ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Rock Café zažilo metalcorovou smršť 11. června 2017   (13:59)9. 6 . 2017 Praha, Rock Café

Rock Café zažilo metalcorovou smršť

Vladimír Tobyška

Rock Café zažilo metalcorovou smršť (8 / 18) Rock Café zažilo metalcorovou smršť (9 / 18) Rock Café zažilo metalcorovou smršť (10 / 18) Rock Café zažilo metalcorovou smršť (11 / 18) Rock Café zažilo metalcorovou smršť (12 / 18) Rock Café zažilo metalcorovou smršť (13 / 18) Rock Café zažilo metalcorovou smršť (14 / 18) Rock Café zažilo metalcorovou smršť (15 / 18) Rock Café zažilo metalcorovou smršť (16 / 18) Rock Café zažilo metalcorovou smršť (17 / 18) Rock Café zažilo metalcorovou smršť (18 / 18)

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Tento večer jsme zavítali do pražského klubu Rock Café, který patří hlavně tvrdším žánrům hudby.
První kapelou večera, která přišla na podium byli němečtí A Savings whispers, která nahradila ze zdravotních důvodů kapelu liquid Space 9. Na první kapelu přišla jen hrstka fanoušků, celý koncert se táhl spíše v komorním duchu než ve velké metalové vřavě. Muzika kapely je lehce agresivní a energická, kapela v České republice hrála poprvé, a nemohla si byť malé publikum vynachválit. Další kapela byla Attack the hero, tato kapela má již zasebou 2 alba, které nesměli chybět na setlistu. Převážně hrají v Česku, ale odehráli řadu koncertů i v zahraničí. Na koncertě nesměli chybět jejich známý hity Be yourself nebo Anchor. Na vyhrazený čas pro tuto kapelu již dorazilo více lidí, a klub se pomalu začal plnit. Show, kterou předvedli, byla úžasná a energická. Hvězdou večera byli kluci z Hand Granade, jejich vystoupení je energické a propracované, na podiu které si postavili, nesměli chybět led lišty, které v pozadí dělají skvělou světelnou scénu. Kapela má dle mého názoru našlápnuto k velkému úspěchu. 


autoři:text:     Vladimír Tobyška
foto:     Vladimír TobyškaDalší fotoreportáže

Žádné sci-fi ani horor, ale Michal Hrůza s kapelou Hrůzy a předkapelou Nanosféra navštívili Dobříš 16. března se Dobříšský kulturní dům transformoval do nanosférické hrůzy, ale pouze v pozitivním smyslu slova. Energickou, melancholickou i taneční, digitálně instrumentální show předvedla čáslavská partička Nanosféra, která tak velmi příjemně rozehřála fanoušky, dychtivě očekávající vystoupení hlavního interpreta večera Michala Hrůzy s jeho kapelou Hrůzy. Doga otevřela svou Fabriku rock´n´rollu v Mrákově Doga se svým Hard Werk Tour dorazila do Mrákova, jako hosté vystoupili Komunál a Booters Rocková tancovačka v Hostinci Pod Kopcem Plzeň Plzeňský Božkov patřil v pátek 16. 3. 2018 příznivcům svižné muziky a rockových vypalovaček. Za pět dvanáct Vojtaano v klubu Za pět dvanáct Třetí slunce, O.K.mžik a Vojtaano v klubu Za pět dvanáct v Příbrami zpříjemnili náladu všem divákům a některé i rozesmáli. Ovocno-zeleninový mix a RockTom rozparádili publikum v RockCafé Brutální jahoda a Zelenina navštívili 13. 3. pražský klub a přivezli s sebou RockToma. Do klubu Vagon dorazilo zakázanÝovoce V rámci „Štastných 13 tour“ kluci oslavili své třinácté výročí na scéně. Podporu jim dělaly kapely Marathon a By The Way. Klub Vagon byla první zastávkou kapely a hned byl klub naplněný k prasknutí. Therion se svou jedinečnou metalovou operou Beloved Antichrist dobyl Prahu! Metalová šelma Therion zaútočila na Prahu, hosty večera byly skupiny: The Devil, Null Positiv a Imperial Age AMERICKO UKRAJINSKÝ DEATHMETALOVÝ URAGÁN SE PROHNAL BRNEM 11. 3. 2018 Klub Melodka od 19:30 hod V rámci European Justice Tour k nám zavítaly čtyři americké a jedna ukrajinská deathmetalová smečka. Večer plný "smrti" ovládl brněnskou Melodku Britské punkerky ovládly Rock Café The Sex Pissed Dolls aneb Anna Key, Nancy Doll, Kitty Vacant, Connie Rotter a Jilli Idol v rámci svého evropského Psycho Tour naplnily pražský klub Rock Café. Benefiční koncert orchestru Tremolo a pěveckého sboru Arnicor pro Nadaci pro transplantace kostní dřeně 11. 3. 2018, 17.00 KD Záluží. Reportáž z pohledu moderátorky
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz