ČLÁNKY SOUTĚŽE

Recenze: nové album INTRACELLULAR PETS kapely Hentai Corporation 12. října 2017   (12:30)Upozornění: album není vhodné pro suchary, lidi s IQ houpacího koně a všechny, kteří nemají hudební sluch!

Recenze: nové album INTRACELLULAR PETS kapely Hentai Corporation

Nové album INTRACELLULAR PETS kapely Hentai Corporation s největší pravděpodobností všechny posadí na zadek! Naše recenze je toho důkazem. Děkuji Kubovi za zpracování této recenze, jelikož mi potvrdil můj osobní názor na toto album, poslouchám ho v každé volné chvilce, protože je to nářez a máte se na co těšit!

Recenze:
 
Dnes se s Vámi podělím o vcelku nevšední zážitek z české hudební scény. Dostalo se mi do rukou nové album Hentai Corporation a nedá se říct, že by mě nezaujalo. Pojďme si ovšem povědět něco víc.

Na desce se nachází devět písniček a nutno dodat, že každá z nich má něco do sebe. Na druhém studiovém albu se kapela nepouštěla do žádných experimentů s romantikou, něhou ani slátaninami typu: budeme světoví, najdeme sound, co má Metallica. Jedině dobře! Rukopis a zvuk kapely Hentai Corporation je totiž absolutně v pořádku a originální. Podle mého názoru se jedná o kapelu, která svou originalitou a svým pojetím převyšuje většinu českých kapel.

Nové album INTRACELLULAR PETS kapely Hentai …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Na nosiči je tedy devět skladeb a já se tentokrát rozhodl pojmout psaní trochu jinak. Nebudu se soustředit na jednotlivé písničky a vyjadřovat se ke každé, jak mám ve zvyku. Pojmu to komplexně. Proč? Protože album INTRACELLULAR PETS  tak působí. Nenašel jsem nic, co by vyčnívalo, nebo naopak zapadalo pod průměr. Celé album zní uceleně a dynamicky. V každé skladbě je slyšet nápad, energii a kus práce. A to i přes to, jaké měla kapela v průběhu natáčení komplikace.

Charismatická kapela vydala názornou ukázku toho, „jak se to má dělat.“ Je více než jasné, že každého tento styl nezaujme a spoustě lidí bude provokativní až drzé dožadování se zaslouženého místa na scéně vadit. Každý by ale měl nejdřív pustit do uší INTRACELLULAR PETS a pak hodnotit. Jedná se totiž o album, které svědčí o jasných cílech a kvalitě kapely. 

Na nosiči je tedy devět skladeb a já se …
Určitě se stavte na některý z koncertů plánovaného turné Intracellular pets nám spadla 2017, které začíná už zítra 13. října v Opavě. Hlavně ale doražte všichni 27. října do Akropolis v Praze udělat pořádný kotel! Zde si album budete moci zakoupit a posoudit sami jeho kvalitu! Více najdete v naší pozvánce ZDE a také v našem rozhovoru s kapelou ZDE.

Určitě se stavte na některý z koncertů …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Lenka Kadeřábková, Recenze: Jakub Kočí
foto:     Milan Vobecký, Tisková zprávaDalší články s interpretem Hentai Corporation

Festival Hrady CZ po Točníku zavítá se Škworem, Tomášem Klusem, J.A.R. nebo Divokým Billem na Kunětickou horu! Nově návštěvníkům nabídne VIP kempy Plus - aneb na festival jako do hotelu! Čtrnáctý ročník festivalu Hrady CZ se po svém startu na hradě Točníku představí v pátek a sobotu 20. a 21. července na Kunětické hoře. Dále bude putovat po: Švihově, Rožmberku nad Vltavou, Veveří, Hradci nad Moravicí, Bouzově a svoji letošní pouť uzavře na hradě Bezdězu Jemnostfest 2018 zněl od Šumavy až po Krkonoše Bylo středeční odpoledne a party natěšených fanoušků mířily do Camp Lázní Klatovy. A mnohé z vás možná napadlo: „Copa se to v těch Klatovech vlastně dělo?“ The Prodigy na Rock for People letos bez zpoždění Čtvrteční line up přilákal na Rock for People nejvíce návštěvníků za celý letošní festival. Hlavní hvězdou večera byla kapela The Prodigy, která tentokrát nenechala diváky čekat. Divadlo Pod lampou v Plzni zažilo koncertní peklo Při vystoupení The Atavists a hlavního tahouna večera Hentai Corporation byl klub ve středu 28. 3. 2018 doslova napěchovaný fanoušky a hutnými decibely Hentai Corporation představí na Flédě aktuální desku v inovované sestavě Thrash rock´n´rollová parta Hentai Corporation přijede v rámci turné Intracellular Pets nám spadla 2018 (kdopak nám ho postaví) 20. března na Flédu. V nové sestavě, resp. se dvěma náhradníky, představí brněnským fanouškům dlouho očekávané druhé album. Intracellular Pets nám spadla – Hentai Corporation křtili v Akropoli album Reportáž ze křtu nového alba kapely Hentai Corporation Hentai Corporation představují první videoklip z alba Intracellular Pets Několik dnů před oficiálním vydáním druhého studiového alba Intracellular Pets představují Hentai Corporation videoklip ke skladbě Synthetic Limits (of Blossoming Omnipotence).

Další recenze

Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz