ČLÁNKY SOUTĚŽE

Rozhovor s Petrem Hrdličkou ze skupiny Škwor! 15. srpna 2017   (15:03)Rozhovor : Petr Hrdlička, Škwor

Rozhovor s Petrem Hrdličkou ze skupiny Škwor!

Vlaďka Votrubová


Pavel Macán


Pražská skupina Škwor brázdí pódia už od roku 1998. Tuto partu Vám jistě nemusíme představovat, protože jejich pecky jako: Sraž nás na kolena, Tak to jsme my, Mý slzy neuvidíš, či Síla starejch vín jsou velmi známé a Škwor je jednou z nejžádanějších kapel festivalů. Nejen o nových plánech do budoucna jsme si povídali s frontmanem Petrem Hrdličkou.

Pražská skupina Škwor brázdí pódia už od roku …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
V současné době jezdíš se Škworem po celé České republice v rámci festivalové sezóny, kde jste velmi oblíbení, ale jaké máte plány do budoucna? Mohou se fanoušci těšit na nové CD?

Na podzim by mělo vyjít nové CD.

Prozradíš nám název alba?

Název CD ještě není úplně finální, proto ho zatím nebudeme prozrazovat.

 

V současné době jezdíš se Škworem po celé …
Plánujete k tomuto CD turné?

V budoucnu chystáme pauzu a po ní plánujeme k CD velkou šňůru. Slovy velkou šňůru myslím opravdu velkou „dospělou“ šňůru.
 
V příštím roce oslaví Škwor 20 let na scéně. Proběhne k jubileu nějaký megakoncert?

Ano, budeme mít velký koncert v Praze. Všechno se to bude odvíjet od tohoto koncertu. Uděláme velké turné, více koncertů s více lidmi.

Plánujete k tomuto CD …
Vidíš s kapelou nějaký rozdíl mezi českým a moravským publikem, například v atmosféře koncertu?

Umíme si to udělat hezké všude, ať už před koncertem, během koncertu, nebo po koncertě. A vzhledem k tomu, že na nás chodí hodně lidí, tak to máme stejně rádi všude. Neděláme mezi atmosférou publika na koncertu žádné rozdíly.

Chtěl bys něco vzkázat fanouškům a našim čtenářům?

Hlavně, ať jsou zdraví. Ať jsou v klidu a ať chodí na koncerty, protože je to „sranda“.
 

 

Vidíš s kapelou nějaký rozdíl mezi českým …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Pavel Macán, Vlaďka Votrubová
foto:     Vlaďka Votrubová, Pavel MacánDalší články žánru Rock

Komunál zabouřil v Praze a nebe zůstalo klidné! O tom, že Komunál a fanoušci vždy drží spolu jsme se přesvědčili i na v pořadí čtvrté plavbě na parníku Tyrš v Praze. „Kdo má rád…“ na zámku Nové Hrady sobota 2. června 2018 VIII. ročník benefičního koncertu a Dětského dne Dětský den – od 11.00 hodin - zdarma benefiční koncert – od 18.00 hodin Tradiční třísesterský narozeninový večírek na Braníku nezklamal – kapela letos oslavila 33 let Tři sestry dospěly do Kristových let a ani letos nezapomněly ke svému výročí uspořádat pořádnou narozeninovou párty na pražském Braníku. Do areálu ledáren si na dvoudenní oslavu pozvaly své příznivce a spoustu zajímavých hostů včetně britské partičky The Toy Dolls, které patřil páteční večer. Ten sobotní zakončili tradičně oslavenci. Přeštická stodola ožije svižnou metalovou muzikou V pátek 25. 5. 2018 se na místní scéně multižánrového klubu představí skupiny V.P.O.ho a Kreyson Memorial. Koncert bude jeden z posledních před letní klubovou pauzou. Festival Magmafest je zpět! Kultovní rockový festival za účasti těch nejpopulárnějších českých a slovenských rockových kapel u nás vypukl 19. 5. 2018 v Letním kině v Písku Pojďte si s námi zasoutěžit o lístky na první hororovou rockovou operu Vymítač do RockOpery Praha! Naši milí čtenáři, jak už bývá zvykem, RockOpera Praha nám opět poskytla vstupenky do soutěže, tentokráte na hororovou rockovou operu Vymítač. Tak neváhejte a zkuste u nás své štěstí !!! Držíme palce !!! Rocková tancovačka ve Dvorci u Nepomuka Fotbalové hřiště Slavoje Dvorec pohostí 26. 5. 2018 na svém pódiu klatovskou rockovou stálici – Ukradený Vjecy.

Další rozhovory

Rozhovor s českým " Ricky Martinem " - zpěvákem Jaroslavem Parčim Povídání o latino muzice a jeho novém tanečním singlu Juraj Hnilica vystoupí v Praze. Pochválila ho Lucie Bílá Slovenský zpěvák Juraj Hnilica, hvězda talentové soutěže Česko Slovensko má talent, dneska zakončí své české turné v pražské klubu Carpe diem Flora. Koncert startuje v osm hodin večer. Juraj v nedávném rozhovoru pro MusicGate.cz prozradil jaké je české publikum, nebo kam se chystá na dovolenou. Účinkování v talentové soutěži je pro zpěváka magické, doslova prý něco mezi nebem a zemí. „Zpěvu jsem úplně propadla!“ říká nová zpěvačka plzeňské skupiny Way to - Šárka Trapp Cajthamlová Byl středeční večer a v plzeňském divadle Pod lampou právě skončil koncert skupin Sækədʒəwi:ə, Compromysh a Way to. A právě rocková kapela Way to měla tento večer pro fanoušky překvapení - novou zpěvačku Šárku Trapp Cajthamlovou. Šárka měla s Way to v divadle Pod lampou svou premiéru a my jsme ji pro Vás, naši milí čtenáři exkluzivně vyzpovídali… NEZMAŘI CHYSTAJÍ SVŮJ VELKÝ NAROZENINOVÝ KONCERT V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH, ALE I DVOJKONCERT V LUCERNĚ SE SKUPINOU COP, KTERÁ SLAVÍ STEJNÉ VÝROČÍ. Na zelený čtvrtek jsme navštívili Nezmary v šatně před jejich jedinečným třeboňským koncertem a vyzpovídali jsme je nejen ohledně chystaného velkolepého koncertu ke 40. výročí založení kapely, který se bude konat 10. 5. 2018 v Českých Budějovicích. Double Raw rozhýbou ve čtvrtek Rock Cafe. Mladý zpěvák prozradil co chystají dál Nová hvězda na rockovém hudebním nebi nese jméno Double Raw. Tyhle kluky už asi znáte. Jsou to hudebníci kapely Nasty Ratz, kteří si po odchodu zpěváka, který si říkal Jake, našli nového - Petra Duffka, zpěváka, kterého můžete znát z kapely Psí Kšíry. Už ve čtvrtek 19. dubna si je můžete přijít poslechnout do pražského klubu Rock Café. Petr se v nedávném rozhovoru pro MusicGate.cz rozpovídal o tom, jak kapela vznikla a co je v nejbližší době čeká. Na slovíčko s Aušusem… Bylo březnové sobotní odpoledne 30. 3., zbývalo pár hodin do společného koncertu Aušusu a Trautenberku a my jsme v šatně Aušusu vyzpovídali frontmana Kunčakiho (kytara,zpěv) a Vojtu (kytara). Rozhovor s členy kapely Rocksana Zajeli jsme vyzpovídat členy mladé rockové kapely Rocksana do jejich zkušebny a poslechnout si nové písničky. Kapela Rocksana hraje od 3. ledna 2015 ve složení: Jan Slepička – zpěv, kytara; Petr Komínek – zpěv, basová kytara; Luboš Cipra – zpěv, kytara a Adam Kasík – bicí.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz