ČLÁNKY SOUTĚŽE

Přijďte na koncert, pomůžete 2017 2. srpna 2017   (13:15)Ano přesně tak, blíží se další v pořadí již 16 ročník charitativní akce kde uslyšíte celkem 24 převážně jihlavských kapel.

Přijďte na koncert, pomůžete 2017

Místo činu, jihlavský letní Amfiteátr. Krycí název akce - Přijďte na koncert, pomůžete. Začátek přesně ve 12 hodin našeho času. Ano, přesně tak, blíží se další, v pořadí již 16. ročník charitativní akce, kde uslyšíte celkem 24 převážně jihlavských kapel. Výtěžek této akce bude věnován odlehčovací službě Adapta. Bude to záhul pro vaše sluchové smysly, protože kapely to do vás budou hustit rovnou ze dvou pódií. Ze zpěvačky Hairy Groupies, jež vystupuje v oblečení, které by se v pohodě vešlo do obálky na dopisy, nebudete moci odtrhnout oči. Lady Kate vám ukáže, že i gotika měla něco do sebe a z popovejma princeznama zamete Vlasta Zahrádka se svou kapelou Pop Killers.


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Co je to ADAPTA?
ADAPTA
je odlehčovací služba, jež poskytuje podporu těm, kteří se starají a pečují o osoby se sníženou soběstačností z důvodu chronického onemocnění nebo zdravotního postižení. O klienty je pečováno v jejich přirozeném prostředí, současně  se služba snaží předcházet jejich sociální izolaci a nabízet jim bezpečné a podnětné prostředí. Rozhodně svojí návštěvou tohoto festivalu podpoříte dobrou věc. Nikdo z nás neví, kdy bude potřebovat jejich služby.

Line-up

STAGE 1
MARABU
D.EX 
OLDŘICH VLČEK BAND
PRODLEVA
JET STREAM
APPLE SPOKESMAN
MAJOR MAJOR
​POP KILLERS
VIGO
D.N.A.
AUTOBUS
​LADY KATE

STAGE 2
ZERO PPM 
LOUD LABORATORY 
MR. HANKY 
DARK SPARK 
DEVĚT ŽIVOTŮ 
M.A.T. 
FILTR 
NÁDECH
HAKMAK 
PRO.STORY 
ABI GAIL
HAIRY GROUPIES 
 
Přijďte podpořit dobrou věc, rozhodně se nebudete nudit. Aktuální info čekujte na facebooku akce.


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autor:text:     Lubomír TomandlDalší články žánrů Metal, Rock, Soul

Další pozvánky na akce

Závěrečné postupové kolo Múzy 2018 O posledních postupujících do finálových soubojů bude rozhodnuto 26. 4. 2018 v Divadle Pod lampou. Páteční bigbeat v Lužanech u Přeštic V pátek 27. 4. 2018 si mohou příznivci rockových dýchánků zajet do obce Lužany, kde na místním pódiu KD vystoupí kapely Elegie rock a Grady Ann. Harlej v sobotu zaburácí v Kovářově. Rockové soboty vytáhly další trumf z rukávu. Tlustá Berta versus De Bill Heads zakončí své Žijte jako o život tour 2018 v Mrákově. Bude to pravá rocková bomba! Milí rockeři, milé rockerky, zakroužkujte si červeně datum sobotu 28. 4. Do KD Mrákov totiž dorazí Tlustá Berta versus De Bill Heads v rámci Žijte jako o život tour 2018 a bude to velké! Rockem proti rakovině XV První květnovou sobotu ožije již po patnácté přírodní amfiteátr v Ražicích tradičním open air festivalem Rockem proti rakovině Voznice fest zveřejnil své kapely pro první ročník Soutěž hudebních kapel všech žánrů. Jedinečná možnost vyhrát natáčení videoklipu včetně střihu a postprodukce od Junek Film. Rockový Slunovrat bude letos dvoudenní Festival Rockový Slunovrat po vydařeném loňském ročníku rozhodně nezahálí a v tomto roce slibuje ještě velkolepější a bohatší hudební program. Poprvé v novodobé historii bude dvoudenní, konat se bude od pátku 1. června do soboty 2. června. Festivalový areál se v posledních letech stále rozšiřuje a ani tentokrát tomu nebude jinak. Ke kouzelnému prostředí Lesního divadla v Řevnicích a přilehlého lesa letos přibyde ještě rozlehlý prostor na překrásné louce, kde vyroste nová velká stage.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz