ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Prví z čtveřice Mejdanů pro Faunu proběhne v Bystřici 14. června 2017   (15:06)17. června 2017, SK Bystřice

Prví z čtveřice Mejdanů pro Faunu proběhne v Bystřici

Na stadionu SK Bystřice proběhne 17. června 2017 prví z čtveřice Mejdanů pro Faunu. Dny s názvem „Mejdan pro faunu“ vznikly s hlavní myšlenou uspořádat zábavné odpoledne a hudební večer, kde si díky bohatému kulturnímu programu přijdou na své rodiny s dětmi i jednotlivci, kde se setkají lidé, užijí si příjemnou atmosféru, budou se moci kvalitně občerstvit a podpořit drobné místní a okolní podnikatele a výrobce.

V červnu 2016 podobnou jednorázovou akci uspořádali v Sedlčanech. Měla velký úspěch, program zaujal děti i dospělé. Perfektní atmosféra na akci a následné pozitivní ohlasy navnadila k uspořádání podobných akcí častěji. A aby se návštěvníci mohli nejen dobře pobavit, ale také někomu pomoci, vznikla další myšlenka- podpořit touto akcí obecně prospěšnou společnost Ochrana fauny ČR, která sídlí v Hrachově u Sedlčan a funguje jako záchranná stanice pro opuštěná a zraněná zvířata a jako ekocentrum.

Na stadionu SK Bystřice proběhne 17. června …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Akci organizuje společnost Káva svět za podpory dalších významných sponzorů. Hlavním cílem akce je podpořit Ochranu fauny ČR, stmelit lidi, užít si pohodové odpoledne a večer, podpořit účinkující a rozšířit povědomí o tom, že i na venkovních akcích tohoto typu se můžete občerstvit na úrovni.

Program v Bystřici 17. června 2017:
14.00 The Beautifuls
14.30 Vystoupení ZŠ a MŠ Bystřice
15.00 Kvak a Žbluňk - Divadlo U plotny
16.00 Klauni Bárt a Sláva + TK Slimka Sedčany
17.00 The Beautifuls
17.30 Vstup Ochrana fauny + vylosování výherců soutěže
18.00 Vosí Hnízdo
19.00 ATD
20.00 Ozzy Osbourne Revival Tábor
21.00 Matyas
22.15 Lahvátor

V rámci programu: malování na obličej, skákací hrad, program eko centra Ochrana fauny.

STUP JE ZDARMA!

Mejdan pro faunu proběhne ve čtyřech termínech:
17. 6. 2017 Bystřice
24. 6. 2017 Sedlčany
15. 7. 2017 Milevsko
19. 8. 2017 Sedlčany
Martina Vachtlová
Další informace: Ochrana fauny ČR

Akci organizuje společnost Káva svět za …

zdroj:Tisková zpráva
autor:text:     Lenka KadeřábkováDalší pozvánky na akce

Žižkovská noc ovládne Prahu Blíží se nejdelší noc, jaká může před přechodem na letní čas nastat. Poprvé po celé tři dny a noci bude Žižkovská Noc vstupovat do hospod, klubů a divadel na Žižkově blízkých Holešovicích a Vinohradech. Bohatý a pestrý program pojme do sebe tuzemské a zahraniční hudebníky, progresivní divadlo i nejlepší současnou literaturu. Civilní Obrana bude opět v Praze Civilní Obrana v rámci jarního turné zavítá do RockCafé na Národní třídě, kde hrála naposledy koncem roku 2017 Album na míru letošnímu létu chystá křest IDIO&IDIO vydávají barvami sálající nové album - přinášíme recenzi Pilsen Easter Night aneb pojďme zažít metalové Velikonoce v Buena Vista Clubu Plzeň Pilsen Easter Night – Velikonoce tak trochu jinak S novým klipem Pipes and Pints pomáhalo více než 200 fanoušků 13. 3. ve 13:13 kapela Pipes and Pints zveřejnila nový singl "Dark into the Night". Do tvorby doprovodného lyric videa se zapojilo přes 200 fanoušků a kamarádů ze všech koutů světa. Všichni už netrpělivě očekávají dubnový návrat na podia, se startem v Praze a Brně. Kapela zároveň předstauje nový zvuk, ve kterém můžete slyšet banjo a vlivy country music. V Divadle Pod lampou proběhne 3. kolo Múzy 2018 Ve čtvrtek 22. 3. 2018 se na prknech plzeňského klubu utkají 4 kapely o postupové místo ve výběrové soutěži Múza 2018 O Velikonocích bude v LD Staňkov „Trautenberkovo“, jako host vystoupí Aušus V sobotu 31. 3. rozjede Trautenberk a Aušus svůj Velikonoční bigbít ve Staňkově! Visací Zámek a Znouzectnost rozvíří punkové vody ve Svrčovci! Punkové království 30. 3. 2018 v KD Svrčovec! Limetal, Kapriola a Elegie rock v KD Mrákov? To bude nářez! Limetal dorazí 24. 3. 2018 do KD Mrákov. Přiveze i úvodní píseň z filmu Špindl nebo scénu, kterou mu navrhoval tým od kapely Kabát. Jako hosté vystoupí Kapriola a Elegie rock. Brooklynský vrah přijede do Uhelny. Horror, porno, pot, pořádný ranec drog, šílenství zralé k léčení, i tak si leckdo představuje brooklynského řezníka Necra. Toto jsou jen skutečná synonyma většiny skalních fanoušků pořádného horror rapu.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz