ČLÁNKY SOUTĚŽE

ROCK POD KAMEŇOM UŽ TENTO TÝŽDEŇ! 3. srpna 2017   (08:50)ZÁŽITOK Z METALU PRINÁŠA ROCK POD KAMEŇOM UŽ TENTO TÝŽDEŇ!

ROCK POD KAMEŇOM UŽ TENTO TÝŽDEŇ!

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Príchuť pravého rockového leta môžete zažiť iba na festivale Rock pod Kameňom. Hudobná nádielka na ďalekom východe Slovenska v Rekreačnej oblasti Sninských rybníkov je to, čo si práve tento rok nesmiete nechať ujsť. Počas troch dní sa môžete tešiť hneď na niekoľko hudobných vrcholov. Od rocku, metalu cez punk. Pre každého je tu niečo. Rock pod Kameňom, ktorý začína v stredu 2. augusta, aj tento rok ponúka množstvo skvelých koncertov ako sú NENA, ARCH ENEMY, AMORPHIS, AXXIS, BLUES PILLS, WANASTOWI VJECY a mnoho ďalších.

Prípravy na 15. ročník festivalu Rock pod Kameňom vrcholia. Obľúbený rockový festival zasadený pod Sninským Kameňom v prostredí rekreačnej oblasti Sninských rybníkov štartuje už v stredu. Hudobné brány celého festivalu sa však otvárajú už v utorok v rámci 700. výročia prvej písomnej zmienky o meste Snina, k oslavám a festivalu sa veľkolepou šou pripojí aj legendárna SUZI QUATRO, PETR KOLÁŘ a KISS MORAVIAN GIRLS.

Tešiť sa môžeme na nezabudnuteľnú atmosféru hudobnej oslavy, na ktorej sa už niekoľko rokov stretávajú priaznivci rocku nie len zo Slovenska, ale aj zo zahraničia. Organizátori sa opäť postarali o to, aby mali návštevníci príjemné zážitky a komfort.

Pre publikum je mnohé v ponuke. Po úvodnom otváracom dni so SUZI QUATRO sa dav môže tešiť na ďalších ťahákov festivalu, akými sú nemecká diva NENA alebo divoká ALISSA WHITE-GLUZ s kapelou ARCH ENEMY, ktorá rozhodne prinesie spanilú jazdu s metalovým nádychom.

Počas celého festivalu vám spríjemnia hudobné zážitky vystupujúce zahraničné ako aj domáce hviezdne chuťovky -  AMORPHIS, AXXIS, BLUES PILLS, WANASTOWI VJECY, PETR KOLÁŘ, ŠKWOR, SLOBODNÁ EURÓPA, ALKEHOL, BACK:N:BLACK, TURBO, HARLEJ, LIMETAL, HORKÝŽE SLÍŽE, BIJOUTERRIER, METROPOLIS, DOGA, RAVENCLAW & KAI HANSEN, KISS MORAVIAN GIRLS a mnoho ďalších!

Vstupenky sú dostupné v sieti Ticketportal, na predajných miestach v rámci mesta Snina alebo na mieste v čase konania festivalu Rock pod Kameňom. Pokiaľ nechcete na 15. ročníku festivalu Rock pod Kameňom chýbať, nezabudnite si zakúpiť vstupenky čo najskôr! Kapacita areálu je obmedzená z dôvodov zachovania maximálneho komfortu pre všetkých návštevníkov.

Viac informácii nájdete na webe festivalu www.rockpodkamenom.sk alebo na facebookových stránkach https://www.facebook.com/rockpodkamenom. Festival Rock pod Kameňom sa uskutoční od 2. do 4. augusta 2017 v rekreačnej oblasti Sninské rybníky.


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

zdroj:TZ
autoři:text:     Alan Rohan, Pavol DrábDalší články žánru Metal

Dvoudenní festival Prdel rock pro Klubíčko Vol. 6 Letošní formát dvoudenního maratónu hudebních vystoupení nabídne příznivcům dobré muziky ve dnech 25. a 26. 1. 2019 jedenáct kapel z blízka i širokého okolí. Nebudou chybět domácí Padlí Andělé či Bulldog, účast přislíbilo několik pražských skupin a v neposlední řadě tu Stochovský Mentol představí loňské album. Po 17. letech se CI5 vrací na prkna klubu Runway Hard rocková skupina CI5 si po dlouhých 17. letech zahraje v pátek 18. 1. 2019 na pódiu, kde to prvními koncerty před veřejností vše začalo. Na klubové scéně plzeňského Runwaye jim publikum rozehřeje kapela Hi-Fly. Berounský klub Prdel zahalila Černá metalová noc Právě pod tímto titulem zahrály v sobotu 12. 1. 2019 na klubové scéně dvě metalové kapely. Domácím Padlým Andělům úspěšně sekundovala plzeňská parta Avidity for… s nadupaným playlistem. Pražský Rehab poprvé na prknech RC Prdel Beroun V sobotu 19. 1. 2019 se na scéně berounského klubu představí rocková parta Rehab. Jako hosta si do známého RC pozvali skupinu Dignified Suicide. Nadupané Night Of Open Graves v pražském klubu Fatal V sobotu 19. ledna 2019 bude pražský klub Fatal hostit pořádně tvrdou party, na které se představí trojice kapel. Jedineční Parricide z Jihlavy o sobě znovu dávají vědět. Parricide Černá metalová noc v RC Prdel Beroun V sobotu 12. 1. 2019 zavítá do berounského rockáče temná jízda. Tři metalové formace se chystají rozpoutat malé hudební peklo. Kromě domácích Padlých Andělů zahraje plzeňský Avidity for… a liberecká Ratejna.

Další tiskovky

Sendwitch představují zbrusu nový videoklip Nahoru dolu plný pravé koncertní atmosféry a s featuringem Kuby Ryby! Přestože je teprve první měsíc nového roku, pop rockoví sympaťáci ze skupiny Sendwitch nezahálí a pro své fanoušky přichystali několik novinek. A věřte, máte se na co těšit. Hudební legenda Peter Nagy slaví třicet pět let od prvního koncertu Přesně třicet pět let uplynulo od prvního koncertu hudební legendy Petra Nagye! Jako čerstvě skončený vysokoškolák ještě Peter Nagy netušil, že se po několika letech amatérského hraní s kytarou ve vysokoškolských klubech splní jeho muzikantský sen. Zpěvák a ochránce přírody Thomas Puskailer startuje ECO RECYKLUJ TOUR Oblíbený hudebník, herec a moderátor Thomas Puskailer startuje další unikátní ekologický projekt pod názvem ECO RECYKLUJ TOUR. Minulé roky odehrál stovky úspěšných ekologických koncertů a pro velký úspěch se rozhodl v těchto projektech pokračovat. RockOpera Praha vyjede na turné a ukáže vraždící Barbie RockOpera Praha zveřejnila termíny vystoupení na další sezónu. A věřte, máte se na co těšit. Vladivojna La Chia vzkřísila Mrtvou Vladivojna La Chia je česká skladatelka, zpěvačka a producentka. Kapela DCRadio představuje svou Sedmnáctku Děčínská emo-punk kapela DCRadio vypustila nový melancholický a přesto energický song 17. Grog křtil nový videoklip Legendární bohumínská kapela Grog, která v příštím roce oslaví 25. výročí existence, pokřtila svůj nový videoklip – Pod vlajkou z překřížených hnát.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz