ve foyer kina následovat beseda s tvůrci filmu a od 19:50 zazní koncert kapely Marcus Jurkovič & Motion Food, jejímž hostem bude Janek Ledecký. Besedu a koncert doprovodí výstava designových kytar a debata s výtvarníkem Stefanem Milkovem. Páteční program vyvrcholí koncertem kapely Tata Bojs v KD Písek od 21:00. Další informace, program a ceny vstupného najdete na www.filmovypisek.cz Tento víkend pokřtí Ifa Rock nové album To jsme my Chotěšovský Národní dům se stane v sobotu 19.10.2019 svědkem velké hudební akce místní rockové kapely Ifa. Na připraveném sále tu muzikanti pokřtí nové album To jsme my vypuštěné do světa začátkem září 2019. Jako host vystoupí skupina Čekišó. Legendární Verona míří do Příbrami! Příbramský club Pandora přijede roztančit další Česká taneční skupina! První ze série koncertů ve Společenském klubu Loděnice čeká na svůj start příští víkend Sobotní večer 19.10.2019 si pořadatelé pro hosty loděnického klubu připravili vystoupení čtyř kapel. Večírek nebude zaměřený pouze jedním rockovým směrem – na své si přijdou i fandové příbuzných směrů svižného rytmu. V době publikace pozvánky nebylo pořadí kapel stanovené, proto se příchozí mohou těšit na příjemné překvapení. Legendární zpěvačka Bonnie Tyler míří do Prahy a Příbrami. Její profesionální hudební kariéra začala v polovině 70. let, kdy podepsala smlouvu s RCA Records. Hned její první singl, „Lost in France“ se v britské hitparádě umístil v první desítce, konkrétně na 9. místě. V roce 1977 vydala první sólové album s názvem The World Starts Tonight, v současnosti má na kontě již přibližně 15 studiových desek. Legendární Argema po letech opět ovládne KD Mrákov! Hostem večera bude Sifon rock Dvě legendy a věhlasná jména na jednom pódiu… Tak by se dal vystihnout sobotní večer, kdy bude Mekka chodského bigbítu KD Mrákov patřit dvěma zvučným jménům, legendám hudební scény – skupinám Argema a Sifon rock. A o tom, že se máme na co těšit, není pochyb!
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz