ČLÁNKY SOUTĚŽE

Ruinfest na Hradě Rabí 3. 6. 2017 4. června 2017   (23:13)Ruinfest 3. 6. 2017, Hrad Rabí, Lekses, Zajíc Company, NANO, Donnie Darko, The Atavists, Vložte Kočku, mediální patner akce ROCK RÁDIO


Sobotní podvečer jsme zavítali na zajímavou akci – Ruinfest na Hradě Rabí. Stejně jako měsíc střídal slunce, tak i návštěvníky hradu střídali příznivci Ruinfestu. Skončila poslední prohlídka, brána hradu zůstala otevřená a na rozsáhlé nádvoří zalité sluncem proudili fanoušci dobré hudby.  Zvukaři hlásili: „Vše připraveno!“ a na pódium nastoupila skupina Lekses (alternative-rock'n'roll), která hned od začátku dala za pravdu sloganu „Ruinfest – za zdmi to zní“ a rozjela sobotní podvečer. Nádvořím hradu zněly skladby Na dně, Madam, E.T., Po pokoji, Soňa... Během vystoupení kapely Lekses lidé postupně zaplnili místo pod pódiem, i když zpočátku ještě vyhledávali stinná místa, neboť slunce mělo ještě sílu.

Sobotní podvečer jsme zavítali na zajímavou …

seznam restaurací, obědových menu, chuťových zážitků a akcí ve Vašem okresu
Po vystoupení této skupiny posluchači obsadili přilehlé stánky s občerstvením a následovala rychlá přestavba pódia, na kterém probíhala zvuková zkouška kapely Zajíc Company. „Muži v bílém“ do nás „hrnuli“ svůj styl - progressive-electronicu a servírovali nám své hity jako Zmrzlá, Zvukoběžci, Levitační, V Květině, Vzducholoď, Parabola… V minulosti tato parta z Karlových Varů vystupovala také s kapelou TATA BOJS. V průběhu koncertu Zajíc Company začalo publikum tančit.

Po vystoupení této skupiny posluchači obsadili …
Na areál Hradu Rabí začala padat tma, světla pódia se rozsvítila a jako svěží vítr nastoupila kapela NANO. NANO je indie elektro popová čtveřice, která spojuje rock'n'rollovou energii a silné melodie s melancholickým nádechem do jedinečného hudebního zážitku. Začalo dynamické vystoupení plné hudby a rytmu, které roztančilo všechny návštěvníky. Ochozy Hradu Rabí zněly pecky jako Calling Back, Faster Than Love, Do I, Swan, Remember Me...

Na areál Hradu Rabí začala padat tma, světla …
Večer pokračoval vystoupením plzeňské skupiny Donnie Darko (rock-progressive). Jejich styl rozproudil publikum a nocí zněly skladby, které oslovily především rockové příznivce.  

Večer pokračoval vystoupením plzeňské skupiny …
Dále se již do ticha nočního Rabí nesly písně dalších kapel The Atavists a Vložte Kočku. A proč o atmosféře koncertů jen psát, když si tento zážitek alespoň z části můžeme připomenout jejich originálními videoklipy.

Velké poděkování za pátý ročník Ruinfestu patří především pořadatelům, kapelám, státnímu Hradu Rabí a všem, kteří dorazili!

https://www.ruinfest.cz/
lekses.cz/
zajiccompany.cz/aktualne/
http://bandzone.cz/nano
https://donniedarkoband.bandcamp.com
http://www.bandzone.cz/atavists
landmine.cz/kapely/vlozte-kocku/
https://www.hrad-rabi.eu/
 


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

autoři:text:     Pavel Macán, Vlaďka Votrubová
foto:     Pavel MacánDalší články žánrů Elektronická hudba, Rock, Rock'n'roll

Motorband a Coda zaburáceli v Mrákově KD Mrákov opět přivítal dvě rock metalové legendy, a to karlovarskou Codu a teplický Motorband. Druhý den Čírofestu narval Modrou Vopici I druhý den openair festu Čírofest, pokořila další rekord. Během pátku a soboty, navštívilo párty přes 600 lidí z celé republiky. Vy nyní máte možnost, mrknout na fotoreport. Uvidíme se při devátém ročníku opět za rok. Modrá Vopice praská ve švech pod open air festivalem Číro Fest První den Číro Festu v Modré Vopici přinesl atmosféru a kapely, nad kterými každé punkáčké srdce zaplesalo. Závěrečné postupové kolo Múzy 2018 O posledních postupujících do finálových soubojů bude rozhodnuto 26. 4. 2018 v Divadle Pod lampou. Páteční bigbeat v Lužanech u Přeštic V pátek 27. 4. 2018 si mohou příznivci rockových dýchánků zajet do obce Lužany, kde na místním pódiu KD vystoupí kapely Elegie rock a Grady Ann. Předposlední kolo Múzy 2018 je úspěšně za námi Čtvrteční večer 19. 4. 2018 proběhlo v plzeňském Divadle Pod lampou již 5. kolo letošní Múzy, ve kterém představily své umění další čtyři amatérské kapely. Thirty Seconds to Mars představují v rámci The Monolith Tour své nové album America V pražské Tipsport aréně odbíjí devátá hodina a fanoušci už netrpělivě čekají na odstartování celé show, kterou až po dvaceti dalších dlouhých minutách uvede skvělým bubenickým sólem zpěvákův bratr Shannon Leto. Skladba Monolith nese stejný název jako celé evropské tour.

Další fotoreportáže

Motorband a Coda zaburáceli v Mrákově KD Mrákov opět přivítal dvě rock metalové legendy, a to karlovarskou Codu a teplický Motorband. Druhý den Čírofestu narval Modrou Vopici I druhý den openair festu Čírofest, pokořila další rekord. Během pátku a soboty, navštívilo párty přes 600 lidí z celé republiky. Vy nyní máte možnost, mrknout na fotoreport. Uvidíme se při devátém ročníku opět za rok. Modrá Vopice praská ve švech pod open air festivalem Číro Fest První den Číro Festu v Modré Vopici přinesl atmosféru a kapely, nad kterými každé punkáčké srdce zaplesalo. Předposlední kolo Múzy 2018 je úspěšně za námi Čtvrteční večer 19. 4. 2018 proběhlo v plzeňském Divadle Pod lampou již 5. kolo letošní Múzy, ve kterém představily své umění další čtyři amatérské kapely. Thirty Seconds to Mars představují v rámci The Monolith Tour své nové album America V pražské Tipsport aréně odbíjí devátá hodina a fanoušci už netrpělivě čekají na odstartování celé show, kterou až po dvaceti dalších dlouhých minutách uvede skvělým bubenickým sólem zpěvákův bratr Shannon Leto. Skladba Monolith nese stejný název jako celé evropské tour. Sækədʒəwi:ə a Compromysh zavítali v rámci ENLISTED TOUR 2018 do Plzně! Jako host vystoupili Way to Středeční podvečer v divadle Pod lampou patřil skupinám Sækədʒəwi:ə a Compromysh, které do Plzně zavítaly v rámci ENLISTED TOUR 2018. Jako host tohoto večera vystoupila plzeňská progressive rocková kapela Way to. Rumba Flamenca Camargue z jižní Francie v podání Gipsy Kings Vystoupení kapely Gipsy Kings roztančilo svými hity celé Forum Karlín a zazněly i ty největší hity „Djobi, Djoba“,„Bamboleo“
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2018 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz