ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Recenze: nové album INTRACELLULAR PETS kapely Hentai Corporation 12. října 2017   (12:30)Upozornění: album není vhodné pro suchary, lidi s IQ houpacího koně a všechny, kteří nemají hudební sluch!

Recenze: nové album INTRACELLULAR PETS kapely Hentai Corporation

Nové album INTRACELLULAR PETS kapely Hentai Corporation s největší pravděpodobností všechny posadí na zadek! Naše recenze je toho důkazem. Děkuji Kubovi za zpracování této recenze, jelikož mi potvrdil můj osobní názor na toto album, poslouchám ho v každé volné chvilce, protože je to nářez a máte se na co těšit!

Recenze:
 
Dnes se s Vámi podělím o vcelku nevšední zážitek z české hudební scény. Dostalo se mi do rukou nové album Hentai Corporation a nedá se říct, že by mě nezaujalo. Pojďme si ovšem povědět něco víc.

Na desce se nachází devět písniček a nutno dodat, že každá z nich má něco do sebe. Na druhém studiovém albu se kapela nepouštěla do žádných experimentů s romantikou, něhou ani slátaninami typu: budeme světoví, najdeme sound, co má Metallica. Jedině dobře! Rukopis a zvuk kapely Hentai Corporation je totiž absolutně v pořádku a originální. Podle mého názoru se jedná o kapelu, která svou originalitou a svým pojetím převyšuje většinu českých kapel.

Nové album INTRACELLULAR PETS kapely Hentai …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Na nosiči je tedy devět skladeb a já se tentokrát rozhodl pojmout psaní trochu jinak. Nebudu se soustředit na jednotlivé písničky a vyjadřovat se ke každé, jak mám ve zvyku. Pojmu to komplexně. Proč? Protože album INTRACELLULAR PETS  tak působí. Nenašel jsem nic, co by vyčnívalo, nebo naopak zapadalo pod průměr. Celé album zní uceleně a dynamicky. V každé skladbě je slyšet nápad, energii a kus práce. A to i přes to, jaké měla kapela v průběhu natáčení komplikace.

Charismatická kapela vydala názornou ukázku toho, „jak se to má dělat.“ Je více než jasné, že každého tento styl nezaujme a spoustě lidí bude provokativní až drzé dožadování se zaslouženého místa na scéně vadit. Každý by ale měl nejdřív pustit do uší INTRACELLULAR PETS a pak hodnotit. Jedná se totiž o album, které svědčí o jasných cílech a kvalitě kapely. 

Na nosiči je tedy devět skladeb a já se …
Určitě se stavte na některý z koncertů plánovaného turné Intracellular pets nám spadla 2017, které začíná už zítra 13. října v Opavě. Hlavně ale doražte všichni 27. října do Akropolis v Praze udělat pořádný kotel! Zde si album budete moci zakoupit a posoudit sami jeho kvalitu! Více najdete v naší pozvánce ZDE a také v našem rozhovoru s kapelou ZDE.

Určitě se stavte na některý z koncertů …

autoři:text:     Lenka Kadeřábková, Recenze: Jakub Kočí
foto:     Milan Vobecký, Tisková zprávaDalší recenze

Album na míru letošního léta chystá křest IDIO&IDIO vydávají barvami sálající nové album - přinášíme recenzi Eredar - děčínští Arakain Na severu Čech se rodí nadějný crossover Eredar, přinášíme recenzi prvního alba Punkáči podpořili Libeňský psí útulek v Praze Modrá Vopice, kultovní klub na Vysočanské, kde snad ve svém životě byl alespoň jednou každý punkáč, hostila kapely, které přijely zahrát na podporu Libeňského útulku. Hororový film a Indie rock? Parta mladých kluků z Berouna se toho nebojí! Save the Emotion přichází s novým videoklipem k singlu Side by Side. Jsou mladí, talentovaní a zvedli laťku opravdu vysoko. Díváme se na nový objev roku? Invaze zvuků Noiseová kapela ESM vydává šesté album. IDIO&IDIO mají nové album i videoklip Kapela sestříhala momenty z letních festivalů První Hoře a jejich nové album Křehký mechanismus pozemského štěští pod lupou našeho recenzenta Tříčlenná kapela Between The Planets vydala nové CD Of Inner Sight! Tak se na něj pojďme podívat pod lupou. Civilní obrana má ráda mrkvičku a my jejich nový videoklip! I Like Mrkvička (Vegetarian), to je název singlu, ke kterému kluci z Civilní obrany natočili velmi povedený videoklip. A dnes, 2. listopadu, byl vypuštěn i na vaše internety! Flashback – kapela Dilated představuje nový singl a videoklip Kapela Dilated letos nahrála singl s názvem Flashback ke kterému přidala i videoklip
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz