ČLÁNKY SOUTĚŽE

„Říká se, že věk je jen číslo, ale já nevnímám ani to číslo,“ tvrdí legendární Peter Nagy, který oslaví šedesátku velkolepým turné 15. března 2019   (00:50)Peter Nagy slaví šedesátku! Hitmaker oslaví jubileum a 35 let na hudební scéně velkolepým česko – slovenským turné. Legenda hudební scény odehraje dvouhodinový koncert plný megahitů v pop rockových aranžích.

„Říká se, že věk je jen číslo, ale já nevnímám ani to číslo,“ tvrdí legendární Peter Nagy, který oslaví šedesátku velkolepým turné

Peter Nagy slaví šedesátku! Hitmaker oslaví jubileum a 35 let na hudební scéně velkolepým česko – slovenským turné. Legenda hudební scény odehraje dvouhodinový koncert plný megahitů v pop rockových aranžích. Zpěvák, skladatel, hudebník, textař a producent se na pódiu představí se skupinou Indigo a se dvěma vokalistkami. Nenechte si ujít koncert plný pozitivní energie a hitů Láska je tu s nami, Aj tak sme frajeri či So mnou nikdy nezostarneš. PETER NAGY 60 CZ / SK TOUR zahrnuje 11 zastávek od Košic až po Prahu!
 
Peter Nagy je značka, která na česko – slovenské scéně úspěšně funguje již 35 let. Nestárnoucí „profesor Indigo“ patří mezi nejúspěšnější zpěváky slovenské populární hudby. Zpěvák, skladatel, hudebník, textař a producent nyní slaví jubileum – jak jinak než koncertováním.

Peter Nagy slaví šedesátku! Hitmaker oslaví …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Říká se, že věk je jen číslo, ale já nevnímám ani to číslo... Nemám na takové věci čas. Mám rozdělaných několik projektů s různými umělci. S kapelou už jsme začali připravovat narozeninový koncertní program, tak abychom fanouškům zahráli  hity i mé kytarové balady. Je to pro mě těžký úkol jak sestavit playlist,“ prozradil oslavenec Peter Nagy
 
Nenechte si ujít PETER NAGY 60 CZ / SK TOUR plné pozitivní energie a hitů Láska je tu s nami, Marcel z malého mesta, Aj tak sme frajeri, S nohami na stole, Sme svoji, Korálky od Natálky či So mnou nikdy nezostarneš, které doslova zlidověly a zpívají si je fanoušci několika generací.

„Říká se, že věk je jen číslo, ale já nevnímám …
Napsal jsem za ta léta téměř 200 písní, ale zahrát na každém jubilejním koncertě můžeme pouze zlomek. I když koncert bude mít kolem dvou hodin, chci, aby měl spád. Proto zahrajeme samozřejmě nejznámější písně, ale i moje srdcovky. To je většinou jiná strana mé tvorby. Kromě toho pracujeme stále na nových stránkách vytvořených speciálně k mému výročí na scéně. Fakta, rozhovory a zejména podrobná diskografie,“ konstatuje Peter Nagy.  
 
Petra Nagye bude na turné doprovázet skupina Indigo a dvě vokalistky. Turné zahrnuje čtyři koncerty na Slovensku a sedm v Česku.

„Napsal jsem za ta léta téměř 200 písní, ale …
Mám štěstí na skvělé muzikanty. Už od roku 2001 hraje se mnou Mišo Kovalčík, kytarista s rockovým cítěním. Stejně jako klávesista Marek Mečiar, už to táhneme spolu devatenáctý rok, ale v pubertě ještě nejsme… Naši kapelu vždy vylepší někdo o generaci mladší - jako baskytarista Luboš Ďurech nebo náš nový bubeník Jozef Gorel, čerstvý třicátník. Je to podstatné mít vedle sebe nejen dobré muzikanty, ale i lidi, se kterými je veselo,“ říká s úsměvem Peter Nagy.
 
Legendární zpěvák má na kontě 16 alb, z nichž se dosud prodalo přes dva miliony nosičů. Peter Nagy má za sebou nespočet koncertů a festivalů nejen v Čechách, na Slovensku ale i v Evropě, USA a Austrálii. Fanoušci ho milují.

Moji fanoušci vnímají texty a smysl mých písní, nejen hitové slogany. Přesvědčil jsem se o tom znovu na dvou turné PIANKO, kde jsem zpíval většinou ty nehitové baladické písně. Mám z mých fanoušků radost. Čtu jejich komentáře na sociálních sítích. Je to hezké, když máte vyzrálé publikum, které vnímá mou tvorbu. Lidé, kteří mě berou jako člověka a nikoli jako idol,“ vyznal se Peter Nagy.
 

„Mám štěstí na skvělé muzikanty. Už od roku …
Vstupenky na PETER NAGY 60 CZ / SK TOUR si můžete koupit ZDE. Více informací naleznete na speciální webové stránce k turné https://peternagy.sk/ a na https://www.facebook.com/PeterNagyOfficial/?fref=ts
 
PETER NAGY 60 CZ / SK TOUR
 
SR

2. 10.  Nitra
  9. 10.   Košice
10. 10.   Žilina
         15. 10.   Bratislava
 
                                                                           ČR
                                                               
                                                                16. 10.  Otrokovice

                                                                22. 10.   České Budějovice
                                                                23. 10.   Teplice
                                                                24. 10.   Olomouc
                                                                28. 10.   Ostrava
                                                                29. 10.   Brno
                                                                31. 10.   Praha


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

zdroj:NK Factory
autor:foto:     Zdroj: Peter NagyDalší články s interpretem Peter Nagy a skupina Indigo

Další články žánrů Pop, Rock

Kapela Emesis po odmlce opět na scéně Páteční večer 10. 5. 2019 patřil v hudebním klubu Přeštická Stodola fanouškům skvělé muziky. Na výběr tu měli rockový styl Strip Dolls, metalový set mirovického Hand Grenade a hard rockový blok delší dobu nevystupující skupiny Emesis. Creedence Clearwater Revived (UK) 30.5.2019 od 19:30 h Divadlo Hybernia, Praha 31.5.2019 od 19:30 h, Sono Centrum Brno Dvě legendy na jednom pódiu aneb Turbo a Benefit oslaví svá výročí na AMFI Tlumačov V sobotní podvečer 25. 5. 2019 bude parket AMFI Tlumačov patřit dvěma zvučným jménům, legendám rockové scény – skupinám Turbo a Benefit. Tito sympaťáci v letošním roce slaví krásná výročí a jednou z jejich oslav bude právě zastávka v Tlumačově. A o tom, že se máme na co těšit, není pochyb! Aj tak sme stále frajeri. Zpívají stadióny a zazpívá i Peter Nagy na česko - slovenském turné Hity legendárního Petra Nagya jsou stále v kurzu! Dokazuje to píseň Aj tak sme stále frajeri, která aktuálně ožívá ve spojení s Mistrovstvím světa v hokeji. Hashtag #ajtaksmestalefrajeri je jedním z nejpoužívanějších na Instagramu! Oceán pokřtil na vlnách Vltavy svou desku FEMME FATALE Přímo vodou z Vltavy pořtila kapela Oceán své album FEMME FATALE. Fanoušci nejen z různých koutů Čech a Moravy ale i slovenské publikum přijeli podpořit legendu české Synth-pop muziky. Vláďa Šafránek Tribute aneb velká koncertní vzpomínka na výrazný rockový hlas Ve čtvrtek 13. června 2019 se ve Žlutých lázních v Praze na břehu Vltavy uskuteční velká koncertní vzpomínka na charismatického zpěváka Vláďu Šafránka. Štěpfest 2019 V sobotu 18.5.2018 se Štěpánovem u Olomouce prožene rocková smršť pod názvem Štěpfest 2019. Vystoupí The.Switch i místní Sunset Trail.

Další tiskovky

Creedence Clearwater Revived (UK) 30.5.2019 od 19:30 h Divadlo Hybernia, Praha 31.5.2019 od 19:30 h, Sono Centrum Brno Festival Hrady CZ slaví 15 let a oznamuje kompletní program v čele s kapelou Kryštof Putovní letní kulturní festival Hrady CZ letos slaví patnácté narozeniny a v magickém prostředí osmi hradů po celé České republice představí špičku současné české a slovenské hudební scény v čele s kapelou Kryštof, která se na festival vrací po šesti letech. Návštěvníci se budou moci dále těšit na Rybičky 48, No Name, Arakain & Lucii Bílou, Mirai, Marpo & Troublegang, Michala Hrůzu, kapelu Harleja další interprety a skupiny. Festival k narozeninám sobě i ostatním naděluje ekologičtější přístup k životnímu prostředí, v areálech se bude třídit odpad a kelímky na pivo budou vratné. V ceně lístku na festival je vždy vstup na hrad zdarma. B.LUES v Kamina boat už v červnu Hudební skupina B.LUES je známá nejen pražskému publiku, vlastním pojetím známých skladeb od interpretů jako jsou např.Pink Floyd, Tom Petty, Dire Straits, Alan is Morissette,Pink a další Aj tak sme stále frajeri. Zpívají stadióny a zazpívá i Peter Nagy na česko - slovenském turné Hity legendárního Petra Nagya jsou stále v kurzu! Dokazuje to píseň Aj tak sme stále frajeri, která aktuálně ožívá ve spojení s Mistrovstvím světa v hokeji. Hashtag #ajtaksmestalefrajeri je jedním z nejpoužívanějších na Instagramu! Majáles Ostrava 2019 Už tento pátek 17. 5. uslyšíme Ostravou znít rytmy známých kapel. Vláďa Šafránek Tribute aneb velká koncertní vzpomínka na výrazný rockový hlas Ve čtvrtek 13. června 2019 se ve Žlutých lázních v Praze na břehu Vltavy uskuteční velká koncertní vzpomínka na charismatického zpěváka Vláďu Šafránka. Štěpfest 2019 V sobotu 18.5.2018 se Štěpánovem u Olomouce prožene rocková smršť pod názvem Štěpfest 2019. Vystoupí The.Switch i místní Sunset Trail.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz