ČLÁNKY SOUTĚŽE

Rock Fest 2 již tuto sobotu! 26. července 2017   (20:10)Stále nemáš plán na víkend? Přijeď si užít rockovou sobotu na Slapy! Vystoupí Pipelines, The Neladíme, Wotazník nebo 200 Gramů másla.

Rock Fest 2 již tuto sobotu!

Druhému ročníku Rock Festu bylo souzeno datum 29. července 2017, předpověď počasí slibuje příjemných 26 °C, což je pro pořádnou nálož rocku pod širým nebem naprosto ideální. Ještě připočtěte parádní atmosféru kempu, kterou dokresluje malebná příroda slapské přehrady. A výsledek? Zabalit batoh a vyrážíme!

A jedeme samozřejmě za písničkou, na jaké interprety se můžeme letos těšit?


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Párty odpálí už v 16:00 punkové seskupení 200 Gramů másla. I když se post otvírací kapely může jevit trochu nevděčně, rozhodně si tyto máslové borce z Prahy nenechte ujít. Umí totiž udělat pořádnej bordel. Klidně ve 4 odpoledne.

Punk-rocková partička Wotazník složená ze studentů Gymnázia Palackého v Mladé Boleslavi zapěje své „Nechte mě bejt“ v 17:15. Kluci spolu hrajou už od 11 let, letos vyhráli soutěž Boleslavsko hledá talent, tak se třeba brzy dočkáme nové desky. Rozhodně se je na co těšit. 

Párty odpálí už v 16:00 punkové …
Štafetu po nich přebírá v 18:30 zkušené seskupení z Prahy-Radotína Pipelines.

Umca, Hanz, May a Majk opět předvedou, jak se do toho má správně bušit. Kombinace dunivé basy, rytmických bicí a pravdivých textů ze života zaručuje skvělý zážitek z koncertu. Takže mi dovolte citovat z jejich FB stránek: „Blahoslaven budiž pipe-rock, nechť je jeho cesta vydlážděna až k samému vrcholu hudebního nebe.“

Štafetu po nich přebírá v 18:30 zkušené …
A plejáda kytarového nářezu pokračuje – lehce před osmou hodinou večerní vystoupí  trio The Neladíme. V tu dobu už bude jistě večírek v plném proudu, poctivý kotel před pódiem a pár milých promilí v našich žilách. Kluci nedávno vypustili do světa demo Já s kapelou, k poslechu je například na Bandzone.

A párty s kapelami bude pokračovat až do neděle!

Závěrem stručné základní info:

Kdy: Sobota 29.července
Kde: Kemp u Kropáčka, Slapy
Za kolik: Vstupné je dobrovolné

Co je malé, to je fajn.  A u festiválků to platí dvojnásob. Proto přijeď a podpoř!

FB událost:  https://www.facebook.com/events/862897217196606/?fref=ts

 


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Lenka Hlavičková
foto:     Oficiální FB stránky kapelDalší pozvánky na akce

Ovoce a Zelenina jedou na druhý rande! Druhý Rande Tour 2019 je společné turné Brutální Jahody a Zeleniny. V rámci turné navštíví i Prahu. Škwor se svým exkluzivním akustickým turné UNPLUGGED TOUR rozezní Plzeň! „Že věci některý jsou neměnný jak síla starejch vín“... A jednou z nepochybně neměnných věcí je i ta, že Škwor neusnul na vavřínech a k dvaceti jedna letům na scéně naplánoval pro své fans exkluzivní akustické turné UNPLUGGED TOUR. Múza 2019 ve 4. kole představí multižánrový koktejl Již tradičně se ve čtvrtek 21. 3. 2019 sejdou aktéři 4. postupového kola nejstarší hudební výběrové soutěže Múza 2019. V plzeňském klubu Divadlo Pod lampou se tentokrát můžeme těšit na pestrou mozaiku několika stylů. MANENE NA MÁCHÁČ CLUB TOUR V BŘEZNICI Festival Kačeři vítá jaro a vrací se s tanečním mejdanem po čtyřech měsících! Již 30. března do Březnice zavítá klubová tour festivalu Mácháč. Eirik zavítá do Jihlavy. Eirik o sobě dává opět vědět. Společná tour členů Blakkwood Records Refewa a Sharloty. Příbramský music club Pandora si pro nás připravil našlapanou hip hopovou párty, která se chystá už příští pátek 22. 3. 2019. Program Rockového Slunovratu je kompletní Festival Rockový Slunovrat, který se již potřinácté uskuteční ve dnech 31. května a 1. června 2019 v areálu lesního amfiteátru v Řevnicích u Prahy, již zveřejnil kompletní program.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz