ČLÁNKY SOUTĚŽE KALENDÁŘ AKCÍ MAPA AKCÍ

Rozhovor s Petrem Hrdličkou ze skupiny Škwor! 15. srpna 2017   (15:03)Rozhovor : Petr Hrdlička, Škwor

Rozhovor s Petrem Hrdličkou ze skupiny Škwor!

Vlaďka Votrubová


Pavel Macán


Pražská skupina Škwor brázdí pódia už od roku 1998. Tuto partu Vám jistě nemusíme představovat, protože jejich pecky jako: Sraž nás na kolena, Tak to jsme my, Mý slzy neuvidíš, či Síla starejch vín jsou velmi známé a Škwor je jednou z nejžádanějších kapel festivalů. Nejen o nových plánech do budoucna jsme si povídali s frontmanem Petrem Hrdličkou.

Pražská skupina Škwor brázdí pódia už od roku …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
V současné době jezdíš se Škworem po celé České republice v rámci festivalové sezóny, kde jste velmi oblíbení, ale jaké máte plány do budoucna? Mohou se fanoušci těšit na nové CD?

Na podzim by mělo vyjít nové CD.

Prozradíš nám název alba?

Název CD ještě není úplně finální, proto ho zatím nebudeme prozrazovat.

 

V současné době jezdíš se Škworem po celé …
Plánujete k tomuto CD turné?

V budoucnu chystáme pauzu a po ní plánujeme k CD velkou šňůru. Slovy velkou šňůru myslím opravdu velkou „dospělou“ šňůru.
 
V příštím roce oslaví Škwor 20 let na scéně. Proběhne k jubileu nějaký megakoncert?

Ano, budeme mít velký koncert v Praze. Všechno se to bude odvíjet od tohoto koncertu. Uděláme velké turné, více koncertů s více lidmi.

Plánujete k tomuto CD …
Vidíš s kapelou nějaký rozdíl mezi českým a moravským publikem, například v atmosféře koncertu?

Umíme si to udělat hezké všude, ať už před koncertem, během koncertu, nebo po koncertě. A vzhledem k tomu, že na nás chodí hodně lidí, tak to máme stejně rádi všude. Neděláme mezi atmosférou publika na koncertu žádné rozdíly.

Chtěl bys něco vzkázat fanouškům a našim čtenářům?

Hlavně, ať jsou zdraví. Ať jsou v klidu a ať chodí na koncerty, protože je to „sranda“.
 

 

Vidíš s kapelou nějaký rozdíl mezi českým …

autoři:text:     Pavel Macán, Vlaďka Votrubová
foto:     Vlaďka Votrubová, Pavel MacánDalší rozhovory

Revenge Division - rozhovor Death-metalcore / Považská Bystrica sklízí v letošním roce úspěchy Dark Spark - rozhovor Během 16. ročníku Přijďte Na Koncert, Pomůžete. Který se konal 2. září 2017 v Jihlavě jsem měl možnost vyzpovídat ghotic metalovou kapelu Dark Spark. Kohout plaší smrt o podzimní tour a vodění se za ruce s Pirates of the Pubs Kapely Kohout plaší smrt a Pirates of the Pubs odstartovaly svou podzimní tour s příznačným názvem Cocks in the Pubs. V rozhovoru se o ní Kohouti rozpovídali. Nezapomněli zmínit ani vztah k alkoholu, který k tour už jen podle názvu neodmyslitelně patří. Exkluzivní rozhovor s kapelou Zastodeset o jejím podzimním turné 2017 Vyzpovídali jsme mladou domažlickou nadějnou a talentovanou kapelu a těšíme se na jejich turné. Rozhovor s Mírou Slámou ze skupiny Savage Messiah! Rozhovor s Mírou Slámou Rozhovor s Helim z kapely STAHLZEIT Revival, který v současné době pomalu dosahuje na své vzory Rammstein. The Beast of Vojtaano (křest nového CD) Zeptali jsme se Vojty Záveského (Vojtaana) na pár slov k jeho novému dvojCD, k jehož křestu dojde 26. září 2017 v Malostranské Besedě v Praze. Rozhovor s Tomem "Courou", basákem DCRadio Basácká šňůra rozhovorů pokračuje, tentokrát směrem na sever k DCRadio. Přečtěte si o chystaném klipu i tour Rozhovor Marko Haavisto I když se zdá Finsko být chladnou zemí plnou metalu, tak rozpálit rock n rollem dokáže Marko Haavisto! Pekař vystoupil na festivalu BŘEZOVÁ OLEŠKO a my jsme si povídali s jeho fanynkou sobota 12. 8. 2017
2016 ....... 2017 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz