ČLÁNKY SOUTĚŽE

Rockfest Pohořelice 2017 28. června 2017   (12:47)Rockfest nezastavila ani silná bouřka, která proběhla den předtím.

Rockfest Pohořelice 2017

Stanislav Vybíral


Klobouk dolů před pořadateli akce ROCKFEST POHOŘELICE, protože den před festivalem se nad Pohořelicemi přehnala silná bouře, která úplně zlikvidovala hlavní stan a ten poničil střechu budovy areálu a několik aut blízkého autobazaru. Pořadatelé to nevzdali a pracovali celou noc, a tak se festival mohl uskutečnit. Když jsem se zpožděním na festival dorazil, hrál již nějakou dobu MR.DYNABOOM. HEADFIRE A INFINITI jsem bohužel nezastihl, ale z doslechu diváků jejich vystoupení nebylo vůbec špatné. MR.DYNABOOM je metalcore kapela z Brna, a i za tu chvilku jsem viděl výskoky a plno energie, které má kapela dost i na rozdávání!
 


seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Jako další kapela vystoupil HARLEJ. Venku při jejich nástupu topili řádně a kluci tomu dali ještě minimálně o 100 stupňů navíc!!! Zazněly největší pecky a lidé se neskutečně bavili! Po nich nastoupila black metal kapela z Brna ROOT, v čele s BIG BOSSEM, a rozpoutali v Pohořelické výhni ultimátní peklo. 666 je 666 a přes to nejede vlak. GATE CRASHER byla další kapela, co musela snést nesnesitelné horko a povedlo se. Dali do toho veškerou energii a stálo to za to! KATAPULT byla moje rocková kolébka, tak jsem se moc těšil na jejich vystoupení. Zarazily mě však požadavky Oldy Říhy, týkající se vstupu pořadatelů a fotografů na podium a jeho okolí. Vše se důkladně zapáskovalo a kapela mohla začít. Zvuk byl teda 1A a písničky, co všichni znali, zvedly od stolů snad všechny zúčastněné diváky. Olda si vystoupení užíval a byl dojatý, že dokonce u Vojína XY plakal! Bylo to na podiu teplotní peklo a 69-letý Olda to zvládl bez problémů. Ve finále vystoupení bylo 10minutové loučení s publikem, při kterém diváci celou dobu tleskali. I já si vystoupení užil a zavzpomínal na staré hity!
 

​Pak kluci z TORR vykročili tvrdě za svým cílem- uspokojit fanoušky Kladivem na čarodějnice, Armageddonem a dalšími Torr hity. Jooooo, byl to prostě nářez!!!
DOGA, moje oblíbená kapela, předvedla perfektní vystoupení. IZZI zvedl všechny ještě sedící diváky a připil si s nimi panáčkem „zelený“. Bílý sníh padal z nebe a plameny šlehaly do výšky a nová image DOZE neskutečně sluší. Prostě byla to parádní show!!
Bohové výčepu zavírali tuto super akci v Pohořelicích. Lidé neodešli a na ALKEHOL si počkali. A dobře udělali. Ota Hereš si se stejně alkoholově naladěným publikem velice rozuměl a stálo to opravdu za to.
Z mého pohledu to byl to perfektní festival, výborně zvládnutý ze strany pořadatelů. Proto přeji pořadatelům co nejmenší škody po bouři a za rok se tady zase všichni na ROCKFEST POHOŘELICE sejdeme a pořádně se opět pobavíme!!!
 


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.


Stanislav Vybíral 73 fotografií v galerii


autoři:text:     Stanislav VybíralDalší články žánrů Crossover, Metal, Punk (rock), Rock

Majáles Ostrava 2019 v pátek 17. 5. 2019 jste se mohli zúčastnit studentského festivalu na Slezskoostravském hradě, kde nás pozval Mistr Jan. Vyvrhells pro děti znovu pomáhali Slunná sobota 18. 5. se nesla ve znamení dobročinné akce nazvané Vyvrhells pro děti. Již třetí ročník se uskutečnil v Heřmanově Huti na podporu Kubíčka, který statečně bojuje s DMO (dětská mozková obrna). Podpořit akci dorazilo osm kapel a postaraly se i s nádherným prostředím Faráku o super atmosféru. Berounské kapely Rapete a UHR na koncertě v RC Prdel Oblíbený a mnoha mejdany prověřený rockový klub přivítá na pódiu formace s domovským právem právě zde, v Berouně. Dnešní večer 24. 5. 2019 si budeme moci užít dobře zásobený bar, hutnou muziku a plný parket, který své oblíbence doprovodí jejich hudebními bloky. Legendární západočeský Kečup potěšil KD Mrákov! Nastal sobotní podvečer a Mekka chodského bigbítu KD Mrákov přivítala další rockovou legendu, kterou nebyl nikdo jiný, než oblíbený Kečup. Vystoupení Kečupu plné několikahodinové nálože melodického rocku se stala v Mrákově známou tradicí, na kterou se návštěvníci tohoto sálu vždy těší. Open air v Nepomuku přilákal početné publikum Vyhlášená Nepomucká pouť měla na sobotní večer 18. 5. 2019 nabitý program - od společenských akcí po hudební koncerty konané na několika místech. Pro fanoušky plzeňské rockové stálice Extra Band revivalu byla volba zcela jasná. Semifinále A Múzy 2019 se pochlubilo svižným hudebním nábojem Po uzavření základních kol nejstarší výběrové soutěže v ČR byly ve čtvrtek 16. 5. 2019 odstartovány v plzeňském Divadle Pod lampou semifinálové vyřazovačky. Z avizovaných pěti kapel se omluvili Slepí Křováci a tak se o postup do pater nejvyšších utkaly pouze západočeské formace. Arakain open air show ovládla Králův Dvůr! Jak už to bývá, každý z nás se těší na pátek - bránu do pohody, volna a koncertů. Z nepřeberné nabídky víkendových událostí jsme v mžiku měli jasnou volbu - Arakain open air show v areálu zámku v Králově Dvoře.

Další fotoreportáže

Majáles Ostrava 2019 v pátek 17. 5. 2019 jste se mohli zúčastnit studentského festivalu na Slezskoostravském hradě, kde nás pozval Mistr Jan. Vyvrhells pro děti znovu pomáhali Slunná sobota 18. 5. se nesla ve znamení dobročinné akce nazvané Vyvrhells pro děti. Již třetí ročník se uskutečnil v Heřmanově Huti na podporu Kubíčka, který statečně bojuje s DMO (dětská mozková obrna). Podpořit akci dorazilo osm kapel a postaraly se i s nádherným prostředím Faráku o super atmosféru. Legendární západočeský Kečup potěšil KD Mrákov! Nastal sobotní podvečer a Mekka chodského bigbítu KD Mrákov přivítala další rockovou legendu, kterou nebyl nikdo jiný, než oblíbený Kečup. Vystoupení Kečupu plné několikahodinové nálože melodického rocku se stala v Mrákově známou tradicí, na kterou se návštěvníci tohoto sálu vždy těší. Open air v Nepomuku přilákal početné publikum Vyhlášená Nepomucká pouť měla na sobotní večer 18. 5. 2019 nabitý program - od společenských akcí po hudební koncerty konané na několika místech. Pro fanoušky plzeňské rockové stálice Extra Band revivalu byla volba zcela jasná. Semifinále A Múzy 2019 se pochlubilo svižným hudebním nábojem Po uzavření základních kol nejstarší výběrové soutěže v ČR byly ve čtvrtek 16. 5. 2019 odstartovány v plzeňském Divadle Pod lampou semifinálové vyřazovačky. Z avizovaných pěti kapel se omluvili Slepí Křováci a tak se o postup do pater nejvyšších utkaly pouze západočeské formace. Zemětřesení open air 2019 – 11.5. Slavkov u Brna Projekt Zemětřesení není potřeba mezi rockovými fanoušky příliš představovat, ale pro ty, kdo by přeci jen nevěděl, o co jde, malé připomenutí. Psal se rok 1992 a anketu metalových fanoušků Černá vrána vyhráli v kategorii zpěv Aleš Brichta, kytara Miloš Dodo Doležal, baskytara Vlasta Henych, bicí Štěpán Smetáček a vytvořili „supergroup“. Tito muzikanti spojili své síly ve společném projektu s názvem Zemětřesení. Arakain open air show ovládla Králův Dvůr! Jak už to bývá, každý z nás se těší na pátek - bránu do pohody, volna a koncertů. Z nepřeberné nabídky víkendových událostí jsme v mžiku měli jasnou volbu - Arakain open air show v areálu zámku v Králově Dvoře.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz