ČLÁNKY SOUTĚŽE

Přijďte na koncert, pomůžete 2017 2. srpna 2017   (13:15)Ano přesně tak, blíží se další v pořadí již 16 ročník charitativní akce kde uslyšíte celkem 24 převážně jihlavských kapel.

Přijďte na koncert, pomůžete 2017

Místo činu, jihlavský letní Amfiteátr. Krycí název akce - Přijďte na koncert, pomůžete. Začátek přesně ve 12 hodin našeho času. Ano, přesně tak, blíží se další, v pořadí již 16. ročník charitativní akce, kde uslyšíte celkem 24 převážně jihlavských kapel. Výtěžek této akce bude věnován odlehčovací službě Adapta. Bude to záhul pro vaše sluchové smysly, protože kapely to do vás budou hustit rovnou ze dvou pódií. Ze zpěvačky Hairy Groupies, jež vystupuje v oblečení, které by se v pohodě vešlo do obálky na dopisy, nebudete moci odtrhnout oči. Lady Kate vám ukáže, že i gotika měla něco do sebe a z popovejma princeznama zamete Vlasta Zahrádka se svou kapelou Pop Killers.


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Co je to ADAPTA?
ADAPTA
je odlehčovací služba, jež poskytuje podporu těm, kteří se starají a pečují o osoby se sníženou soběstačností z důvodu chronického onemocnění nebo zdravotního postižení. O klienty je pečováno v jejich přirozeném prostředí, současně  se služba snaží předcházet jejich sociální izolaci a nabízet jim bezpečné a podnětné prostředí. Rozhodně svojí návštěvou tohoto festivalu podpoříte dobrou věc. Nikdo z nás neví, kdy bude potřebovat jejich služby.

Line-up

STAGE 1
MARABU
D.EX 
OLDŘICH VLČEK BAND
PRODLEVA
JET STREAM
APPLE SPOKESMAN
MAJOR MAJOR
​POP KILLERS
VIGO
D.N.A.
AUTOBUS
​LADY KATE

STAGE 2
ZERO PPM 
LOUD LABORATORY 
MR. HANKY 
DARK SPARK 
DEVĚT ŽIVOTŮ 
M.A.T. 
FILTR 
NÁDECH
HAKMAK 
PRO.STORY 
ABI GAIL
HAIRY GROUPIES 
 
Přijďte podpořit dobrou věc, rozhodně se nebudete nudit. Aktuální info čekujte na facebooku akce.


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autor:text:     Lubomír TomandlDalší články žánrů Metal, Rock, Soul

Na Každoročním mejdanu v MC Sklep se rozhodně nudit nebudeme Tradiční Václavská v MC Sklep Spálené Poříčí představí na klubové scéně hned tři rockové sestavy. Na své si 27. 9. 2018 přijdou fanouškové melodických skladeb podpořených silnými kytarami v podání Gallilea, skupiny Compromysh a klatovského Radiátoru. Bigbítové doupě v Novém Kramolíně se otřásalo v základech Pouťová rocková tancovačka s podtitulem Pouťová zábava akce jako prase vol. 4 přivítala 21. 9. 2018 na sále místního KD Grady Ann a klatovský Armero Tragedy. Vše v plném obsazení a s maximálním výkonem. Aušus: „Ať fanoušci přijdou podpořit dobrou věc, fakt to má smysl!“ Po čase se opět setkáváme s muzikanty ze západočeské punk rockové legendy Aušus. Nesešli jsme se s kluky jen tak u piva, ale přišli jsme si s nimi popovídat o jejich výjimečném výročním koncertu k 20 letům kapely. Kapela Morrigan pokřtí v prosinci své nové album Na 1.12. je naplánován křest alba Zvrácené umění na již tradičním 10. ročníku Crucifixion festu, který se uskuteční v plzeňském klubu Parlament. Dále zde vystoupí skupina Et Moriemur, kterou asi netřeba plzeňským fans představovat, a těleso Middledark, které v současné době připravuje své nové EP. Tublatanka a Citron odstartují slovenskou část turné Souboj rebelů koncertem v Košicích Maťo Ďurinda si zazpívá s českým zpěvákem Láďou Křížkem a zpěvačkou Tanjou! Na jednom pódiu se sejdou během turné legendárních kapel Tublatanka a Citron s názvem Souboj rebelů. V Novém Kramolíně si přijdou na své příznivci ostré muziky Tancovačka s podtitulem - Pouťová zábava akce jako prase vol 4 rozčeří klidné místní vody v pátek 21. 9. 2018 pořádným nářezem. O ten se postará blovická rocková Grady Ann s klatovskou formací Armero Tragedy. Rocková rozlučka s létem v Nepomuku Pořadatelé z nepomucké Pizzerie Marshall si na závěr letošního vydařeného léta pozvali klatovskou rockovou partu Ukradený Vjecy. V sobotu 22. 9. 2018 kapela zahraje všem, kteří se chtějí před příchodem podzimních sychravých dnů skvěle pobavit a užít si ještě čerstvého vzduchu na venkovním parketě.

Další pozvánky na akce

Na Každoročním mejdanu v MC Sklep se rozhodně nudit nebudeme Tradiční Václavská v MC Sklep Spálené Poříčí představí na klubové scéně hned tři rockové sestavy. Na své si 27. 9. 2018 přijdou fanouškové melodických skladeb podpořených silnými kytarami v podání Gallilea, skupiny Compromysh a klatovského Radiátoru. Kapela Morrigan pokřtí v prosinci své nové album Na 1.12. je naplánován křest alba Zvrácené umění na již tradičním 10. ročníku Crucifixion festu, který se uskuteční v plzeňském klubu Parlament. Dále zde vystoupí skupina Et Moriemur, kterou asi netřeba plzeňským fans představovat, a těleso Middledark, které v současné době připravuje své nové EP. V Novém Kramolíně si přijdou na své příznivci ostré muziky Tancovačka s podtitulem - Pouťová zábava akce jako prase vol 4 rozčeří klidné místní vody v pátek 21. 9. 2018 pořádným nářezem. O ten se postará blovická rocková Grady Ann s klatovskou formací Armero Tragedy. Rocková rozlučka s létem v Nepomuku Pořadatelé z nepomucké Pizzerie Marshall si na závěr letošního vydařeného léta pozvali klatovskou rockovou partu Ukradený Vjecy. V sobotu 22. 9. 2018 kapela zahraje všem, kteří se chtějí před příchodem podzimních sychravých dnů skvěle pobavit a užít si ještě čerstvého vzduchu na venkovním parketě. Západočeská rocková stálice Extra Band revival opět potěší Mrákov Tento večer bude jistě v Mrákově pořádný Mejdan, kdy se sál doslova promění v Kouzelný dům. Společně si všichni řekneme Tak už to začíná a zažijeme tu pravou Oázu rock. Nenechme si tuto akci ujít !!! Mash a HaXna odstartují sezónu v KD Svrčovec Nenechme si tuhle rock metalovou smršť ujít a přijďme si společně zařádit do Svrčovce !!! Punkrocková nálož Sedmičce Léto skončilo a začíná klubová scéna kde se i přes klesající teploty stává horká sauna různého pyžma, které vám vstoupí do mozkových receptorů a přiměje vás pařit až do rána a budete proklínat všechny bohy za příšernou kocovinu, ale jedno vám zůstane v paměti a budete si vychvalovat akci pořádanou na Strahově v sedmičce kapelama, který mají kule z punku z 90´ let
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz