ČLÁNKY SOUTĚŽE

Příbramské Čarodějnice 2017!!! 18. dubna 2017   (17:35)Milín Čerpací stanice Silmet 30.4.2017

Příbramské Čarodějnice 2017!!!

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Už máte plány na poslední den v tomto měcíci? Jestli ne tak právě pro Vás je ideální stát se součástí akce, která se po roční přestávce vrací do Milína a to jest známý Electronic festival!!!
Můžete se těšit na TOP taneční a hudební akci na Příbramsku.
Příbramské Čarodějnice zase "pojedou" tak jak je máte rádi.
Buďte součástí celé této akce i Vy!
 
Proto si zapište datum - Neděle 30.4.2017!!! 
                 místo - Milín 354 ( Areál Benzinové pumpy )
                 start - 20:00hod
 
Vstup na místě 149 Kč
Předprodej 99 Kč : - Milín Čerpací stanice Silmet ( Milín č.p. 354)
                   - Restaurace švejk Příbram ( Příbram - na příkopech 105)
 
- velkokapacitní stan 10x20m
- 10 djs
- zastřešeno 300m2 (800 lidí)
- hutný zvukový a světelný support
- 16 metrů baru
- jídlo a pití celý večer
- parkování zdarma
- možnost ubytování
- lidové ceny na baru
- shisha catering - jedinečná možnost si vyzkoušet luxusní vodní dýmku s vynikající chutí,
připravenou certfikovaným shisha masterem.
 
DJs:
- BASSLICKER (KISS JC) DJ Basslicker
- ANDY ROAD (KISS JC) Andy Road
- JEAN LUC (PHA) Jean Luc
- URBI ET ORBI (PHA) Martin Urbi ET Orbi
- JECHI (JJ SOUND) Radim Jechi Jech
- FWAYD (PB) FWAYD
- KRISTIAN CALDERON (PB) PURE ELECTRA night by KRISTIAN CALDERON
- STICK (PB) Jan Vacek
- BERRY Lukáš Beran
 
!!!PLUS OFICÁLNÍ LINE-UP!!!
 
20.00 – 21.00 – BERRY
21.00 – 22.00 – JOHNV (CONTEST WINNER)
22.00 – 23.00 – JECHI vs. CALDERON
23.00 – 00.00 – JEAN LUC ( FAJN RADIO – BOHEMIAN RECORDINGS )
00.00 – 01.00 – ANDY ROAD ( KISS JIŽNÍ ČECHY )
01.00 – 02.00 – BASSLICKER ( KISS JIŽNÍ ČECHY )
02.00 – 03.00 – FWAYD
03.00 – 04.00 – STICK
 
Další užitečné informace:
 
PARKOVÁNÍ U AREÁLU ZDARMA
TAXI AKCE - GRANTS YOU TAXI, s.r.o.
 
PARTNEŘI AKCE JSOU : KISSJC.CZ – JJSOUND.CZ – ELECTROMUSIC.CZ – TAXI MOTTL –
HOTELUMILINA.CZ - HOUSEMAGAZINE.CZ - GRANTS YOU TAXI, s.r.o. -
 

na poslední party s Kiss Jižní Čechy to vypadalo v Kozárovicích takhle
http://musicgate.cz/clanek/jizni-rano-live-v-kozarovicich/178/
 

Už máte plány na poslední den v tomto …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Nikola Čípelová
foto:     Petr ČernohorskýDalší články žánrů Disco, Funk, Hip Hop / Rap

DJ NobodyListen předvede svou show v příbramském Pandora music clubu! Pandora music club přináší do Příbrami další celeropublikovou hvězdu v taneční scéně 15.12.2018 se můžete těšit na DJ NOBODYLISTEN !!! Kus krystalické mřížky Linkin Park zalétne do Prahy Mike Shinoda, ústřední postava ikonických Linkin Park, míří do Prahy poprvé se sólovým projektem. MARPO & TroubleGang si podmanili Mrákov! MARPO & TroubleGang rozjeli svou velkolepou show v Mrákově.Od té doby se naplňoval slogan kapely: Zbourali jsme O2 Arénu, teď zbouráme tvůj kulturák !!! MARPO a TroubleGang rozpoutají svou jedinečnou show v KD Mrákov u Domažlic! Král českého rappu MARPO se svou skupinou TroubleGang v současné době brázdí pódia s Dead Man Walking Tour. A právě v rámci tohoto turné zavítá tahle sedmičlenná energická parta do Mrákova u Domažlic! Proto neváhejme a nenechme si tento unikátní koncert MARPA a TroubleGangu v KD Mrákov u Domažlic ujít. Hollywood Undead a jejich největší pražský koncert Dříve maskovaná partička Hollywood Undead se po roce vrací do České republiky. Do pražské Tipsport areny přiveze 18. dubna 2019 strhující show i nové skladby, se kterými rocková kapela vstupuje do neprobádaných chytlavých elektronických vod. Vstupenky na jejich doposud největší koncert u nás budou k dostání v cenovém rozmezí 890 - 1390 Kč od 5. října na webu fource.cz a stránkách GoOut.cz (pouze stání), Ticketmaster a Ticketportal (stání i sezení). Dva dny se v Palackého sadech pilo, hodovalo i tančilo. Druhý zářijový víkend (7. - 8. 9.) se v královském městě Písku konal oblíbený pivní festival. Nabídl velkou škálu větších i menších pivovarů, farmářský trh, řemeslný jarmark, gastronomické speciality, hudební vystoupení i doprovodné programy. Soutěž o vstupenky na Cestu z města 2018! Poslední prázdninová Cesta z města se kvapem blíží a my vám přinášíme možnost si zasoutěžit o lístky na tuhle pohodovou akci. Ve hře je pět lístků. Pojďte zkusit štěstí!

Další pozvánky na akce

Rock for People Concerts přiveze v létě The Offspring – zahrají hned dvakrát V Praze, 14. prosince 2018 – Hned dvakrát potěší příští rok své zdejší fanoušky legendární americká punkrocková partička The Offspring. Na oslavu čtvrt století festivalu Rock for People, kde naposledy zahráli jako headlineři před dvěma lety, přichystali pořadatelé dva narozeninové koncerty: 20. srpna 2019 v Amfiteatru na hradě Loket a o den později na výstavišti v Brně. Není pochyb o tom, že nás opět čeká nezapomenutelný zážitek, což slibuje i obrovská fanouškovská základna, která na koncertech umí s kalifornskými hochy odzpívat téměř každé jejich slovo. V případě vystoupení na Lokti se k tomu přidá také unikátní prostředí a i proto bude mít koncert omezenou kapacitu - z hradu do podhradí a dále budou znít kultovní pecky a návštěvníci se mohou těšit na neopakovatelnou atmosféru. Areály se otevřou již v 15 hodin a návštěvníci se mohou těšit na dvě zahraniční a jednu domácí předkapelu. Frankenstein udeří v RockOpeře Praha aneb silvestrovská koncertní premiéra se blíží Ro(c)k se s ro(c)kem sešel a nám se nenávratně blíží Vánoce a samozřejmě Silvestr. Pokud se ptáte, jak zažít nezapomenutelný silvestrovský večer se špetkou napětí, máme tu pro vás jeden tip. DJ NobodyListen předvede svou show v příbramském Pandora music clubu! Pandora music club přináší do Příbrami další celeropublikovou hvězdu v taneční scéně 15.12.2018 se můžete těšit na DJ NOBODYLISTEN !!! Rockový Slunovrat ohlašuje první potvrzené kapely pro rok 2019 13. ročník hudebního festivalu Rockový Slunovrat proběhne ve dnech 31. 5. a 1. 6. 2019 v prostorách Lesního divadla v Řevnicích a jeho bezprostředním okolí. Thrash metalová palba s Kryptorem Plzeňský Parlament Club se v sobotu 15. 12. 2018 ocitne pod palbou decibelů pražského Kryptoru. Kromě této stálice metalových sešlostí zahrají Ankhor a Bloodcreek. Metal ProXimity v Club Barovka Kapela slavící úspěchy na všech metalových festivalech a jíž hrají na všech rockových a bigbeatových rádiích zavítá do příbramské Barovky Legendární Rockový bál oslaví 60. ročník v LD Staňkov! Gratulanty budou skupiny Harlet, Lord, Mash a Telefon Pozor!!! Pozor!!! Hlášení pro všechny rockery, rockerky a rockerčata. Rockový bál oslaví jubilejní ročník a chystá pořádnou rockem nadupanou nadílku. A navíc do 21 let do 21 hodin bude vstup zdarma.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz