ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Rozhovor s Petrem Hrdličkou ze skupiny Škwor! 15. srpna 2017   (15:03)Rozhovor : Petr Hrdlička, Škwor

Rozhovor s Petrem Hrdličkou ze skupiny Škwor!

Vlaďka Votrubová


Pavel Macán


Pražská skupina Škwor brázdí pódia už od roku 1998. Tuto partu Vám jistě nemusíme představovat, protože jejich pecky jako: Sraž nás na kolena, Tak to jsme my, Mý slzy neuvidíš, či Síla starejch vín jsou velmi známé a Škwor je jednou z nejžádanějších kapel festivalů. Nejen o nových plánech do budoucna jsme si povídali s frontmanem Petrem Hrdličkou.

Pražská skupina Škwor brázdí pódia už od roku …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
V současné době jezdíš se Škworem po celé České republice v rámci festivalové sezóny, kde jste velmi oblíbení, ale jaké máte plány do budoucna? Mohou se fanoušci těšit na nové CD?

Na podzim by mělo vyjít nové CD.

Prozradíš nám název alba?

Název CD ještě není úplně finální, proto ho zatím nebudeme prozrazovat.

 

V současné době jezdíš se Škworem po celé …
Plánujete k tomuto CD turné?

V budoucnu chystáme pauzu a po ní plánujeme k CD velkou šňůru. Slovy velkou šňůru myslím opravdu velkou „dospělou“ šňůru.
 
V příštím roce oslaví Škwor 20 let na scéně. Proběhne k jubileu nějaký megakoncert?

Ano, budeme mít velký koncert v Praze. Všechno se to bude odvíjet od tohoto koncertu. Uděláme velké turné, více koncertů s více lidmi.

Plánujete k tomuto CD …
Vidíš s kapelou nějaký rozdíl mezi českým a moravským publikem, například v atmosféře koncertu?

Umíme si to udělat hezké všude, ať už před koncertem, během koncertu, nebo po koncertě. A vzhledem k tomu, že na nás chodí hodně lidí, tak to máme stejně rádi všude. Neděláme mezi atmosférou publika na koncertu žádné rozdíly.

Chtěl bys něco vzkázat fanouškům a našim čtenářům?

Hlavně, ať jsou zdraví. Ať jsou v klidu a ať chodí na koncerty, protože je to „sranda“.
 

 

Vidíš s kapelou nějaký rozdíl mezi českým …

autoři:text:     Pavel Macán, Vlaďka Votrubová
foto:     Vlaďka Votrubová, Pavel MacánDalší rozhovory

Legenda světových pódií Jolana vyprodává stadióny dodnes! Pojďte společně s námi na malou exkurzi do prvního soukromého muzea českých elektrofonických kytar – Retro Jolana "Příznivci metalu mají právě teď příležitost ukázat, jak moc dokážou držet při sobě," říká zakladatelka iniciativy Help for Colectiv Rozhovor o tom, co prožívaly a stále prožívají oběti požáru v klubu Colectiv, o (ne)podpoře metalistů a o tom, že bychom na to rozhodně neměli zapomenout. Platonic - nový objev české hudební scény. Hrají pěkně od podlahy. Zeptali jsme se Turba Rozhovor s Jirkou Langem a Mírou Chrástkou ATD: Koncert v Rock Café bude podle nás mejdan ro(c)ku 2017! Rozhovor s basákem kapely Františkem Chotovinským o začátcích ATD, Rock Live tour a v neposlední řadě o posledním koncertu tohoto turné v pražském klubu Rock Café! Radegaster a jeho rapový sen Talentovaný rapper v našem rozhovoru Sebastien chystá třetí album ,,Act Of Creation“, Již brzy vyjde Act Of Creation“, O turné Traktoru - Prach a vzduch tour 2017 - naplno a nahlas! Traktor Prach a vzduch tour 2017, jedenáct koncertů po celé ČR, hosté turné Booters a Forrest Jump Marabu: Kapely bereme jako parťáky, ne jako konkurenci. Znáte Marabu? V tomto rozhovoru se toho o ptácích dozvíte hodně. A nejen o nich, ale i o nové desce, koncertech a tak dále. Rozhovor s Dead Daniels a Sweet Leopard o Sweet Daniels, tedy vlastně Dead Leopard Tour a pozvánka na vánoční koncert 22. 12. v Kainu
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz