ČLÁNKY SOUTĚŽE

Rock Fest 2 již tuto sobotu! 26. července 2017   (20:10)Stále nemáš plán na víkend? Přijeď si užít rockovou sobotu na Slapy! Vystoupí Pipelines, The Neladíme, Wotazník nebo 200 Gramů másla.

Rock Fest 2 již tuto sobotu!

Druhému ročníku Rock Festu bylo souzeno datum 29. července 2017, předpověď počasí slibuje příjemných 26 °C, což je pro pořádnou nálož rocku pod širým nebem naprosto ideální. Ještě připočtěte parádní atmosféru kempu, kterou dokresluje malebná příroda slapské přehrady. A výsledek? Zabalit batoh a vyrážíme!

A jedeme samozřejmě za písničkou, na jaké interprety se můžeme letos těšit?


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Párty odpálí už v 16:00 punkové seskupení 200 Gramů másla. I když se post otvírací kapely může jevit trochu nevděčně, rozhodně si tyto máslové borce z Prahy nenechte ujít. Umí totiž udělat pořádnej bordel. Klidně ve 4 odpoledne.

Punk-rocková partička Wotazník složená ze studentů Gymnázia Palackého v Mladé Boleslavi zapěje své „Nechte mě bejt“ v 17:15. Kluci spolu hrajou už od 11 let, letos vyhráli soutěž Boleslavsko hledá talent, tak se třeba brzy dočkáme nové desky. Rozhodně se je na co těšit. 

Párty odpálí už v 16:00 punkové …
Štafetu po nich přebírá v 18:30 zkušené seskupení z Prahy-Radotína Pipelines.

Umca, Hanz, May a Majk opět předvedou, jak se do toho má správně bušit. Kombinace dunivé basy, rytmických bicí a pravdivých textů ze života zaručuje skvělý zážitek z koncertu. Takže mi dovolte citovat z jejich FB stránek: „Blahoslaven budiž pipe-rock, nechť je jeho cesta vydlážděna až k samému vrcholu hudebního nebe.“

Štafetu po nich přebírá v 18:30 zkušené …
A plejáda kytarového nářezu pokračuje – lehce před osmou hodinou večerní vystoupí  trio The Neladíme. V tu dobu už bude jistě večírek v plném proudu, poctivý kotel před pódiem a pár milých promilí v našich žilách. Kluci nedávno vypustili do světa demo Já s kapelou, k poslechu je například na Bandzone.

A párty s kapelami bude pokračovat až do neděle!

Závěrem stručné základní info:

Kdy: Sobota 29.července
Kde: Kemp u Kropáčka, Slapy
Za kolik: Vstupné je dobrovolné

Co je malé, to je fajn.  A u festiválků to platí dvojnásob. Proto přijeď a podpoř!

FB událost:  https://www.facebook.com/events/862897217196606/?fref=ts

 


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Lenka Hlavičková
foto:     Oficiální FB stránky kapelDalší pozvánky na akce

Metalový křest CD Restart skupiny Avidity for… je připravený v Knížecím Pivovaru Plasy Sobotní akci s názvem 4 Fest open air vol. II okoření další metalové formace, které dodají slavnostním chvilkám ten správný hudební punc. Nebude chybět tvrdá muzika, ostrá světla a nadupaný zvuk. Proto nezapomeňte – sobota 18. 8. 2018 v 19:00 Knížecí Pivovar! Již pozítří vypukne třetí ročník festivalu Rock Heart Areál zámeckého parku v Moravském Krumlově nabídne pořádnou porci heavy metalu. Fanoušky Die Antwoord v Praze rozehřeje dvojnásobný držitel hudební ceny Anděl O předkapele Die Antwoord na letošním evropském turné, kterou bude Jihoafričanka Moonchild Sanelly, pořadatelé koncertu informovali již před nějakým časem. Nicméně stejně jako na posledním samostatném koncertu Die Antwoord v roce 2016 ve Žlutých lázních se na české fanoušky chystá jako druhý support i zástupce české hudební scény. Léta páně v Ústí nad Labem Česká, již legendární, kapela Tři Sestry oslaví 33 let na scéně, a to v pořádném stylu. Festival Kačeři už klepe na dveře, zná svůj line-up a my Vám přinášíme několik vstupenek. Můžeme se těšit na Pipes, Prago union nebo Kapitána Dema, taneční stage pak ovládnou zahraniční DJs. Festivalová louka v Horčápsku u Březnice ožije letos již třináctým ročníkem festivalu Kačeři. Fanoušci kapel a DJs se sjedou na příbramsko o magickém víkendu 17. a 18. srpna, aby zde oslavili pomalu blížící se závěr léta. Papa Roach opět v České republice Živá legenda nu-metalu, americká kapela PAPA ROACH, prověří svým našlapaným koncertem základy magického open areálu Korunní pevnůstky v Olomouci. Country v plavkách 2018 Bar plovárna Benešov nad Ploučnicí
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz