ČLÁNKY SOUTĚŽE

Rock Café zažilo metalcorovou smršť 11. června 2017   (13:59)9. 6 . 2017 Praha, Rock Café

Rock Café zažilo metalcorovou smršť

Vladimír Tobyška

Rock Café zažilo metalcorovou smršť (8 / 18) Rock Café zažilo metalcorovou smršť (9 / 18) Rock Café zažilo metalcorovou smršť (10 / 18) Rock Café zažilo metalcorovou smršť (11 / 18) Rock Café zažilo metalcorovou smršť (12 / 18) Rock Café zažilo metalcorovou smršť (13 / 18) Rock Café zažilo metalcorovou smršť (14 / 18) Rock Café zažilo metalcorovou smršť (15 / 18) Rock Café zažilo metalcorovou smršť (16 / 18) Rock Café zažilo metalcorovou smršť (17 / 18) Rock Café zažilo metalcorovou smršť (18 / 18)

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Tento večer jsme zavítali do pražského klubu Rock Café, který patří hlavně tvrdším žánrům hudby.
První kapelou večera, která přišla na podium byli němečtí A Savings whispers, která nahradila ze zdravotních důvodů kapelu liquid Space 9. Na první kapelu přišla jen hrstka fanoušků, celý koncert se táhl spíše v komorním duchu než ve velké metalové vřavě. Muzika kapely je lehce agresivní a energická, kapela v České republice hrála poprvé, a nemohla si byť malé publikum vynachválit. Další kapela byla Attack the hero, tato kapela má již zasebou 2 alba, které nesměli chybět na setlistu. Převážně hrají v Česku, ale odehráli řadu koncertů i v zahraničí. Na koncertě nesměli chybět jejich známý hity Be yourself nebo Anchor. Na vyhrazený čas pro tuto kapelu již dorazilo více lidí, a klub se pomalu začal plnit. Show, kterou předvedli, byla úžasná a energická. Hvězdou večera byli kluci z Hand Granade, jejich vystoupení je energické a propracované, na podiu které si postavili, nesměli chybět led lišty, které v pozadí dělají skvělou světelnou scénu. Kapela má dle mého názoru našlápnuto k velkému úspěchu. 


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Vladimír Tobyška
foto:     Vladimír TobyškaDalší články žánru Metal

Přestupte do vyšší ligy s FOOTFESTEM 2018! Dávka té nejkvalitnější muziky z České republiky i zahraničí, originální turnaje v nejrůznějších sportovních aktivitách, atraktivní nabídky VIP vstupenek, speciální akce pro děti, bohatý doprovodný program. To je Footfest 2018! Hudebně-sportovní událost na jihu Čech, která spojuje kulturní zážitek s aktivním pohybem. Metalová Amnesia Tour ve Spáleném Poříčí Jedna ze zastávek republikové šňůry, na podporu nového stejnojmenného alba Amnesia skupiny InnerSphere, připadla 15. 5. 2018 na spálenopoříčský MC Sklep. Traktor a jeho hosté roztančili a rozjásali Korunní pevnůstku v Olomouci Festival Traktor Open Air Aerodrome Festival: letošní soupisku zahraničních účinkujících uzavírají Halestorm Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu, jsou američtí Halestorm. Tato pennsylvánská čtveřice soustředěná kolem zpěvačky Lzzy Hale do dnešního dne nahrála tři studiová alba a v roce 2013 se se singlem Love Bites (So Do It) zapsala do historie Grammy Awards v kategorii "Best Hard Rock/Metal Performance". Od svého vzniku v roce 2009 jsou Halestorm prakticky neustále na turné a každý rok odehrají na neuvěřitelných 250 koncertů. Během svých turné sdíleli pódium s desítkami rockových a metalových hvězd jako např. s Evanescence, Papa Roach, Alter Bridge nebo Stone Sour a Bullet For My Valentine, se kterými je nyní svede dohromady i Aerodrome Festival. Amnesia Tour zavítá do MC Sklep Hudební klub ve Spáleném Poříčí zažije v pátek 18. 5. 2018 pořádný díl thrash a death metalové nakládačky. Multižánrový hudební Voznice Fest 2018 se stal minulostí Skvělou muzikou nabitý soutěžní festival ve Voznici poznal v sobotu 12. 5. 2018 svého vítěze. Lana Del Rey, Macklemore, Nine Inch Nails, Wiz Khalifa, Limp Bizkit, Parkway Drive, Stone Sour a mnoho dalších na Aerodrome Festivalu 2018! Aerodrome festival vstupuje do pátého ročníku, který se uskuteční v závěru června, s nevídaně silným programem a řadou novinek! Rozroste se do počtu dní i pódií, nabídne ještě více zahraničních hvězd a multižánrový rozměr!

Další fotoreportáže

Odyssea v jezdeckém areálu Zofi Legendární Odyssea rock se po roce vrátila na pódium jezdeckého areálu firmy Zofi Kadov a v sobotu 19. 5. 2018 vyzvala k tanci takřka vyprodanou jezdeckou arénu. Turbo na pouťovém festivalu v Nepomuku Součástí vyhlášené pouti v Nepomuku 19. 5. 2018 byl i hudební festival v areálu firmy Unibrick, kde zahrála plzeňská rocková skupina Turbo. Metalová Amnesia Tour ve Spáleném Poříčí Jedna ze zastávek republikové šňůry, na podporu nového stejnojmenného alba Amnesia skupiny InnerSphere, připadla 15. 5. 2018 na spálenopoříčský MC Sklep. Kladenský klub Auto Da Fé uspořádal již druhý United fest for help V sobotu 19. 5. zažíval kladenský klub punkrockovou akci, která byla uspořádána pro dobrou věc. Probíhala zde totiž sbírka na léčení a pomůcky k tomu potřebné pro malého Štěpánka ze Slaného. Traktor a jeho hosté roztančili a rozjásali Korunní pevnůstku v Olomouci Festival Traktor Open Air Recitál Lucie Bílé a Petra Maláska dojal publikum ve Vimperku Jedna z nejpopulárnějších českých zpěvaček Lucie Bílá ve čtvrtek přijela potěšit své příznivce do KD Cihelny Vimperk. Návštěvníci se mohli těšit na velmi emotivní koncertní program Recitál, při kterém Lucii Bílou doprovází skladatel a klavírista Petr Malásek. Miss Agro navštívilo přes tisíce navštěvníků Zemědělská univerzita v Praze pořádala za pomoci sponzorů a partnerů, již 20. ročník Miss Agro. My Vám zde přinášíme fotoreport.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz