ČLÁNKY SOUTĚŽE

Přijďte na koncert, pomůžete 2017 2. srpna 2017   (13:15)Ano přesně tak, blíží se další v pořadí již 16 ročník charitativní akce kde uslyšíte celkem 24 převážně jihlavských kapel.

Přijďte na koncert, pomůžete 2017

Místo činu, jihlavský letní Amfiteátr. Krycí název akce - Přijďte na koncert, pomůžete. Začátek přesně ve 12 hodin našeho času. Ano, přesně tak, blíží se další, v pořadí již 16. ročník charitativní akce, kde uslyšíte celkem 24 převážně jihlavských kapel. Výtěžek této akce bude věnován odlehčovací službě Adapta. Bude to záhul pro vaše sluchové smysly, protože kapely to do vás budou hustit rovnou ze dvou pódií. Ze zpěvačky Hairy Groupies, jež vystupuje v oblečení, které by se v pohodě vešlo do obálky na dopisy, nebudete moci odtrhnout oči. Lady Kate vám ukáže, že i gotika měla něco do sebe a z popovejma princeznama zamete Vlasta Zahrádka se svou kapelou Pop Killers.


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Co je to ADAPTA?
ADAPTA
je odlehčovací služba, jež poskytuje podporu těm, kteří se starají a pečují o osoby se sníženou soběstačností z důvodu chronického onemocnění nebo zdravotního postižení. O klienty je pečováno v jejich přirozeném prostředí, současně  se služba snaží předcházet jejich sociální izolaci a nabízet jim bezpečné a podnětné prostředí. Rozhodně svojí návštěvou tohoto festivalu podpoříte dobrou věc. Nikdo z nás neví, kdy bude potřebovat jejich služby.

Line-up

STAGE 1
MARABU
D.EX 
OLDŘICH VLČEK BAND
PRODLEVA
JET STREAM
APPLE SPOKESMAN
MAJOR MAJOR
​POP KILLERS
VIGO
D.N.A.
AUTOBUS
​LADY KATE

STAGE 2
ZERO PPM 
LOUD LABORATORY 
MR. HANKY 
DARK SPARK 
DEVĚT ŽIVOTŮ 
M.A.T. 
FILTR 
NÁDECH
HAKMAK 
PRO.STORY 
ABI GAIL
HAIRY GROUPIES 
 
Přijďte podpořit dobrou věc, rozhodně se nebudete nudit. Aktuální info čekujte na facebooku akce.


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autor:text:     Lubomír TomandlDalší články žánrů Metal, Rock, Soul

zakázanÝovoce dorazí do pražského klubu Vagon v rámci 13 Let Offline Tour zakázanÝovoce slaví 13 let od vzniku a tak se vydali koncem září na své turné v doprovodu kapel JAKSI TAKSI a By The Way. Do Prahy dorazí 7.12. Soutěž o lístky na rockový nářez Antigony v RockOpeře Praha! POZOR !!! POZOR !!! Hlášení pro všechny rockery, rockerky a rockerčata. Máme tu pro vás volňásky na představení Antigona v RockOpeře Praha. Skindred se v únoru vrátí do Prahy a přivezou novou desku Skindred, kteří každým koncertem ukazují, co to znamená nekonečný příval ragga-punk-metalové energie, se vrací do Prahy. 10. února v Lucerna Music Baru představí svou novou desku. Praha zažila opravdové Zemětřesení, třásl se celý Akropolis! První ze zastávek projektu Zemětřesení po 25 letech proběhl v Praze v Akropolis Anna K. - Světlo akusticky tour 2018 Anička opět v Jihlavě - DKO - 17. 12. 2018 KD Mrákov zažil hudební erupci hitů Alkeholu a Walda Gangu Byl chladný, dalo by se říci promrzlý sobotní podvečer a naše rocková srdce bila na poplach. Vždyť vystoupení skupin Walda Gang a Alkehol jsou pokaždé velkým zážitkem a co potom teprve, když šlo o jejich poslední společný koncert v rámci tour. No Name jsou úspěšní ve Španělsku, možná ho zařadí do seznamu zastávek turné Kapela No Name je úspěšná i za hranicemi Slovenska! Hudebníky potěšila příjemná zpráva ze Španělska. Písnička Povedz mi z dnes už megaúspěšného alba S Láskou se ve Španělsku v rámci ITUNES popchart dostala do hitparády. Nezaostává ani aktuální česko - slovenský singl Ži...a nech žít.

Další pozvánky na akce

zakázanÝovoce dorazí do pražského klubu Vagon v rámci 13 Let Offline Tour zakázanÝovoce slaví 13 let od vzniku a tak se vydali koncem září na své turné v doprovodu kapel JAKSI TAKSI a By The Way. Do Prahy dorazí 7.12. Skindred se v únoru vrátí do Prahy a přivezou novou desku Skindred, kteří každým koncertem ukazují, co to znamená nekonečný příval ragga-punk-metalové energie, se vrací do Prahy. 10. února v Lucerna Music Baru představí svou novou desku. Anna K. - Světlo akusticky tour 2018 Anička opět v Jihlavě - DKO - 17. 12. 2018 V Parlament Clubu se představí z brusu nová kapela Strakator Na scéně známého plzeňského klubu zahrají v pátek 23. 11. 2018 hned dvě formace. O přízeň publika se bude ucházet punkový V.T. Marvin, kterému bude sekundovat nově založená skupina Strakator. Lordi rozpálí Pekelný ostrov 2019! Hard rock heavy metalové peklo ukáže svou pravou tvář. V příštím roce totiž na tento pekelně dobrý festival zavítají legendární finští Lordi! Křest nového alba Zvrácené umění od kapely Morrigan se blíží Na 1.12. je naplánován křest alba Zvrácené umění na již tradičním 10. ročníku Crucifixion festu, který se uskuteční v plzeňském klubu Parlament. Dále zde vystoupí skupina Et Moriemur, kterou asi netřeba plzeňským fans představovat, a těleso Middledark, které v současné době připravuje své nové EP. Celý večer rock 'n' roll aneb legendární Brutus v KD Svrčovec! Oujééé! Proto neváhejte, opusťte všechny Hospody hospody a restaurace a doražte do KD Svrčovec, kde vám jistě někdo řekne: „Pojď tančit“, zpříjemníte si čekání na Čas vánoční a bude Celý večer rock 'n' roll !!!
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz