ČLÁNKY SOUTĚŽE

Přijďte na koncert, pomůžete 2017 2. srpna 2017   (13:15)Ano přesně tak, blíží se další v pořadí již 16 ročník charitativní akce kde uslyšíte celkem 24 převážně jihlavských kapel.

Přijďte na koncert, pomůžete 2017

Místo činu, jihlavský letní Amfiteátr. Krycí název akce - Přijďte na koncert, pomůžete. Začátek přesně ve 12 hodin našeho času. Ano, přesně tak, blíží se další, v pořadí již 16. ročník charitativní akce, kde uslyšíte celkem 24 převážně jihlavských kapel. Výtěžek této akce bude věnován odlehčovací službě Adapta. Bude to záhul pro vaše sluchové smysly, protože kapely to do vás budou hustit rovnou ze dvou pódií. Ze zpěvačky Hairy Groupies, jež vystupuje v oblečení, které by se v pohodě vešlo do obálky na dopisy, nebudete moci odtrhnout oči. Lady Kate vám ukáže, že i gotika měla něco do sebe a z popovejma princeznama zamete Vlasta Zahrádka se svou kapelou Pop Killers.


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Co je to ADAPTA?
ADAPTA
je odlehčovací služba, jež poskytuje podporu těm, kteří se starají a pečují o osoby se sníženou soběstačností z důvodu chronického onemocnění nebo zdravotního postižení. O klienty je pečováno v jejich přirozeném prostředí, současně  se služba snaží předcházet jejich sociální izolaci a nabízet jim bezpečné a podnětné prostředí. Rozhodně svojí návštěvou tohoto festivalu podpoříte dobrou věc. Nikdo z nás neví, kdy bude potřebovat jejich služby.

Line-up

STAGE 1
MARABU
D.EX 
OLDŘICH VLČEK BAND
PRODLEVA
JET STREAM
APPLE SPOKESMAN
MAJOR MAJOR
​POP KILLERS
VIGO
D.N.A.
AUTOBUS
​LADY KATE

STAGE 2
ZERO PPM 
LOUD LABORATORY 
MR. HANKY 
DARK SPARK 
DEVĚT ŽIVOTŮ 
M.A.T. 
FILTR 
NÁDECH
HAKMAK 
PRO.STORY 
ABI GAIL
HAIRY GROUPIES 
 
Přijďte podpořit dobrou věc, rozhodně se nebudete nudit. Aktuální info čekujte na facebooku akce.


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autor:text:     Lubomír TomandlDalší články žánrů Metal, Rock, Soul

O víkendu Traktor chystá nájezd na Zlín a Ostravu Šachoffnice Tour 2019 pokračuje na Moravě Koncert The Agony (CZ) a Syteria (UK), klub Vagón, 27. února 2019 ------------------ The Agony (CZ) with special guest Syteria (UK), music club Vagon, 27 FEB 2019 Tři ženy a bubenice. Tři ženy a bubeník. Jackie Chambers z Girlschool a rock 'n' roll. To není začátek vtipu, nýbrž klíčová slova, která definují večerní hodiny 27. února 2019 v pražském Vagónu. ------------------------------------------------------------------ Three women and a female drummer. Three women and a male drummer. Jackie Chambers of Girlschool and some ass-kicking rock'n'roll. No, this is not a beginning of a joke, only a few keywords defining one very fine night coming on 27th February 2019 at Vagon Club in Prague. Traktor exceloval na šachovém poli ve vyprodaném Depu2015 v Plzni! Hostem večera byli heartcoroví Forrest Jump Od léta, kdy jsme radost z koncertů Traktoru zažili naposledy, uplynula již dlouhá doba. Celorepubliková fanouškovská základna téhle party netrpělivě střihala pomyslný metr a nemohla se dočkat, až Traktor zase uslyší, uvidí a poprvé spatří nové ještě monstróznější a velkolepější turné Šachoffnice tour 2019. Ve stochovské Vodárně vypustili NP3 a Rehab mezi fanoušky nová alba Sobotní večer 16. 2. 2019 se ve stochovském Bikers klubu Vodárna nesl v duchu multižánrového minifestivalu. Na své si přišli příznivci punk rocku, nechyběl klasický rock a závěr patřil místní legendě - hard rockovému Mentolu. Hvězdy zazářily v Lucerně The Dire Straits Experience odstartovali českou tour v Praze Metalový večer Hell in Prdel v kultovním berounském klubu Páteční večer 22. 2. 2019 zaduní v RC Prdel Beroun ostré bicí doprovázené metalovými riffy nabroušených kytar. Na pódiu si zahraje regionální El Fuego a pražská vypalovačka MetalCraft. Ostravský AC/CZ zahraje ve staroplzeneckém Lidovém domě Příznivci australských originálů si budou moci užít hard rockový koncert v Pivním & cider klubu Lidový dům Starý Plzenec. Sobotní večer 23. 2. 2019 bude patřit AC/CZ (revival AC/DC), kteří jsou označováni jako jedni z nejlepších revivalů slavných AC/DC.

Další pozvánky na akce

O víkendu Traktor chystá nájezd na Zlín a Ostravu Šachoffnice Tour 2019 pokračuje na Moravě Koncert The Agony (CZ) a Syteria (UK), klub Vagón, 27. února 2019 ------------------ The Agony (CZ) with special guest Syteria (UK), music club Vagon, 27 FEB 2019 Tři ženy a bubenice. Tři ženy a bubeník. Jackie Chambers z Girlschool a rock 'n' roll. To není začátek vtipu, nýbrž klíčová slova, která definují večerní hodiny 27. února 2019 v pražském Vagónu. ------------------------------------------------------------------ Three women and a female drummer. Three women and a male drummer. Jackie Chambers of Girlschool and some ass-kicking rock'n'roll. No, this is not a beginning of a joke, only a few keywords defining one very fine night coming on 27th February 2019 at Vagon Club in Prague. Poetika a její TOUR! Poetika a Brixtn a David K. Metalový večer Hell in Prdel v kultovním berounském klubu Páteční večer 22. 2. 2019 zaduní v RC Prdel Beroun ostré bicí doprovázené metalovými riffy nabroušených kytar. Na pódiu si zahraje regionální El Fuego a pražská vypalovačka MetalCraft. Ostravský AC/CZ zahraje ve staroplzeneckém Lidovém domě Příznivci australských originálů si budou moci užít hard rockový koncert v Pivním & cider klubu Lidový dům Starý Plzenec. Sobotní večer 23. 2. 2019 bude patřit AC/CZ (revival AC/DC), kteří jsou označováni jako jedni z nejlepších revivalů slavných AC/DC. Vopice bojuje s pamětí, teda Souboj s pamětí bude mít vopici! Vlastněěě Souboj s pamětí slaví v pátek 10. narozeniny v Modré Vopici! Twenty One Pilots vystoupí v Praze již v sobotu. Do prodeje uvolňujeme posledních 300 vstupenek Držitelé ceny Grammy Twenty One Pilots vystoupí v pražské o2 areně již v sobotu 16. února. V rámci světového turné The Bandito Tour představí nejnovější album Trench. Na koncert, který se vyprodal během jednoho dne, přidáváme do prodeje posledních 300 vstupenek. K zakoupení jsou v síti Ticketportal.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz