ČLÁNKY SOUTĚŽE

Rock Fest 2 již tuto sobotu! 26. července 2017   (20:10)Stále nemáš plán na víkend? Přijeď si užít rockovou sobotu na Slapy! Vystoupí Pipelines, The Neladíme, Wotazník nebo 200 Gramů másla.

Rock Fest 2 již tuto sobotu!

Druhému ročníku Rock Festu bylo souzeno datum 29. července 2017, předpověď počasí slibuje příjemných 26 °C, což je pro pořádnou nálož rocku pod širým nebem naprosto ideální. Ještě připočtěte parádní atmosféru kempu, kterou dokresluje malebná příroda slapské přehrady. A výsledek? Zabalit batoh a vyrážíme!

A jedeme samozřejmě za písničkou, na jaké interprety se můžeme letos těšit?


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Párty odpálí už v 16:00 punkové seskupení 200 Gramů másla. I když se post otvírací kapely může jevit trochu nevděčně, rozhodně si tyto máslové borce z Prahy nenechte ujít. Umí totiž udělat pořádnej bordel. Klidně ve 4 odpoledne.

Punk-rocková partička Wotazník složená ze studentů Gymnázia Palackého v Mladé Boleslavi zapěje své „Nechte mě bejt“ v 17:15. Kluci spolu hrajou už od 11 let, letos vyhráli soutěž Boleslavsko hledá talent, tak se třeba brzy dočkáme nové desky. Rozhodně se je na co těšit. 

Párty odpálí už v 16:00 punkové …
Štafetu po nich přebírá v 18:30 zkušené seskupení z Prahy-Radotína Pipelines.

Umca, Hanz, May a Majk opět předvedou, jak se do toho má správně bušit. Kombinace dunivé basy, rytmických bicí a pravdivých textů ze života zaručuje skvělý zážitek z koncertu. Takže mi dovolte citovat z jejich FB stránek: „Blahoslaven budiž pipe-rock, nechť je jeho cesta vydlážděna až k samému vrcholu hudebního nebe.“

Štafetu po nich přebírá v 18:30 zkušené …
A plejáda kytarového nářezu pokračuje – lehce před osmou hodinou večerní vystoupí  trio The Neladíme. V tu dobu už bude jistě večírek v plném proudu, poctivý kotel před pódiem a pár milých promilí v našich žilách. Kluci nedávno vypustili do světa demo Já s kapelou, k poslechu je například na Bandzone.

A párty s kapelami bude pokračovat až do neděle!

Závěrem stručné základní info:

Kdy: Sobota 29.července
Kde: Kemp u Kropáčka, Slapy
Za kolik: Vstupné je dobrovolné

Co je malé, to je fajn.  A u festiválků to platí dvojnásob. Proto přijeď a podpoř!

FB událost:  https://www.facebook.com/events/862897217196606/?fref=ts

 


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Lenka Hlavičková
foto:     Oficiální FB stránky kapel



Další pozvánky na akce

Dvě maďarské kapely nabité folk punkovou energií vystoupí na podzim v Praze Folkpunk nejvyšší kvality dovezou do Prahy nejprve Paddy and The Rats (24. října v Lucerna Music Baru), zanedlouho poté nabídnou geniální mix balkánu, punku a folku Bohemian Betyars (7. listopadu v Rock Café). Oba koncerty se konají pod hlavičkou Mighty Sounds. Bullet for my Valentine opět přijedou rozbourat Prahu Welšská hvězda a kapela, která vytáhla metalcore na stadiony – BULLET FOR MY VALENTINE se vrací do Česka! zakázanÝovoce, Jaksi Taksi a By The Way vezmou útokem KD Kovářov. Rockové soboty v Kovářově hostí další suprový koncert. Paddy and The Rats společně s Cheers! rozhoupají Lucerna Music Bar Kvalitní folk punkový koncert je na podzim ideální příležitostí dobít ubývající energii po létě. Komunál a jeho Best of tour 2018 potěší srdce všech západočeských fanoušků v Dlažově! Jako host vystoupí De Bill Heads „Tak ať žije Komunální odpad! Tak ať žije Komunál!“ Jistě napadlo mnoho příznivců téhle chlumecké metalové skupiny po ohlášení prvního samostatného turné Komunál Best of tour 2018. Jako host turné vystoupí turnovská kapela De Bill Heads. Alkehol a Walda Gang zatopí pod rockovým kotlem v Hořovicích! Ve Společenském domě v Hořovicích vypukne koncert skupin Alkehol a Walda Gang v rámci společné Tour 2018. Trojitá nálož psychobilly rozpohybuje Lampu Přijďte v pátek od sedmi večer zapařit do plzeňského Divadla pod lampou na tři super partičky, a to konkrétně na německé trio Out of Luck, tři kovboje z Líbeznic Kungpao Cowboys a domácí Duo Rimini.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz