ČLÁNKY SOUTĚŽE

Příbramské Čarodějnice 2017!!! 18. dubna 2017   (17:35)Milín Čerpací stanice Silmet 30.4.2017

Příbramské Čarodějnice 2017!!!

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Už máte plány na poslední den v tomto měcíci? Jestli ne tak právě pro Vás je ideální stát se součástí akce, která se po roční přestávce vrací do Milína a to jest známý Electronic festival!!!
Můžete se těšit na TOP taneční a hudební akci na Příbramsku.
Příbramské Čarodějnice zase "pojedou" tak jak je máte rádi.
Buďte součástí celé této akce i Vy!
 
Proto si zapište datum - Neděle 30.4.2017!!! 
                 místo - Milín 354 ( Areál Benzinové pumpy )
                 start - 20:00hod
 
Vstup na místě 149 Kč
Předprodej 99 Kč : - Milín Čerpací stanice Silmet ( Milín č.p. 354)
                   - Restaurace švejk Příbram ( Příbram - na příkopech 105)
 
- velkokapacitní stan 10x20m
- 10 djs
- zastřešeno 300m2 (800 lidí)
- hutný zvukový a světelný support
- 16 metrů baru
- jídlo a pití celý večer
- parkování zdarma
- možnost ubytování
- lidové ceny na baru
- shisha catering - jedinečná možnost si vyzkoušet luxusní vodní dýmku s vynikající chutí,
připravenou certfikovaným shisha masterem.
 
DJs:
- BASSLICKER (KISS JC) DJ Basslicker
- ANDY ROAD (KISS JC) Andy Road
- JEAN LUC (PHA) Jean Luc
- URBI ET ORBI (PHA) Martin Urbi ET Orbi
- JECHI (JJ SOUND) Radim Jechi Jech
- FWAYD (PB) FWAYD
- KRISTIAN CALDERON (PB) PURE ELECTRA night by KRISTIAN CALDERON
- STICK (PB) Jan Vacek
- BERRY Lukáš Beran
 
!!!PLUS OFICÁLNÍ LINE-UP!!!
 
20.00 – 21.00 – BERRY
21.00 – 22.00 – JOHNV (CONTEST WINNER)
22.00 – 23.00 – JECHI vs. CALDERON
23.00 – 00.00 – JEAN LUC ( FAJN RADIO – BOHEMIAN RECORDINGS )
00.00 – 01.00 – ANDY ROAD ( KISS JIŽNÍ ČECHY )
01.00 – 02.00 – BASSLICKER ( KISS JIŽNÍ ČECHY )
02.00 – 03.00 – FWAYD
03.00 – 04.00 – STICK
 
Další užitečné informace:
 
PARKOVÁNÍ U AREÁLU ZDARMA
TAXI AKCE - GRANTS YOU TAXI, s.r.o.
 
PARTNEŘI AKCE JSOU : KISSJC.CZ – JJSOUND.CZ – ELECTROMUSIC.CZ – TAXI MOTTL –
HOTELUMILINA.CZ - HOUSEMAGAZINE.CZ - GRANTS YOU TAXI, s.r.o. -
 

na poslední party s Kiss Jižní Čechy to vypadalo v Kozárovicích takhle
http://musicgate.cz/clanek/jizni-rano-live-v-kozarovicich/178/
 

Už máte plány na poslední den v tomto …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Nikola Čípelová
foto:     Petr ČernohorskýDalší články žánrů Disco, Funk, Hip Hop / Rap

Festival Kačeři už klepe na dveře, zná svůj line-up a my Vám přinášíme několik vstupenek. Můžeme se těšit na Pipes, Prago union nebo Kapitána Dema, taneční stage pak ovládnou zahraniční DJs. Festivalová louka v Horčápsku u Březnice ožije letos již třináctým ročníkem festivalu Kačeři. Fanoušci kapel a DJs se sjedou na příbramsko o magickém víkendu 17. a 18. srpna, aby zde oslavili pomalu blížící se závěr léta. Český Woodstock se bude konat i tento rok! Malý velký festival Woodstock Oleško nevynechá hraní ani tento rok. Jen se přesune na Nové místo, pár kilometrů od původního, do Zvole u Prahy nebo spíš do Zvole u Oleška. AIR Festival vypukne již příští týden - soutěž o několik exkluzivních vstupenek Letošní ročník se uskuteční 27. - 28. srpna a jeho line up na poslední chvíli posiluje argentinská hvězda Chris Schweizer. My pro Vás máme exkluzivně ještě několik vstupenek. Čtěte až do konce. Grill párty Pearly Seconds a Fonkienz v plzeňském Šach Matu se vydařila Přestože pátek 13. mají někteří spojený se smůlou, pro všechny příznivce skvělé muziky a výborného jídla byl tenhle pátek šťastným. Terasu plzeňského Šach Matu totiž rozezněly skupiny Pearly Seconds a Fonkienz. The Prodigy na Rock for People letos bez zpoždění Čtvrteční line up přilákal na Rock for People nejvíce návštěvníků za celý letošní festival. Hlavní hvězdou večera byla kapela The Prodigy, která tentokrát nenechala diváky čekat. Muzika, táborák, koupání, kempy, Pigyáda a mnoho dalšího. To je festival PŘEHRADY FEST Předposlední červencový a první srpnový víkend bude patřit novému letnímu festivalu Přehrady Fest. První zastávka se odehraje na slapské přehradě, druhá pak na vodní nádrži Vranov. Návštěvníci se mohou těšit například na Chinaski, Tomáše Kluse, Marka Ztraceného, Jaroslava Uhlíře a další. Nebude chybět ani oblíbený festival pro děti – Pigyáda nebo unikátní Táborák stage. Enter Shikari ovládli první den Rock for People První den festivalu Rock for People se představily kapely jako Enter Shikari, The Kooks, The Vaccines, John Wolfhooker, Horkýže Slíže, Vypsaná FiXa nebo Tři sestry.

Další pozvánky na akce

Slánský festival VALNÍK ve svém 19. ročníku Devatenáctý ročník slánského hudebního open air festivalu VALNÍK se uskuteční jako již obvykle poslední srpnový víkend v příjemném a útulném prostředí areálu letního kina ve Slaném. Název tradičního festivalu, který vám může připadat trochu kuriózní, vznikl díky legendárnímu nultému ročníku v roce 1999. Ten se totiž odehrál na místním fotbalovém hřišti na skutečném valníku. Festival se stejně jako v loňském roce bude konat jako akce dvoudenní a vystoupí na něm třicet skupin. Dramaturgie vychází především z punkrocku a jeho odnoží, ale je jako obvykle hodně pestrá a proložená styly jako ska, rock, folk, rock´n´roll či hardcore Metalový křest CD Restart skupiny Avidity for… je připravený v Knížecím Pivovaru Plasy Sobotní akci s názvem 4 Fest open air vol. II okoření další metalové formace, které dodají slavnostním chvilkám ten správný hudební punc. Nebude chybět tvrdá muzika, ostrá světla a nadupaný zvuk. Proto nezapomeňte – sobota 18. 8. 2018 v 19:00 Knížecí Pivovar! Již pozítří vypukne třetí ročník festivalu Rock Heart Areál zámeckého parku v Moravském Krumlově nabídne pořádnou porci heavy metalu. Fanoušky Die Antwoord v Praze rozehřeje dvojnásobný držitel hudební ceny Anděl O předkapele Die Antwoord na letošním evropském turné, kterou bude Jihoafričanka Moonchild Sanelly, pořadatelé koncertu informovali již před nějakým časem. Nicméně stejně jako na posledním samostatném koncertu Die Antwoord v roce 2016 ve Žlutých lázních se na české fanoušky chystá jako druhý support i zástupce české hudební scény. Léta páně v Ústí nad Labem Česká, již legendární, kapela Tři Sestry oslaví 33 let na scéně, a to v pořádném stylu. Festival Kačeři už klepe na dveře, zná svůj line-up a my Vám přinášíme několik vstupenek. Můžeme se těšit na Pipes, Prago union nebo Kapitána Dema, taneční stage pak ovládnou zahraniční DJs. Festivalová louka v Horčápsku u Březnice ožije letos již třináctým ročníkem festivalu Kačeři. Fanoušci kapel a DJs se sjedou na příbramsko o magickém víkendu 17. a 18. srpna, aby zde oslavili pomalu blížící se závěr léta. Papa Roach opět v České republice Živá legenda nu-metalu, americká kapela PAPA ROACH, prověří svým našlapaným koncertem základy magického open areálu Korunní pevnůstky v Olomouci.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz