ČLÁNKY SOUTĚŽE

Rockfest Pohořelice 2017 28. června 2017   (12:47)Rockfest nezastavila ani silná bouřka, která proběhla den předtím.

Rockfest Pohořelice 2017

Stanislav Vybíral


Klobouk dolů před pořadateli akce ROCKFEST POHOŘELICE, protože den před festivalem se nad Pohořelicemi přehnala silná bouře, která úplně zlikvidovala hlavní stan a ten poničil střechu budovy areálu a několik aut blízkého autobazaru. Pořadatelé to nevzdali a pracovali celou noc, a tak se festival mohl uskutečnit. Když jsem se zpožděním na festival dorazil, hrál již nějakou dobu MR.DYNABOOM. HEADFIRE A INFINITI jsem bohužel nezastihl, ale z doslechu diváků jejich vystoupení nebylo vůbec špatné. MR.DYNABOOM je metalcore kapela z Brna, a i za tu chvilku jsem viděl výskoky a plno energie, které má kapela dost i na rozdávání!
 


Nejlepší muzika a pohoda na nejlepších památkách.
Jako další kapela vystoupil HARLEJ. Venku při jejich nástupu topili řádně a kluci tomu dali ještě minimálně o 100 stupňů navíc!!! Zazněly největší pecky a lidé se neskutečně bavili! Po nich nastoupila black metal kapela z Brna ROOT, v čele s BIG BOSSEM, a rozpoutali v Pohořelické výhni ultimátní peklo. 666 je 666 a přes to nejede vlak. GATE CRASHER byla další kapela, co musela snést nesnesitelné horko a povedlo se. Dali do toho veškerou energii a stálo to za to! KATAPULT byla moje rocková kolébka, tak jsem se moc těšil na jejich vystoupení. Zarazily mě však požadavky Oldy Říhy, týkající se vstupu pořadatelů a fotografů na podium a jeho okolí. Vše se důkladně zapáskovalo a kapela mohla začít. Zvuk byl teda 1A a písničky, co všichni znali, zvedly od stolů snad všechny zúčastněné diváky. Olda si vystoupení užíval a byl dojatý, že dokonce u Vojína XY plakal! Bylo to na podiu teplotní peklo a 69-letý Olda to zvládl bez problémů. Ve finále vystoupení bylo 10minutové loučení s publikem, při kterém diváci celou dobu tleskali. I já si vystoupení užil a zavzpomínal na staré hity!
 

​Pak kluci z TORR vykročili tvrdě za svým cílem- uspokojit fanoušky Kladivem na čarodějnice, Armageddonem a dalšími Torr hity. Jooooo, byl to prostě nářez!!!
DOGA, moje oblíbená kapela, předvedla perfektní vystoupení. IZZI zvedl všechny ještě sedící diváky a připil si s nimi panáčkem „zelený“. Bílý sníh padal z nebe a plameny šlehaly do výšky a nová image DOZE neskutečně sluší. Prostě byla to parádní show!!
Bohové výčepu zavírali tuto super akci v Pohořelicích. Lidé neodešli a na ALKEHOL si počkali. A dobře udělali. Ota Hereš si se stejně alkoholově naladěným publikem velice rozuměl a stálo to opravdu za to.
Z mého pohledu to byl to perfektní festival, výborně zvládnutý ze strany pořadatelů. Proto přeji pořadatelům co nejmenší škody po bouři a za rok se tady zase všichni na ROCKFEST POHOŘELICE sejdeme a pořádně se opět pobavíme!!!
 


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.


Stanislav Vybíral 73 fotografií v galerii


autoři:text:     Stanislav VybíralDalší články žánrů Crossover, Metal, Punk (rock), Rock

Rockeri sa majú na čo tešiť. SCORPIONS ohlásili záujem o stretnutie so slovenskými fanúšikmi. Legendárna skupina SCORPIONS sa už túto jeseň, po troch rokoch, vráti na Slovensko. Okrem takmer dvojhodinovej rockovej nálože si pre slovenských fanúšikov vyhradili aj čas na Meet&Greet. Šancu na stretnutie so slávnymi rockermi má každý návštevník pripravovaného hudobného podujatia. Plexis vydávají album TO na vinylu! Punková legenda Plexis v těchto dnech vydává po 21letech album To na vinylu. U Vodníka v Tachově proběhne 8. ročník akce s názvem Ještě Jeden Fest Line up vyhlášeného festu předposledního prázdninového víkendu 24.8.2019 nabízí lahůdky několika žánrů. Na své si přijdou punkeři, rockeři a máničkami si budou moci hodit i metalisté. Rock of Sadská 2019 - Šestý ročník ve znamení vzpomínek Třetí srpnový víkend patřil již tradičně festivalu Rock of Sadská. Areál na břehu jezera v sadské se po šesté rozezněl v rytmu rocku. Dva dny plné rockové muziky, spousty piva velké množství fanoušků všech věkových kategorií to vše je Rock of Sadská. Farák Fest 2019 vytáhl esa z rukávu Dlouho očekávaný a v mnoha médiích reklamovaný Farák Fest 2019 s pořadovým číslem 5 odstartoval 17.8.2019 úderem 13. hodiny. V maratónu devíti formací se na scéně představily kapely brázdící hudební pódia napříč naší vlastí. V plejádě vystupujících jsme si mohli poslechnout sestavy mladšího data vzniku, ale i skupiny, jejichž historie sahá do hluboké paměti fanoušků dříve narozených. Brutus, Zvlášňý škola… nebo širokou veřejností uznávané veličiny Ready Kirken či UDG. Friendly Festival Fryyfest oslavil své desáté narozeniny ve velkém stylu! Ve dnech 16. až 17. 8. vypukl v Bakově nad Jizerou jubilejní - desátý ročník oblíbeného Friendly festivalu - Fryyfest 2019. Přestože má festival již dlouholetou tradici - i v letošním roce zažil své „poprvé“.Poprvé totiž tento open air přivítalo krásné prostředí Volnočasového areálu v Bakově nad Jizerou. Fryyfest oslavil své kulatiny ve velkém stylu a o věhlasné hudební gratulanty nebyla nouze. Juřič Pařil - zpívající hasič z Vysočiny. Jiří Pařil a druhý videoklip "Pro lásku mou"

Další fotoreportáže

Rock of Sadská 2019 - Šestý ročník ve znamení vzpomínek Třetí srpnový víkend patřil již tradičně festivalu Rock of Sadská. Areál na břehu jezera v sadské se po šesté rozezněl v rytmu rocku. Dva dny plné rockové muziky, spousty piva velké množství fanoušků všech věkových kategorií to vše je Rock of Sadská. Farák Fest 2019 vytáhl esa z rukávu Dlouho očekávaný a v mnoha médiích reklamovaný Farák Fest 2019 s pořadovým číslem 5 odstartoval 17.8.2019 úderem 13. hodiny. V maratónu devíti formací se na scéně představily kapely brázdící hudební pódia napříč naší vlastí. V plejádě vystupujících jsme si mohli poslechnout sestavy mladšího data vzniku, ale i skupiny, jejichž historie sahá do hluboké paměti fanoušků dříve narozených. Brutus, Zvlášňý škola… nebo širokou veřejností uznávané veličiny Ready Kirken či UDG. Friendly Festival Fryyfest oslavil své desáté narozeniny ve velkém stylu! Ve dnech 16. až 17. 8. vypukl v Bakově nad Jizerou jubilejní - desátý ročník oblíbeného Friendly festivalu - Fryyfest 2019. Přestože má festival již dlouholetou tradici - i v letošním roce zažil své „poprvé“.Poprvé totiž tento open air přivítalo krásné prostředí Volnočasového areálu v Bakově nad Jizerou. Fryyfest oslavil své kulatiny ve velkém stylu a o věhlasné hudební gratulanty nebyla nouze. Klatovské náměstí rozehřál domácí Radiátor Středeční koncert 14.8.2019 nabídl příznivcům svižné muziky výběr mezi metalovým nářezem sokolovského Liberate a rockovým koncertem domácího Radiátoru. Do festivalové historie si Prasofest připsal pořadové číslo 7 Podhradí zříceniny Vlčtejn u Blovic se v sobotu 10.8.2019 stalo cílem stovek fanoušků punkové muziky. Pod osvícenou siluetou hradu v opravené a zastřešené stage odstartoval již 7. ročník vyhlášeného festivalu. Pomyslnou štafetu si na pódiu předalo devět kapel známých nejen v našem kraji. Mokrá těla , písek v botách a nekonečná párty - takový byl pohodový Chodrockfest 2019 V magické datum 8. 8. – 10. 8. 2019 ožily Domažlice a okolí tradičním plážovým festivalem Chodrockfestem, který pro příznivce a milovníky rockové, punkové, pop rockové či metalové muziky v srpnu k tomuto regionu neodmyslitelně patří. Hrady CZ 2019 – Rožmberk nad Vltavou – dešti navzdory (sobota) 15. ročník známého kulturního festivalu Hrady CZ opět zavítal na hrad Rožmberk v jižních Čechách. Ač se akce uskutečnila první srpnový víkend a slunečné a teplé počasí se dalo očekávat, realita byla bohužel jiná a časté přeháňky a bouřky doprovázely celý festival. Jelikož jsme ale zkušení festivaloví nadšenci, tak pláštěnka spolu s holínkami jsou povinnou festivalovou výbavou a festival jsme si užili od první do poslední minuty.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2019 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz