ČLÁNKY SOUTĚŽE

Příbramské Čarodějnice 2017!!! 18. dubna 2017   (17:35)Milín Čerpací stanice Silmet 30.4.2017

Příbramské Čarodějnice 2017!!!

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Už máte plány na poslední den v tomto měcíci? Jestli ne tak právě pro Vás je ideální stát se součástí akce, která se po roční přestávce vrací do Milína a to jest známý Electronic festival!!!
Můžete se těšit na TOP taneční a hudební akci na Příbramsku.
Příbramské Čarodějnice zase "pojedou" tak jak je máte rádi.
Buďte součástí celé této akce i Vy!
 
Proto si zapište datum - Neděle 30.4.2017!!! 
                 místo - Milín 354 ( Areál Benzinové pumpy )
                 start - 20:00hod
 
Vstup na místě 149 Kč
Předprodej 99 Kč : - Milín Čerpací stanice Silmet ( Milín č.p. 354)
                   - Restaurace švejk Příbram ( Příbram - na příkopech 105)
 
- velkokapacitní stan 10x20m
- 10 djs
- zastřešeno 300m2 (800 lidí)
- hutný zvukový a světelný support
- 16 metrů baru
- jídlo a pití celý večer
- parkování zdarma
- možnost ubytování
- lidové ceny na baru
- shisha catering - jedinečná možnost si vyzkoušet luxusní vodní dýmku s vynikající chutí,
připravenou certfikovaným shisha masterem.
 
DJs:
- BASSLICKER (KISS JC) DJ Basslicker
- ANDY ROAD (KISS JC) Andy Road
- JEAN LUC (PHA) Jean Luc
- URBI ET ORBI (PHA) Martin Urbi ET Orbi
- JECHI (JJ SOUND) Radim Jechi Jech
- FWAYD (PB) FWAYD
- KRISTIAN CALDERON (PB) PURE ELECTRA night by KRISTIAN CALDERON
- STICK (PB) Jan Vacek
- BERRY Lukáš Beran
 
!!!PLUS OFICÁLNÍ LINE-UP!!!
 
20.00 – 21.00 – BERRY
21.00 – 22.00 – JOHNV (CONTEST WINNER)
22.00 – 23.00 – JECHI vs. CALDERON
23.00 – 00.00 – JEAN LUC ( FAJN RADIO – BOHEMIAN RECORDINGS )
00.00 – 01.00 – ANDY ROAD ( KISS JIŽNÍ ČECHY )
01.00 – 02.00 – BASSLICKER ( KISS JIŽNÍ ČECHY )
02.00 – 03.00 – FWAYD
03.00 – 04.00 – STICK
 
Další užitečné informace:
 
PARKOVÁNÍ U AREÁLU ZDARMA
TAXI AKCE - GRANTS YOU TAXI, s.r.o.
 
PARTNEŘI AKCE JSOU : KISSJC.CZ – JJSOUND.CZ – ELECTROMUSIC.CZ – TAXI MOTTL –
HOTELUMILINA.CZ - HOUSEMAGAZINE.CZ - GRANTS YOU TAXI, s.r.o. -
 

na poslední party s Kiss Jižní Čechy to vypadalo v Kozárovicích takhle
http://musicgate.cz/clanek/jizni-rano-live-v-kozarovicich/178/
 

Už máte plány na poslední den v tomto …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Nikola Čípelová
foto:     Petr ČernohorskýDalší články žánrů Disco, Funk, Hip Hop / Rap

Hollywood Undead a jejich největší pražský koncert Dříve maskovaná partička Hollywood Undead se po roce vrací do České republiky. Do pražské Tipsport areny přiveze 18. dubna 2019 strhující show i nové skladby, se kterými rocková kapela vstupuje do neprobádaných chytlavých elektronických vod. Vstupenky na jejich doposud největší koncert u nás budou k dostání v cenovém rozmezí 890 - 1390 Kč od 5. října na webu fource.cz a stránkách GoOut.cz (pouze stání), Ticketmaster a Ticketportal (stání i sezení). Dva dny se v Palackého sadech pilo, hodovalo i tančilo. Druhý zářijový víkend (7. - 8. 9.) se v královském městě Písku konal oblíbený pivní festival. Nabídl velkou škálu větších i menších pivovarů, farmářský trh, řemeslný jarmark, gastronomické speciality, hudební vystoupení i doprovodné programy. Soutěž o vstupenky na Cestu z města 2018! Poslední prázdninová Cesta z města se kvapem blíží a my vám přinášíme možnost si zasoutěžit o lístky na tuhle pohodovou akci. Ve hře je pět lístků. Pojďte zkusit štěstí! Festival Kačeři v obrazech Páteční program festivalu Kačeři už jsme Vám reportovali, sobotního jsme se bohužel nemohli zúčastnit, tak zde přinášíme páteční den v obrazech. Jak to tam vypadalo, kdo vystupoval, kdo pracoval a kdo si prostě jen užíval. Loučení s prázdninami je možné si užít i vesele, když k tomu hraje Vojtaano a PanSpace Je Vám smutno, že prázdniny končí? Vyražte ve středu 29. 8. za posledním letním sluníčkem, za poslední letošní projížďkou po lodičce na Orlické přehradě a užijte si příjemné odpoledne zakončené dobrým pivem a ještě lepší hudbou. Festival Kačeři je rozjetý na plné obrátky, pátek je za námi, přijďte si užít ještě sobotu. Páteční program festivalu Kačeři už je za námi. Byl rozhoupaný hip hopem, roztančený krotiteli desek v rytmu D'n'B, nebo rozdrnčený říznými kytarovými ryfy hard-core metalových partiček. Festival Kačeři už klepe na dveře, zná svůj line-up a my Vám přinášíme několik vstupenek. Můžeme se těšit na Pipes, Prago union nebo Kapitána Dema, taneční stage pak ovládnou zahraniční DJs. Festivalová louka v Horčápsku u Březnice ožije letos již třináctým ročníkem festivalu Kačeři. Fanoušci kapel a DJs se sjedou na příbramsko o magickém víkendu 17. a 18. srpna, aby zde oslavili pomalu blížící se závěr léta.

Další pozvánky na akce

Black Stone Cherry s Monster Truck zahrají v listopadu v Lucerna Music baru Americká hardrocková kapela Black Stone Cherry přijede do Prahy s novým albem Family Tree, které vychází 20. dubna 2018 na Mascot Records. Way to a Klokain rozezní plzeňský music bar Anděl Plzeňská skupina Way to slaví své první narozeniny v nové sestavě. Dárek k tomuto výročí však dá tahle parta svým fanouškům. Tím máme samozřejmě na mysli společný koncert oslavenců Way to a skupiny Klokain. Dvě maďarské kapely nabité folk punkovou energií vystoupí na podzim v Praze Folkpunk nejvyšší kvality dovezou do Prahy nejprve Paddy and The Rats (24. října v Lucerna Music Baru), zanedlouho poté nabídnou geniální mix balkánu, punku a folku Bohemian Betyars (7. listopadu v Rock Café). Oba koncerty se konají pod hlavičkou Mighty Sounds. Bullet for my Valentine opět přijedou rozbourat Prahu Welšská hvězda a kapela, která vytáhla metalcore na stadiony – BULLET FOR MY VALENTINE se vrací do Česka! zakázanÝovoce, Jaksi Taksi a By The Way vezmou útokem KD Kovářov. Rockové soboty v Kovářově hostí další suprový koncert. Paddy and The Rats společně s Cheers! rozhoupají Lucerna Music Bar Kvalitní folk punkový koncert je na podzim ideální příležitostí dobít ubývající energii po létě. Komunál a jeho Best of tour 2018 potěší srdce všech západočeských fanoušků v Dlažově! Jako host vystoupí De Bill Heads „Tak ať žije Komunální odpad! Tak ať žije Komunál!“ Jistě napadlo mnoho příznivců téhle chlumecké metalové skupiny po ohlášení prvního samostatného turné Komunál Best of tour 2018. Jako host turné vystoupí turnovská kapela De Bill Heads.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz